1

Téma: frekvencne metody diagnostiky

dobry den rng, chcela by som sa spytat aky mas nazor na taketo vysetrenia nizkoffrekvencnymi metodami?
http://www.centrumambra.sk/index.php?op … ;Itemid=13

myslis ze je to blbost?

mate niektos tym skusenosti?
s diagnostikou alebo leicbou?

pytam sa kvoli tomu, ze mam porusene travenie, candidu... dala by sa nejako tymto pristojom sledovat napr terapia proti candide? a co taliecba? prinesie uspech? je bezpecna?
vdaka

Naposledy upravil: maminka (2011-03-16 22:37:02)



2

Re: frekvencne metody diagnostiky

Nieco na tom sice je, ale je to velmi nespolahlive zatial, 2 diagnozy z roznych  miest ti mozu daj uplne ine vysledky a ani jedna sa nemusi klasickymi metodami mediciny nijak potvrdit.
Ale dufam, ze tieto metody, ktore sa postupne zdokonaluju uz od roku 1948 raz budu dost presne, lebo princip tam je zalozeny na faktoch.
Vyhodnocovanie je ale pocitacom, ktory pracuje podla urcitych programov a zatial nedavaju presne alebo spolahlive vysledky.



3

Re: frekvencne metody diagnostiky

a myslis rng ze to ma zmysel si to dat spravit, ja by som skor na tie bakterie a parazity...diagnozy ani velmi nechcem, ja len ze proti comu mam bojovat...
lebo je to dost financne narocne...



4

Re: frekvencne metody diagnostiky

Nuz ja som si to spravit nedal, lebo to zbytocne stasi. naviac ked s tym zaroven "predpisu" rozne prostriedky co priamo alebo nepriamo distribuuju, tak to  obchod, nie zdravotna starostlivost.

Naposledy upravil: RNG (2011-03-17 14:39:30)



5

Re: frekvencne metody diagnostiky

tak presne tuto som absolvval davno kedze som mal vazne zdravotne problemy a bol som zvedavy a mozem prehlasit ze diacom je obycaajny sprosty podvod ktorym lakaju od ludi casto so smrtelnymi chorobami penniaze. maminka v ziadnom pripade neodporucam bol som na jednom mieste kde to robia a zistilo mi to rozne druhy infekcii no a potom som nasiel blizsiu pobocku tak dalsi krat som isiel tam po tyzdni asi tam som im nepovedal ze som na tomto vystreni bol samozrejme diagnoza tiez plno veci ale ani jedna vec sa nezhodovala s tym vysetrnim minule a to tam ludsky faktor nehra rolu ! vsetko robi pocitac. cize jasny dokaz podvodu !!!!toto mi pan mudr pediater byvaly nevedel vysvetlit ako je to mozne len bol ticho.no na frekvencnej terapii nieco moze byt ale to je podla frekvencii na rozne infekcie a ked je diagnoza zla tak je to na nic a ja osobne som videl dokazy jedine na plesne aj to nie na ludoch ze to naozaj funguje . koniec koncov tejto metode slepo verila aj huldy clark ktorej to moc nepomohlo pri jej rakovine a umrela.no musim povedat ze poznam viacerych ludi co to skusili vratane jedneho s rakovinou a stale ju ma. ja mam skor pozitivnu skusenost s eav diagnostikou kde sa mi vsetky diagnozy overili laboratornymi testami u klasickeho lekara avsak vela ludi sa stazuje ze na eav ale tam je to mozno spobene tym ze tam hra ulohu aj ludsky faktor cloveka co tu daignotiku vykonava. ale co sa tyka toho diacomu to je zarucene podvod nic ine ked mi to behom tyzdna na moj chronicky problem vyhodilo dve rozne priciny na kazzdom asi 3infekcie s ktorych ani jedna sa nezhodovala

Naposledy upravil: 5qo (2011-03-17 21:03:50)



6

Re: frekvencne metody diagnostiky

dakujem tak teraz neviem...

rng ty co hovoris na EAV? je to ovela inaksie?



7

Re: frekvencne metody diagnostiky

Zialbohu je to do znacnej miery pravda,aj ked ja nie som objektivny na posudzovanie, lebo nadrzam elektrine ako byvaly absolvent elektortechnickej fakulty. Ale ako som aj sam vyhlasil, rozhodne by som sa na to nijak nespoliehal dokonca ani len ciastocne.
Nuz nikto nie sme neomylni, a dr Hulda Clark pomohla vyliecit mozno statisice ludi nepriamo, takze aj jej pevnu vieru, ze vsetko sposobuju mikroby a parazity a ze aj rakovina je ich dosledok a da sa roaznymi frekvanciami prudu vyliecit do znacnej miery akceptujem, ak ked je to nie este velmi ista metoda.
Organizovana medicina sa nielenze od toho distancovala ale dr Clark natolko prenasledovala, ze sa musela uchylit do Mexika pred prenasledovanim  v USA

A pokracuje v tom aj teraz, po jej smrti, ked rozsiruje , ze zomrela na rakovinu, nie ako je pravda ze to boli na nasledky zranenia chrbtice, kde uz roky bola vo vozicku.
http://www.myhealthblog.org/2009/09/07/ … er-3-2009/
Tu je viac o tom, oficialne proti a reakcie ludi pro.
http://www.ratbags.com/rsoles/comment/clark.htm

Ja mam osobne skusenosti, ako sa lahko falsuju diagnozy a to aj za ovela mensie dovody, kde vredovite tkanivo odstrania ako keby to bola rakovina, potom zistia v biopsii ze to vlastne rakovina nebola a predsa oficialny nalez na papieri  hovori, ze to bola rakovina, a ze operacia a nasledna rekonstrukcia bola prevedena uspesne.A samozrejme mnohonasobne drahsie.
A samozrejme o par tyzdnov neskorsie vzorky zmiznu, lebo predsa ich politika hovori, ze po niekolkych dnoch mozu vzorky zlikvidovat, takze sa neda nic dokazat.
A do statistiky ide pozitivny dokaz, ze "vyliecili " rakovinu

Tak sa z podozrenia a chyrov vyrobi dobra zbran proti nej, aspon po smrti, ked ju nevedeli umlcat pocas zivota.
To iste samozrejme robia aj o inych lekaroch alternativnej mediciny, dost vypukle to je napr na Linusovi Paulingovi, ktoreho za zivota nevedeli dostatocne napadnut(2 nobelove ceny) ale po smrti sa zmocnili kontroly aj nad jeho ustavom, pod jeho menom vydavaju znova odporucanie na primale davky vitaminu C, radove mensie, ako on odporucal a sam pouzival.



8

Re: frekvencne metody diagnostiky

k tomu eav  mi niekdo povedal ze pristroje ktore sa u nas pouzivaju (supertronic, salvia-dr jonas) mera kozny potencial a a ne kvantovu energiu na danych bodoch. a ze rozdiel ceny v tychto pristrojov je dost velky v podstate ze tie dva menovane su len lacne napodobneniny. myslis ze su tieto tvrdenia realne ? co je vlastne kvantova energia?



9

Re: frekvencne metody diagnostiky

To su v tomto pripade len do vzduchu hadzane slova, aby to vyzeralo odborne.
Kvanta vo fyzike su najmensia ciastocky energie, ktora nie je kontinualna, ale rozdelena na tie male ciastocky.A tieto podliehasju inym vlastnostiam ako sa dovtedy fyzika nazdavala. Ako sa spravaju dners uci kvantova fyzika, kde kazda latka je vlastne zlozena z malych elektromagnetickych "balickov", kvant a tak sa daju vysvetlit mnohe javy, pre ktore fyzika nemala dovtedy ziadne vysvetlenia.
Samozrejme to nema nic spolocne s tymi kvazimeraniami, ktora urcuju len vodivost a elektricke potencialy v roznych bodoch tela, ktore mozu ale nemusia byt naznacujuce rozne problemy.
Komputerizovane frekvencne meranie je asi najpresnejsie, lebo vytvara z tych jednotlivych merani podla programov akysi "celkovy obraz". Zialbohu podla porovnava nie takych "diagnoz" so skutocnostou je tam privela omylov, takze sa na to ani zdaleka dosial nemozno spoliehat.
Mozno v buducnosti, pevne dufam ze sa to naozaj zdokonali a bude to ukazovat presnejsie a doveryhodnejsie.
Zatial je to len zarobkova cinnost  a zialbohu je spojena aj s predavanim roznych preparatov, ktore maju tiez pochybne obsahy a ucinky.
V USA je to zakazane.



10

Re: frekvencne metody diagnostiky

rng, mrkni na tento pristroj: http://www.bicom-optima.cz/bicom/
pisu tam ze je to certifikovane ako zdravotny pristroj pre EU, vyraba to nemecka firma. myslis ze je to kvalitnejsie ako niektore starsie pristroje ktore su u nas uz dlhsie na trhu?
predpokladam ze pre certifikaciu v EU musia predsa dolozit nejake dokazy ze to funguje, ci nie?
este dodam ze v SR existuje aj tato biorezonancna klinika: http://www.bioharmonia.sk/o-bioharmonii.phtml?id3=55546

Naposledy upravil: anly11 (2013-11-11 17:33:13)



11

Re: frekvencne metody diagnostiky

V USA sa rozne podobne pristrojwe pouzivaju len na elektromasaz svalstva, ziadna diagnostika ani nic ineho. A na to to funguje, to som sa mal uz neraz moznost presvecit osobne.
Na ine ucely ale nie je v USA schvaleny, hoci v Europe sa dnes uz dost casto pouzivaju diagniosticke pristroje tohoto a inych typov, z otaznou ucinnostou a presnostou.
Ako to na tento ucel mozu schvalit, nemam ani sajnu.



12

Re: frekvencne metody diagnostiky

http://www.bicom-optima.cz/texts/15Studii.pdf

pozri zhrnutie tychto studii, co si o tom myslis? je tam uspesnost cez 90%

Naposledy upravil: anly11 (2013-11-12 15:48:52)



13

Re: frekvencne metody diagnostiky

Ako som povedal, o tychto mentodach sa tu v USA hovori pramalo a uvedene studie boli zvacsa na kozne problemy,kde masaz podkozneho svalstva elekticky moze podstatne zvysit lymfaticky tok a cirkulaciu krvi, takze to je dost lahko vysvetlitelne.



14

Re: frekvencne metody diagnostiky

Zdravim, pisal som to tu niekde, ze sam mam s tym nie najlepsie skusenosti, ked som bol u 3 roznych ludi, na DIACOM a tie merania sa zhodovali tak na polovicu. A to som bol v 3 roznych mestach, u celkom dobrych, ktori maju dobre referencie.
Staci, ze im poviete priznaky, a oni to uz maju nastudovane, tak zhruba vedia, ktory parazit co sposobuje, tak ho hladaju a aj Vam povedia, ze ho mate.
- pri jednom merani som povedal, ze mam podozrenie na borelie, tak mi povedal, ze ich mam, dalsiemu som nepovedal nic, tak mi nenasiel. dalsie nakazy sa tiez velmi odlisovali, niekde stafilokok, su streptokok, tu chlamydie...
Bol som u troch, lebo som mal vazne problemy a siel som do toho naplno a chcel som tomu verit, aj som bral vsetky pripravky, ale nikam som sa nedostal.
- mamu som zobral na 2 merania, lebo ma hepatitidu C, u prveho som nepovedal nic, tak povedal ze nic vazne, ze bezne male nakazy, u druheho, som povedal, ze ma hepatititu, tak ju nasiel samozrejme.
- tiez mam informacie od znamej, ktora so vydala do rodiny, kde robili diagnostiku pristrojmi a sami to testovali, jej manzel mal neaku nakazu, tusim chlamydie alebo nieco take, tak meranie na EAV mu ukazalo, ze ju ma, tak siel na wc napil sa vody, pokecali a pri dalsom merani si myslel, ze je zdravy a nema to, tak pristroj neukazal nic. a to nie je vymysel, naozaj to tak bolo, potom tie pristroje predali smile
myslim si, ze tie pristroje aj funguju, len nie su 100 %, su skor ako doplnkove a hlavne zalezi od cloveka co robi napr. s DIACOMOM, ako si to vysvetluje.



15

Re: frekvencne metody diagnostiky

tiez by som Vas chcel poprosit o nazor alebo radu, kam sa obratit na Slovensku, kto mi zisti alebo spravi diagnostiku,
ci uz klasicka medicina alebo alternativna, bol som vcera u lekara po vysledky, dal som si zobrat krv na chlamydie, borelie, toxoplazmu, candidu, zapalove procesy v tele... bral mi aj vytery. Bol to dost problem, aby som ho presvedcil aby mi to zobral. pred rokom som mal protilatky na borelie na hrane, povedal ze ju nemam, asi, ale tak neisto. smile

teraz v hrdle vyter ukazal nieco, asi streptokok a inak vsetko v poriadku, ani zapalove procesy ani nic, a pridom sa citim mizerne, svrbi ma konecnik, je to skoro cely den asi 2 mesiace, neexistuje, aby tam nic nebolo, niekedy sa neda vysediet, pri moceni ma obcas stipe zalud a unikaju kvapky mocu, pravdepodobne chlamydie, potia sa mi dlane a chodidla. mam hrcky po tele, teplotu si meram obcas a namerane hodnoty su od 37,0 do 37,8 stale. raz mi horia usi, potom hrud, tak bok, ako by som bol radiator. rezu ma oci, vidim v nich ako sa nieco hybe, neaky parazit asi, omdlievaju mi ruky, bolia svaly, zily a kosti na dotyk, aj usi a kosti na tvari, mandle a tak. a to neustale uz niekolko rokov. v detstve vela zapalov predusiek a hrdla, biely jazyk...
vsetko toto som mu povedal a snazil sa to nepocut a zvalit vsetko na infekciu v hrdle smile skoda sa vyjadrovat
a ja ani neviem, co mi vlastne je.
Na infektologiu ma nechce poslat, lebo krv ukazala, ze som zdravy a basta.

som dost unaveny a neviem ako postupovat dalej, aj si zmenim lekara, ale najprv by som rad vedel co dalej, mam uz nieco doma z iherbu, a zo swansonu je na ceste, serapeptaze, enzymy, probiotika, NAC, extrakt z olivovych listov, oregano oil.
chcem vediet v com je problem, aby som sa toho zbavil a nie len tak trafat na slebo, ale ak nic nezistim, tak budem musiet.
viem ze tie mrchy sa vedia dobre maskovat a z jednej vzorky krvi sa ich tazko zisti a tiez viem, ze napr. chlamydie maju svoje cykly, kde 3 tyzdne su aktivne a 2 sa ani nedaju zistit, ale to polovica lekarov ani nechce vediet.

Prosim o pomoc, na koho by som sa mohol obratit?
dakujem



16

Re: frekvencne metody diagnostiky

Nuz ja osobne som menej zvedavy, co to sposobuje a sustredim sa len na znicenie nakaz a tak pouzivam vzdy viacero roznych antimikrobialnych  a jedno alebo viacere z nich mi zatial vzdy pomohli nakazy zlikvidovat. Tj za poslednych 20 rokov!
Pouzivam roztok citricidalu najma kvapky do nosa ale aj pit, extrakt z olivovych listov, pri zahlieneni NAC, serrapeptazu(tu pouzivam aj tak na riedenie krvi) a oreganovy olej.
Ked to ide do tuheho, posilnim sa aj masivnymi davkami colostra a samozrejme beriem rozne antiviralne, najma dnes, kde som chytil tento rok uz 2 viralne utoky, vonkajsie nakazy, nie moje vlastne virusy, lebo obieha norovirus, koxakie virus a ine pliagy, co lekari ani nediagnozuju pre istotu, ale nechaju ludi sa s nimi bit bez pomoci, lebo to nasa obrana na 99% zvladne zapar dni. Ze je medzitym telo poskodene, to im nijak nevadi
Aj ja tie virusy dostanem, alwe aspon pouzivanim antiviralnych im nedovolim natolko sa rozmnozitr a poorazim ich za 24-48 hodin , bez horuciek a teda len s malym poskodenim tela

No a bezne doplnky, ako selen jod, zinok, vitaminy C E D-3 K-2, mikrovlakniny a probiotika samozrejme tiez beriem, lebo s nimi telo vseobecne lepsie pracuje a brani sa.