401

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Do nosa staci dat 3 x dene 2 kvapky roztoku citricidalu do kazdej nosnej dierky Bolesti su potom len kratkodobe, ako reakcia na destilovanu vodu a samozrejme Herxheimerova uhynova reakcia.

Dnes som šla ku doktorke s tými dutinami a dala mi antibiotika a kvapky do nosa. A teraz neviem ,čo mám robiť lebo mi povedala, že mám zdurenu sliznicu nosa a prieduchy so ser.sekrétom,nosné dutiny volné a v strednom prieduchu hnis hlieny.
     Poradte Ti mi ,či mám ich brať lebo ma vystrašila,že mi to môže prejsť až do mozgu a oko ma už z toho boli a mám ho celé zúžené.



402

Re: citricidal

Citreocidal radim do ropztoku 35 kvapiek na liter vody a pit po malych glgoch cely den
Chaparal odporucam 2 x 1 gram denne,alebo 4 x 1/2 gramu denne



403

Re: citricidal

Dobry vecer,
Rada by  som si objednala tieto produkty.
Su to tie správne?
Dakujem Elize

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=15439869&tab=4
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=17467752&tab=4
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=18274564&tab=6
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=19800428&tab=7



404

Re: citricidal

Su spravne, az na to ze su jemne predrazene. Ked to objednas zo zahranicia, mozes usetrit, aj ked zaplatis postu a DPH. Ale zase minibazar ich ma hned pravdepodobne, tj usetris cas.



405

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Citreocidal radim do ropztoku 35 kvapiek na liter vody a pit po malych glgoch cely den
Chaparal odporucam 2 x 1 gram denne,alebo 4 x 1/2 gramu denne

Dobry den prajem pan Rng,
chcem sa spytat na tento chaparal ja ešte stale uživam atb a nejake kvapky do nosa na tie moje dutiny ,objednala som si ho dnes nastastie mi poradil jeden pan,ze ho mali aj na slovensku a teraz by som chcela vediet ci to možem brat aj na tie ATB lebo zatial stale citim plno hnisu .Takze mi to zase nepomohlo uz ich mam len do pondelka a vysledok nulovy.Zase asi brane zbytočne.A ešte či to je možne brat pri tych mojich diagnozach hlavne obličky, vysoky tlak,a ten problem s mineralmi a tiez pszchicke problemi.Je toho vela. V jednom lieku na vysoky tlak Agen,ktory uzivam je pisane,ze sa nesmie jest grep. mozem aj napriek tomu ten citricidal uzivat?Uz som si objednala aj niektore ine produkty co ste mi napisal ale este ich nemam a ani vsetko nemaju tak postupne bude.Potom vam napisem aby ste mi este s tym poradil.
Ste velmi zlaty človek,že mate taku silu a volu pomoct ludom klobuk dole.Tak ešte raz, srdečna vdaka Elize

Naposledy upravil: Elize (2016-01-24 09:14:24)



406

Re: citricidal

Vseobecne neodporucam brat lieky v kombinacii s doplnkomi, nie ze by skodili doplnky alebo sa zle, kombinovali s liekmi, ale lekari zasadne obvinie doplnky za skody co napachaju chemicke lieky.
Oblicky su casto znicene roznymi chemickymi liekami, najma ked ich beries viacero a dlho.
Vysoky tlak je najma vo stresu, stress je zabijak.
Inac ten liek AGEN(calcium chanel blocker) pri dhotrvajucom brani nakoniec nepredlzi  zivot statisticky kvoli roznych skodlivym postrannym ucinkom co sa kratkodobe nemusia vobec prejavit. Proto ho lekary casto povazuju za neskodny co ale dlhodobe brane neplati.
Grapefruit obsahuje latky co docasne znizia vylucovanie liekov cez pecen, takze sa mozu nahromadit.
Tych par desiatok kvapiek citricidalu ich ale neobsahuje dost na ten ucinok.
Inac vasodilatanty su aj v prirode, napr ovocie hlohu/hawthorne roztajuje/dilatuje cievy efektom ACE a to neskodne aj dlhodobo. Na znizenie tlaku je dobre sj riedit si krv a rozpustat zrazeniny nattokimazou sa serrpeptazou. A cistit si cievy od usadenin(tj rozsirovat) lecitinom, lyzica az dve praskoveho tyzdenne.

Naposledy upravil: RNG (2016-01-25 01:34:58)



407

Re: citricidal

RNG, prosim Ta, kolko kvapiek Citricidalu mozem dat do klystiru s 1L vody?

Davam probiotika, aj kefir.

Dakujem.



408

Re: citricidal

Mozno staci aj10- 20 kvapiek na mnohe mikroby, ale normalne odporucam az  35 na liter vody. To sice vyhubi aj mnohe probiotika , takze si ich musis znovu nasadit.



409

Re: citricidal

Elize napísal(a):
RNG napísal(a):

Citreocidal radim do ropztoku 35 kvapiek na liter vody a pit po malych glgoch cely den
Chaparal odporucam 2 x 1 gram denne,alebo 4 x 1/2 gramu denne

Dobry den prajem pan Rng,
chcem sa spytat na tento chaparal ja ešte stale uživam atb a nejake kvapky do nosa na tie moje dutiny ,objednala som si ho dnes nastastie mi poradil jeden pan,ze ho mali aj na slovensku a teraz by som chcela vediet ci to možem brat aj na tie ATB lebo zatial stale citim plno hnisu .Takze mi to zase nepomohlo uz ich mam len do pondelka a vysledok nulovy.Zase asi brane zbytočne.A ešte či to je možne brat pri tych mojich diagnozach hlavne obličky, vysoky tlak,a ten problem s mineralmi a tiez pszchicke problemi.Je toho vela. V jednom lieku na vysoky tlak Agen,ktory uzivam je pisane,ze sa nesmie jest grep. mozem aj napriek tomu ten citricidal uzivat?Uz som si objednala aj niektore ine produkty co ste mi napisal ale este ich nemam a ani vsetko nemaju tak postupne bude.Potom vam napisem aby ste mi este s tym poradil.
Ste velmi zlaty človek,že mate taku silu a volu pomoct ludom klobuk dole.Tak ešte raz, srdečna vdaka Elize



410

Re: citricidal

Chaparal je na virusy, atb ma mnohe baktere ale na hnis je to obvykle kvasne a hnilobne mikroby na co je dobry oreganovy olej NAC a serrapeptaza.  A pomoze prio mtom aj citreicidal ktoreho roztok si teba kvapkat do nosa.
Totiz mnohe stafylokoky sposobuju aj hnisanie.



411

Re: citricidal

Elize napísal(a):
RNG napísal(a):

Citreocidal radim do ropztoku 35 kvapiek na liter vody a pit po malych glgoch cely den
Chaparal odporucam 2 x 1 gram denne,alebo 4 x 1/2 gramu denne

Dobry den prajem pan Rng,
chcem sa spytat na tento chaparal ja ešte stale uživam atb a nejake kvapky do nosa na tie moje dutiny ,objednala som si ho dnes nastastie mi poradil jeden pan,ze ho mali aj na slovensku a teraz by som chcela vediet ci to možem brat aj na tie ATB lebo zatial stale citim plno hnisu .Takze mi to zase nepomohlo uz ich mam len do pondelka a vysledok nulovy.Zase asi brane zbytočne.A ešte či to je možne brat pri tych mojich diagnozach hlavne obličky, vysoky tlak,a ten problem s mineralmi a tiez pszchicke problemi.Je toho vela. V jednom lieku na vysoky tlak Agen,ktory uzivam je pisane,ze sa nesmie jest grep. mozem aj napriek tomu ten citricidal uzivat?Uz som si objednala aj niektore ine produkty co ste mi napisal ale este ich nemam a ani vsetko nemaju tak postupne bude.Potom vam napisem aby ste mi este s tym poradil.
Ste velmi zlaty človek,že mate taku silu a volu pomoct ludom klobuk dole.Tak ešte raz, srdečna vdaka Elize



412

Re: citricidal

Dobry den,
Tak dnes mi prišiel Chaparal, od dnes začínam s kurou citricidal 35 kv. Na 1l vody a chaparalu.
V dutinach mam stale hnis a cítim strašný zápach hnisu  i ked doktorka mi povedala ze uz je to lepšie.ATB som v pondelok rán odobrala ale dala mi ďalej užívať kvapky do nosa asi na dlhšiu dobu Flixonase Nasal Drops, ráno a vecer to beriem.
Len na tom chaparalu píšu nieco o pečení ja som mala s výsledkov dávno určené ze som nieco prekonala ale ja o tom ani neviem. A este koli tým mojim oblickam.
A mohlo by mi to pomôcť.
Dúfam, ze nedostanem zase nejake ďalšie príšerne bolesti ci moze byt aj takáto reakcia?
Velmi pekne dakujem za odpoved Elize



413

Re: citricidal

Chaparak je velmi ucinny liek prpoti virusom, pre to ho v literature ocernuju, lebo to znamena velku konkurenciu patentovanym antiviralnym  chemickym liekom . Jeden cas ho aj nasa FDA zakazala prerdavat, ale kedze nenasli ziadny dokaz o jeho skodlivosti, tak ho volky nevolky museli znova povolit. Samozrejme ale z literatury nijak neninali povodne podozrenia, to je ich obvykly trik na zastrasenie zakaznikov.
Flixonase nie je az tak nevinna medicina
http://www.everydayhealth.com/drugs/flonase
lebo znizuje imunitu



414

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Chaparak je velmi ucinny liek prpoti virusom, pre to ho v literature ocernuju, lebo to znamena velku konkurenciu patentovanym antiviralnym  chemickym liekom . Jeden cas ho aj nasa FDA zakazala prerdavat, ale kedze nenasli ziadny dokaz o jeho skodlivosti, tak ho volky nevolky museli znova povolit. Samozrejme ale z literatury nijak neninali povodne podozrenia, to je ich obvykly trik na zastrasenie zakaznikov.
Flixonase nie je az tak nevinna medicina
http://www.everydayhealth.com/drugs/flonase
lebo znizuje imunitu

Pekny den Vam prajem,chcem sa opytat na ten chaparal mozem si to dat dnes  1 tobolu vecer lebo som dostala na psychiku nove lieky, ktore sa mi zda ,že mi aj tlak z nich riadne klesol a neni mi moc dobre na žaludok,od dnes pijem ten citricidal,dnes mi rpišli aj niektore doplnky  serapeptazu,oreganovy olej ale je to v tabletkach s 55% obsahom carvacrol,chcela by som vediet ci to mam zacat uzivat aj bez vyšetrenia moču ako prevenciu alebo až po vysledkoch a ešte ten olej či mam tiez zacat brat. Tu chaparalu môžem uživat 4x1 denne aby som toho nemala vela ak to nejako zatažuje žaludok alebo ju jest 2x2 denne to na tie dutiny. Nejake vitamin.doplnky mi maju prist zajtra tak by som potom poprosila o radu Vas ešte raz ako to dat do kopy. Zatial dakujem velmi pekne pozdravujem a prajem aj Vam vela vela zdravia Elize



415

Re: citricidal

dobry den pan rng,tu chaparalu zacnem uživat zajtra možem si to teda rozdelit na 4x1 tobolku za den.Este mi prisla serapeptaza tu by som mala ako brat a oreganovy olej ten tiez ako použit sú
to nejake tabletky s obsahom az 55 % prcent toho co tam ma byt.zajtra cakam,teda dufam,že pridu dalšie tak by som vas poprosila o radu.A dnes som začala pit citricidal a ten ako dlho ho mam pit. Minule som ho pila len 2 tyždne lebo už som mala z neho strašne horko v ustach a aj tu Chaparalu ako dlho a oreganovy olej .Dakujem velmi pekne  a ostavam s pozdravom elize

Naposledy upravil: Elize (2016-01-28 00:45:05)



416

Re: citricidal

Nuz neviem aky nas povod toho hnisu, ale na bakterie je ucinny najma citricidal kvapkany do nosa, na plesnove a kvasne infekcie oreganovy olej  a na virusy co tam sice nepredpokladam, ale mozu byt , je chapapal. Serrpaparaza ne na odlienenie, ale aj odmaskovanie mnohych infecii, co sa vedia zdruzovat do kopy, maskovat a spolocne branit.

Naposledy upravil: RNG (2016-01-28 17:56:13)



417

Re: citricidal

dobry den, dnes som ten chaparal začala brať 4x1 tabletu a teraz som v pomykove či to mam vobec brat.Mam ho hlavne v lícnej dutine a nikde som neprachladla lebo som vtedy ležala v posteli z odlomenou chrupavkuv kolene, tak a bolo leto nemala som kde prechladnut. Tak neviem z coho to može byť. Aj 2 zuby mi vytrhli kvoli tomu a nič nepomohlo dutina plna.Ja som Vam pisala o mechuri ze tam mavam stale ecoli a aj nejaku klebsbielu som mala 2 krat.Tak Vas prosim poradte mi lebo som toho naobjednavala a teraz som z toho v rozpakoch a neviem ani ako sa to ma uživat tie doplnky lebo letačik ku ničomu nedaju. Dakujem pekne



418

Re: citricidal

Ako som povedal najskor to bude v bakteriach alebo v plesnovych a hlienovych infekciach, na co su citricidal, oreganovy olej  NAC a serrappetasa.
Ale najhlavnejsie na imunitu su prebiotika takze prosim pouzvaj najma zmes mikrovlaknin a kvalitne probiotika
Inac eschericha coli je tiez prenasana do vaginalneho priestoru najma z criev posunom pradla



419

Re: citricidal

Dobry den, začala som teraz kvapkať synovi ( 3 ročný) citricidal (66%) do nosa ( 4kv na 100ml vody) a zakaždným si potom kýchne. Znamená to, že zaberá? Alebo nebodaj nejakú alergickú reakciu? Dávam mu ho preventívne ráno a večer - kedže chodí do škôlky plnej bacilov. Iné príznaky nemá. Je vnodné preventívne kvapkanie do nosa?
A ešte by som sa opýtala. Môžem dávať Olivové listy preventívne 1x400mg? Či len v prípade choroby? Sú olivové listy antimikrobiálne?

Dakujem pekne

Naposledy upravil: Blanka (2016-01-29 10:44:36)



420

Re: citricidal

Extrakt z olivovych listov ne antimirobialny voci hromade mikrobov. Takze preventivne ho brat na zmysel.
Citricidal je trochu drazdivy, ale len kratkodobo. Ale vymlatia mnozstvo mikrobov, ca sa dostanu do prinosnych dutin  kvapockovu infekciou

Naposledy upravil: RNG (2016-01-29 20:00:17)



421

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Ako som povedal najskor to bude v bakteriach alebo v plesnovych a hlienovych infekciach, na co su citricidal, oreganovy olej  NAC a serrappetasa.
Ale najhlavnejsie na imunitu su prebiotika takze prosim pouzvaj najma zmes mikrovlaknin a kvalitne probiotika
Inac eschericha coli je tiez prenasana do vaginalneho priestoru najma z criev posunom pradla

Dobrý den, ale ja by som potrebovala vedieť ako tieto produkty užívať mám tu chaparalu ale tu som už prestala, ale Serapeptáza tu si kedy a koľko mám brať, NAC 600 mg, tiež,oregánové kapsule ,Berberine,vitamín D3 5000 IU ale neviem či to neni veľa, ked v mojom Caltrate je 400 IU, a tam je aj vápnik 600 mg, Esterr C 1000 mg a aj to je asi pre moje obličky veľa,lebo ked som raz hovorila nefrologovi že beriem až 1000 mg tak povedal ,že to ja nesmiem také vysoké dávky, tak VÁS PEKNE PROSÍM, keby ste mi to mohol napísať to užívanie a hlavne kedy je to brať najvhodnejšie po jedle alebo pred jedlom či môžem niečo aj počas dňa. A ešte pijem ten citricidal a ten by som ako dlho mala piť? ĎAKUJEM VÁM VEĽMI PEKNE ZA ODPOVEDE. Elize



422

Re: citricidal

Ja beriem ovela vacsie davky a mam oblicky v poriadku.Esteru C beriem  3 az 5 gramov, v pripade viralneho utoky az 1 gram kazdu hodinu,

V caltrate je vapnik v zlej rorne aj hocik, takze sa skoro cele vyluca a zbytocne zatazia ladviny. .
Caltrate je navrhnuty podla starych odporucenych dennych davok z roku 1948, ktorych sa dosial lekari zatate drzia, hoci su uz davno ich kolegami dokazane za nespravne. Najma vitaminy E, C a D-3  a jod a selen su tam hrozne nizke  a vitamin K-2 tam dokonca ani nie je spomenuty.



423

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Ja beriem ovela vacsie davky a mam oblicky v poriadku.Esteru C beriem  3 az 5 gramov, v pripade viralneho utoky az 1 gram kazdu hodinu,

V caltrate je vapnik v zlej rorne aj hocik, takze sa skoro cele vyluca a zbytocne zatazia ladviny. .
Caltrate je navrhnuty podla starych odporucenych dennych davok z roku 1948, ktorych sa dosial lekari zatate drzia, hoci su uz davno ich kolegami dokazane za nespravne. Najma vitaminy E, C a D-3  a jod a selen su tam hrozne nizke  a vitamin K-2 tam dokonca ani nie je spomenuty.

dobrý deň, veď práve preto sa Vás pýtam,lebo ja mám poškodené obličky z liekov a aby som si ich ešte viac niečim nedoničila,mám manžela dialyzovaneho , tak viem čo to obnáša a na tie ostatné produkty ste mi nič neodpovedal,že ako to mám brať a kedy a čo tá Chaparala mam ju užívať na tie dutiny alebo nie,prosîm Vás odpovedzte mi na to,lebo mám strach zo všetkého , čo sa toho tyka ,lebo je toho tak vela naraz. A ja mám tu psychiku terz takù narušenù, že VAS PROSIM o pomoc. Mam,chaparalu,Vitamin D3, Serapeptazu 120 000,Oreganovy olej v kapsuliach55%carvacrolu a ten sa ma ako užívat ,Berberine,NAC 600 mg, a ten Ester celaskon 1000 mg. A ten Citricidal to ako dlho treba pit a ešte tieto produkty sa musia ako dlho užívat aby to pomohlo.Tak Vás pekne prosím poradte mi s tym Elize

Naposledy upravil: Elize (2016-01-31 17:25:18)



424

Re: citricidal

Na zapaly v licnych dutinach nepotrebyhe chaparal , akle najna citricidaj kvapoky do nosa, serrpapeprazu a oreganivy oklej v kapsuliwech ten od firy nov. Davka je 3 x 2 kapsule s jedlom.
Celaskon nie je ester C.



425

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Na zapaly v licnych dutinach nepotrebyhe chaparal , akle najna citricidaj kvapoky do nosa, serrpapeprazu a oreganivy oklej v kapsuliwech ten od firy nov. Davka je 3 x 2 kapsule s jedlom.
Celaskon nie je ester C.


     Dobry den Vam prajem pan RNG,teraz ešte beriem kvapky od doktora ten Flixonase, ale màm ešte celè dalśie bal. neviem,či miesto nich si môžem dat ten Citricidal,ale sa bojim tej rekcie ako minule.Tak chaparal nebrat ale vtedy ste mi ho kàzal.Tak si dam Serapeptazu a Oreganove tobolky tie mam z NOW a kolko toho treba využit,aby to zabralo,teraz ešte ten NAC ,ten ako mam brat a BERBERINE a prečo Ester celaskon nie, ved to obsahuje celaskon aj bioflavonoidy tie ste mi tiež kàzal. A este jedna otazka može sa to brat ak tam terZ nebudu tie bakterie,lebo som si dala CITRiCiDAL a ten teraz pijem asi 4 den. CITRICIDAL sa ma ako dlho uživat. Prosim Vas o obširnejšiu odpoved s vdakou a uctou ELIZE



426

Re: citricidal

Flixonase zialbohu neposobi na ziadne mikrby
A chaparal je len proti vyrusom nie proti bakteriam, plesnivym a hlienovym infekciam.
Ester C je patentovana forma vitaminu C, ktore sa zdrzuje v tele vyse 5 krat tolko, ale celaskon=kyselina askorbova.
Citricidal posobi na mnohe bakterie, aj take, ci vzdoruju antibiotikam, a dokonca  ja na niektore parazity aj virusy, ale na tie to osobne neodporucam, lebo je to dost neiste.



427

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Flixonase zialbohu neposobi na ziadne mikrby
A chaparal je len proti vyrusom nie proti bakteriam, plesnivym a hlienovym infekciam.
Ester C je patentovana forma vitaminu C, ktore sa zdrzuje v tele vyse 5 krat tolko, ale celaskon=kyselina askorbova.
Citricidal posobi na mnohe bakterie, aj take, ci vzdoruju antibiotikam, a dokonca  ja na niektore parazity aj virusy, ale na tie to osobne neodporucam, lebo je to dost neiste.

Pekny den pán RNG, chcem sa Vás opytat,že už chcem začat tieto doplnky užívat je to seropeptaza,NAC,Berberine,oreganovy olej kapsule od NOW,pijem teraz Citricidal 35 kv  v 1 lit.vody a Ester C ale len po 500 mg a či tieto produkty môžem všetky na raz,mam z toho hruzu hlavne s tej ūhynovej reakcie.Lebo dnes mi už zase chceli dat ATB ale som to odmietla vyšla mi zase klebsbiela. A ešte potrebujem vediet kolko tychto baleni treba so objednat, či to bude postačovat len po jednom. Dakujem Vam velmi pekne za odpoved ELIZE                                       
      Tak dnes mi prišli výsledky z moču a mám tam zase klebsbielu.

Naposledy upravil: Elize (2016-02-03 22:12:08)



428

Re: citricidal

Klebsiela  sa vyhubit aj celkom slabym rozdokov, az pri 6 ppm sa nemoze rozmnozovat a ja tu radim zruba 700 ppm  poztok....
http://rng.nazory.eu/rubriky/c/citricidal
Ak sa ti klebsiela nejak maskuje, treba brat odmaskovac, 3 x 120 000 serrapeptazy.



429

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Klebsiela  sa vyhubit aj celkom slabym rozdokov, az pri 6 ppm sa nemoze rozmnozovat a ja tu radim zruba 700 ppm  poztok....
http://rng.nazory.eu/rubriky/c/citricidal
Ak sa ti klebsiela nejak maskuje, treba brat odmaskovac, 3 x 120 000 serrapeptazy.


Dobry vecer,chcem sa ešte opytat na tie dalšie doplnky čo mam, čo mam ešte teraz k tomu začat uživat ,ja som si dnes dala Serapeptazu 1a oreganovy olej 1 ešte si dávam 500mg Ester C a ešte  mam ten NAC,Berberine a" TO DÁVKOVANIE!by som chcela vediet. Dakujem velmi pekne Elize.



430

Re: citricidal

Na klebsielu to nepotrebujes ale  na ine nakazy ano. Zdasa ze sa ta chyta plno nakaz, mala by si si vysetrit, ci nemas daco vazne, ako clamidie pneunomiae alebo boreliozy, lebo tieto znacne znizuju imunitu

Naposledy upravil: RNG (2016-02-05 20:24:11)



431

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Na klebsielu to nepotrebujes ale  na ine nakazy ano. Zdasa ze sa ta chyta plno nakaz, mala by si si vysetrit, ci nemas daco vazne, ako clamidie pneunomiae alebo boreliozy, lebo tieto znacne znizuju imunitu

dobry vecer pan rng,chcem sa opytat na ten NAC,či to môžem uživat k tomu citricidalu Serapeptaze,Oreganovym olejom.

TU POTREBUJEM VLOZIT JEDEN PRÍSPEVOK,KTORY SA N EDAL OOSLAT PROsíME o RADU PRE mÔJHO MANZELA,PISALA HO MOJA DCERA

Môj ocino prekonal v roku 1972 infekčnù žltačku typu B a teraz od roku 2014 mu diagnostikovali cirhozu pečene,ktorá mu spôsobila abcs,čiže vodu v dutine brušnej,alevysledky hepatalnych testov má vraj v norme. On je dialyzovany pacient už 6 rokov a z tohouž nemočí 1 1/2 roka.Keby ste bol taky láskavy a neporadili by ste nám ,ako by sa dal tento PROBLEM Z CIRHOZOU  A ABCESOM DAL  RIEŚIT. VELMI pEkNE vAm DAKUJEME zA oCHOTU PORADIT A OSTÁVAME S POZDRAVOM Dena,manželka a ocino



432

Re: citricidal

Cirhoza pecene je sposobena obvykle z praskonia pretucnelych buniek peceni. Na to je dobry levitin 2-3 krad do tyzna polievkovy lyzicu a calcium D glucarate.
Na regeneraciu pecene treba najma sylimarin
Na rozne abcesy moze pomoct serrapetaza a protizapalove  curcuminoidy



433

Re: citricidal

http://www.iherb.com/Natrol-Calcium-D-G … blets/2281
http://www.generica.sk/produkt/silymari … -cps-60-3/
http://www.amazon.com/NOW-Foods-Curcumi … B0013OXD3I
Toto som nasla na stránkach a či to môže byť a ešte sa chcem spýtať na ten LEVITIN či to neni náhodou LECITIN.  lebo Leviitin mi vôbec nenašlo.
Potom by som Vás chcela poprosiť o skorú odpoved a či neviete, kde by som to mohla čo najrýchlejšie zohnať.U nas predávaju aj  čaj zo silamarinu vola sa PESTEREC MARIANSKY či by nebol vhodnejší. Dakujem pekne za skoru odpoved a ostávam s pozdravom Elize

Naposledy upravil: Elize (2016-02-07 15:52:39)



434

Re: citricidal

Dobry den, mam otazocku ohladne roztoku citricidalu a kokosoveho oleja na kvapkanie do nosa. Mozem mat flasku s roztokom stale na radiatore, aby som ho mala tekuty?
Ďakujem



435

Re: citricidal

Elize napísal(a):
RNG napísal(a):

Klebsiela  sa vyhubit aj celkom slabym rozdokov, az pri 6 ppm sa nemoze rozmnozovat a ja tu radim zruba 700 ppm  poztok....
http://rng.nazory.eu/rubriky/c/citricidal
Ak sa ti klebsiela nejak maskuje, treba brat odmaskovac, 3 x 120 000 serrapeptazy.


Dobry vecer,chcem sa ešte opytat na tie dalšie doplnky čo mam, čo mam ešte teraz k tomu začat uživat ,ja som si dnes dala Serapeptazu 1a oreganovy olej 1 ešte si dávam 500mg Ester C a ešte  mam ten NAC,Berberine a" TO DÁVKOVANIE!by som chcela vediet. Dakujem velmi pekne Elize.

Ten odmaskovač to je ten NAC ,tak oko si ho màm dávat.A čo ten berberine?



436

Re: citricidal

Elize napísal(a):

Ten odmaskovač to je ten NAC ,tak oko si ho màm dávat.A čo ten berberine?

Davkovanie pre NAC je 2x600mg az 1200mg za den. Davkovanie pre berberine je 2x1 gram za den. Davky su pre zhruba 70 kg dopeleho cloveka, na ostatne treba priblizne prepocitat.



437

Re: citricidal

.



438

Re: citricidal

dobry den pan rng ,chcem sa opytat mne z toho citricidalu je nejako už zle,nechutí mi vôbec jest môže to byt aj z toho. Neviem pijem ho už duhy tyžden.problem s tym mechurom mám stale,tak neviem či to už nemam prestat pit.Prosim poradte mi. Elize



439

Re: citricidal

Skus ine, napr berberine, oreganovy olej , alebo D-manozu.



440

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Skus ine, napr berberine, oreganovy olej , alebo D-manozu.

 
Dobry den

beriem oreganovy olej,NAC,serapeptazu,mam aj berberine ale to som ešte nejedla Aj tu dutinu licbu mam stale zahnisanu bola som vcera u doktorky.Dakujem Elize

Naposledy upravil: Elize (2016-02-10 07:45:42)



441

Re: citricidal

Elize napísal(a):

http://www.iherb.com/Natrol-Calcium-D-G … blets/2281
http://www.generica.sk/produkt/silymari … -cps-60-3/
http://www.amazon.com/NOW-Foods-Curcumi … B0013OXD3I
Toto som nasla na stránkach a či to môže byť a ešte sa chcem spýtať na ten LEVITIN či to neni náhodou LECITIN.  lebo Leviitin mi vôbec nenašlo.
Potom by som Vás chcela poprosiť o skorú odpoved a či neviete, kde by som to mohla čo najrýchlejšie zohnať.U nas predávaju aj  čaj zo silamarinu vola sa PESTEREC MARIANSKY či by nebol vhodnejší. Dakujem pekne za skoru odpoved a ostávam s pozdravom Elize

   
  pan rng
Prosim odpovedzte mi este na tento odkaz čakam na to Dakujem Elize



442

Re: citricidal

Dobrý den RNG chtěla jsem se zeptat beru 3 den gse citricidal a už od odpoledních hodin mě s toho bolí v krku ,dávám si 25 kapek do litru vody.Vážím 52 kg myslíte si že je to ok ? Mám chronické záněty prudušek a brala sem ATB a skoro vubec mi nezabrali .Po tom gse sem zahleněná jako blázen i unavu sem měla ale to už trochu přešlo .Beru ACC a probiotika s jablkem. Jak dlouho muže tohle trvat to silné zahlenění ?
Děkuji   Kikina



443

Re: citricidal

Elize napísal(a):
RNG napísal(a):

Skus ine, napr berberine, oreganovy olej , alebo D-manozu.

 
Dobry den

beriem oreganovy olej,NAC,serapeptazu,mam aj berberine ale to som ešte nejedla Aj tu dutinu linbu mam stale zahnisanu bola som vcera u doktorky. A tieo produkty beroberine,oreanovy olej aj tu D-manozu si moôžem spolu uživat kvoli tym mojim oblickam. Dakujem pekne za odpoved.Elize

,



444

Re: citricidal

Samozrejme je to lecitin ,treba ho aspon 2-3 krat polievkova lyzica tyzdenne.
Dalej na odtucnenie pecene je aj kalcium D glucarate.
Na hnisanie je dobra pouzit aj iontoforezu striebra, jodovu tinkturu a podobne
Berberine, oreganovy olej v kapsuliech aj D-manozu mozes pouzivat kludne aj pri problemoch s oblickami.

Naposledy upravil: RNG (2016-02-10 19:33:28)



445

Re: citricidal

Na zahlieneie pomahaju odlienovac NAC(acc) v davkach 2 x 600 az 1200 mg. Tiez serrpapeptaza, 3 x 120 000 IU a najma kapsule oreganoveho oleja  3 x 2 denne, teda toho silneho produktu formy NOW

Naposledy upravil: RNG (2016-02-10 18:53:47)



446

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Na zahlieneie pomahaju odlienovac NAC(acc) v davkach 2 x 600 az 1200 mg. Tiez serrpapeptaza, 3 x 120 000 IU a najma kapsule oreganoveho oleja  3 x 2 denne, teda toho silneho produktu formy NOW

Ten NAC nebude silna davka lebo ja teraz vazim len 55 kg a oreganovy si davam len 3X1 to je malo a čo to berberine čo ste mi pisal na ten mechur a D manozu.


A ešte som tam poslala nejake stranky ,kde su tie doplnky pre manžela,či by to mohlo byt. A ten čaj z Pesterca Marianskeho. Prosím velmi pekne oodpoved dakujem velmi pekne



447

Re: citricidal

Nie kazda nakaza sa da lkecit roznako, niektore staci vynicit/splachnut D=manozu, nietore sa daju znicit berberinom, niektore zase citricidalom a na kvasne posobi najlepsie oreganovy olej



448

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Nie kazda nakaza sa da lkecit roznako, niektore staci vynicit/splachnut D=manozu, nietore sa daju znicit berberinom, niektore zase citricidalom a na kvasne posobi najlepsie oreganovy olej


Dakujem za odpoved. Ale ešte sa chcem opytat na ten Nac, či sa môže na poškodené obličky a na moju vahu už len 54 kg môžem brat 2 x denne .Dakujem velmi pekne Elize



449

Re: citricidal

chcem sa opyta na to ,že ja vážim 54 kg ten NAC možem uživat aj na posškodené obličky? 2x1 kaps? Dakujem

Naposledy upravil: Elize (2016-02-13 11:19:53)



450

Re: citricidal

Dobrý den mám zlatého stafilokoka,chlamydie, enterobacter cloacae a asprgila jiné potvory v plících beru citricidal a zjistila sem že 25 gse je zřejmně málo... hleny začínají být hnisavé a hrozí že oět skončím na ATB .Včera jsem pročítala vaše diskuze a bylo tam napsáno že na stafylokoka musí být 35 kapek na l vody ? je to tak prosím ? děkuji za odpověd Kikina