51

Re: Mocove cesty

Super, konecne mam ten ucinny Citricidal co nasiel Pietro. Takze idem si namiesat 35kv. do litra vody a budem popijat v priebehu dna. Dufam ze mi to na E-coli v mocovych cestach pomoze, lebo uz sa s tym trapim 10 mesiacov. Mam k tomu pridat aj Berberine a D-manosu??



52

Re: Mocove cesty

Nuz cim viacej prostriedkov tym lepsie.Citricidal ale je na e-coli velmi ucinny, nici ju uz v koncentracii 20 ppm.



53

Re: Mocove cesty

Zdravim, ozyvam sa po dlhej dobe. Na e-coli v moci som dlhodobo uzivala NAC a Citricidal 35kv. do litra vody. Problemy sice nemam, ale spravila som si kontrolny test a na diagnostickom papieriku som mala stopy bielkovin a krv (teda konkretne hemoglobin mi ukazalo). Ak mam tento zapal uz rok a pol, bojim sa aby nedoslo k uplnemu poskodeniu ladvin. Bola som aj u lekarky, ta len mavla rukou a dala mi nejake sirokospektralne atb, ktore mi na e-coli urcite nepomozu, takze ich nechcem brat. Viete mi poradit ktory Citricidal v tabletkovej forme je ucinny?? Lebo s tych kvapiek som mavala uplne strpnuty jazyk pri dlhodobom uzivani. Pripadne ci si mam okrem toho citricidalu a NAC nasadit este nieco. Standardne beriem C-cko, Selen, Zinok a jod. Dakujem.



54

Re: Mocove cesty

Viem, ze mozno este stale dostat kapsule citricidalu s obsahom quaternialnych zlucenim Boli 125 mg a 250 mg povodne , prve boli hodno asi 5 kvapiek 60% citricidalu,. druhe asi 10 kvapiek Aka je sucasna situacia s nimi neviem. Hladaj cez Google.com Musis ich brat po jednom a roztiahnut na cely den. Odporucam brat zaroven aj NAC alebo serrapatazu,odmaskovace,  kedze niektore  e-coli vie vytvarat vacsie celky a spolocne sa maskovat.
Hojenie poskodenych ladvin moze trvat az dlhe mesiace.

Naposledy upravil: RNG (2015-08-19 08:42:06)



55

Re: Mocove cesty

S tymi tabletkami Citricidalu som si nebola ista, takze som si nakoniec objednala kvapky cez http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/
A kedze uz ma tie moje ladviny riadne hnevaju, idem si nasadit Berberin 3x1 (400mg) http://www.swansonvitamins.com/swanson- … mg-60-caps, NAC 2x1 (600mg), D-Mannose 3x2 (500mg)http://www.iherb.com/Now-Foods-D-Mannos … l&ic=1, Citricidal 35kv. do litra vody, mikrovlakninu, probiotika http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … l&ic=1 a okrem toho este beriem C-cko, selen, zinok a jod.
Dufam ze ked budem brat tolko doplnkov naraz tak ma to nepolozi smile)
Mozete mi prosim potvrdit ci su tie davky v poriadku??
Dakujem.



56

Re: Mocove cesty

Davky su v poriadku a nevidim na nich nic velmi silne.
Dokonca D-manozy odporucam ovela viac, 2 gramy kazde 3 hodiny asi 3 dni po sebe tj aj v noci Ak to do 3 dni nezaberie, tak mas infekcie, co sa tymto cukrom neda splachnut.
Odporucal by som aj oreganovy olej, 3 x 2 kapsulky tohoto
http://www.iherb.com/Now-Foods-Oregano- … l&ic=1
Hlavne keby si tam mala nejake kvasne infekcie, ako napr candida albicans alebo mykozy. Na tie je oreganovy olej vyborne ucinny.



57

Re: Mocove cesty

Z diagnostickeho papieriku mam pozitivne dusitany, a v poslednej kultivacii mocu mi nasli Ecoli. Oregano som zo zaciatku brala 3 mesiace v tej davke ako pisete a nepomohlo mi. Tu D-manosu mozem uzivat aj tak ze si tabletky vysypem do vody?? Lebo sa bojim ze ked budem mat tolko tabletiek tak mi to nepoleze dole krkom smile



58

Re: Mocove cesty

Lucia22 napísal(a):

Z diagnostickeho papieriku mam pozitivne dusitany, a v poslednej kultivacii mocu mi nasli Ecoli. Oregano som zo zaciatku brala 3 mesiace v tej davke ako pisete a nepomohlo mi. Tu D-manosu mozem uzivat aj tak ze si tabletky vysypem do vody?? Lebo sa bojim ze ked budem mat tolko tabletiek tak mi to nepoleze dole krkom smile

Mozno by som pridal este jeden odmaskovac a to konkrente serrapeptazu, pretoze mozes mat tam nejake tvrdohlave maskovene potvory, ktore nejdu tak lahko vyhubit.
Napriklad ja som pouzival len NAC s viacerymi antimikrobialnymi doplnakami a ked som po dlhom case pridal aj serrapeptazu, tak som spozoroval, ze tie antimikrobialne doplnky maju este silnejsi ucinok. Spozoroval som to tak, ze ja uz mam dlhe roky take zapalene hrdlo a ked som pridal tu serrapeptazu, tak som videl, ze sa mi to hrdlo vyzazne uzdravuje.

Z tej D-manozy, ako ti RNG radi, mas brat 2 gramy kazde 3 hodiny, takze z toho uvedeneho produktu je to 4 kapsule kazde 3 hodiny. Ak ti je 4 kapsule vela naraz prehltnut, tak to mozes vyriesit, tak ze kazdu kapsulu zapijes zvlast alebo po dve smile

A nemusis sa bat, ze ti to nepolezie dole krkom, navyse su to kapsule, tie sa lepsie prehltaju, a ja ti mozem povedat z vlastnej skusenosti, ze ja si kludne dam aj za hrst kapsul do ust a potom prehltnem a vsetko je v pohode, ziadny problem big_smile



59

Re: Mocove cesty

Super, dakujem za radu. Idem teda objednat este aj tu serrapeptazu.



60

Re: Mocove cesty

.

Naposledy upravil: RNG (2015-08-26 20:59:01)



61

Re: Mocove cesty

Mam tuto serrapeptazu http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … -Caps/4467 Aku dennu davku si mam dat? Staci 3 x 1 tbl.??



62

Re: Mocove cesty

Ja odporucam na intenzivne cistenie, odmaskovanie alebo odhlienovanie 3  x  120 000 SU a popuziva nepravidelne, podla potreby tuto
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … Caps/23747



63

Re: Mocove cesty

Fuha, takze miesto jednej tabletky si mam dat 4 aby to malo ten isty ucinok?? 3 krat denne 4 tabletky??



64

Re: Mocove cesty

Aritmetika, 3 x 40 000=120 000
Tj z tych slabsich 3 x 3 kapsule



65

Re: Mocove cesty

Ano jasne, som sa sekla, potom ma to napadlo smile



66

Re: Mocove cesty

OK.



67

Re: Mocove cesty

Zdravim, po dvoch tyzdnoch som si spravila test. Vecer som mala diagnosticky papierik na 100% negativny, ale ked som si spravila opakovane rano, tak mam stale v moci dusitany. Nastastie bielkoviny uz tam nie su. Mam v liecbe pokracovat??



68

Re: Mocove cesty

Ja len taký dotaz cital som konverzaciu.... Dusitany a Bielkoviny v moci poukazuju na nejake poskodenie ladvín teda?

Ci dusitany poukazuju na nieco ine a bielkoviny na nieco ine?
Ďakujem



69

Re: Mocove cesty

Dusitany mozu byt aj z jedla, ked v zeleninach ich mas privela. Zalezi od polnohospodarov a ich hnojenia poli. Bielkoviny v moci znamenaju poskodenie ladvin.



70

Re: Mocove cesty

Takze pokial nemam v moci bielkoviny, iba dusitany tak mozem liecbu ukoncit?



71

Re: Mocove cesty

Mozes.



72

Re: Mocove cesty

prosim vas je možné, ze zapal močovych ciest ma nejaky suvis so zubami? mam totižto dva mrtve zuby a vsetko ostatne mam bez kazov,ošetrene, no tri su dost citlive na teple a studene. docitala som sa, ze zapal moc.ciest moze mat suvis prave so skrytymi zapalmi pod zubami. velka vdaka



73

Re: Mocove cesty

Ak mas zapal pod zubmi, moze to sposobit kopu problemov   tele, od znizenej imunity naz po zapal osrdecnice. Nechaj si urobit ASLO na streptokoky.
Odporucam pouzivat pravidelne ustne probiotika



74

Re: Mocove cesty

Dobry den pan RNG,mam dookola recidivujuci zapal mocovych ciest, momentalne mi trva tyzden a pol,moc po KVB uplne v poriadku,urolog ma poslal doslovne prec az gynekolog mi dal MONURAL 3g s diagnozou skryty zapal mocovych ciest. v novembri mi zistili ureoplazmu, brala som SUMMAMED, kontrolny obraz ako pred liecbou, doktor preto nasadil TAVANIC,pocas liecby vsetk6ko ok,po liecbe sa mi do tyzdna ozval zapal.kontrolny odber mj brali iba vcera. Mam 25 rokov, prvy zapal som mala v 17r.,uz som zufala, monural mi teraz trocha zabral,ale nic moc,kazdych 5 min som na wc,do roboty nemozem ist,som tyzden a pol pn.kupila som si aj cys control-vytazok z brusnic,nepohlo.dokonca mam pocit,ze neudrzim moc.som aj po konizacii krcka maternice,po zakroku ockovana vakcinou silgard.viete mi poradit? Dakujem vopred



75

Re: Mocove cesty

Zrejme mas nakazy na ktore atb su neucinne alebo malo ucinne a naviac zmnicenim probiotickrej crevnej flory defakto podporis rozne infekcie, ako kvasne, plesnove, viralne, mykoplazmice a rozne L-formy.Dokonca aj niektore bakterie su odolne proti atb.
Odoorucam brat serrapaptazu na odmaskovanie mnohych maskovanych infekcii, oreganovy olej v kapsuliach(NOW) citricidal a berberine (2.x 1 gram)
Vytazok z brusnic sice obsahuje triosticku berberinu, ale to by si musela zjest vyse 100 gramov ekvivalent brusnic, aby si dostala davku berberinu, co tu radim.



76

Re: Mocove cesty

Dakujem za odpoved.viete mi,prosim,poradit overeny zdroj z ktoreho si mozem objednat?



77

Re: Mocove cesty

Skus iherb.com ti maju najnizsie postovne. Ale ale swansonvitamins.com maju sice vyssie postovne, ale nizsie ceny produktov.
Na citircidal je tu viacej tem



78

Re: Mocove cesty

Objednala som z iherb. Davkovat mam ako?



79

Re: Mocove cesty

Oreganovy olej v kapsuliach(nor) 3 x 2 kapsule s jedlom
Berberine 2 x 1 gram
Serrpapeptazy 3 x 120 000 IU



80

Re: Mocove cesty

Dobry den,este jedna otazka,liecbu dodrziavat dlhodobo?



81

Re: Mocove cesty

Doplnky sa vseobecne beru, pokial ich potrebuje telo.
Az na male vynimky antimikrobialne by mali zabrat do 2 -3 tyzdnov.