151

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Mne sa už ten zápal ucha vlečie dva mesiace, už nemám ani žiadnu infekciu v nosnej dutine, aj eustachova trubica sa mi zdá priechodná, ja to poznám podľa toho, že keď si chytím nos a fúknem, tak cítim v uchu také povolenie. Ani tie vysoké dávky doplnkov nestačia na jej zlikvidovanie, tak už neviem, ja mám to ucho už 2x operované, prvá operácia v detstve po mesiacoch chronického zápalu, druhá rekonštrukčná - kedy mi robili plastiku ušných kostičiek, ktoré boli doslova odhnité zápalmi, aby sa zlepšilo vedenie sluchu po kosti, operácia dopadla úspešne, niektoré frekvencie aj lepšie počujem a teraz sa mi to znovu zničí tými zápalmi. Veď už nerobím celé dni nič iné, len si kvapkám do ucha a beriem každú chvíľu nejaké doplnky, teraz už dva týždne v tom plnom dávkovaní, ma to zamestnáva pomaly na plný úväzok, teraz si do ucha dávam tie oleje a 3xdenne nahrievam infralampou, síce teplo nie je dobré na zápaly, ale pri uchu mi to robí dobre a možno to infražiarenie nejak podporí lepšie vstrebanie tých účinných látok, keď sa zahrejú, tie esenciálne oleje z oregána ušná sliznica lepšie absorbuje. U mňa dokonca ani výter ucha vôbec nič neukázal, predpokladám, že preto, lebo som si do ucha kvapkala to kvantum antibakteriálnych látok, takže ten zápal musí byť niekde hlbšie, kam ani ten lekár nie je schopný vidieť. Podľa lekára mám ucho vyliečené po ATB, po týždni od dobratia ATB mi ale ucho zase začalo páchnuť a všetky tie symptómy znovu začali. Bola som u iného ušného a teraz idem ešte na CT ucha, či tam niekde v tých dutinách niečo nie je. Mňa výrazne bolia kosti za uchom, čo nie je moc dobrý signál.

Naposledy upravil: bludicka (2011-02-03 11:14:45)



152

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Najnovsie mu dali kvapky do ucha...aj napriek tomu ze mne mesiace tvrdili ze sa nesmie nic do ucha kvapkat ked je otvoreny bubienok...dali mu Sofradex kvapky a ze vraj ma prist 1ho marca na kontrolu.Pri tychto kvapkach pisu ze by sa nemali dlhsie kvapkat ako tyzden...vidim ze v tom maju evidentne humbuk..ani sami nevedia co hovoria...clovek citi len bezmocnost z tejto "bielej mafie"



153

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Nuz davat nieco do vnutorneho ucha je dost riskantne. Ale ked odtial vytela nejaka zhnita masa, tak asi cisty kokosovy olej s pridavkom citricidalu tam moze len pomoct.



154

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Myslis si ze pri tych vsetkych doplnkoch co mu davam, tie kvapky do ucha Sofradex mu mozu poskodit?



155

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Sofradex obsahuje antibiotika gramicidin a framycetin  sulphate. a kortikosteroid proti zapalu. Neodporuca sa to pouzivat, ked je bubienok prederaveny
Obe atb su ucinne najma na bakterie, nie na kvasne ani hnilobne kultury, a uz vobec nie na virusy.Dokonca atb moze niektore hnilobne podporit, podobne aj kvasne ako rozne candidy.
Nahrievanie infralampou alebo infra LED zvysuje cirkulaciu a tym aj mozny prisun hojivych latok.

Neviem, preco si lekari aj bezni ludia neuvedomuju, ze na vsetkych slizniciach a vo vsetkych dutinach spojenych z vonkajskom existuju probioticke a ine mikroby. Ked v nich potlacis bakterie pouzitim atb, tak podporis kvasne a hnilobne kultury, ktore boli bakteriami udrziavane/zatlacane v rovnovahe.
Ja osobne najnovsie beriem ustne tabletky s obsahom probiotika S.Salivarius K-12, dokonca som si rozpustil jednu tabletku vo vode(30 ml) a zacal som si ju kvapkat do nosa.Ktovie, ked podporim sirenie sa tohoto probiotika v priestoroch v hlave, mozno to potlaci ine skodlive kultury, najma hnilobne(plesne a kvasne kultury)
Pozri na http://www.iherb.com/Life-Extension-Adv … 18019?at=0
http://www.drwhitaker.com/ear-nose-and- … fense.html



156

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

mozu byt aj tieto?
Now Foods, OralBiotic, 60 Lozenges (Ice)



157

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Mozu, ale uvedom si vyznam slova (ice) . To znamena ze je to citlive na teplo a treba to chladit.V zime to nie je snad problem, ale v lete definitivne je.



158

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Ak ma v tom uchu zrast ako tvrdil doktor....da sa ten zrast odstranit ucinne s enzymami?Zacala som mu davat digest platinum,ale stazuje sa mi na krce...aj ja mavam krce v bruchu ak si ho dam...pravdepodobne je to dost silne...ak mu dam obycajne enzymy tak sa nestazuje...dokaze mu to pomoct vstrebat ten zrast...ake mnozstvo konkretnych enzymov je najucinnejsie?



159

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Cholesteatom nie je zrast ale keratinozny utvar. Velmi pochybujem, ze sa vstreba, ale moze sa zastavit jeho dalsi rast.Teda ked ho tam vobec ma....
Vobec vyraz "zrast" je na ucho akosi nevhodny. Neviem co sa ma zrast s cim.

Naposledy upravil: RNG (2011-02-04 18:48:21)



160

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Mojmu synovi zatial nediagnostikovali Cholesteatom ,ale doktor tvrdi ze tam ma zrast(polyp)...aj ked si osobne myslim ze tym kukatkom(lievikom)tak daleko ani nedovidi...obavam sa ze syn ma to co si povedal ty, ze v crevach bude mat candidu a co ja viem este co...ma biele povlaky po stranach na jazyku...a asi aj v uchu to ma a ja mu este kvapkam tie ATB...V poslednej dobe pyta po kazdom jedle sladkosti..uz sa s nim az hadam...lebo si neda povedat-ako decko...Uz som objednala tie cmulacie probiotika..ako postupovat...je kokosovy olej s GSE do ucha najvhodnejsi...lebo tuto kombinaciu som mu uz davnejsie kvapkala a nezlepsovalo sa to...len som mala asi slabu koncentraciu toho gse,pretoze ja mam 33%ny a dala som na 25ml 2 kvapky...?

Naposledy upravil: Sisa (2011-02-04 20:47:09)



161

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Ak je to pravy GSE od NutriBiotic, 2 kvapky na 25 ml by mali stacit a nesiel by som na viac, nez dvojnasobok v ziadnom pripade. Silnejsi roztok odporucam len na plesne na nohach-nechtoch.

Polyp tam moze mat, Polyp ale nie je zrast a pravdepodobne sa da odstranit aj enzymami a jodom.
Digest Platinum od firmu NOW je jeden z najsilnejsich enzymov co dosial poznam

Naposledy upravil: RNG (2011-02-04 21:59:11)



162

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Ale ak je to plesen v uchu co mu robi sarapatu tak kokosak s GSE by mal zabrat?Je este nieco ucinnejsie na plesen v uchu?



163

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Plesne ziju z cukrov. Rozne rafinovane cukry a jemno mlete muky su pre to podporujuce kvasne a plesnove kultury vsade v tele. Tak isto podporia plesne aj atb, lebo im potlacia vsetku konkurenciu (bakterie skodlive aj uzitocne=probiotika)
Preto by sa po brani, alebo dokonca aj pocas brania atb mali brat povinne aj silne probioticke zmesy, najma na vecer aspon 2 hodiny podobrati antibiotik.
Probiotika napr s jablkom na noc(zdroj pektinov=prebiotika=potrava pre probiotika) sa pocas noci rozmnozia a vyrobia hromady protilatok proti plesniam a kvasnym kulturam. Probiotika vyrobia az 70% vsetkycvh obrannych latok, s ktorymi telo disponuje.

Na tu sladku chut odporucam jest len celozrnne produkty, ktore postupne uvolnuju cukor a nevyvolavaju zachvaty potreby cukrov.
Kokosovy olej sam o sebe je protiplesnovy(mierne) .
Neviem, co je na tom pravdy ale udajne potlaca u mnohych chut na sladke, lebo sa vie premenit aj na mechanicku energiu, ako cukry kvoli svojim mensim molekulam.

Naposledy upravil: RNG (2011-02-04 22:12:55)



164

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Momentalne mu davam na noc s jablkom 2 kapsule:MegaFood, DailyFoods, Kids N' Us MegaFlora, 60 Capsules ...co hovoris na to?
A namiesto sladkosti som dnes nakupila kokosove orechy...:-)



165

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Pozrel som si na tie produkty Mega Foods, nikdy predtym som sa s nimi nestretol. Ceny maju vysoke, ale kvalita napriek mnozstvu probiotik nie je ktovieco.
Ich produkty totiz treba chladit a naviac nemaju ziadne entericke pokrytie ani vyber takych probiotik, ktore su odolne voci zaludocnym kyselinam.
Neuvadzaju pocty, z ktoreho probiotika tam kolko je, takze akosi mi chybaju tie najpodstatnejsie veci u nich.
Porovnaj si to napr s tymto
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … 19518?at=0
alebo
http://www.swansonvitamins.com/SWL008/ItemDetail?n=0
alebo zaujimavu kyselinovzdornu zmes izolovanu z ludskej flory
http://www.swansonvitamins.com/MSP001/ItemDetail?n=0



166

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Myslela som ze probiotika co obsahuju Streptococcus thermophilus netreba chladit...preto som ich aj objednala...ale dnes som objednala tie co si mi odporucil...

Naposledy upravil: Sisa (2011-02-05 19:36:47)



167

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

OK
Ludia sa casto stazovali na rozne probiotika, ze im nepomohli. Dovod je hlavne v tom ze mnohe su citlive na teplo a kyseliny, tj vobec sa nemuseli zive dostat do criev, ba dokonca uz kupene boli znicene. Vyrobca garantuje totiz len za obsah pri plneni.



168

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Mam dve balenia...asi urobim skusku do mlieka...



169

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

OK.



170

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Ludia ta zahlcujú roznymi /aj hlupymi/ otazkami na ktore si uz odpovedal x-krat  takze na tuto nemusis, nie je pre mna dolezita, je to len obycajna zvedavost. V jari minuleho roku som si zlomil stavec a asi 3-4 mesiace po uraze som bol darovat krv ale vyradili ma lebo som bol tesne pod dolnou pozadovanou hladinou hemoglobinu.  Teraz som to s darovanim opat skusil  a hemoglobin som mal OK, bol cca kdesi v strede pozadovaneho intervalu /na Internete som nasiel niekolko doporucenych hodnot hemoglobinu takze kto sa v tom ma vyznat, ktora je naozaj ta spravna hodnota/. Myslis ze ta znizena hladina hemoglobinu suvisela s tym urazom t.j. scelovanim zlomeneho stavca? Podotykam, ze moja hladina hemoglobinu sa vo vseobecnosti stale pohybuje v dolnej urovni intervalu pozadovanzch hodnot.



171

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Zlomeny stavec=velmi pravdepodobne slabsie kosti.
Slabsie kosti=velmi pravdepodobne slabsie travenie, kde telo nevie vytazit dost mineralov
Nuz a zelezo a med potrebne na hemoglobin su mineraly.
Inac krvna skuska a meranie hustoty kosti by to potvrdila

Ale moze to byt aj vplyvom stravy, kde nemas dost zeleza, medi, vitaminov D-3 a K....



172

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Ja som spadol zo strechy takže v tomto pripade by asi nepomohli neviem ake kosti - proste klasicky uraz kde vyhrava gravitacia. Len som myslel, ci vplyvom kalcifikacie zlomeniny nedoslo ku ubytku hemoglobinu.



173

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Ked uz sa bavime o kostiach, uz davnejsie som sa chcel opytat - propagatori mlieka a mliecnych vyrobkov tvrdia, ze Eskimaci velmi trpia osteoporozou lebo konzumuju malo mlieka a podobnych potravin bohatych na vapnik. Nikde som vsak necital, ci sa jedna o povodnych Eskymakov spred 100 rokov kym este konzumovali svoju povodnu stravu t.j. maso a tuk alebo alebo dnesnych "skazenych" Eskimakov.  Nevies nahodou ako to je v skutocnosti s osteoporozou u Eskimakov z hladiska ich stravovania?



174

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Nuz Eskimaci , ludia ktori ziju vo velmi nizkych teplotach spotrebuvaju denne az 9000 KCal potravin. Takze pre nich by nasa potrava znamenala doslova smrt. Ved o tom sa presvecilo mnozstvo polarnych badatelov, ktori to neprezili na beznej strave.
Pozor, tu nemyslim modernych eskimakov, tj obyvatelov severu, ktory ziju uz ako civilizovani ludia vsade na svete a nie  v ladovych iglu, ako kedysi.
Inac povodne eskimaci ziviaci sa tukom a masom  mali zivotny cyklus len  okolo 40 rokov.Nie div, ked mali taku besnu spotrebu energie a tak jednostrannu potravu tazko stravitelnu. Ale oni jedli maso a tuk bez tepelnej upravy, co je podstatne stravitelnejsie, nez denaturovane varenim cio pecenim. Umierali obvykle na podvyzivu, ked stratili alebo si vydrali zuby a neboli schopni dostat do tela tych potrebnych 9000 KCal

Kuriozita: uloha zeny bola starat sa o oblecenie muzov-lovcov a to znamenalo doslova do makka vyzut koze zvierat, aby boli ohybne na obleky a obuv lovcov. To samozrejme vydralo po case ich zuby a bez zubov neboli schopni dostat do tela dostatok pozutej potravy. Jeden z prejavov lasky ku starnucim rodicom bolo im dat do ust dobre pozuty kusok masa a odstarnuty tekuty tuk. Kto bol prilis stary a oslabeny, bezne sa posadil na mensiu ladovu kryhu a nechal sa odniest prilivom na more, aby nezatazoval dalej svoje deti.

Na kosti nestaci len vapnik v jedle, musi to byt forma absorbovatelna a tiez rozne vitaminy ako D-3 a K na absorbciu a zabudovanie.

Naposledy upravil: RNG (2011-02-06 14:21:12)



175

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Takze to mlieko mi do rana sadlo...dala som do neho dve kapsuly tych probiotik Kids N' Us MegaFlora a je to uz celkom huste a odlepuje sa od okrajov...tj este asi ziju....



176

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Ja som čítala, že pôvodní eskimáci preto trpia takou vysokou osteoporózou aj napriek tomu, že denne pojedia kvantá vápnika v rybích kostiach a rôznych chrupavkách, lebo majú veľmi vysoký príjem bielkovín - prakticky len čisto živočíšna strava, človek nie je stavaný na taký vysoký príjem bielkovín, vysokobielkovinová strava podporuje vyplavovanie vápnika, ktorý telo používa na neutralizáciu prekyslenia. Viď kulturistov, čo popchajú do seba kopec tých proteínových šejkov - väčšinou ale už upravené proteínové koncentráty, trpia neskôr na zlyhávanie pečene, obličiek, zahníva im to v čreve, zaujímavé by bolo u nich urobiť aj prieskum osteoporózy. Ale všeobecne, čím viac národ konzumuje vegetariánsky, tým menej osteoporózy a čím viac živočíšnych produktov, tým viac osteoporózy. Zaujímavé je, že ľudské materské mlieko obsahuje  málo bielkovín na rozdiel od materského mlieka zvierat, ktoré potrebujú rýchlo znásobovať svoju hmotnosť, ako potkany, ale aj kravské mlieko, teľa rastie oveľa rýchlejšie ako človek, preto aj nie je vhodné moc konzumovať mlieko iných živočíšnych druhov, materské mlieko človeka je bohaté na látky podporujúce rozvoj mozgu, omega 3 mastné kyseliny a látky podporujúce imunitu malého dieťaťa, preto bývajú dlho kojené deti aj inteligentnejšie a majú lepšiu imunitu.

Naposledy upravil: bludicka (2011-02-06 16:42:46)



177

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Ludske mlieko ma omega 3 kyseliny len ked matka tieto kyseliny je v dostatocnom mnozstve, co je dnes zriedkave bez doplnkov.Clovek si nevie vytvorit omega 3 kyseliny ale musi ich dostat z potravy co je.
Fakt je, ze maso je kyselinotvorne a kysly organizmus straca mineraly , cim si neutralizuje krv do znacnej miery.
Ale ze by neprijal z masa ziadne mineraly predsa nemoze byt pravda, ved povodni eskimaci predsa mali kostru, aj ked nie mozna optimalnu.
To iste tvrdenie plati aj na mlieko, ci uz materske, alebo kravske.
Ja som vyrastol na susenom kravskom mlieku prve roky zivota.

Naposledy upravil: RNG (2011-02-06 19:31:21)



178

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Ja si myslím, že vzhľadom na to podnebie tá strava pre eskimákov bola ideálna - umožnila im prežiť, asi ťažko by prežili na nejakom ovocí a zelenine, by pomrzli, v trópoch naopak ideálna strava, ale strava, ktorá človeku umožňuje prežiť v danom prostredí ešte vôbec nemusí byť pre neho ideálna - to znamená, na čo je organizmus človeka uspôsobený, tak rýchlo sa genetika človeka nestihla meniť ako migroval do rôznych oblastí. Nemusíme ísť do nejakých extrémov typu veganizmus, fruitariánstvo a podobne, ale rozhodne človek nie je stavaný na taký vysoký príjem živočíšnych bielkovín, už keď sa zoberie skladba jeho tráviaceho traktu, fungujeme zhruba ako primáti - ktorých prostredie a strava v ňom je založená na zelených výhonkoch, lístí, sezónne ovocie a občas si šimpanzi ulovia nejaké malé zviera a so zeleným pojedia aj dosť hmyzu. Človek sa prispôsobí všeličomu, varenému jedlu, pije kravské mlieko, vypestoval si obilniny, ktoré samo o sebe sú dosť ťažko stráviteľné pre človeka, problémy s lepkom  a keď aj to nemá nejaké priame krátkodobé dopady a umožňuje mu to prežiť, z hľadiska dlhodobého to asi nebude zrovna ideálne. By ma napr. zaujímalo akú skladbu mikroflóry mali takí eskimáci, veď keď človek poje veľa bielkovín, väčšinou mu na to chýbajú tráviace šťavy a začne mu to zahnívať v črevách, ale jedli to mäso surové, ktoré je stráviteľnejšie (čo parazity?) a mali aj veľký výdaj energie a čo sa strávi, telo zužitkuje, tak neškodí potom.
S tým materským mliekom som to myslela aj tak, že obsah bielkovín v ňom väčšinou vypovedá o tom nakoľko bohatú stravu na bielkoviny by daný druh mal mať.

Naposledy upravil: bludicka (2011-02-06 20:00:25)



179

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Mikroflora v crevach sa vytvara z prostredia, v ktorom zijeme. Kedze dnes ludia cestuju krizom krazom a jedia dovezene potraviny z celeho sveta, maju velmi casto znicenu crevnu floru
Preto povazujem za dolezite branie probiotik, tj takych druhov, co sa dnes vie uz, ze su pre nas velmi uzitocne
Inac co sa tyka parazitov, mnohe kultury pouzivaju rozne prirodne protiparaziticke rastliny raz-dva krat do roka, aby vyhubili z tela parazity, . Adresuju sa najma rozne ploche cervy v crevach.Pri dnesnej cistote a sterilizacii mnohe tieto upadli do zabudnutia, ako napr artemisia absynthia(wormwood) a vytazok zo zelenej supky orechov. Vzhladom ale na cestovanie ludi a potraviny z celeho sveta, aj z menej vivinutych krajin sa moznost zamorenia parazitmi vysoko zvysila aj v krajinach s vysokou zivotnou urovnou a hygienou.
Takze sa mnohi lekari vratili spat k starym osvecenym protiparazitickym zmesiam, kde najznamejsia je zmes dr Huldy Clark(antiparasitic)



180

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Niekde som citala ze nie je dobre pit C-vitmin a nasledne jest ovocie ktore obsahuje prirodny c-vitamin...ako to vlastne funguje?Dakujem...



181

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Literatu8ra a internet je plny roznych bludov a povesti. Nenechaj sa pomylit.
Dnes vitamin C tj  L- askorbova kyselina je bioidenticka, tj nikto a ani telo ju nevedia rozlisit od tej, co sa nachadza v zelenine a ovoci.
edenie ovocia spolu s kyselinou askorobovou alebo roznymi askorbatmi zvysuje ucinnost tychto foriem vitaminu C najma pre bioflavonoidy, ktore sa v roznych ovociach nachadzaju.
Lenze dnes uz lepsie znacky vitaminu C dostavas v zmesi s bioflavonoidmy aj tak.



182

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Je tento doplnok dobry...ucinny?MRM Cardio-Chelate with EDTA -- 180 Vegetarian Capsules Vdaka...



183

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Nepoznam ten vyrobok, neviem zlozenie.



184

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Zlozenie je:Calcium (from EDTA)    40 mg    4%
Vitamin C (as Ascorbic Acid)    100 mg    167%
EDTA (Ethylene-Diamine-Tetra-Acetic acid)    400 mg    *
MSM (Methyl-Sulfonyl-Methane)    100 mg    *
NAC (N-Acetyl-Cysteine)    50 mg    *
* Daily Value not established.
Chcela som objednat nieco na chelaciu organizmu...neviem ci som urobila dobre...vzdy sa zabudnem dopredu spytat a pytam sa az ked to uz mam doma...:-(ja blbec...



185

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

No to zlozenie je fajn.
Ja som svojho casu pouzival konske pilulky s obsahom 625 mg EDTA rano, a na vecer mineraly na kosti, aby som celkove nestratil vapnik a horcik, ale len ten, co je ulozeny v makkom tkanive a samozrejme pri tej prilezitosti chelaciu skodlivych tazkych kovov.



186

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

A toto davkovanie ktore je na flaske je ok?    Suggested Use:
Maintenance Phase: Take 1 capsule 3 times daily on an empty stomach.
Intense Phase: Take 3 capsules 2 times daily on an empty stomach.



187

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Nuz neviem, 3x2x400 mg je 2.4 gramu, to sa mi zda dost vela, je to zataz na ladviny, lebo tadial sa dostavaju z tela von chelovane mineraly.
Lekari, co pouzivali 10 gramov EDTA do infuzii mali casto pripadi nefritis, tj zlyhanie ladvin zo zapchatia privrela vylucovanymi mineralmi.
Takze osobne by som nebral viac z toho dokopy denne ako 3 kapsule naraz s hromadou vody a samozrejme aspon 6 hodin  pauzu od remineralizacie/alkalizacie.
Nechces totiz to co si do tela v mineraloch davas vzapati chelaciou vybrat.



188

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

moze sa do GSE horkaca pridat aj vitamin C? napr taka kavova lyzicka



189

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Samozrejme ze mozes. Ja si robim niekolko pollitrovych flasiek mixu, kde mam ester C, MSM, par kvapiek citralu, koncentrovanu ovocnu nesladenu stavu, nejake mikrovlakniny(v poslednom case najma glucomanan a arabinogalaktany) a samozrejme dost casto do pol litra 15-20 kvapiek GSE, ako prevenciu nakaz a aby sa mi to nahodou nezacalo kazit, lebo to cely den/dva nechladim.



190

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Pekny den, tento citricidal by mohol byt ok?
  http://www.alternamedica.cz/alternamedi … 0/0/5/2792

aj  ich koloidne striebro ?

http://www.alternamedica.cz/alternamedi … ace-20-ppm

Dakujem za radu...

Moje problemy-opakujuci sa helicobacter  aj po prelieceni, plus opakujuca sa dookola   ureaplasma urealyticum. v uro genitalnej sustave -inak momentalne zijem v Holandsku a oni toto vobec nekultivuju ani neriesia....

k tomu  este zhorsujuca sa  artroza.......krcove zily...naviac mi nepracuje stitna zlaza a beriem uz 25 rokov euthyrox, ----atd atd
proste chemia u mna nefunguje .....
obcas davam enzymy..obcas co to na klby..ale tie bakterie ma momentalne trapia najviac.

dakujem krasne  za vas nazor

O Pacakova

Naposledy upravil: pacakova (2015-12-03 17:35:44)



191

Re: citricidal,GSE, koloidné striebro

Firmu Alterna Medica neviem najst v Google.com, a  zrejme sa jedna len o vytazok z grapefruitovych semien, kedze tam nie su spomenute quaternialne zluceniny
Na stitnu zlazu potrebujes brat jod a selen, inac si ju nedas do poriadku.
Euthyrox to zialbohu nespravi, len ciastocne nahradi jeden z hormonov stitnej zlazy Helicobacter sa da vykynozir aj koloidnou stribiornou vodou(4 x 1/4 deci denne na prazdny zaludok, pomaha pri tom aj mastica, PepZin Gi, a na vyhojenie zaludka DGL. Na mykoplazmy najlepsie ucinkuje extrakt z olivovych listovv davkach obsahujucich 3 x 300 mg oleuropeinu. Tiez kvapky samento coumanda a banderol 2 x 15 kvapieki z kazdeho. Samozrejme mykoplazmy sa maskuju v bunkach ako vnutrobunecne parazity, tj treba ich odmaskovat , najma NAC(2 x 600 mg)  a serrapeptaza(3 x 120 000 SPU) na to pomoze
. Mykoplazmy su hlavny dovod na artrozu, hned za homocysteinom. Na znizenie hladiny homocysteinu pod 6 mikrogramov na liter treba brat na jej metylaciu najma vitaminy B-6, B-9 a B-12 (sublingual), pripadne aj TRS(trymetylglycine) .
Ja osobne beriem uz treti tyzden stress B zmes, plus methylcobalamine(b-12 pod jazyk=sublingual) a citim ako mi bolesti z artrozy pomalicky ustupuju.  Zrejme to ale potrebuje mesiace na potlacene hladiny a postupne vyhojenie homocysteinom poskodenych roznych tkaniv v tele. Oplati sa vypocut toto

http://www.rexvox.com/videos/5/19135/mu … nadorovych 
a na krcove zily pozri sem
http://rng.nazory.eu/rubriky/k/krcove-zily