351

Re: doplnky

Milý RNG , ďakujem pekne za odpoveď. Dnes som bola s jednou mladou mamičkou troch detí, neskutočne skvelá, úspešná akčná žena. Má obdobné výsledky ako ja, ale nemá žiadne problémy,.. zatiaľ-. Mala začervenanie po uštipnutí, zistili hodnoty ako u mňa aj vrátane chlamýdií a mykoplazmy. Chcela by som poprosiť, ak by to bolo možné napísať ečte raz všetko , čo doporučuješ brať súčasne , nejaký radikálny protokol. Predpokladám, že aj ja sa opäť vrátim, budeme to mať pripravené.
Aj jej odporučili ten Strattonov protokol, ale rozhodla sa , že chce ísť prírodnou cestou.. ja som už brala všeličo, mám z toho aj dosť chaos... Ak len môžem poprosiť.  Všetko len to najlepšie prajem pekné dni.
Chcem sa opýtať či je tu niekto na fóre, alebo v minulosti bol a vyliečil sa z takýchto výsledkov príspevok 345 , či je to vôbec možné..Totižto mám z detoxu človeka, ktorý je v liečba Stratton 3,5 roka, má stále hrozne herxheim , reakcie pri Entizole, má mozgovú hmlu, neskutočné bolesti, paralýzu a pod.. Predtým žil 30 rokov v Amerike , kde tiež bol na liečbe alternatívnej a nepomohla.. Preto sa pýtam, radšej viac prípravkou, nech to objednám a máme to doma ,..

Alebo stačí to čo uvádzaš v 346 plus antiparazitálny z JUKL, už som pozerala, DHA beriem, zvýšim však beriem 1 g,

VEĽKĚ ĎAKUJEM edita



352

Re: doplnky

Ako som povedal, na borelie, chlamydie mykoplazmy a rozne L-formy odporucam brqt najma olivovy list, davka oleuropeinu musi byt 3 x 300 mg.
Tak isto kvapky samento coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek z kazdeho
A na odmaskovanie tychto mikrobov treba brat NAC(2 x 600 az 1200 mg) a serrapeptazu(3 x 120 000 SU)
Samozrejme, ked su tieto nie adresovane vcas a dostatocne, casom sa to podstatne zhorsuje, prejavi sa to nielen na svaloch ale aj na nervoch a mozgu.
A parazity treba vyhubit, lebo su casto nosicmi tychto infekcii vo svojom traviacom trakte a tele, a tam sa casto tieto infekcie nedaju vyhubit. Uplne vyliecenie boreliozy moze trvat aj niekolko mesiacov, chlamidie pneumoniae aj ovela dlhsie
. Ale priznaky oboch sa podstatne zlepsuju casom, takze aj ked chlamidie mozno nevyliecis, tak ich aspon podstatne znizis. To iste plati aj na rozne mykoplazmy.

Naposledy upravil: RNG (2015-11-05 23:48:31)



353

Re: doplnky

Ďakujem veľmi pekne za Výš čas ,,takže tie chlamýdie a mykoplazmy sa ešte ťažšie riešia ..

Ten známi má po liečbe 3,5 roka včera som ho videla v hroznom stave.. nevládze na nohy, má tú mozgovú hmlu paniky, ataky rôzneho druhu .
Chcem sa opýtať pri liečbe s doplnkami predpokladám úhyn pomalší a takťiež reakcie menšie ako spomínam nie ???
ďakujem edita



354

Re: doplnky

V zasade u ludi velmi zamorenych roznymi mikrobami treba zacat pomalsie s doplnkami, aby uhynova reakcia nebola privelka. To si musia regulovat sami podla priznakov. A zvysovat postupne az na plne davky podla toho, ako im  to telo dovoli.
Kedze sa jedna o zamorenie, odporucam im pri tom brat aj masove davky enzymov a absorbentov(najma mikrovlakniny z ktorych najlepsia je modified citrus pectines)
Inac liecba strattonovym protokolom 3.5 roka sama osebe musi telo zamorit chemikaliami dost aj na tie rozne problemy, co ma.
Od toho sa liecba prirodnymi teda v zasade lisi, lebo prirodne mozes brat donekonecna bez skodlivych priznakov, s vynimkou Herxeimera, co je len na zaciatku a je  docasny.

Naposledy upravil: RNG (2015-11-06 18:03:08)



355

Re: doplnky

Prajem príjemný večer a veľmi ďakujem.
Sedím práve a robím nové objednávky z iHerbu a swanson .Poprosím pozrie mi či som na nič nezabudla

extrakt z olivovych listov (3 x 300 mg oleuropeinu swanson 20 % oleupenum ) a kvapky samento, coumanda a banderol(2 x 15 kvapiek z kazdeho NutraMedix).
NAC od NOW 2 x denne 2 kapsule teda 2 x 1200 mg
Serapeptase od  Doctor's Best, Best 3 x denne 120 000

Protokol JUKL na parazity to som si našla .

Toto poprosím kde zakúpiť ak môžem poprosiť, ešte som nikdy neobjednávala ???
Co sa tyka virusov proti nim by som bojoval najma chaparalom(2 x 1 gram) colostrom(2 x 10 gramov) a monolaurinom(2 x 5 gramov) Na zapaly nervov, ktore sposobuju rozne virusy co mame v tele kazdy,  je dobre brat na obnovu myelinu DHA, 2 x 1 gram.

A ešte ???? koľko denne Doctor's Best, Best Curcumin C3 Complex, 500 mg, 120 Capsules alebo 1000 mg ??

A ešte Now Foods, Oregano Oil, 90 Softgels 2 x denne ???

A ešte asi vitamíny a minerály ??? prosím aké od koho ?? koľko , alebo nejaký komplex ??

No a samozrejme objednávam  Dr. Stephen Langer's Ultimate 16 Strain Probiotic with FOS medzi použitím , alebo stačí na noc 1 alebo aj viac kapsúl ??
psylium ako vlákninu..

Neviem či som na niečo nezabudla ???

A kde je pravda, vraj chlamýdie požierajú chrupavku a teda aj prípravky na tvorbu ich kŕmia . Neviem si však predstaviť, ak by som rok nebrala, ako budú vyzerať, aký máš na to názor ??

Je toho veľa , ale nie je to len pre mňa , ak by si mi to vedel posúdiť, bude tu možná odvolávka na komplexný doporučený protokol z doplnkov.

Ako som sa už pýtala, nestretol si sa s nejakým uceleným PROTOKOLOM prírodným.. doplnky ..

Prepáčte , že opäť po nejakej dlhšej dobe cca pol roka , som si zobrala tak veľký priestor. Ešte raz srdečne  ďakujem a veľmi si to vážim  edita



356

Re: doplnky

Ešte som našla na iHerbe tento Olive leaf neviem vydedukovať koľko ma koncentráciu, teda aké množstvo dávať v jednej dávke. Jednoduchšie je to posielať mimo DHL , čo v súčasnosti na swansone sa nedá. A posledne mi robili také komplikácie nielen faktúúry, alekopec iných listín. Čo bežne stačí zaslať na pošu kopiu faktúry z iherbu a platbu..



357

Re: doplnky

Olive leaf sa neoplati financne objednavat z Iherb, nakolko ho potrebujes velmi vela na dlhy cas. A swanson ho mam daleko najlepsi aj najlacnejsi zaroven.
Sustred sa v prvom rade na boj proti chlamidiam a pripadne virusom,pouzitin chaparalu, na ostatne mozes na cas zabudnut.
Samozrejme ti odporucam brat aj probiotika a mikrovlakniny, cely zivot.
Pripadne absolvovat 20 dennu kuru proti parazitom, pre istotu, lebo mnohe parazity znemoznuju poriedne adresovat rozne mikroby v tele.
Colostrum aj monolaurin tu mozu tiez pomoct, aspon na zaciatok na boj proti roznym mikrpobom a posilnenie tela Lebo to su sirokospektralne antimikrobialne latky a zaroven ziviny.



358

Re: doplnky

Rng ked clovek chce prirodne vitaminy naco sa ma pozerat ? napr vitamin C kyselina askorbova , keby je prirodna tak by tam bolo pisane ze vitamin C z paradajky napriklad ? alebo u vitaminu E napriklad ze Vitamin E z palmoveho oleja keby je prirodny ?

http://www.swansonvitamins.com/swanson- … -250-sgels
tu sa pise ze all natural , ale neuvadza sa z coho to je ani nic takze staci aby vyrobca iba uviedol ze prirodny a to staci ?


dalej ma zaujma hladal som na strankach prirodne minerali aj na swansone aj iherbe ale prirodne som nenasiel nikde , minerali prirodne/natural nemozu byt tie su vzdy len synteticky vyrobene ? pokial sa jedna o  suplementy

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-12-20 17:46:28)



359

Re: doplnky

Bioidenticky je to co hladas, nie prirodny alebo synteticky. Napr synteticky vitamin C je taky isty, ako vytazeny z ovocia. To iste plati na vitaminy E, ktorych je hromada druhov.



360

Re: doplnky

RNG napísal(a):

Bioidenticky je to co hladas, nie prirodny alebo synteticky. Napr synteticky vitamin C je taky isty, ako vytazeny z ovocia. To iste plati na vitaminy E, ktorych je hromada druhov.

A aky je rozdiel medzi bioidentickym a prirodnym vitaminom ?



361

Re: doplnky

Prirodny musi byt izolovany z prirodnych zdrojov, bioidenticky moze byt vyrobeny.



362

Re: doplnky

Rng u vitaminu E ide o Tocopheroli a tocotrienoli alebo aj o to kolko je to vitaminu E .
Odporucas 400IU vitaminu e , keby niekto ma alebo chce doplnok kde su tocotrienoli nestaci tam menej toho vitaminu E ?
Ze ci to nahodov nahodov neni take ako s krill olejom ze je toho menej ale ucinnejsie .
dakujem



363

Re: doplnky

Toccotrienoly su az 50 krat tak ucinne ako toccoferoly. Kolko z ktoreho potrebujeme ti neviem povedat, jedine, co vyskumnici zistili na toccoferoloch, ze treba 400 IU denne a zrejme zmes roznych je lepsia, ako len jeden z nich
.Iste maju v tele aj rozne pouzitia.



364

Re: doplnky

RNG,

chcem sa spýtať koľko tabletie tých gastrorezistívnych ALKLIFE na odkyslenie

http://www.iherb.com/Alkalife-pH-Balanc … lets/49062

berieš denne?

Ďakujem



365

Re: doplnky

Ja beriem 2 x 4 denne. Teda ked nezabudnem...



366

Re: doplnky

Rng vcera som si robil test na antioxidanty z koze , vyslo mi 46 000 potom som sa dozvedel ze to mera vlastne len 3 betakarotenoidy ktore su vraj najzakladnejsie lebo vydrzia v tele najdlhsie .
nieco k tomu aj hovorili tak ma to zaujma ako to je .
Antioxidanty su okolo kazdej bunky a chrania bunky pred radikalmi , neviem sice preco si oni myslia ze len tie 3 betakarotenoidy ich chrania najlepsie ale to je jedno . Potom hovorili ze clovek moze mat antioxidantov vela ale ze ta bunka ktoru chrania nema ziviny alebo ako to hovorili . Vies mi prosim povedat co to znamena a ako sa da zistit ci bunky maju ziviny ?



367

Re: doplnky

Taranice. Zbytocne minas peniaze.
Beta karotenoidov dpodnes napocitali vyse 500 a kazdy ma v tele trochu inaksiu rolu.
A ich rola je v ochrane buniek, nie v zivinach pre bunky.



368

Re: doplnky

RNG ocino sa docital ze doplnok RED yeast rice obsahuje Citrinin , vraj to je nebezpecna latka a sposobuje vznik tumorov a poskodzuje bunky , bere to uz skoro dva mesiace a mal kratinin 130 big_smile nie vela ale myslisi ze to je z toho aky mas nato nazor , hovoril som mu ze to len farmaceuti zaciernuju doplnky aby ludia brali dalej statiny big_smile

http://vitaminy.doktorka.cz/varovani-pr … enou-ryzi/ clanok je kratky asi 1 min citania pise sa tam otom ze pri kombinacii cervenej ryze a liekov na znizenie cholesterolu to ma vedlajsi efekt . clanok je stary 10 rokov .

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2016-01-31 14:34:49)



369

Re: doplnky

Dnes sa vyraba uz davno  red yeast rice bez citrininu, takze tento clanok je velmi stary a naschval ho tam drzia na odstrasenie ludi. Aj tak to bolo aj povodne prehnane,
Inac moze brat policosanol, co tak isto znizuje cholesterol