1

Téma: vyrážky

Potrebovala by som poradiť v oblasti brady sa mi objavili vyrážky aká je príčina? Napadlo ma či nerobím chybu v strave alebo?...Mám si spraviť citricidal.roztok na pitie alebo sa dá s nim čistiť aj pleť?Prosím ťa poraď mi aký by si zvolil postup. Vopred ti moc ďakujem



2

Re: vyrážky

Muz vyrazky mozu byt zo vselicoho, od zamoreni az po infekcie. Definitivne ked su hnisava, natieraj ich niecim antimikrobialnym, ako napr kokosovy olej s par kvapkami citricidalu.
Nuz ked budes vediet,,co ti to sposobuje(potravinym, alergie, prekyslenie, infekcie v tele) tak mozes proti tomu zakrocit ucinne. Takto sa da len skusat vselico, kym nahodou neprides na pricinu. V prvom rade teba enzymaticke cistenie, to moze problem zamorenia vyriesit, aj potravinove alergie.
Pitim roztoku citricidalu adresujes pripadne infekcie v tele dost sirokospektralne.



3

Re: vyrážky

Prednedávnom som skončila v práci kde sa vyskytovalo veľa prachu predtým než som tam nastúpila som mala bezprob. typ pokožky ale teraz... Pozdáva sa mi ten kokosový olej+citricidal potom sa ti ozvem ako mi to zabralo moc ti ďakujem



4

Re: vyrážky

OK



5

Re: vyrážky

Chcem sa ťa ešte spýtať zanedbala som si užívanie probiotikum a 3 omega myslíš, že by to mohlo mať nejakú spojitosť?



6

Re: vyrážky

Omega 3 nie, ale probiotika mozna. Tie maju totiz strasne vela funkcii od travenia po vyrobu vitaminov, enzymov,obrannych latok...
Zla crevna flora sa moze prejavit vseliak.



7

Re: vyrážky

O.k už som si dnes zohnala probiotikum  myslím,že ho odporúčaš jesť spolu s jablkom teda aspoň ja som ho tak brala ako si mi dávnejšie poradil stačí štvrť  jablka?

Už som skúšala ten kokosový olej spolu s pár kvapkami citricidalu na začiatku to začalo troška štípať ale rozhodne sa to cez noc  zlepšilo. Dnes som si natrela tvár kokosovým olejom to je niečo úžasné pokožku mám nejak jemnejšiu. Všetky tie tkz.značkové krémy nemajú rozhodne takú kvalitu ako kokosový olej pýtam sa ťa prečo? Dočítala som sa že sa môže aj jesť denne jedna lyžička odporúčaš? vopred ti ďakujem



8

Re: vyrážky

Stvrt jablka samozrejme ze staci.
Citricidalu treba len 3 kvapky na lyzicu kokosaku a velmi dobre pomiesat.
Najlepsie je nanasat jemno  na mokru pokozku hned po sprche a neutierat, nechat prirodzene vyschnut.
Kokosak ma malu molekulu, takze nielenze namasti vrchnu cast pokozky(mrtve bunky) ale prenikne aj do tela, do podkoznej tukovej vrstvy a zivi ju.Naviac je mierne antimikrobialny, tj ju aj osetri zaroven.
Ako som povedal uz mnohokrat, nedavajte si na kozu veci, co sa nedaju zjest a nie su dobre pre telo vnutorne, lebo oni sa aj tak dostanu ciastocne donutra a zamoria telo.
Moja zena vari s kokosovym olejom tj zjeme nielen jednu malu lyzicku, ale ovela viac.
Na kokosovom oleji vari vyse 2 miliardy ludi na svete(India, Pakistan, Indonezia,cast Afriky,Mexiko, , cast Juznej Ameriky, Oceania....), tj nie je to nic nove ani zvlastne.
Pri protikandidivej diete odporucam ako nahradu sacharidov a to dost ucinnu 3 lyzice(polievkove) kokosoveho oleja denne. Kokosovy olej v tele nahradi do znacnej miery sacharidy pri bezsacharidovej diete, ale candida ich nevie pouzit ba dokonca jej skodia, takze doslova "zvadne" a vyhladuje sa, az uhynie.
Nejedz kokosovy olej na noc, podobne ako cukry , nebudes vediet spat(privela energie)

Naposledy upravil: RNG (2011-03-17 23:50:26)



9

Re: vyrážky

Moja 82 rocna svokra bola hospitalizovana so zapalom pluc...mala uz vodu v plucach aj okolo srdca...momentalne je jej stav uz lepsi...maju ju prepustit domov.Co by mohlo pomoct dostat ju z toho uplne a zabranit opakovaniu?Dakujem..!



10

Re: vyrážky

Infekcie casto zacinaju v nose a prinosdnych dutinach, odkial sa dostanu s hlienom do priedusiek a pluc. Takze treba ich adresovat v nose kvapkami(koloidne striebro striedat s citricidalom/GSE a ked sa uz zahlieni, tak pridat co najskor pitie horkaca a , NAC oreganovy olej.
Zapal pluc ale moze byt aj  viralnych dovodov alebo mykoplaziem. Na virusy pozri pod temou herpes, kde mas uvedene prostriedky na zvysenie viralnej imunity a jna mykoplazmy mas najma extrakt z olivovych listov a cats claw, alebo specialny  vytazok z neho,  Samento/Prima una de gato.
Pri regeneracii pluc pomaha najma adaptogen Cordyceps(2x1 gram) a Astragalus(2x500 mg) Pocet boeluch krvinioerk a ich aktivita sa daju zvysit branim betaglukanov, intenzivne 3x500 mg, preventivne neskor pokracovat  s 2 x 250 mg

Na odvodnenie pomahaju napr medvedie hrozno(uva ursi,) celerove semeno ale najma komonica lekarska.