1

Téma: Podakovanie pre RNG

Stranka, forum/fora, prispevky, a vsetky tie dlhe roky, RNG je tu prakticky kazdy den, este nikoho som nevidel na Internete tak nezistne a anonymne pomahat ludom :-)
Takze zakladam malu temu, kde by som sa chcel podakovat za vsetku pomoc pri pocuvani, nasmerovani, vybere doplnkov, a mnoho dalsieho (neda sa vymenovat vsetko)
Ale urcite nie som basnik, takze len takto halabala strucne napisem. A ktokolvek kto tiez citi, ze chce napisat nejaky odkaz, tak ho proste napiste :-)

Takze, RNG, dakujem Ti za vsetku pomoc a prajem len vsetko to najlepsie do zivota... :-)



2

Re: Podakovanie pre RNG

Je dobré, že takí ľudia ešte existujú. Dá sa tu nájsť odpoveď hádam na všetky zdravotné problémy, aspoň ja som našla. A ak náhodou nie, RNG ochotne odpovie, prípadne zopakujte to, čo tu už je. Som vďačná za túto tému a s radosťou sa pridávam k poďakovaniu pre RNG.
RNG nech Ti zdravie ešte dlho slúži, potrebujeme Ťa a nevieme sa Ti inak odvďačiť.



3

Re: Podakovanie pre RNG

Veľké ĎAKUJEM patrí pánovi RNG! Vďaka RNG som našiel alternatívne liečenia chorôb, ktoré sú oveľa úspešnejšie ako tie klasické a bez nežiaducich účinkov. Nebyť RNG, tak dodnes by som bol pokusným králikom lekárov.



4

Re: Podakovanie pre RNG

Dakujem vam, RNG, za vsetky vase vedomosti. Nastudovat si vsetky clanky, vytiahnut a aplikovat podstatu - to chce vela casu. Doma uz mam staly arzenal (vitaminy B, C, D, E, Lugol, selen, probiotika, mikrovlakniny, NAC, oleuropein, MSM, citricidal, atd), ktory pomohol mne i par dalsim ludom. Ked som natrafila na toto forum a web (jesen/zima 2012), mesiac som ich studovala, kym som sa ako-tak nezacala orientovat v tejto mimoriadne zaujimavej oblasti.  Je az neuveritelne, ze doplnky, ktore som roky povazovala za neucinne, skutocne funguju - je to len o spravnej liecivej davke.



5

Re: Podakovanie pre RNG

Pan RNG citim velku potrebu vam zo srdca podakovat pretoze po par rokoch pocuvania vasich rad sa moj cely zivot zacal uberat uplne inym smerom a som stastna..a v konecnom dosledku za to mozete vy!Vdaka!



6

Re: Podakovanie pre RNG

Vdaka patri tisicom obetavych lekarov co sa vydali aj napriek odporu medickeho monopolu cestou alternativ a ktorych kladne vysledky tu uvadzam na informaciu krajanov.



7

Re: Podakovanie pre RNG

Vsak to ano..ale bez Vas by som sa k nim asi v mojom zivote nedostala..:-)Dakujem zo srdca...



8

Re: Podakovanie pre RNG

OK, You made my day, I am tickled pink.



9

Re: Podakovanie pre RNG

You deserve it...:-)



10

Re: Podakovanie pre RNG

OK,



11

Re: Podakovanie pre RNG

RNG ďakujem že ste mi ochotne pomáhal radiť aj napriek mojim večním otázkam ktore nebrali konca velmi pekne dakujem za vaše rady a prajem všetko dobre hlavne zdravia.



12

Re: Podakovanie pre RNG

Tiez sa chcem podakovat RNG za vsetky zodpovedane otazky a za pomoc v zivote . Keby na tuto stranku nenarazim asi by som este teraz bral lieky . Velka vdaka , malo ludi robi nieco pre ostatnych vo volnom case .
Prajem vela zdravia do zivota .



13

Re: Podakovanie pre RNG

RNG je vzacny clovek a pravom si zasluzi najvyssie pocty.



14

Re: Podakovanie pre RNG

Keď čítam hlavičku, horný odkaz na tejto stránke, až mi je smutno..RNG odišiel do dôchodku, aj som čakala nieco taketo, kedze dlhsiu dobu nikomu neodpisoval..viem, je to narocne, preto sa chcem aj ja podakovat, ani neviem akou nahodou som sem narazila..zacala som minuly rok citanim knihy Vitamin C - megaskorbicka liecba, pisali tam aj o Decku..o dalsich vitaminoch neboli pisane davky ani ziadne podrobnosti, tak som isla preluskat internet a narazila som pred par mesiacmi na toto uzasne forum aj stranku a cakam, kedy mi pride moja prva obednavka od Swansonu..dokonca som si zriadila aj zosit a vo volnom case lustrujem a zapisujem si vsetky informacie smile. Som stastna, ze ste nam dopriali taketo uzitocne informacie a uplne zadarmo...Ja len teraz neviem, co dalej, do buducna..ci mate nejakych pokracovatelov, alebo nie, lebo toto posolstvo by sa malo dedit minimalne z generacie na generaciu smile Ale hadam si pomozeme sebe navzajom vedomostami, ktore sme nadobudli od Vas..ale aj tak by som sa chcela opytat, bud RNG alebo niekoho tuna, ak vie..ake casopisy, periodika to rng odobera, chcela by som mat informacie aj do buducna, stale su nove metody,zistuju sa ucinnejsie formy a nove informacie o kazdom doplnku v kazdom smere..asi viaceri by sme to ocenili, mna to neskutocne zaujima studovat smile Este raz pekne dakujem a vsetko dobre.



15

Re: Podakovanie pre RNG

Predošlý príspevok od Dominique úplne vystihuje aj moje pocity.. sad I mne je neuveriteľne smutno pri zistení, že pán RNG odišiel do dôchodku.. sad Na jednej strane sa teším, že pán RNG zaslúžene oddychuje - má na to právo aj nárok, to bez pochýb, no na druhej strane mi je neskutočne smutno.. normálne rana do srdca - nepreháňam. Na internet som chodila prevažne kvôli tomuto fóru - konečne bolo o čom čítať a najmä, na tomto fóre bola fundovaná diskusia. Nenájde sa niekto, kto by chcel pokračovať po pánovi RNG?
Pán RNG - hoc som Vás nikdy osobne nepoznala, verte, že táto túžba spoznať Vás u mňa stále pretrváva. Ak zavítate na Slovensko, prosím, nesmierne rada by som sa s Vami stretla. Rovnako aj s ostatnými erudovanými z tohto fóra - napr. Pietro, Bludička.., resp. z tí z vás, ktorí ste z BA a okolia. Bol by záujem o hromadné stretnutie? smile
Pán RNG - ešte raz veľké Ď A K U J E M  za Vaše cenné rady, odpovede a hlavne  t r p e z l i v o s t i  s nami, ktorí sme Vás doslova valcovali otázkami o zdraví. Nech Vám zdravie dlho slúži. smile



16

Re: Podakovanie pre RNG

Ja som tiez z BA, a som za smile . Aj ked, som tu len asi 4 mesiace, takze som novacik a ani zdaleka nemam tolko informacii, ako niektori stari harcovnici tuna tongue. Ale ucim sa rychlo, mam zriadeny zosit, kde si vsetko zapisujem a uz si odomna pyta rady rodina. Este potrva veky, kym tu preleziem vsetko, co ma zaujima, ale neskutocne ma to bavi.



17

Re: Podakovanie pre RNG

Pripájam sa ku všetkým Ďakujúcim, aj ja mám potrebu podakovat RNG,- Velmi  , velmi mi pomohol a usmernil ma!!!.... a problémy boli obrovské... postupne sa to zlepšuje a verím,že budem OK-  posielam objatie  za nás všetkých!!!!♥ Dakujeme za Tvoj čas RNG, za ochotu, za pomoc ♥:rolleyes:



18

Re: Podakovanie pre RNG

Dominique napísal(a):

...ale aj tak by som sa chcela opytat, bud RNG alebo niekoho tuna, ak vie..ake casopisy, periodika to rng odobera, chcela by som mat informacie aj do buducna, stale su nove metody,zistuju sa ucinnejsie formy a nove informacie o kazdom doplnku v kazdom smere..asi viaceri by sme to ocenili, mna to neskutocne zaujima studovat smile Este raz pekne dakujem a vsetko dobre.

Ahoj Dominique,

pozri tento odkaz: http://rng.jecool.net/viewforum.php?id=94 , je tam zoznam lekarov od ktorych RNG odobera periodika. Viem, ze sa napriklad aj z internetu daju dostavat zadarmo informacie, kde prispievaju aj lekari od ktorych RNG ziskava informacie. Pozri tu: http://hsionline.com/

Ja som kedsi rozmyslal, ze by som aspon od Dr. Whittakera odoberal periodika, ale neviem ci ich posielalu na SK, mozno aspon v elektronickej forme, ale este som sa vobec k tomu nedostal, jednak ma trapia este zdravotne problemy, ale VDAKA RNG je to ovela lepsie a vobec uz nepotrebujem chemicke lieky!!!

Podla mna je dobre mat taketo informacie po ruke a odoberat aspon od nejakeho vyznamneho alternativneho lekara taketo vzacne informacie, pretoze su podla mna velmi uzitocne a v zivote velmi potrebne.



19

Re: Podakovanie pre RNG

HSI posiela často reklamy a informácie ktoré sú už dosť staré, ale keď niekto chce aspoň nejaké informácie zadarmo tak s tými reklamami musí rátať. Pozri ešte napr. http://www.naturalhealth365.com
www.mercola.com



20

Re: Podakovanie pre RNG

Veľmi hodnotné sú stránky examine.com , ktoré sumarizujú vedecké štúdie do prijateľnejšej  formy.

Naposledy upravil: janhv (2016-04-24 09:29:05)



21

Re: Podakovanie pre RNG

Pripájam sa k úprimnému poďakovaniu za všetky cenné informácie, ktoré sa tu vďaka radám RNG a vašej odvahe zdieľať a riešiť svoje zdravotné problémy, objavili. smile
Laura



22

Re: Podakovanie pre RNG

Pan rng, DAKUJEM! Dakujem za kazdy Vas prispevok, kazdu radu, kazdy Vas nazor... Velmi ste mi pomohli, pomohli ste mi v case, kedy som uz bola zufala a prestala verit, ze sa raz podari moj zdr. pr. vyliecit, vdaka Vam som teraz po tejto stranke zdrava, ine zdr. pr. aj nadalej liecim tak, ako ste mi poradili a verim, ze mi to pomoze... Vdaka patri aj mojmu kamaratovi, ktory mi o vas povedal a som za to nesmierne vdacna, pretoze viem, ze vzdy, ked to budem potrebovat a nie len vtedy, navstivim vasu stranku. Velmi si Vas vazim, dakujem za vsetko! Prajem Vam hlavne vela zdravicka, rodinnej pohody a co najviac usmevu wink Mozno raz si este nejake pismenka vymenime smile