1

Téma: Pľúcne chlamídie

Dobrý deň pán RNG, mojej svokre zistili pľúcne chlamídie, liečili ju antb.Sumamed 500, užila ich 5 po sebe a po dvoch mesiacoch jej urobili kontrolný odber a znova jej vyskočili, už sa síce cíti dobre, no opakovane jej ich chcú nasadiť , preto Vás prosím o radu, aký prípravok by mala užívať, aby sa ich zbavila, ak sa to vlastne aj dá. Ďakujem Monika



2

Re: Pľúcne chlamídie

Na plucne nchlamidie je extrakt z olivovych listov, dasvka oleuropeinu 3 x 300 mg
kvapky samento coumanda a banderol, 3 x 10 az 15 kvapiek a samozrejme serrapeptaza, 3 x 120 000 IU na  odmaskovanie tychto vnutrobunecnych parazitov. A trva to velmi dlho sa toho zbavit, dleh mesiace az roky.
ATB okrem protokolu Vanderbilt, Wheldon atd, nie su ucinne prakticky vobec,  pozri napr na
http://www.davidwheldon.co.uk/ms-cpn-qa.html
http://chronicfatigue.stanford.edu/infe … earch.html
Aj tam je doba brania neprestajne vyse roka a to 3 atb naraz, tj skodlive postranne ucinky sa za tak dlhy cas nazbieraju.
Preto tu uvadzam potravinove doplnky ,ktore mozes pouzivat neobmedzene dlho bez skodlivych ucinkov.

Naposledy upravil: RNG (2014-11-07 01:09:16)



3

Re: Pľúcne chlamídie

Ďakujem za odpoveď, chcem sa ešte opýtať, svokor jej kúpil nejaký extrakt z kmínových semiačok ( semená čiernej rasce ), tak neviem či to poznáte, zaujímal by ma Váš názor. Ďakujem Monika



4

Re: Pľúcne chlamídie

NIgela sativa, co je presne to liecive semiacko(ina nazvy su zavadzave,, lebo sa toam potom moze jednat aj o uplne ine semena) je trasdicne liecive na mnozstvo problemov a ja by som to pouzival tak ako to je, nie rozne pochybne vytazky z neho.
http://www.greenmedinfo.com/blog/black- … hing-death
Tu to uvadzaju ako vseliek na rozne problemy, ale treba to brat s mierou, lebo to sice na vselivo pomoze, ale nie je to zaruceny liek na odstranenie menovanych problemov, len pomocne jedlo, ktore tie problemy zmiernuje.
Najdes to napr cez iherb
http://www.iherb.com/Kevala-Organic-Bla … l&ic=2
Rozne extrakty, oleje a mlete semiacka v kapsuliach su podstatne drahsie. A toto je surove semeno, organicky pestovane, nijak priemyselne nedobabrane. A pouzivas to ako koreninu do roznyc jediel

Inac sem ti dam viac z hladiska, co vselico sa nazyva "cierna rasca" a jej historia
http://en.wikipedia.org/wiki/Nigella_sativa

Aj Swansonvitamins to predava v kapsuliach
http://www.swansonvitamins.com/q?kw=nigela+sativa

Extrakty sa robia vzdy s ohladom na nieco, a ine sa vyhodi. Takze pokial nevies, co chces mat skoncentrovane a co vyhodit, tak nema zmysel hovorit o extraktoch. Na trhu su aj oleje z tohoto semena, zase neviem presne co obsahuju a cim su ore nas uzitocne ako liecivo.



5

Re: Pľúcne chlamídie

Veľká vďaka za odpoveď. Monika



6

Re: Pľúcne chlamídie

OK.ipomenutie aj ja by som si mal tuto koreninu objednat a nejak zaradit do stravy, kedze znizuje cukor, tj pre mna ako diabetika DM-2 moze byt uzitocna, Teda ked ju budem vediet zjest v jedlach. Inac len v kapsuliach.



7

Re: Pľúcne chlamídie

RNG napísal(a):

Na plucne nchlamidie je extrakt z olivovych listov, dasvka oleuropeinu 3 x 300 mg
kvapky samento coumanda a banderol, 3 x 10 az 15 kvapiek a samozrejme serrapeptaza, 3 x 120 000 IU na  odmaskovanie tychto vnutrobunecnych parazitov. A trva to velmi dlho sa toho zbavit, dleh mesiace az roky.
ATB okrem protokolu Vanderbilt, Wheldon atd, nie su ucinne prakticky vobec,  pozri napr na
http://www.davidwheldon.co.uk/ms-cpn-qa.html
http://chronicfatigue.stanford.edu/infe … earch.html
Aj tam je doba brania neprestajne vyse roka a to 3 atb naraz, tj skodlive postranne ucinky sa za tak dlhy cas nazbieraju.
Preto tu uvadzam potravinove doplnky ,ktore mozes pouzivat neobmedzene dlho bez skodlivych ucinkov.


Dobry den, prosim, co na mykoplazmy - zapal pluc sposobeny mykoplazmami? Zatial pouzivame oreganovy olej a cordyceps.



8

Re: Pľúcne chlamídie

Dobry den, prosim, co na mykoplazmy - zapal pluc sposobeny mykoplazmami? Zatial pouzivame oreganovy olej a cordyceps.



9

Re: Pľúcne chlamídie

Proti mykoplazmam treba brat to iste ako pri chlamydiach.

Cize len vymenujem: extakt z olivovych listov, kvapky samento, banderol, coumanda, odmaskovace ako serrapeptaza alebo NAC.



10

Re: Pľúcne chlamídie

Pridam tam na cas aj oreganovy llej, lebo pluca treba nielen odhlienit ale treba aj vykantrit mikroby, co ziju v hlienoch a z hlienov.
Cordyceps pomaha regenerovat plucne tkaniva.



11

Re: Pľúcne chlamídie

Dobrý deň, chcem Vás opäť požiadat o radu. Mužovi zistili plucne chlamydie. Tak po dohode so znamym lekarom zacal liecbu podla Wheldonovho protokolu, Doxycyklín, Azitromycín, za necelé 2 mesiace Entizol na 5 dni.  K tomu berie ešte NAC 2x 600mg, Extrakt z olivových listov 3x 750mg, Cats clow 2x 500 mg, kyselinu listovu s B12 1x 800 mg, probiotika, obden oreganovy olej, B komplex 1 denne, teraz pridal D3. Citricidal mu moc nejde, ale pokusy su :-) Nepravidelne selen, zinok, c vitamin, rybí olej s E.  Co by ste odporucal este, prípadne nejako upravit davkovanie. Este ma napadlo, myslíte ze by to islo vyliecit aj bez ATB? Iba s tými doplnkami. Co som cítala tak niektorý lekari tvrdia ze aj rok a pol liecba na ATB je nedostatočná, takže vy skúsenost že by sa to podarilo niekomu len s tými doplnkami? Je to predsa len prijatelnejsia cesta. A ako dlho ich vlastne treba brat? Má aj rôzne psychické stavy, nervozitu, zimnicu, bolesti hlavy, bolo by nieco na to?
Ešte mám druhú otazku, aj ked nie k tejto teme: Syn 3r. zacal mat taký očný tik, alebo teda žmurkanie. Mal to ako 1,5 ročný ked zacal rozpravat asi týzden, potom ako 2 ročný tiež pri dalsom rečovom rozvoji a teraz znova. Nemôže to byt nejakým nedostatkom? Viete mi nieco k tomu poradit? Co je dobré na hemoglobín, ktorý ma trochu znížený a pravdepodobne aj menej zeleza.
Dakujem pekne. Inak vaša stránka je skvelá,  veľa sa tu inšpirujem a pomáha mi a veľmi si vás vážim, že takýmto spôsobom ľuďom pomáhate. smile



12

Re: Pľúcne chlamídie

Nuz ja som navrhoval na to extrakt z olivovych listov, 3 x 2 kapsule az 3 kapsule, co obsahuju 150 mg oleuropeinu(750 mg zo Swansonvitamins), serrapaptazu 3 x 120 000 IU na odmaskovanie tejto maskovanej vnutrobunecnej infekcie, plus 2 x 20 kvapiek plus z kazdeho: samento, coumanda a banderol
Kedze plucne chlamidie podstatne znizuju celkovu imunitu,mtak sa k tym chlamidiam pridruzia rozne sekundarne infekcie, ktore treba tiez adresovat jednotlivo. Ale prvorade je znicenie tych chlamidii, leno tato nakaza sice postupuje doast pomaly, ale postupne cloveka znici.
Skus dat dietatu vitamin B12 pod jazyk, to moze zvysit hemoglobin , nwepriamo.Tik je casto sposobeny nejakymi poruchami -skratmi v mozgu, na nco je dobre pouzivat mierne utlmovadla mozgovej cinnosti, povedzme L-theanine a zmes vitaminov B pod menom stres B.
Alebo aspon vcitamion B-3, co pomoze GABA dostat z tela, kde sa tvori v crevach  do mozgu cez mozgovu krvnu barieru. Dospela davka B-3 vo forme inositol hexaniacinate=no flush B-3 je pre dospeleho 2 x 500 mg.



13

Re: Pľúcne chlamídie

RNG napísal(a):

Nuz ja som navrhoval na to extrakt z olivovych listov, 3 x 2 kapsule az 3 kapsule, co obsahuju 150 mg oleuropeinu(750 mg zo Swansonvitamins), serrapaptazu 3 x 120 000 IU na odmaskovanie tejto maskovanej vnutrobunecnej infekcie, plus 2 x 20 kvapiek plus z kazdeho: samento, coumanda a banderol
Kedze plucne chlamidie podstatne znizuju celkovu imunitu,mtak sa k tym chlamidiam pridruzia rozne sekundarne infekcie, ktore treba tiez adresovat jednotlivo. Ale prvorade je znicenie tych chlamidii, leno tato nakaza sice postupuje doast pomaly, ale postupne cloveka znici.
Skus dat dietatu vitamin B12 pod jazyk, to moze zvysit hemoglobin , nwepriamo.Tik je casto sposobeny nejakymi poruchami -skratmi v mozgu, na nco je dobre pouzivat mierne utlmovadla mozgovej cinnosti, povedzme L-theanine a zmes vitaminov B pod menom stres B.
Alebo aspon vcitamion B-3, co pomoze GABA dostat z tela, kde sa tvori v crevach  do mozgu cez mozgovu krvnu barieru. Dospela davka B-3 vo forme inositol hexaniacinate=no flush B-3 je pre dospeleho 2 x 500 mg.

Ďakujem za odpoved a chcem sa ešte spýtať,  idem objednavat zo swansonu takze mohol by byt tento a v akom davkovani pre 16 kg chlapca? https://www.swansonvitamins.com/swanson … -ml-liquid
Ak by som mu davala stress B (swanson) , B12 by som uz nemusela zvlast, nie?
Ešte k tým chlamýdiám, myslíte, že by  to teda išlo aj bez ATB. Predsa len brat ich tak dlho nie je lahke. Hlavne mám obavy či to nezničí pečen a čreva.



14

Re: Pľúcne chlamídie

Zialbophu B-12 vitamin sa vstrebava cez zaludok estremne slabo, tj odporucam dodanie cez sliznice, sublingual=pod jazyk.
1rok  a dlhsie pouzivania tak silnej kombinacie antibiotik je nebezpecne kvoli hromade skodlivych bocnych ucinkov.  A kratkodobo to nic nevylieci.
Preto som navrhol to adresovat doplnkami, ktore nemaju skodlive postranne ucinky ani po mnohorocnom brani.



15

Re: Pľúcne chlamídie

Dobrý den,poprosim o radu-môžem caps.z livových listov+Cordyceps hubu podavať aj 11 ročnému synovi,ma pozit.chlamydie a mykoplazmy...a v akej dávke?Alebo čo by ste mi doporučil,kedže lekárka mu naordinovala ATB na 6 týždnov...dakujem



16

Re: Pľúcne chlamídie

Nuz ked veris svojej lekarke, tak ho nechaj brat atb.A spytaj sa jej, kolko ludi uz vyliecila z chlamidii pneumoniae?
Ale na chlamydie pneumoniae su zialbohu ucinne len dlhodobo brane trojkombinacie atb, tym myslim vyse roka
alebo navrhujem brat extrakt z olivovych listov(dospela davka 3 x 300 mg oleuropeinu) a kvapky samento coumanda a banderolm 2 x 15 kvapiek z kazdeho A samozrejme odmaskovac serrpapeptazu (3 x 120 000 SU), lebo chlamidie aj mykoplazmy sa dobre maskuju Na ine vahy ako dospelu(70 kg) sa to prepocitava v pomere vah.
A samozrejme to treba brat aspon pol roka, mozno aj dlhsie.
Vyhoda prirodnych doplnkov je, ze nemaju ziadne skodlive postranne ucinky v odporucenych davkach



17

Re: Pľúcne chlamídie

dakujem pekne za odpoved



18

Re: Pľúcne chlamídie

OK



19

Re: Pľúcne chlamídie

chcem vas poprosit aj preventivne na plucne chlamidie odporucate vyssie uvedene (Nuz ja som navrhoval na to extrakt z olivovych listov, 3 x 2 kapsule az 3 kapsule, co obsahuju 150 mg oleuropeinu(750 mg zo Swansonvitamins), serrapaptazu 3 x 120 000 IU na odmaskovanie tejto maskovanej vnutrobunecnej infekcie, plus 2 x 20 kvapiek plus z kazdeho: samento, coumanda a banderolpr)
Mam dcerku 9 rokov ..podla rtg jej nasli chalmidie ..boal preliecena antibiotikami 2 belenia po 30 tabliet, ale stale sa jej to podla man vracia...stae pokasliava a ma take zachvaty kasla.

dakujem



20

Re: Pľúcne chlamídie

atb su  neucinne.



21

Re: Pľúcne chlamídie

ja si len chem overit ci mozem dcerke davat co som tu skopirovala v takom davkovni

RNG napísal(a):

atb su  neucinne.



22

Re: Pľúcne chlamídie

Ano, ale prepocitane na jaj vahu.