51

Re: cholesterol

Ahoj. Dnes som volal s kamarátom, ktorý má geneticky podmienenú zvýšenú tvorbu cholesterolu. Poškodený pankreas, ktorý mu chvíľu tvorí a chvíľu netvorí inzulín. Cholesterol má vyšší, než je schopný merací prístroj vyčísliť, napriek tomu, že dodržuje stravovaciu dietu. Lekári nevedia ako ten cholesterol znížiť, jeden mu naposledy doporučil 90 dňovú kúru 4gramy Omega 3 denne. Tu píšu, čo spôsobuje túto poruchu http://www.athero.cz/cze/projekt-medped … h.php.html
V predchádzajúcom príspevku uživateľovi po mesačnom užívaní policosanolu neklesol cholesterol pod 13, takže táto pomôcka nebude asi najlepšia na familiárnu hypercholesterolémiu. Zatiaľ mu povedali čo nemá jesť, to ale evidentne nestačí, nikto mu ešte nepovedal čo má jesť, aby obmedzil cholesterol v tele na minimum.



52

Re: cholesterol

Nic na svete nei je 100% ucinne , ja pracujem z ucinkami od 50 da 99%
Kto ma dedicne rievela LDL, ten sa musi osobitne branit aspon znizovanim homocysteinu a branim extra lecitinu, a samozrejme mikrovlaknin, kedze tieto do seba nasytia zlc aj z cholesterolmi a nedovolia jej sa znovuabsorbovat do krvi. A samozrejje brat aj sylimarin a ine na zvysenie toku zlce, labo tak sa pecen zbavuje cholesterolov.



53

Re: cholesterol

RNG napísal(a):

Nic na svete nei je 100% ucinne , ja pracujem z ucinkami od 50 da 99%
Kto ma dedicne rievela LDL, ten sa musi osobitne branit aspon znizovanim homocysteinu a branim extra lecitinu, a samozrejme mikrovlaknin, kedze tieto do seba nasytia zlc aj z cholesterolmi a nedovolia jej sa znovuabsorbovat do krvi. A samozrejje brat aj sylimarin a ine na zvysenie toku zlce, labo tak sa pecen zbavuje cholesterolov.

Rng preco prave doplnky na znizenie homocysteinu co to s tym ma spolocne ?

IVAN - Kamarat bral Statiny ? tie ocinovy znizili na 6



54

Re: cholesterol

Ok, ďakujem Ti, radu odovzdám.

RNG napísal(a):

Nic na svete nei je 100% ucinne , ja pracujem z ucinkami od 50 da 99%
Kto ma dedicne rievela LDL, ten sa musi osobitne branit aspon znizovanim homocysteinu a branim extra lecitinu, a samozrejme mikrovlaknin, kedze tieto do seba nasytia zlc aj z cholesterolmi a nedovolia jej sa znovuabsorbovat do krvi. A samozrejje brat aj sylimarin a ine na zvysenie toku zlce, labo tak sa pecen zbavuje cholesterolov.



55

Re: cholesterol

Pokiaľ viem, tak statíny berie, napriek tomu má cholesterol nad úroveň hornej hranice meraciaho prístroja. A okrem toho statíty pomôžu v jednom a ublížia v druhom http://zena.atlas.sk/lieky-na-cholester … 98089.html

ZlatyStaf. napísal(a):
RNG napísal(a):

Nic na svete nei je 100% ucinne , ja pracujem z ucinkami od 50 da 99%
Kto ma dedicne rievela LDL, ten sa musi osobitne branit aspon znizovanim homocysteinu a branim extra lecitinu, a samozrejme mikrovlaknin, kedze tieto do seba nasytia zlc aj z cholesterolmi a nedovolia jej sa znovuabsorbovat do krvi. A samozrejje brat aj sylimarin a ine na zvysenie toku zlce, labo tak sa pecen zbavuje cholesterolov.

Rng preco prave doplnky na znizenie homocysteinu co to s tym ma spolocne ?

IVAN - Kamarat bral Statiny ? tie ocinovy znizili na 6



56

Re: cholesterol

Ano viem preto som skusal ocinovy pomoct aby statiny vysadil , mozno vyskusam este policosanol a red yeast rice ale pridame silymarin , a vlakninu a nejake omega 3 ... tak uvidime ... Inac v akom pripade je cholesterol LDL v krvi zly ? treba sa ho bat ?

Ivan napísal(a):

Pokiaľ viem, tak statíny berie, napriek tomu má cholesterol nad úroveň hornej hranice meraciaho prístroja. A okrem toho statíty pomôžu v jednom a ublížia v druhom http://zena.atlas.sk/lieky-na-cholester … 98089.html

ZlatyStaf. napísal(a):
RNG napísal(a):

Nic na svete nei je 100% ucinne , ja pracujem z ucinkami od 50 da 99%
Kto ma dedicne rievela LDL, ten sa musi osobitne branit aspon znizovanim homocysteinu a branim extra lecitinu, a samozrejme mikrovlaknin, kedze tieto do seba nasytia zlc aj z cholesterolmi a nedovolia jej sa znovuabsorbovat do krvi. A samozrejje brat aj sylimarin a ine na zvysenie toku zlce, labo tak sa pecen zbavuje cholesterolov.

Rng preco prave doplnky na znizenie homocysteinu co to s tym ma spolocne ?

IVAN - Kamarat bral Statiny ? tie ocinovy znizili na 6



57

Re: cholesterol

Nuz homocystein poskodzuje cele telo a napr usadzovanie cholesterolov ale hlavne znicenych tukov je na vystelky ciev poskodenych homocysteinom,
Takze tam je ten dovod, kedze polovica ludi zomiera na porazky a infarkty, co su sposobene zapchatymi cievami a krvnymi zrazeninami.
Tam vidim podstatne predlzenie zivota.
Zily si zasadne treba cistit lecitinom, krv riedit a rozbijat krvne zrazeniny nattokinazou a serrapaptazou, a branit sa proti skodam, co  v tele pacha homocystein,  a je ich hromada..



58

Re: cholesterol

ja mam Homocystein vyzsi a zistili mi to az asi pred 3 rokmi a beriem na znizenie Vitamin B6 + Acidum Folicum + injekcie B12 raz mesacne a klesol mi z 17 na 13,4 ale travlo to 3 roky a este stale je mierne zvyseny. je nieco co ho rychlesie da do normy?



59

Re: cholesterol

Idealny homocystein ne okolo 6 , tj mas co robit, aby si si ho napravil.
Rozhodne na to memusis brat  injekcie, len stress B a B-12 pod jazyk. To ti da ovela viac, ako len raz do mesiaca injekcie.



60

Re: cholesterol

RNG a mohol by ste dat odkaz zo stranky IHERB  kde je dobry pomer a cena?? Tam viem objednat. Miesto stres B nestaci len Vitamin B6 ?

Naposledy upravil: kosican0 (2016-03-02 22:52:55)



61

Re: cholesterol

Pozri napr na tieto
http://eu.iherb.com/Thorne-Research-Str … Caps/49834
http://eu.iherb.com/Now-Foods-B-12-5000 … zenges/418



62

Re: cholesterol

Ahoj rng . Pocuj si uz o tejto liecbe ? Je nova
http://www.pluska.sk/izdravie/liecba/in … iecbu.html
Lieci sa nou aj ten familiarny cholesterol u ludi co ho maju 13+ .
Pocul si uz o nej ? Namiesto statinov sa pichaju injekcie .
Dakujem



63

Re: cholesterol

O co su injekcie nejakej chemikale lepsie nez potravinove doplnky?

Naposledy upravil: RNG (2016-03-07 21:16:58)



64

Re: cholesterol

RNG napísal(a):

O co se injekcie neakej chemikale lepsie nez potravinove doplky?

no ale tymi doplnkami mu nejde znizit cholesterol mal ho 13 naposledy .
tak ci to je aspon lepsie ako statiny ak vies otom nieco viacej



65

Re: cholesterol

Skus