51

Re: srdcova arytmia

1 kapsula je dost. Len v specialnyc pripadoch(alopecia, periferalna neuropathia, depresie) treba pouzivat niektorych B-vitaminov viac.



52

Re: srdcova arytmia

Dobrý večer. Som tu nová a po prečítaní niekoľkých príspevkov mám pocit, že by som potrebovala asi všetky výživové doplnky smile. No, mám 49 rokov, výška 160 a váha 49. Asi od mojich 30 r. som mávala časté záchvaty tachykardie / 200-220 tepov /, ktoré mi prešli po ablácii, kt. mi robili pred 2 rokmi. / Popri tom mi zistlili, že mám na 40% zanesené srdc. cievy. Začali mi však iné arytmie, ktoré pretrvávajú dodnes - niekedy viac, niekedy menej. Dr. mal podozrenie na Brugada syndróm, ale nebolo to potvrdené. Mám hustú krv, vyšší cholesterol ( 7 )  a vlani mi zistili osteopéniu, / bolesti v krížoch, tenisový lakeť - chodím k ortop. ako na klavír big_smile /   čoho sa dosť bojím, pretože mám ťažkú skoliózu. Dr. mi dal Biomin H a Alfakalcidol Sandoz. Neškodím si viac s tým vápnikom ? Má vôbec význam brať alfakacidol ? Hm, celkom sa to časom nabaľuje. Čítam tu o rôznych výž. doplnkoch aký majú účinok ale neviem ako a s čím vlastne začať. Zmeniť stravu , prejsť na živú stravu ? ...  Tak Vás prosím o váš názor.  A dúfam, že to píšem do správnej témy a krásny večer prajem smile



53

Re: srdcova arytmia

S tym vapnikom si jednoznacne skodis ked ho neberies spolu s K2(mk7)
Vapnik sa ti usadza v cievach
Toto iste mala moja mama ona brala vapnik na kosti a skoncila s neskutocnim vysokym tlakom a hustou krvov
Rng ti poradi ktore veci treba uzivat ale urcite slnecnicovy lecitin



54

Re: srdcova arytmia

lu1234 napísal(a):

S tym vapnikom si jednoznacne skodis ked ho neberies spolu s K2(mk7)
Vapnik sa ti usadza v cievach
Toto iste mala moja mama ona brala vapnik na kosti a skoncila s neskutocnim vysokym tlakom a hustou krvov
Rng ti poradi ktore veci treba uzivat ale urcite slnecnicovy lecitin


Nie neberiem K2 , beriem to s tým alfakalciferolom - vit. D3 . Nepredpokladá človek, že si musí naštudovať o čo vlastne ide, ked mu niečo je a pátrať po nete, lebo oni vedia - ale oni nevedia. A ďakujem.



55

Re: srdcova arytmia

Jasne ze mudrci nevedia,vitaminu K2 ma skoro kazdy malo a je aj potrebny aj pre vitamin D3
http://eu.iherb.com/Doctor-s-Best-MK-7- … Caps/61585

Naposledy upravil: lu1234 (2016-02-08 22:52:22)



56

Re: srdcova arytmia

.



57

Re: srdcova arytmia

Našla som si tu, že Biomin H je ťažko vstrebateľný, môžem ho nahradiť koloidnými minerálmi - ak áno, koľko toho mám vypiť, tam je odporúčané 1 č.lyžičku/ 5 ml. ? 
A tiež neviem, či si mám objednať aj vit. D3, alebo môžem brať ďalej ten Alfakalcidol Sandoz 1 mikrogram - mäkké kapsuly - je to nejaký analóg vit. D. Objednala som si zatiaľ   vit. K2 MK7 a Yam -  uvidím, či to pomôže na tie arytmie.  Dúfam, že dobre rozmýšľam.
Pekný deň .



58

Re: srdcova arytmia

Biomin H sa sklada najma z ulicitanu vapenateho, tj mleteho kamena, vapnenca
ktory nie je vodorozpustny.
Tj jr to zla forma mineralu, ktora sa mozno 4-6% absorbuje a zvysok sa vyhodi a zbytocne zatazuje ladviny.
Nesnaz sa za kazdu cenu najst kvalitne doplnky doma, lebo tam mas malu sancu
http://eu.iherb.com/Now-Foods-Bone-Stre … psules/437



59

Re: srdcova arytmia

Ďakujem



60

Re: srdcova arytmia

.