51

Re: úzkosť

Zdravim RNG

   Chcem sa spytat preco Paradise St johns wort neodporucas brat pravidelne, ked kazdy vyrobca tohto produktu odporuca davkovanie 3x denne 1 tabletku. Sposobuje zavislost, alebo dlhodobym uzivanim straca na ucinku??    Dakujem za odpoved



52

Re: úzkosť

Telo nie vzdy potrebuje viac serotoninu, norepinephrinu, GABA alebo dopaminu. Len v case vysokej spotreby. Pre to to odporucam brat len narazovo , tak ako to berie uz dlhe roky moja zena.
Nema to zavislost ani to nestraca na ucinnosti. Ale telu netreba dodavat to, co nepotrebuje momentalne.



53

Re: úzkosť

ako vzdy expresna odpoved, velka vdaka RNG.



54

Re: úzkosť

OK



55

Re: úzkosť

Dobrý deň. Chcel by som si kúpiť na úzkosť St. John´s wort a užívať to pravidelne, len som čítal, že z toho môže byť epilepsia? Nemám to teda brať? A môžem to brať, keď beriem antipsychotikum Invegu? Ďakujem.

Naposledy upravil: Euro (2016-02-02 14:52:27)



56

Re: úzkosť

Euro napísal(a):

Dobrý deň. Chcel by som si kúpiť na úzkosť St. John´s wort a užívať to pravidelne, len som čítal, že z toho môže byť epilepsia? Nemám to teda brať? A môžem to brať, keď beriem antipsychotikum Invegu? Ďakujem.

Myslim ze keby sposobuje epilepsiu tak sa nemoze predavat kedze doplnky musia byt bezpecne .
Rng odporuca ST.J.W brat len ked clovek ocakava stresovu situaciu . A ano moze sa kombinovat aj to pisal uz niekde sa mi zda s antidepresivami .

JA som mal pol roka neskutocne uzkosti , stale pri jedle normalne v klude , uzkosti ze mi zvieralo hrud .
Nieco mi zazrakom pomohlo ale neviem co berem . Rhodiolu a Ashwaghandu adaptogeny a EPA a DHA z rybieho oleja kvalitneho ked mas peniaze skus krill . ST.J.W berem sem tam .



57

Re: úzkosť

ZlatyStaf. napísal(a):
Euro napísal(a):

Dobrý deň. Chcel by som si kúpiť na úzkosť St. John´s wort a užívať to pravidelne, len som čítal, že z toho môže byť epilepsia? Nemám to teda brať? A môžem to brať, keď beriem antipsychotikum Invegu? Ďakujem.

Myslim ze keby sposobuje epilepsiu tak sa nemoze predavat kedze doplnky musia byt bezpecne .
Rng odporuca ST.J.W brat len ked clovek ocakava stresovu situaciu . A ano moze sa kombinovat aj to pisal uz niekde sa mi zda s antidepresivami .

JA som mal pol roka neskutocne uzkosti , stale pri jedle normalne v klude , uzkosti ze mi zvieralo hrud .
Nieco mi zazrakom pomohlo ale neviem co berem . Rhodiolu a Ashwaghandu adaptogeny a EPA a DHA z rybieho oleja kvalitneho ked mas peniaze skus krill . ST.J.W berem sem tam .

Ďakujem za odpoveď. Asi skúsim ten St. John´s wort.



58

Re: úzkosť

Euro napísal(a):
ZlatyStaf. napísal(a):
Euro napísal(a):

Dobrý deň. Chcel by som si kúpiť na úzkosť St. John´s wort a užívať to pravidelne, len som čítal, že z toho môže byť epilepsia? Nemám to teda brať? A môžem to brať, keď beriem antipsychotikum Invegu? Ďakujem.

Myslim ze keby sposobuje epilepsiu tak sa nemoze predavat kedze doplnky musia byt bezpecne .
Rng odporuca ST.J.W brat len ked clovek ocakava stresovu situaciu . A ano moze sa kombinovat aj to pisal uz niekde sa mi zda s antidepresivami .

JA som mal pol roka neskutocne uzkosti , stale pri jedle normalne v klude , uzkosti ze mi zvieralo hrud .
Nieco mi zazrakom pomohlo ale neviem co berem . Rhodiolu a Ashwaghandu adaptogeny a EPA a DHA z rybieho oleja kvalitneho ked mas peniaze skus krill . ST.J.W berem sem tam .

Ďakujem za odpoveď. Asi skúsim ten St. John´s wort.

ak mas velke uzkosti ci depresie urcite skus vsetko co som ti napisal mne samostatne ST. nepomohlo ani theanin ani 5HTP ani nic . proste to zodna naden nejako preslo zda sa mi ze to ma nasvedomi DHA a EPA ale krk zato nedam vyskusaj vsetko a uvidis