51

Re: Akne a porucha travenia?

Jasne, davam davam, vela, kvalitne. smile



52

Re: Akne a porucha travenia?

.



53

Re: Akne a porucha travenia?

Prosim ta,  kedy mam davkovat

Berberine
Olive leaf
Serrapeptazu

Davky viem,  len neviem ci po jedle,  ci prestavka od jedla, ci s jedlom.

Viem,  ze to niekde bolo pisane,  ale nvm to nejako najst.


Dakujem velmi pekne



54

Re: Akne a porucha travenia?

Kedy len chces, nie je na to ziadne odporucanie. Len nie s probiotikami.



55

Re: Akne a porucha travenia?

Mam cerveny nos, licne kosti, resp. cely spodok tvare - od oci dole. Nevies, s cim to moze suvisiet? Zeby uz aj pecen by bola poskodena? Ci to moze byt kludne aj travenie...?

Naposledy upravil: vrtulnik (2015-11-14 16:35:30)



56

Re: Akne a porucha travenia?

Mozes mat rosaceu, ktora je obvykle kombinacia alergii a podkoznych parazitov, alebo plesni.
Ale obvykle je to len extra prekrvenie, najma ked to mas len obcas.



57

Re: Akne a porucha travenia?

Aha, lebo ja som sa spalil na horskom slnku, ked som este chodil na ZS. Ale teraz je to dost cervene.

Ako som zacal pouzivat vsetky vitaminy a doplnky, aj kokosak davam na tvar kazdu noc. Vitamin A davam len 10 000 UI raz denne..

Jedine, ze by som bol fotosenzitivny, teraz.



58

Re: Akne a porucha travenia?

Kto vie. Moze to byt ciste len kozmeticka vada. Su ludia, co su cervensi, ako ini, casto je to z rozlozenia ciev pod kozou.



59

Re: Akne a porucha travenia?

RNG napísal(a):

Kto vie. Moze to byt ciste len kozmeticka vada. Su ludia, co su cervensi, ako ini, casto je to z rozlozenia ciev pod kozou.

Vyskusam davat este kokosak s citricidalom na tien uzavrete  komedony.  Aky pomer mam zvolit,  aby ma to velmi nepodrazdilo.?

A este sa chcem spytat,  zacal som tu kuru h.  Clark a mozem davat v priebehu 10 min serrapeptazu,  oresak a klinceky? Nebude sa to ovplyvnovat? 

V stolici som mal take mensie biele supiny..  Asi to budu vajicka pasomnice,  alebo ine daco.  Uvidim po case.



60

Re: Akne a porucha travenia?

Citricidal sa pouziva v roztokoch obvykle 1%.
Zlozku protokolu podla dr Huldy Clark sa vzajomne v ucinku podporuju, tj je lepsie ich brat spolu.



61

Re: Akne a porucha travenia?

RNG napísal(a):

Ja odporucam 3 x 2 kapsule oregana.
A travenie si musis napravit, inac budes mat postupne stovky roznych zdravotnych problemov.
Tj kyseliny enzymy mikrovlakniny a probiotika

Nemal by som davat pri vahe 110kg 3x3tbl oreganoveho oleja ? pouzivam ten od firmy NOW



62

Re: Akne a porucha travenia?

Mal samozrejme. Aj ja mam 100, kg, tj pouzivam najmenej 3 x 3 bezne



63

Re: Akne a porucha travenia?

Je mozne, ze z vlasskych orechov (alebo celkovo tukov) mam akne? Lebo teraz ich jem kazdy den, za cca dve hrste, aj kokosak, aj tekvicove semiacka... Beriem aj vitamin A, kazdy druhy den 10 000 UI.



64

Re: Akne a porucha travenia?

Acne su zo znicenych tukov, nie z prirodnych neporusenych.  Tj nepanenskych, vytazovanych chemicky  a zahrievanych na vysoke teploty, pripadne dokonca hydrogenizovanych.