401

Re: Rakovina

Ahoj rng este sa ta chcem spytat prosim sa pozrel by si mi zlozenie tohto proteinu chcem si ho kupit na pribratie troska svalovej hmoty ci nahodou mi nejako neublizi alebo popripadne aby z toho nebola rakovina dakujem http://www.muscleking.sk/zlozenie.php?vyrobku=43



402

Re: Rakovina

Nuz nie je to priam najlepsie zlozenie, ake ti, co su chcu nasilu vybudovat extra nepotreebne svalstvo a tym zodrat privcas organy v tele, tak toto beru. Osobne nie som za to a dokonca je tam sladidlo acesulfam, co je karcinogen, hoci sa top snazi potravinarsky priemysel odskriepit.



403

Re: Rakovina

Dakujem rng za odpoved takze nekupujem este by si mi pozrel tento co nato vravis na to zlozenie?? http://www.protein.sk/e-1391-serious-ma … -nutrition



404

Re: Rakovina

a este aj tento prosim ta http://www.bodyworld.sk/gainer-na-naras … 45-kg-1545



405

Re: Rakovina

Zialbohu ani jedno mne osobne nesedi,l lebo na 50 gramov bielkovin tam mas as 250 gramov sacharidov,nehovoria nic o glycemickom indexe,  ale ten druhy sa zda trochu lepsi, lebo obsahuje aj probiotika.



406

Re: Rakovina

dakujem rng este som ho nasiel tuna je to asi lepsie tam vidiet zlozenie http://www.sypacky.sk/gaspari-nutrition … ukt/326/32 tak je celkom dobry? neobsahuje nieco karcinogenne?



407

Re: Rakovina

dal som zly link myslel som tento http://www.sypacky.sk/gaspari-nutrition … kt/1772/32



408

Re: Rakovina

Vsetko to obsahuje rozne umeliny, ale najviac ma prekvapil obsah acesulfanu, co je rakovinotvorna latka.
http://www.naturalnews.com/041510_acesu … nogen.html
Ak si chces vybudovat zbytocne nadmerne svalstvo, aspon sa to snaz dosiahnut prirodnymi prostriedkami, ako tvaroh, srvatka, maso a podobne, s pridanim extra enzymov, pripadne aj kyselin, aby si to vedel vobec stravit



409

Re: Rakovina

co povies na zlozenie tohto gaineru: http://www.protein.sk/e-149-mega-mass-4000---weider

podla mna pre toho kto potrebuje pribrat (a nedari sa mu to stravou) tak je takyto doplnok v pohode.



410

Re: Rakovina

Nuz to vyzera definitivne lepsie viac bielkovin, menej sacharidov.  A;le aj tam je zbytocna fruktoza, co sa len 5% meni na energiu a 95% sa zadrzi v peceni a zmeni najma na tuky.
Ak nevies stravit vacsie mnozstvo bielkovin v potrave, potrebujes doplnok kyselin a enzymov, najma proteolyrickych.



411

Re: Rakovina

Ahoj RNG, ak by to bolo mozne, chcem ta velmi pekne poprosit o radu. Uz dlhodobo som mala rozne problemy, v minulosti teda hlavne rozne zazivacie, zistena histaminova intolerancia, celiakia. Dost radikalne som menila stravu, no aj tak v nej este bolo co vylepsovat. Cca 2 roky mi bolo v podstate fajn, potom zacali problemy zas, najprv len zazivacie, pridali sa aj rozne ine, poobjavovali sa mi hrcky, bolievaju ma krcne uzliny, usi, oblast okolo ladvin, kde sa mi tiez nejake "uzliny" narobili, brucho mam vecne plne... no je toho vela. V podstate teraz beham od lekara k lekarovi no aj tak sa nic neriesi. Teda nemyslim liecbu, ale vobec diagnostika, vsetko strasne dlho trva, uz viaceri lekari sa tak oklukou vyjadrili, ze by mohlo ist o nador, bud lymfom alebo aj nieco ine, ale zatial s istotou neviem. Pravdou je, ze ja od urcitych priznakov uz tiez myslim, ze je to nador. No stav sa mi v podstate zhorsuje a veci sa nehybu, no ja urcite chcem nieco so sebou robit. Za ten zhruba posledny tyzden, co sa mi to zhorsuje, tak sa snazim vela citat, hladat info, vela som toho nasla, ale v mnohom mam aj nejasnosti. No hlavne, chcem zacat brat rozne pripravky na precistenie a celkovo liecbu. Precitala som si tu viacero tem, prispevkov, uz som si aj nieco objednala z iherbu, ale kym to dorazi... desi ma ta dodacia lehota, zvycajne to trva cca 2 tyzdne. No objednala somtoho zatial velmi malo, len asi 4 pripravky, pretoze sa v tom stracam sad
A to je to, o co ta chcem velmi pekne poprosit. Studujem to kratko, takze je jasne, ze v tom mam zmatok, v pripravkoch, davkovani, postupoch a pod. No hlavne, mam male dieta, 2-rocne a je tak energicky, ze jednoducho nemam moznost pri nom sa tomu venovat. Takze len ked zaspi, ale to mam tak hodinku casu, lebo potom som uz priserne unavena. A tak aj ked sa snazim, fakt sa v tom stracam a som nestastna, ze cas ide a ja okrem 4 pripravkov som sa k nicomu zatial nedopracovala... a este aj kym dorazia
Ak by bolo mozne, vedel by si mi napisat, co postupne zacat brat, v akych davkach? Citala som niekde od teba, ze treba postupne nasadzovat pripravky, aby bolo pripadne jasne, co nerobi dobre. Tak cim vlastne zacat, v akom mnozstve, ci mnozstvo potom zvysovat.. napr. som objednala tento pancreatin http://www.iherb.com/Country-Life-Glute … blets/1718 lebo ten tu najcastejsie uvadzany je vypredany. Ale vobec neviem, ake je davkovanie pri tomto, nerozumiem tym hodnotam tam uvedenym.
Okrem ineho sa trochu obavam, ci nebudem niektore pripravky "neznasat", ci uz kvoli tej histaminovej intolerancii alebo kvoli comu, lebo tolko veci som uz musela povylucovat v minulosti. No potrebujem skusat asi.

A tiez by ma zaujimal tvoj nazor ohladom stravy, lebo na jednom mieste najdem, ze treba jest len surovu zeleninu, trochu ovocie, inde, ze k tomu aj strukoviny, inde zas, ze aj obilniny kvalitne. Tiez zeleninove stavy, niekde sa pise, ze najlepsie hned rano nalacno vypit cca 0,4l zeleninovej stavy, inde zas, ze pred kazdym jedlom 1dl, neviem, co je lepsie. Snazim sa casto rano zacinat stavou, ale poslednu dobu mi je potom nejak horsie. Rano si dam stavu, ked som potom priserne hladna, nieco zjem, nieco s velkym obsahom zeleniny a je mi este horsie. Okrem ineho mam po jedeni casto velmi velky smad, vela pijem a potom vela mocim. Teda tensmad mam aj mimojedla vacsinou, ale po jedle to byva najhorsie. Cukor nalacno som mala vzdy ok, po jedle mi nemerali lekari, len tak laicky doma som si jeden vikend s pozicanym glukomerom a bolo to v podstate takmer vzdy ok, raz som mala zvysenu hodnotu trochu, ale neviem, ci som merala v spravny cas. Ale uz sa rozpisujem.. skratka, nazor na stravu by ma zaujimal, lebo vsade sa clovek docita nieco podobne, ale predsa odlisne.

A na zaver, zatial svojho syncekastale dojcim a neviem teda, co dalej, lebo niekde v uzadi este tajne dufam, ze sa nejedna o ziaden nador a teda by som ho rada dojcila dalej. Ale zas ak to nador je, co mam aj dost vela priznakov, tak asi by to nebolo idealne.. ani nejde tak o prechod latok do mlieka, aj ked ako co, o vsetkom info nemam, ale vacsina liekov nebyva problem, aj ked sa to tak v pribalovych letakoch uvadza. Ale to, ze zivym este dieta, je asi dost vycerpavajuce pre organizmus, ci?

Zatial tolko a vopred dakujem za odpoved, cenim si to, ze tu takto pomahas ludom.



412

Re: Rakovina

Nuz zrejme ze mas pokazene travenie, nedostatok kyselin ,enzymov a nejes dostatok mikrovlaklnin a probiotik.
Pri nedostatku enzymov a kyselin nemas poriadne vstrebavanie a telo sa nevie enzymaticky ocistit od roznych zamoreni, z toho je aj ten HIT, telo reaguje zapalmi=histaminovou reakciou na potravinove histaminy a latky co provokuju telo aby vyrabalo histaminy.
Naviac nedostatok mikrovlaknin ti neodmoruje telo absorbcne.
Takze naprav si travenie najprv, pripadne ber aj doplnky ako mineraly na kosti, vitaminy C D-3 K-2 a krill olej, na podporu nervoveho a mozgoveho vyvoja,  pre tebe aj kojenca.

Spekulovat, ci mas alebo nemas nador nema zmysel, treba si telo precistit  co najskor, a odporucam ti   brat aj extra protirakovinne doplnky, ako napr pit caj z huby chaga, brat betaglukany, colostrum,  rozne antioxidanty a podobne. To nezaskodi ani kojenemu dietatu, prave naopak.
A tak sa mozes uspokojit, ze robis vsetko proti  vzdy moznym rakovinam.

Naposledy upravil: RNG (2015-01-27 01:08:09)



413

Re: Rakovina

http://www.paleolit.sk/chemoterapia-a-r … ho-nadoru/



414

Re: Rakovina

Ahojte, Ti co pouzivate Macaci pazur (vilcacora), uz je na Slovensku dostupna latka AC11 s 8 US patentami a viacerymi medicinskymi studiami z celeho sveta, o tom ako výrazne pomáha pri rakovine a chemoterapii, AC11 pokracuje tam, kde obycajny Macaci pazur konci, je to najefektivnejsia forma tejto uzastnej byliny, Klinicke studie a podrobnosti si mozete pozriet tu:
energiabhip.sk - produkt Purple Caps
Skuste si naozaj najprv precitat tie studie a patenty, AC11 napr. v USA odporucaju, testuju a pouzivaju samotni lekari, vsetko je vedecky potvrdene a nie je to ziadna sarlatancina. Ostatne, Macaci pazur tu urcite mnohi poznate a pouzivate



415

Re: Rakovina

RNG, dakujem velmi pekne za odpoved. Nieco z toho, co spominas, mam, nieco som uz objednala a nieco idem objednat. Ale chcem sa k tomu este opytat, ak mozem.
1. Mikrovlakninu mam zatial psylium a inulin, davkovanie som tu niekde nasla k mikrovlaknine cca 2CL denne + vela vody, tie 2CL z jedneho ci spolu?
2. v predoslom prispevku som davala odkaz na enzym, co som si objednala, vies mi, prosim, povedat k nemu davkovanie? Citala som, ze 12g pankreatinu, len sa neviem vysomarit z tych hodnot, co tam su pisane
3. Mineraly na kosti myslis nieco ako chondroitin, glukosamin a spol., ci vapnik, horcik...
4. vit D3 a K2 ake davkovanie? D3 som brala aj doteraz, mam kvapky 4000IU a podla doporucani som brala aj viac kvapiek denne, ale zas nie kazdy den. Teraz sa prave obavam, ci to neboli zle odporucania a nemohla som sa predavkovat a aj tym nejako si uskodit
5. co si myslis o uzivani mladeho/zeleneho jacmena?
6. antioxidanty mas na mysli nejaky komplex alebo vela roznych? C vit. je pre mna samozrejmost, mam este doma quercetin
7. este otazka ku doplnkom ako probiotika, betaglukany - mnohi, co maju HIT, pisali, ze im nerobili dobre. Je to mozne nejako ovplyvnit? Probiotika teda len niektore kmene, betaglukany vraj vseobecne.. ja ich uz mam objednane, tak by som ich rada vyuzila
8. Este otazka k B17 - mam kupene horke marhulove jadierka, mozem ich brat aj vo vacsom mnozstve, ako 5, co sa uvadza ako prevencia? Zase tak, aby to dojcenemu dietatu neuskodilo.

Este raz velka vdaka za odpoved, pomahas mi sa v tom postupne orientovat.

Naposledy upravil: schnauzee (2015-01-29 14:27:04)



416

Re: Rakovina

Pancreatin sa uvadza casto ako nasobok, tj napr pancreatine zo Solgar hovori 4 x 750 mg, tj ekvivalent 3 gramy pancreatinu.
Ten Country life uvadza ze ma na kazdu tabletu ekvivalent 1.4 gramu pancreatinu, tj je zhruba polovocu tak silny, ako ten zo Solgar.
mineraly na kosti su specificky predavane pod tym menom,. pozri napr na
http://www.iherb.com/Now-Foods-Bone-Str … l&ic=2 vitaminu D-3 odporucam 2000 do 5000 IU denne v priemere, vitaminu K-2 odporucam od 40 do 200 mikrograsmov v zavislosto od vitasminu D-3, tj viac D-3  vyzaduje viac K-2.
Suiperjedla a zelene su dobry zdroj vyzivy, ale znacne drahy. Ked odporucam nieco extras
tak napr spirulinu Pacificu, ktora je pestovana v supercitej morskej vode na Hawaii, a telo ju vie velmi lahko stravit aj bez akejkolvek upravy.
6. myslim samozrejme vela roznych
7. betaglikany su casto vyrabane z kvasiniek  a podla toho, nakolko su ciste maju zbytky z kvasneho procesu Nuz a to su prave tie latky(manoproteiny), co vyvolavaju zapalove reakcie u niektorych=HIT.
8. ja by som ich naraz neodporucal privela, mozno 5 az 8, ale mozes to brat aj 2 krat denne.



417

Re: Rakovina

Dakujem za odpovede. Budem postupne pridavat doplnky, ako mi dorazia.

Este by som sa opytala k jodu, ten jediny nemam objednany, lebo neviem, ci brat tablety alebo som citala aj o nejakej koznej forme. A zaroven, ci tam nemoze byt nejaky problem, lebo ludia mavaju vraj reakciu na jod, napr. dezinfekcne prostriedky s jodom, tak ci to moze nejako suvisiet aj s takymto jodovym doplnkom.



418

Re: Rakovina

Jod dochadza ako dezinfekcna jodova tinktura alebo vodny Lugol roztok, tie sa daju natierat pod pazuchu odkial sa vstrebaju do tela. Reakcia je alebo Herxheimerova, tj ked jod zabije naraz privela mikrobov, alebo vyrazky, ked jod v tele vyvola lokalne odmorovanie. Obe reakcie su len docasne.
Jod sa berie vzdy spolu so selenom, ktory je tiez protirakovinny mierne.



419

Re: Rakovina

RNG chcemsa spytat ,ake davky artemisininu http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=1 doporucujes pri rakovinach,este sa spytam jedna pani sa pyta,ze niekde citala o uzivani artemisininu spolu so zelezom,aka je pravda?
Dakujem...



420

Re: Rakovina

Artemisinim ma ucinok viazanie sa na zelezo a tym zmenenie biologie buniek. Zdrave bunky sa z toho vedia regenerovat, rakovinne skor uhynu, lebo ziju v ovela rychlejsom rezime
Artemisinin sa ma brat s jedlami, ktore NEOBSAHUJU ZELEZO.
Takze zase niekto siri lzi. Davka je 2 x 100 mg a viac.Osobne s tym nemam skusenost okrem mensej koznej rakoviny,vlastne len squamoznych buniek,  na ktore som si daval artemisinin v DMSO a zmizlo to, tj vypalil som si to



421

Re: Rakovina

Ahoj RNG,

pocul si uz o tomto pantente doktora Isaaca Eliaza?
http://www.zdravie.sk/clanok/53805/komb … eny-patent



422

Re: Rakovina

Pocul. Ale uprimne povedane, je vyse 350 roznych protirakovinnych, a ja tu osobne spominam len tie najsilnejsie, tj take, kde je percento uspechu najvacsie. A odporucam ich kombinacie, pokilal sa da, lebo tak sa uspesnost zvysuje



423

Re: Rakovina

RNG napísal(a):

Pocul. Ale uprimne povedane, je vyse 350 roznych protirakovinnych, a ja tu osobne spominam len tie najsilnejsie, tj take, kde je percento uspechu najvacsie. A odporucam ich kombinacie, pokilal sa da, lebo tak sa uspesnost zvysuje

RNG, vdaka.



424

Re: Rakovina

OK



425

Re: Rakovina

Zdravim RNG

Moja 35-a kamaratka bola prave diagnozovana s rakovinou hrubeho creva 3-ho stupna s napadnutymi lymfatickymi uzlinami.

Chcela by som jej pomoct a podla predchadzajucich prispevkom som kupila:-

Graviolu
Pancreatin
Beta-glucany
Vit C, D, E, selen a jod
Chlorelu
Mikrovlakniny
Brobiotika
Kokosovy olej

Chcela by som sa spytat na link kde mozno kupit ten cezium chlorid?

Co by si este pridal do hore uvedenho zoznamu?

Aky mas nazor na kavove klystyry?

Vopred dakujem



426

Re: Rakovina

Pritirakovinnych je velka hromada, ja osobne sa sustredujem na tie najucinnejsie, tj cistenie tela enzymami, graviola , paw-paw a chaga na zabijamie rakovinnych buniek, chlorid cezia na alkalizaciu, co nepriamo nici rakovinne bunky a betaglukany, ktore stimuluju biele krvinky najma NK a makrofagy, ich aktivitu aj pocet novovytvorenych, co dava telu armadu nicicov rakovinnych buniek.
Samozrejme toto musi byt v silnych odporucenych davkach, nie len ukazkovo.

A aj ine tam mozu pomoct, napr arabinogalaktany a modified citrus pectines, chlorella, velke davky vitaminu C  a D-3,  citral, monolaurin,( z kokosoveho oleja), caj esiac, curcuminoidy , jod, selen a rozne antioxidanty, najma astaxanthin a transresveratrol a  atd.

Vseobecne mnohe starsie liecenia rakovin pouzivali cistenie criev vyplachmi, ale osobne si myslim, ze cistenie mikrovlakninami, absorbentami a najma silnymi enzymami je ovela ucinnejsie.

Cezium chlorid dostat aj na Slovensku, viackrat som to tu uz pisal, zalohovany mam tento
ttp://bezvazdravi.webnode.cz/products/chlorid-cezny-cesium-chloride-cistota-min-99-9-100-g/
ale viem, ze su aj ine zdroje chemikalii

Naposledy upravil: RNG (2015-05-12 17:31:56)



427

Re: Rakovina

Dakujem za rychlu odpoved a za info ako aj za tu link na cezium chlorid.

To davkovanie som nasla v predchadzajucich prispevkoch tak nasadime davky podla toho.

Mozem sa este spytat (asi to bolo spomenute v niektorych inych prispevkoch) co sa tyka toho cezium chlorid, musi tam byt nejaky casovy odstup od odstnych doplnkov (enzymov, gravioly)?

Tie klystyry zatial nechame tak a skusime tie mikrovlakniny s enzymami. Ten pancreatin je najsilnejsi vsak?

Dakujem



428

Re: Rakovina

Kvalitne mikrovlakniny dostanes asi najlacnejsie zo Swansonvitamins.com. Pozri tam pod Modified citrus pectines a arabinogalactans. Maju tam aj entericky pancreatin pomerne lacno, pozri
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … x-300-tabs
Ten isty beriem obcas aj ja.
Intenzivna davka je 2 x 4 tablety, co sa rovna 2 x 6 gramov ekvivalent pancreatinu



429

Re: Rakovina

Dakujem

A este by som chcela poprosit o odpoved na ten cezium chlorid... treba nejaky casovy odstup od pancreatinu/graviouly atd?

Dakujem



430

Re: Rakovina

Nie. Chlorid cezia sa absorbuje do tela podobne ako kuchynska sol tj chlorid sodny.

Naposledy upravil: RNG (2015-05-11 10:39:40)



431

Re: Rakovina

dakujem



432

Re: Rakovina

OK



433

Re: Rakovina

Zdravím Vás RNG!

Už veľmi dlho som tu nebol. Som rád, že to ešte funguje a že ste dúfam zdravý.

Opäť ma zaujíma otázka rakoviny a najmä konopný olej bohatý na THC podľa Ricka Simpsona. Funguje táto metóda? Neviete mi poradiť, či sa to tu niekde na Slovensku dá zohnať v kvalitnom stave? Myslím, že pestovanie konope je ešte stále zakázaná záležitosť. Však?

A druhá vec sa týka sódy bikarbóny. Nejaký taliansky lekár tvrdí, že každá rakovina sú huby a tie sa liečia alkalickým prostredím a teda aj sódou bikarbónou. Je na tom niečo? A aká forma sódy je nezávadná na jedenie? Potravinárska alebo lekárenská?

Ďakujem.



434

Re: Rakovina

Vlado, odrod konope je hromada a tak isto ich obsahy su velmi  rozne. V konopnom oleji sa ale nenachadza THC vo vacsich davkach, takze patri medzi jedle oleje.
Ale na reklamy, ze je extra dobry proti rakovinam by som vela nedal. Inac pozri na
http://www.produktyzkonope.sk/konopny-olej/
a ber s rezervou vsetky prehnane tvrdenia Alkalizacie sodou bikarbonou(jedla) alebo odkyslovacom vin, draselnou bikarbonou(na Slovensku Kalinat) definitivne pomaha pri rakovinach.
Tvrdenie, ze rakoviny su huby je blbost, samozrejme, hoci mnohe mykozy rakovinam napomahaju.
Najucinnejsie alkalizacia je ale chloridom cezia, v davkach 2 x 1.5 gramu.

Naposledy upravil: RNG (2015-08-20 20:09:58)



435

Re: Rakovina

A je nejaký dobrý konkrétny doplnok na chlorid cezia? Najlepšie na iHerb. Prípadne na Slovensku.



436

Re: Rakovina

Chlorid cezia nie je doplnok, ako napr chlorid sodny, tj kuchynska sol azle chemikalia.
Dostanes ho z roznych chemickych spolocnosti Je tu aj tema na to, mozes si to vyhladat. {Pozri napr na
http://bezvazdravi.webnode.cz/products/ … 9-9-100-g/

Naposledy upravil: RNG (2015-08-21 00:25:40)



437

Re: Rakovina

Ahoj rng chcel by som sa ta spytat aky mas nazor na Peptidy som cital nato same kladne nazory az sa mi to zda divne .A chcel by som ta spytat hlavne na tieto dva peptidyhttp://www.peptidy-ghrp6.net/?54,gonadorelin-(gnrh) a este tento http://www.peptidy-ghrp6.net/?56,ghrp-6-5-mg-10-ks.Moze sa dostat to sposobit aj rakovinu? alebo ktory z tychto peptidov je bezpecnejsie ten ghrp6 alebo gonadorelin ??



438

Re: Rakovina

Zatial jedine dr Byrzynsky pouziva dipeptidy na liecenie rakovin, a o inych neviem
http://www.cancer.gov/about-cancer/trea … astons-pdq



439

Re: Rakovina

Som sa ta chcel spytat na ten nazor lebo chcem to zacat uzivat hlavne aby som pribral tak ze ci to nie ej skodlive tieto dva peptidy pozrel by si s ami nato prosim ta rng na to zlozenie a pod



440

Re: Rakovina

Peptidy s mierou nemozu byt skodlive. Nakoniec vsetky potravinove doplnky musia byt neskodne a bezpecne na pouzivanie, inac by ich nasa FDA velmi rychlo stiahla z trhu a dokonca vyrobcov potrestala.
http://www.extremepeptides.com/ghrp-6-5mg/
Kedze su ceny aj lacnejsich zdrojopv este prilis drahe, nema zmysel sa s tymito doplnkami zatial zaoberat,aj tak.



441

Re: Rakovina

Takze myslia ze ani tento peptid nie je skodlivy s rozumnou davkou ako odporucaju a moze ssi ho kludne kupit?
http://www.peptidy-ghrp6.net/?54,gonadorelin-(gnrh)



442

Re: Rakovina

Prinasas coraz drahsie zdroje .
35 euro za 2 mg???



443

Re: Rakovina

Viem je to dost ale teraz nehladim na peniaze len sa chcem od teba informovat kedze si odbronik ze ci je to skoldive alebo nie?



444

Re: Rakovina

Nemalo by to byt skodlive, ked je to dovolene pouzivat ako potraviniovy doplnok. Lekari na to urceni to schvaluju ake GRASS, tj generally safe.



445

Re: Rakovina

AK by niekto zhanal chlorid cezia, da sa kupit v BA na Plynarenskej v Centralchem, ja tam kupujem modru vodu - chlornan vapenatý, ktory je na jemno zomlety prasok, nie granulky a nema tu specificku chut dost odpornu ako ten granulat http://www.centralchem.sk/?IDe=225170



446

Re: Rakovina

OK. Pri rakovinach clovek kasle na chut obvykle....



447

Re: Rakovina

Ahoj rng tak uz mam ten gonadorelin doma este raz by si mi ho mohol pozriet ci je bezpecny a ci sa z toho nemoze dostat na rakovina semenikov ale ina rakovina dakujem



448

Re: Rakovina

je chlorid cezny bezpecny? Nie je cesium radioaktivne? Odporucas tuto zluceninu aj ako prevenciu vzniku rakoviny?



449

Re: Rakovina

Radioktivne su len izotopy cezia a k tym sa nemozes nijak dostat.
Tie sa pre vedecke ucely alebo odpad vyrabaju len v reaktoroch a skladuju na specialnyc miestach s inym radioaktivnym odpadom.
Na prevenciu by som ho nebral.



450

Re: Rakovina

Miroslav 7
http://www.drugs.com/sfx/gonadorelin-side-effects.html