151

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

uz tu bol spominany kokosovy olej tropicai, ktory mam a je vynikjuci, aj link na slovensky predj tu uz bol, ale hodim este raz:

velke balenie sa podla mna oplati, ked som porovnavala tie ceny z iherb, tak to nie je tak drahe:
http://www.nutraceutica.sk/sk/produkty/ … 750ml.aspx

ja som teraz objednala tropicai 1420ml za 30€
mala som ho od pana zajicka zo zdravi-az a vona, chut bola po cely cas vynikajuca.

spominany olej z DM musim tiez ohodnotit ako hnusny, raz, po otcvoreny vonal pekne, ale snad za 2 tyzdne sa chut pokazila.

mimochodom, aka je trvanlivost dobreho kokosoveho oleja?



152

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Nuz ked mas cisty kokosak, bezvody, tak ma trvanlivost niekolko rokov.  Ale ked ma rozne primesy , tak sa moze dost rychlo skazit, tj v zmysle zosmradnutie. Mastne kyseliny v nom sa nepokazia, lebo su nasytene=stabilne.
Ja kupujem kokosak panensky asi za 5 dolarov pol litra, bezne v supermarkete, predtym som ho kupoval zo Swansonvitamins, nie ovela drahsie



153

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

tak potom ten tropicai je naozaj kvalitny, ja mam dojem, ze ma uz takmer 3 roky a stale rovnaka vona.
skoda, ze u nas nie su tie kokosaky take lacne.



154

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

OK.



155

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

RNG, našla som tento kokosový olej:
http://bezchoroby.sk/kokosovy-olej-bio/ … renie.html
Píšu: Bio kokosový olej na varenie, pečenie je bez chuti a vône kokosa. Olej je zo sušenej dužiny čerstvých kokosov a následne pri teplote 100°C pomocou pary odstránia chuť a vôňu kokosa.
Alebo radšej použiť aj na pečenie a smaženie extra virgin, môže sa extra virgin použiť na smaženie a pečenie, napr. tento ich
http://bezchoroby.sk/extra-panensky-kokosovy-olej.html

Lebo v článku píšu že tento panenský sa nemá používať na smaženie, prepáli sa skôr ako ten ich na varenie alebo prečo? Ďakujem



156

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Susena duzina s kokosovych orechov/kopra  nemoze byt cerstva, to je blbe tvrdenie. Kedze kopra sa robi tak, ze sa opadane rele orechy macetou rozseknu a nechaju susit na slnku, kde sucha duzina=kopra sa vylupi a posiela niekam na extrakciu. Po extrahovani za tepla, pripadne aj s pouzitim organickych rozpustidiel ma tento olej rozne pachuti a necistoty, tak sa necha prebublavat horucou parou a tak uz hovorime vlastne o stabilizovanom oleji s vysokym, dymnym bodom, tj vhodnom na pecenie.
Panensky, a extra pamnensky je z nezrelych kokosovych orechov, tj cerstvej a nezrelej duziny, vytlacany za studena alebo zbierany z povrchu nadob nalozenych naskrabanou duzinou, ktora 2-3 DNI kvasi a uvolni olej na povrch, kde ho zhrnaju(najstarsia metoda, tradicna)
Tento olej obsahuje rozne silice a estery(vona a chut) ktore su nestabilne a teda nie je vhodny na vyssie teploty.



157

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Ja mám doma organický panenský kokosový olej od Now Foods v tvrdej tmavej plastovej nádobe, od kúpy (Vianoce 2012) ho skladujem v chladničke, expirovať bude na Vianoce 2014. Keď ho otvorím, osvieži má veľmi príjemná sladká vôňa kokosu. Problém nastáva, ak si ho nanesiem či už na pokožku, alebo kvapnem do ucha, či nosa, po hodine sa zmení vôňa na nepríjemnú kyslú. Čo to môže byť? Na internete som sa dočítal len to, že môže byť kontaminovaný plastom, lebo tuky v kokos. oleji s plastom reagujú a vznikajú nejaké škodliviny. Olej rozpúšťam tak, že plastovú nádobu s olejom vložím do hrnca s horúcou vodou, zrejme kontamináciu zdvojnásobňujem. Ale možno to s tým vôbec nesúvisí, lebo priamo v nádobe žiadny zápach nie je, problémy sú len vtedy, ak sa olej dostane do kontaktu s mojim telom (pokožka, uši, nos, ...). Neviem si to vysvetliť.



158

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Organicky nerafinovany  kokosovy olej obsahuje aj mensie davky inych latok ako len olejov, takze tieto sa mozu kazit, ak mas na kozi nejaku kontaminaciu/mikrpobialne zamorenie. co je samozrejme bezna zalezitost.
Pridaj si do oleja par kvapiek citricidalu(5- 10 kvapiek na deci) a to tie mikrobialne procesy zastavi.
Pomahaju aj rozne antimikrobialne esencialne oleje, ako citronovy, klincekovy, skoricovy a podobne. Opatrne s nimi, treba ich riedit najmenej 100 : 1



159

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Zdravim, poradite mi kde sa da na slovensku kupit kvalitny kokosovy olej za dobru cenu? Skusal som objednat z nutraceutika ale nemaju ho skladom.



160

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Ak Ti mozem poradit, tak tento extra panensky kokosovy olej je celkom dobry aj dobre chuti, ja som s nim spokojny: http://www.bio-strava.sk/biorganik/esho … link-400ml
mozno niekde inde na internete najdes aj lacnejsi.

Alebo som este nasiel recenziu na kokosove oleje: http://www.kokosovyolej.net/recenzia-kokosovych-olejov/
tam mozno najdes ten spravny, ktory uznas za vhodny. smile



161

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

RNG mozes sa prosim vyjadrit ?
Mama dostala dnes krče na odpadnutie z anopyrínu tak ho chcem vysadit dala som jej večer pat natokináz . točí sa jej hlava takže to účinkuje aj pri anopyríne sa jej točila. ked brala natokinázu tri krat po dve mala mozgovú príhodu - boli to slabe davky.  Ked brala anopyrin a cez obed aj dve natokinázy tiež mala trpnutie pravej  ruky a nohy ako pri  príhode minulý aj tento týžden a vždy jej to zasiahne vačšiu časť a zostane strpnute bola aj v nemocnici dali jej infuziu ale ruka zostala strpnuta ...aké dávky aby sa nepredávkovala ale aby účinkovali    a ako to kombinovať prip. s serapeptazou. ked som jej dala tri serapeptazy  zase ju strašne boleli ruky od reumy. je to vela - tri krat po pat natokináz, cize 3 x 10000FU
======================================
ta davka, co spomina pani je besne vysoka, asi aj zbytocna na dostatocne zriedenie krvi? Co so tom myslis??
Vopred srdecna vdaka...

Naposledy upravil: MilanDr (2014-04-18 20:52:23)



162

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Anopyrin by nemal vyvolavat ziadne krce.
Krce su obvykle z nedostatku mineralov=tetania, alebo prudkeho dychania=hyperventilacna tetania.
Ale mozu byt aj zo zapchatych ciev, tj z krvnych zrazenin(tromboidy).
Serrapaptaza odmaskuva rozne maskovane infekcie a ked ich odmaskuje naraz privela a telo ich vie znicit, tak mas uhynovu reakciu=herxheimer, co sa da znizit len znizenim brania odmaskovacov alebo roznych antimikrobialnych a postupne ked sa v tele znici dost skodlivych mikrobov, sa daju  davky zvysit az na odporucenu hladinu, az do znicenia  drvivej vacsiny skodlivych mikrobov.

Naposledy upravil: RNG (2014-04-19 02:29:59)



163

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Je mozne, ze sa mi vo virgin kokosovom oleji spravila plesen? Pozerala som na to ako puk. Teda stale pozeram. Je to virgin bio panensky olej v skle, v plaste nikdy nekupujem, nebol v chladnicke, stal normalne na policke. Isla som si z neho dat a pozeram, co to tam je naspodu a tam normalne taky utvar ako taka meduzka s chlpatymu ciernymi koncekmi. Par ciernch bodiek je aj inde na spodku nadoby. Moze sa toto stat s kokosakom?



164

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Samozrejme ze moze. Kedze panesnsky a extra panensky kokosak obsahuju  male mnozstva roznych inych latok, ako oleje, trieto mozu za urcitych okolnosti plesniviet.
Rozpusti si ten olej v teplej vode a prefiltruj cez papierovy obrusok. Tak bude este stale pouzitelny, aspon na varenie.
V stabilizovanom parou cistenom oleji sa to stava extremne zriedka.



165

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Cize extra panensky kokosovy olej je potom lepsie nechavat v chladnicke, ked su vonku vacsie teploty? Ten cisteny parou v chlade nemusi byt.



166

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Nuz ja som ich este nikdy nechladil, zrejme som mal zatial vzdy dostastocne ciste  oleje, tj minimum primesi.



167

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

No ani ja som doteraz nikdy nemala kokosak v chlade, vzdy len volne v kuchyni na policke. A ta ista znacka. Cize tento jeden kus bol zrejme niecim kontaminovany.



168

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Zrejme tam bolo nieco, nejaky zvysok, co plesnivel.



169

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Dobrý večer,
Na skúšku som si kúpila tento kokosový olej /kvôli cene/ : http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/381/kokosovy-olej - dnes mi prišiel a je na ňom iba nalepená biela nálepka s textom : Kokosový olej, rafinovaný – viac nič. Nevonia, nechutí nijako  – mám ho vyhodiť či čo s ním?
Ďakujem.



170

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Ahoj RNG,
čo hovoríš na nátierku z klasických potravín, ktorá obsahuje len palmový tuk 50% a 20% pasterizovanú smotanu? Predpokladám, že palmový tuk by nemal byť stužovaný, keďže ide o nasýtený tuk, takže myslíš, že je to vhodné na konzum ako nátierka, samozrejme v rozumnom množstve, alebo je to škodlivé?



171

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Trixter napísal(a):

Ahoj RNG,
čo hovoríš na nátierku z klasických potravín, ktorá obsahuje len palmový tuk 50% a 20% pasterizovanú smotanu? Predpokladám, že palmový tuk by nemal byť stužovaný, keďže ide o nasýtený tuk, takže myslíš, že je to vhodné na konzum ako nátierka, samozrejme v rozumnom množstve, alebo je to škodlivé?

myslim si ze palmovy by sa mal davat viacej do potravin namiesto inych rastlinnych ktore obsahuju vela PUFA tukov a hlavne omega 6 ktore posobia zapalovo a vo velkom mnozstve skodia , palovy obsahuje saturovane tuky , ktore tiez vo velkej miere skodia ale ovela menej ako omega 6 . smotana je fajn tiez saturovane tuky vovecsina



172

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

ZlatyStaf. napísal(a):

myslim si ze palmovy by sa mal davat viacej do potravin namiesto inych rastlinnych ktore obsahuju vela PUFA tukov a hlavne omega 6 ktore posobia zapalovo a vo velkom mnozstve skodia , palovy obsahuje saturovane tuky , ktore tiez vo velkej miere skodia ale ovela menej ako omega 6 . smotana je fajn tiez saturovane tuky vovecsina

Len premýšlam, že ten palmový tuk bude rafinovaný, či to nie je až taký problém pri nasýtených tukoch?



173

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Trixter napísal(a):
ZlatyStaf. napísal(a):

myslim si ze palmovy by sa mal davat viacej do potravin namiesto inych rastlinnych ktore obsahuju vela PUFA tukov a hlavne omega 6 ktore posobia zapalovo a vo velkom mnozstve skodia , palovy obsahuje saturovane tuky , ktore tiez vo velkej miere skodia ale ovela menej ako omega 6 . smotana je fajn tiez saturovane tuky vovecsina

Len premýšlam, že ten palmový tuk bude rafinovaný, či to nie je až taký problém pri nasýtených tukoch?

to sa neda povedat ci bude alebo nie , rafinovane / stuzene si myslim ze celkovo niesu dobre ale ked uz tak radcej palmovy ako nejaky omega6 , dalej ti odpovie RNG



174

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

ZlatyStaf. napísal(a):

to sa neda povedat ci bude alebo nie , rafinovane / stuzene si myslim ze celkovo niesu dobre ale ked uz tak radcej palmovy ako nejaky omega6 , dalej ti odpovie RNG

Maš pravdu, lepšie ako omega 6, len sa vsade rozprava ako je skodlivy a lacny, ale o kokosovom sa zase vsade pise, aky je zdravy, ako aj maslo z mlieka a tiez ide o nasýtený tuk, tak to zacina vyzerat chaoticky smile
Vďaka za odpoveď.



175

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Trixter napísal(a):
ZlatyStaf. napísal(a):

to sa neda povedat ci bude alebo nie , rafinovane / stuzene si myslim ze celkovo niesu dobre ale ked uz tak radcej palmovy ako nejaky omega6 , dalej ti odpovie RNG

Maš pravdu, lepšie ako omega 6, len sa vsade rozprava ako je skodlivy a lacny, ale o kokosovom sa zase vsade pise, aky je zdravy, ako aj maslo z mlieka a tiez ide o nasýtený tuk, tak to zacina vyzerat chaoticky smile
Vďaka za odpoveď.

Nie , aj omega 3 moze byt skodliva , pokial ti ide len o jednorazovu pochutku vo forme natierky tak to nemusis riesit pokial chces mat denne rozratane tuky tak je potrebne sa drzat pravidla
50-60% MUFA
20-25% PUFA ( Omega 3 a omega 6 pomer 1:2 )
20-25% SAT ( Saturovane tuky hlavne kokosovy olej , maslo , bravcova mast , palmovy olej ( oranzovy )

Vsetky rafinovane a stuzene tuky su nevhodne , ide oto co je viacej nevhodne , posledne studie ukazali ze nahradenie saturovanych tukov za MUFA je lepsie na srdce , alebo aj za PUFA len u pufa je potrebne pocitat aj tie omegy 3 a 6  potom , tam staci jest lanove semiacka / chia / mastne ryby , alebo suplementovat krill olej co vyrovnava pomer omega 3 a 6



176

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

ZlatyStaf. napísal(a):

Nie , aj omega 3 moze byt skodliva , pokial ti ide len o jednorazovu pochutku vo forme natierky tak to nemusis riesit pokial chces mat denne rozratane tuky tak je potrebne sa drzat pravidla
50-60% MUFA
20-25% PUFA ( Omega 3 a omega 6 pomer 1:2 )
20-25% SAT ( Saturovane tuky hlavne kokosovy olej , maslo , bravcova mast , palmovy olej ( oranzovy )

Vsetky rafinovane a stuzene tuky su nevhodne , ide oto co je viacej nevhodne , posledne studie ukazali ze nahradenie saturovanych tukov za MUFA je lepsie na srdce , alebo aj za PUFA len u pufa je potrebne pocitat aj tie omegy 3 a 6  potom , tam staci jest lanove semiacka / chia / mastne ryby , alebo suplementovat krill olej co vyrovnava pomer omega 3 a 6

Palmový musí byť oranžový? lebo tá natierka je biela.
Najlepšie zdroje MUFA budú olivový olej a ešte čo?



177

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Trixter napísal(a):
ZlatyStaf. napísal(a):

Nie , aj omega 3 moze byt skodliva , pokial ti ide len o jednorazovu pochutku vo forme natierky tak to nemusis riesit pokial chces mat denne rozratane tuky tak je potrebne sa drzat pravidla
50-60% MUFA
20-25% PUFA ( Omega 3 a omega 6 pomer 1:2 )
20-25% SAT ( Saturovane tuky hlavne kokosovy olej , maslo , bravcova mast , palmovy olej ( oranzovy )

Vsetky rafinovane a stuzene tuky su nevhodne , ide oto co je viacej nevhodne , posledne studie ukazali ze nahradenie saturovanych tukov za MUFA je lepsie na srdce , alebo aj za PUFA len u pufa je potrebne pocitat aj tie omegy 3 a 6  potom , tam staci jest lanove semiacka / chia / mastne ryby , alebo suplementovat krill olej co vyrovnava pomer omega 3 a 6

Palmový musí byť oranžový? lebo tá natierka je biela.
Najlepšie zdroje MUFA budú olivový olej a ešte čo?

u oranzoveho mas istotu ze je zastudena lisovany , v pomazanke taky necakaj .
Avokado , avokadovy olej , Olivy , olivovy olej , Mandle



178

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Ziadne natierky by som nekupoval, to je priemyselne spracovane=znicene. Kupuj len panenske oleje, maslo a ostatrne tuky dostanes z orechov a olejnatych semien, neprazenych(tj neznicenych)

Naposledy upravil: RNG (2015-08-11 20:15:11)



179

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

RNG napísal(a):

Ziadne natierky by som nekupoval, to je priemyselne spracovane=znicene. Kupuj len panenske oleje, maslo a ostatrne tuky dostanes z orechov a olejnatych semien, neprazenych(tj neznicenych)

A s maslom nie je problém? o skodlivosti mlieka, konkrétne kazeine sa tiež veľa hovori. Pre mňa je dostupné len pasterizovane maslo a co hovoris na bravčovú masť?



180

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Trixter napísal(a):
RNG napísal(a):

Ziadne natierky by som nekupoval, to je priemyselne spracovane=znicene. Kupuj len panenske oleje, maslo a ostatrne tuky dostanes z orechov a olejnatych semien, neprazenych(tj neznicenych)

A s maslom nie je problém? o skodlivosti mlieka, konkrétne kazeine sa tiež veľa hovori. Pre mňa je dostupné len pasterizovane maslo a co hovoris na bravčovú masť?

bravcova mas aj maslo su dobre zdroje ale aj tie omedzene su to saturovane tuky vo vecsine , ako hovorim zalezi na celodennom pomere tukov . Kazein moze skodit ludom co ho zle toleruju .



181

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Mlieko je skodlive len pre malu cast ludi, co nemaju alebo uz vekom stratili schopnost spracovat lactozy a kazein z mlieka.
Bravcova a hovadzia mast , nie velmi prepalena, su ovela zdravsie, nez znicene nrastlinne oleje. Tah proti nasytenym olejom je omyl, lebo cholesteroly v tele sa vytvaraju z prebytocnycy cukrov a cievy su zapchate na 80% znicenymi polynenasytenymi olejami, tj oxidovanymi a polymerizovanymi. a co sa tuyka nasytenycy tukov, tie su inertne=nwezlucive tj nemozu oxidovat ani tvrdnut pri teplote ludskeho tela. Proste su stabilne a preto aj drviva vacsina rukov v mozgu su nasytene. A vyhybanim sa tukom, najma nasytenym si skodime mozgu.
Len 15% nanosov na cievach su oxidovane cholesteroly, skoro vynimocne len LDL a LLDL, tj velmi nizkomolekularne. A 5% tvoria kalcifikaty, tj mineralove nanosy, co sa tam vytvaraju pri zapaloch.



182

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

RNG napísal(a):

Mlieko je skodlive len pre malu cast ludi, co nemaju alebo uz vekom stratili schopnost spracovat lactozy a kazein z mlieka.
Bravcova a hovadzia mast , nie velmi prepalena, su ovela zdravsie, nez znicene nrastlinne oleje. Tah proti nasytenym olejom je omyl, lebo cholesteroly v tele sa vytvaraju z prebytocnycy cukrov a cievy su zapchate na 80% znicenymi polynenasytenymi olejami, tj oxidovanymi a polymerizovanymi. a co sa tuyka nasytenycy tukov, tie su inertne=nwezlucive tj nemozu oxidovat ani tvrdnut pri teplote ludskeho tela. Proste su stabilne a preto aj drviva vacsina rukov v mozgu su nasytene. A vyhybanim sa tukom, najma nasytenym si skodime mozgu.
Len 15% nanosov na cievach su oxidovane cholesteroly, skoro vynimocne len LDL a LLDL, tj velmi nizkomolekularne. A 5% tvoria kalcifikaty, tj mineralove nanosy, co sa tam vytvaraju pri zapaloch.

Pokiaľ ide o maslo, nemôže byť pri trávení problém to, že je pasterizované?

Keď nad tým premýšlam, aj všetky orechy a semená obsahujú všetky druhy tukov, vrátane nasýtených, nie je to dostatočné množstvo na to, aby človek nemusel konzumovať živočíšnu stravu, keďže nasýtených tukov je potrebné konzumovať menej než nenasýtených?



183

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Trixter napísal(a):
RNG napísal(a):

Mlieko je skodlive len pre malu cast ludi, co nemaju alebo uz vekom stratili schopnost spracovat lactozy a kazein z mlieka.
Bravcova a hovadzia mast , nie velmi prepalena, su ovela zdravsie, nez znicene nrastlinne oleje. Tah proti nasytenym olejom je omyl, lebo cholesteroly v tele sa vytvaraju z prebytocnycy cukrov a cievy su zapchate na 80% znicenymi polynenasytenymi olejami, tj oxidovanymi a polymerizovanymi. a co sa tuyka nasytenycy tukov, tie su inertne=nwezlucive tj nemozu oxidovat ani tvrdnut pri teplote ludskeho tela. Proste su stabilne a preto aj drviva vacsina rukov v mozgu su nasytene. A vyhybanim sa tukom, najma nasytenym si skodime mozgu.
Len 15% nanosov na cievach su oxidovane cholesteroly, skoro vynimocne len LDL a LLDL, tj velmi nizkomolekularne. A 5% tvoria kalcifikaty, tj mineralove nanosy, co sa tam vytvaraju pri zapaloch.

Pokiaľ ide o maslo, nemôže byť pri trávení problém to, že je pasterizované?

Keď nad tým premýšlam, aj všetky orechy a semená obsahujú všetky druhy tukov, vrátane nasýtených, nie je to dostatočné množstvo na to, aby človek nemusel konzumovať živočíšnu stravu, keďže nasýtených tukov je potrebné konzumovať menej než nenasýtených?

Co znamena denna potreba tukov podla toho smile ja denne mam 120g tukov CCA . Orechy su tazsie na travenie ako olej alebo avokado + mozu sposobovat plynnatost .



184

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

ZlatyStaf. napísal(a):

Co znamena denna potreba tukov podla toho smile ja denne mam 120g tukov CCA . Orechy su tazsie na travenie ako olej alebo avokado + mozu sposobovat plynnatost .

Súhlasím, sú ťažšie na trávenie. Myslel som to tak, že aj v rastlinných olejoch sú nasýtené tuky, takže by to teoreticky mohlo nahradiť individuálnu dennú potrebu nasýtených tukov namiesto zo živočíšnych zdrojov?



185

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

ja napr mam problem s travenim uz asi 9mesiacov a poviem Vám tuky zdrave ako su semiacka olejnate rozne dynove, slnecnicove, kokosovy olej,  orechy vlasske ( btw namocene 12hodin vo vode, pak su lepsie stravitelne omhoho ked vyplavia inhibítory enzýmov a su asi 10x chutnejsie resp potom chutia ako keby ste ich prave odtrhli zo stromu) ,  avokado, maslo tlste 83% ,  atd atd.... uplne super nemam problem mozem to jest aj jem vo vecsich mnozstvach...      takze podla mna tieto tuky kvalitne istotne su good... pokial teda nema clovek slabsi zlcnik ...

plus aj kvalitna bravcova mast sem tam je ok... treba aj nejake tie zivocisne podla mna v normalnej miere...  pouziavam na stredacku na varenie pecenie kokosovy olej panensky a bravc mast domacu co si zohanam ...  a odkedy to robim spokojnost mozem povedat..

Naposledy upravil: letto (2015-08-12 10:53:20)



186

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

letto napísal(a):

ja napr mam problem s travenim uz asi 9mesiacov a poviem Vám tuky zdrave ako su semiacka olejnate rozne dynove, slnecnicove, kokosovy olej,  orechy vlasske ( btw namocene 12hodin vo vode, pak su lepsie stravitelne omhoho ked vyplavia inhibítory enzýmov a su asi 10x chutnejsie resp potom chutia ako keby ste ich prave odtrhli zo stromu) ,  avokado, maslo tlste 83% ,  atd atd.... uplne super nemam problem mozem to jest aj jem vo vecsich mnozstvach...      takze podla mna tieto tuky kvalitne istotne su good... pokial teda nema clovek slabsi zlcnik ...

plus aj kvalitna bravcova mast sem tam je ok... treba aj nejake tie zivocisne podla mna v normalnej miere...  pouziavam na stredacku na varenie pecenie kokosovy olej panensky a bravc mast domacu co si zohanam ...  a odkedy to robim spokojnost mozem povedat..

tiež som skusal naklicit napr. slnecnicu ci mak, naozaj boli ako cerstve, len problem vidim v tom, ze sa vyplavili aj tuky do vody, co bolo viditelne a uz teda obsah zdraveho tuku je potom otazny, samozrejme ak tu vodu clovek nevypije, ale v tom pripade by asi vypil aj tie antinutricne latky, ktore brania traveniu.



187

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Trixter napísal(a):
letto napísal(a):

ja napr mam problem s travenim uz asi 9mesiacov a poviem Vám tuky zdrave ako su semiacka olejnate rozne dynove, slnecnicove, kokosovy olej,  orechy vlasske ( btw namocene 12hodin vo vode, pak su lepsie stravitelne omhoho ked vyplavia inhibítory enzýmov a su asi 10x chutnejsie resp potom chutia ako keby ste ich prave odtrhli zo stromu) ,  avokado, maslo tlste 83% ,  atd atd.... uplne super nemam problem mozem to jest aj jem vo vecsich mnozstvach...      takze podla mna tieto tuky kvalitne istotne su good... pokial teda nema clovek slabsi zlcnik ...

plus aj kvalitna bravcova mast sem tam je ok... treba aj nejake tie zivocisne podla mna v normalnej miere...  pouziavam na stredacku na varenie pecenie kokosovy olej panensky a bravc mast domacu co si zohanam ...  a odkedy to robim spokojnost mozem povedat..

tiež som skusal naklicit napr. slnecnicu ci mak, naozaj boli ako cerstve, len problem vidim v tom, ze sa vyplavili aj tuky do vody, co bolo viditelne a uz teda obsah zdraveho tuku je potom otazny, samozrejme ak tu vodu clovek nevypije, ale v tom pripade by asi vypil aj tie antinutricne latky, ktore brania traveniu.

Tuky sa do vody nevyplavuju a ta latka co sa vyplavi do vody neviem ci tam ostava a posoby tak isto ked je vo vode lebo vecsinou sa " horka " voda ktora ostava odporuca vypit hvoli horciku a inym latkam .



188

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

ZlatyStaf. napísal(a):

Tuky sa do vody nevyplavuju a ta latka co sa vyplavi do vody neviem ci tam ostava a posoby tak isto ked je vo vode lebo vecsinou sa " horka " voda ktora ostava odporuca vypit hvoli horciku a inym latkam .

Asi narazas na to, ze tuky su nerozpustne vo vode, ale oni sa nerozpustili, plavali viditelne ako olejove oka na povrchu a samotne semiacka uz velmi tukovo nechutili smile



189

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

neviem co sa tyka slnecnice ... ale napr makove mlieko ked robim tak ho pomixujem a ta voda je jasne taka masna pak citelne ale tam je to ok lebo to je pijem komplet vodu aj hmotu....preto sa to vola makove mlieko smile .... pri vlasskych orechoch mi ide hlavne o tie inhibítory enzýmov, ktoré sa vyplavia a aj tá hnedá/cierna farba co je na povrchu orecha ....     ale tu by som nepil to sa mi teda nepozdava uz velmi big_smile



190

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Trixter napísal(a):
ZlatyStaf. napísal(a):

Tuky sa do vody nevyplavuju a ta latka co sa vyplavi do vody neviem ci tam ostava a posoby tak isto ked je vo vode lebo vecsinou sa " horka " voda ktora ostava odporuca vypit hvoli horciku a inym latkam .

Asi narazas na to, ze tuky su nerozpustne vo vode, ale oni sa nerozpustili, plavali viditelne ako olejove oka na povrchu a samotne semiacka uz velmi tukovo nechutili smile

To nemusi byt len olej z orechov moze to byt aj nieco ine a aj keby to je olej tak strasne male minimum . orechy rozmocene aspon 6+ hodin chutia ovela lepsie



191

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

yop ale z orechov je vidiet na tej vode ze to ma malo oleja v sebe... to je len taka vodova brečka ciernohneda...  cize tuk sa zachova vo vnutri kvalitný smile .. len tým orechom proste nasimulujes ,,pocit'' ako keby mali sa zakorenit a vybudovat zo seba nový strom resp nový život čiže ich prebudis k aktivite a namiesto zasadenia ich zjes a mas ,,zivé'' ziviny smile



192

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

letto napísal(a):

neviem co sa tyka slnecnice ... ale napr makove mlieko ked robim tak ho pomixujem a ta voda je jasne taka masna pak citelne ale tam je to ok lebo to je pijem komplet vodu aj hmotu....preto sa to vola makove mlieko smile .... pri vlasskych orechoch mi ide hlavne o tie inhibítory enzýmov, ktoré sa vyplavia a aj tá hnedá/cierna farba co je na povrchu orecha ....     ale tu by som nepil to sa mi teda nepozdava uz velmi big_smile

Makove mlieko je fajn, ja ho davam na noc namocit a potom rozmixujem a ten olej tam uz rano po namoceni viditelne plava aj ho citit takze ho nebude vyplaveneho malo. Ale ako pises, tam je to ok, kedze sa to pije aj s tou vodou.



193

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Ktro chce, aby sa mu tuky emulzifikovali, nie oddelovali, musi do toho zamixovat lecitin. A samozrejme vy pit vsetko, lebo cast zivin sa odmoci do vody.
Pripadne to aj zahustit mikrovlakninami a mas z toho cele jedlo.



194

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

RNG da sa suseny kokos povazovat za dobry zdroj tukov ? ci tym susenim sa stracaju tie dobre mct tuky ktore su v kokosovom oleji ? Dakujem



195

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Nuz ked nie je odtucneny, tak je dobry zdroj stredne dlhych tukov(MTC).
Susenim sa tuky nestratia.



196

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

RNG napísal(a):

Nuz ked nie je odtucneny, tak je dobry zdroj stredne dlhych tukov(MTC).
Susenim sa tuky nestratia.

zaujmava informacia , preco je suseny kokos potom taky lacny ?

neznicia sa tuky ani pri vysokych teplotach ?

mozem sa opytat rng ci ty suseny kokos konzumujes ?



197

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Sušený kokos z obchodu sú len suché piliny často ešte ošetrené siričitanom (to som ani nevedela, že to používajú), je to vlastne odpad, preto je taký lacný.

Kúp si bio strúhaný kokos a uvidíš aký je tam rozdiel v obsahu tuku. Ja kupujem len bio strúhaný kokos a kokosové lupienky, kokosový tuk ani nejedávam už moc, jedávam skôr toto aj ako zdroj vlákniny a živín. A kupujem kokosové maslo, celý kokos jemne spracovaný, ale to je dosť drahé.

Naposledy upravil: bludicka (2015-08-25 07:22:45)



198

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

bludicka napísal(a):

Sušený kokos z obchodu sú len suché piliny často ešte ošetrené siričitanom (to som ani nevedela, že to používajú), je to vlastne odpad, preto je taký lacný.

Kúp si bio strúhaný kokos a uvidíš aký je tam rozdiel v obsahu tuku. Ja kupujem len bio strúhaný kokos a kokosové lupienky, kokosový tuk ani nejedávam už moc, jedávam skôr toto aj ako zdroj vlákniny a živín. A kupujem kokosové maslo, celý kokos jemne spracovaný, ale to je dosť drahé.

No bio struhany kokos som asi ani nevidel alebo lupienky tie mi chutia viac tie su chutnejsie , a maslo tiez kupujes v nejakom obchode u vas alebo objednavas ? Neni to to iste maslo a olej ? skoro aj hej nie ?



199

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

Všetko bio obchody. Maslo je celý kokos, olej je len olej.



200

Re: Kokosový a palmový olej (RNG):

bludicka napísal(a):

Všetko bio obchody. Maslo je celý kokos, olej je len olej.

no na nete som nasiel bio 150g za 1,5 a bio 150g za 7,5 big_smile 6 euro rozdiel a oba tvrdia ze su bio . podla coho sa tam treba riadit ? Tak isto maslo je tam nejake kriterium ?