201

Re: chlamydia trachomatis

Nezabudam, len mam dost malo, casu, lebo mam v robote naval momentalne.
Diana, nezabidaj na mikrovlakniny a probiotika. Tie nam vyrobia, ked mas nimi osadene dobre creva az 70% vsetkych obrannych latok, co ma potom telo k dispozicii.



202

Re: chlamydia trachomatis

Dakujem Pietro, dakujem pan rng smile
A prave na tie mikrovlakniny ja zabudam. Kazdy vecer sice beriem psyllium spolu s probiotikami, ktore odporucate vy, ale urcite to nestaci, takze dakujem, ze ste mi to opat pripomenuli a napravim to smile
Dakujem!



203

Re: chlamydia trachomatis

Zialbophu, ludia v svojej istote o neomylnsto za tisice rokov odslachtili rozne ziviny z polnohospodarskych plodin vcitane znacnej casti  mikrovlaknin. Takze dnes ich mame nedostatok na cistenie tela a podporu/krmenie probiotik.
A teda  kazdemu radim si ich doplnat.
Co sa tyka probiptik, tie sa kedysi nachadzali v pode v kvantitach ale dnes su najma pouzivanim umelych hnojiv znacne znicene. Naviac lekarska politika stara vyse 200 rokov hovori,. ze vsetko ma byt sterilne/hygienicke a tak aj ta mala ciastka probiotik sa k nam nemoze zo surovych potravin dostat v dostatku. Preto si musime aj probiotika doplnovat dnes. Inac prijdeme az o 70% obrannych latok,co mas telo k dispozicii  a  co v nasom tele dobra  probioticka flora vytvara.

Naposledy upravil: RNG (2015-06-26 01:32:59)



204

Re: chlamydia trachomatis

Dakujem smile



205

Re: chlamydia trachomatis

OK



206

Re: chlamydia trachomatis

Zdravím RNG,

mám CH. trachomatis, dosltal som ju pohlavným stykom pred mesiacom, problémy začali po 2 týždnoch (pálebnie pri močení, výtok), nič hrozné, povedal by som že na stupnici od 1 do 10 taká 2ka.
Riadim sa pár rokov vašimi radami, ale v tomto prípade som liečbu ATB bral ako prvú možnosť, a aby som nenechal nič na náhodu, idem na bojové pole aj s potravinovými doplnkami. zo starej zbierky mam: NAC, pankreatín 8x od source naturals, citricidal 60%, omega 3.
chcem sa spýtať na dávkovanie týchto prepáratov počas dňa. beriem azitromycín Summamed. večer samozrejme aspon 3h po poslednej dávke citricidalu probiotika s vlakninou, jablkom, atd.
ešte k tomu pankreatinu. cital som studie o ucinku wobenzymu pri liecbe ATB na chlamydie, liecba ma vacsiu uspesnost. Wobenzyme a daný pancreatin je v podstate to iste? čiže brať medzi jedlami ako čiastiaci enzym? je to vlastne odmaskovač, alebo aku ulohu tam hraje? dakujem pekne



207

Re: chlamydia trachomatis

Hlavna zlozka Wobenzymu je pancreatin a toho je tam relativne malo,. V starom wobenzyme je to len 200 mg, takze z neho odporucaju brat 10 az 15 tabletiek, co je 2000 az 3000 mg pancreatinu.
Osobne odporucam na precistenie tela vacsie davky, napr entericky pokryteho pancreatinu ekvivalent 2 x 6000 mg.To aj odmaskuva (tj jeho zlozka proteaza) a precistuje telo celkove. Ciste proteolyticky enzym, co odmaskuva rozne maskovane utvary je serrapeptaza, davka 3 x 120 000 SU
Entericky pokryty pancreatin mozes brat aj spolu s jedlom, lebo entericky obal sa rozpusta az v crevach za predpokladu, ze mas v zaludku kyseliny. Pozri napr na tento
http://www.swansonvitamins.com/q?kw=tri … creatin+4x
co obsahuje ekvivalent 1500 mg pancreatinu v kazdej tablete.

Naposledy upravil: RNG (2015-08-06 22:20:03)



208

Re: chlamydia trachomatis

Ďakujem.
Po 3 dnoch brania citricidalu (35 kvapiek na liter) ma bolí jedna mandla, mám ju zvačšenú, prehltanie začína byť problém. Inak z citricidalu nemám žiadne problémy, v pohode vypijem za den ten liter, žiadne hnačny, práveže mam stolicu lepšiu ako pred tým. môže citricidal spôsobiť bolesť a zvacšenie mandlí, v mojom prípade len jednej? dakujem



209

Re: chlamydia trachomatis

Nie. Ale s jednou infekciou sa casto vezu aj ine, sekundarne, na ktore ti moze pomoct brat serrapaptazu alebo NACna odmaskovanie a oreganovy olej v kapsuliach(NOW) Pitie citricidalu nestaci, treba si ten roztok kvapkat aj do nosa v leze s hlavou sklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do prinosnych dutin a najma celnej dutiny. Tam sa totiz rozne nakazy z kvapockovych infekcii vedia udrzat aj mesiace, a prakticky nic brane ustne sa do tych dutin nedostane. Teda okrem prchaveho oreganoveho oleja, co sa z tela vylucije aj cez sliznice a tak sa dostane aj do dutin.