RNG napísal(a):Aj klby maju kolageny, dokonca aj kosti.
PQQ je na mitochondrie , pocet aj aktivitu, ATP je rovno material na prenos energie, ktory tieto mitochondrie vyrabaju
Ja odporucam najma transdermalnu dodavku jodu, tj cez kozu, denne v premere 2 az 6 miligramov.
Tie kvapky maju toho jodu minzerne malo a odporucene 150 mikrogramov z roku 1948 je nedostacujuce dnes, ked nas napr tepla sprcha v chlorovanej vode moze obrat o 3 mg jodu, nehocoriac o fluore a brome, co nas tiez o jod oberaju.
Japonci maju celonarodny priemer prijmu jodu z morskych rastlin az 13.5 mg na osobu denne a doziju sa o 10 rokv dlhsie ako Slovaci. Tj asi sa od nich nieco mozeme naucit a jedna z veci je ten jod.
No hej a co ten lysine len ten jediny pomaha na kolagenove tkaniva , docital som sa ze dobre spolubracuje s argininom zvysuje sa tak rastovy hormon . dufam ze mi nenarastie srdce L lysine teda 2-3g denne s jedlom alebo pred? aby som to upravil este , davku rozdelit alebo staci 2-3g v jednej davke raz denne .
tu je taka zaujmavost
Účinky L-lysinu
Velký přínos a úlevu přináší i pacientům trpícím na herpetické viry a jeho projevy, účinně pomáhá v působení proti oparům, rychle je hojí a zabraňuje jejich dalšímu výskytu. To je dáno zejména tím, že působí proti další aminokyselině – argininu, která podporuje herpetickou infekci. Lysin také chrání cévy před aterosklerózou, posiluje integritu cévní stěny a zabraňuje tak tvorbě cévních a celkově kardiovaskulárních obtíží.
takze ak to dobre chapem l lysin potlaca l arginin , takze to neni dobre kombinovat .
Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-05-22 21:08:33)