101

Re: bolesti dutiny ústnej

Na znizenie estrogenovych hladin je aj DIM, 2 x 100 mg =Indonal....nevedela som najst DIM...dakujem S



102

Re: bolesti dutiny ústnej

DIM Complex (Diindolylmethane)...http://www.swansonvitamins.com/swanson-ultra-dim-complex-diindolylmethane-100-mg-30-caps......uz som nasla dakujem:)



103

Re: bolesti dutiny ústnej

OK. DIM je vytazok z kapustovin, asi 3 x tak ucinny v tele na hormony  ako I3C,  znamy ako liek indonal.



104

Re: bolesti dutiny ústnej

Chcela by som poprosit o radu. Mamke po vyse tyzdni dobrati ATB na hnisavu anginu stale pretrvavaju problemy: Nechutenstvo, chudnutie, sem tam skrabanie v hrdle, kasel... vo vytere ma zistene Enterobakter cloakae + strept pyogenes+Candida. Ake davkovanue Citricidalu by jej pomohlo aby sa vyhla dalsim ATB ktore jej chcu nasadit( vnutrozilovo).Probiotika uziva. Vek 69, vaha 73kg.. Vopred dakujem za radu...



105

Re: bolesti dutiny ústnej

Po pouziti atb sa casto premnozia mnohe mikroby, ako plesne a kvasne a ine mikroby, na ktore potrebujes probiotika na kontrolu, ktore ti atb vybiju. Takze oreganovy olej,(3 x 2 kapsule toho z firmy nov) NAC serrapaptaza roztok citricidalu(35 kvapiek na liter)