51

Re: Metastazy kosti

Nebudte lenivi, mate len jeden zivot a jedno zdravie, snazte sa nieco okolo toho aj naucitm Jod beriem dost neptrasvidelne, ale podla spotreby, tj poctu flasticiek za rok mi to vychadza v priemere asi na 4 mg na den. Na koncentracii jodu nezalezi ale len na celkovom mnozstve v priemere spotrebivaneho. Jod sa v tele uklada, najma elementarny sa viaze dolhodobo na tuky, forma KJ je ovela menej ucinna, kedze je to mala molekula a pre to lahko vypadne cez "sitko" ladvin Osobne beriwem dokopy mikrpovlaknin osobitne asi 5-10 gramov denne, ale jem hodne jablk, hrusiek, ovsennych  vlociek,  zelenin a strukovin, co tieto tak isto trochu obsahuju.



52

Re: Metastazy kosti

Dakujem rng za nazor!ale do skupiny lenivcov sa teda nepatrim:)



53

Re: Metastazy kosti

Tak investuj do znalosti okolo svojho dravia. Ja to robim uz vyse 20 rokov. Zvalit zodpovednost  za svoje zdravie na druheho, lekarov, zialbohu nefunguje tak, aky si to predstavuje vacsina ludi, lebo tito su manipulovani od prveho dna studia medickym  a farmaceutickym  monopolom. A ich prvy zaujem su oni sami a nie ty.



54

Re: Metastazy kosti

Dobry den rng,moja predosla odpoved niekde zmizla,pisem dalej teda s tym ze dakujem ti za tvoje rady!
Stav priatela sa mi nepaci,chudne a casto zvracia,jedlo sa akoby nevedelo stravit alebo s tazkostami alebo ide von!dnesne KO esre neviem detailne,onkolekarka sa vyjadrila:vnutorne rozvratene prostredie z ubytku vahy a straty mineralov a vit.,odporuca infuzie alebo pre mna sok:moze byt upchate duedeno/dvanastnik???
Je to vobec mozne?
Nazov operacie sice bol:cephalicka duodenopankretektomia!
Teraz berie chlorid cezia,betaglukan forte a colostrum,lebo moja zasielka je uz na sk ale v procese preclenia,tak cakam!
Uz neviem  co varit aby sa vobec najedol?no hroza!
Mohol by si mi poradit co v tomto pripade mozem urobit pre zlepsenie tohto stavu?
Dakujem ti pekne vopred!



55

Re: Metastazy kosti

Upchaty crevny system je mozny roznymi opuchmi, dokonca zauzlenim criev
.To sa da adresovat povacsine len operacne, najma  ked  doplnky proti opuchom(curcuminoidy, boswelin, serrapaptaza)  ani vo vacsich davkach nezaberu.

Odporucam mu davat vyssie davky colostra, to casto telo vie stravit a absorbovat aj pri roznych poruchach v traviacom systeme, lebo potrebuje nevyhnutne posilnenie.A to moze nastartovat aj travenie, aj regeneraciu.

Rezanie je v mojom poradi az uplne posledna vec, ked vsetko ostatne zlyha. najma taka operacia, co vyberie zivotu nevyhnutny ustroj, pankreas. prezitie je tam  velmi slabe.A dlhsi zivot bez pankreasu tak isto je nerealnost.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20663494
Zapal pankreasu moze byt sposobeny aj mikroorganizmami, pre to antimikrobialne by mali byt tiez uzitocne, najma monolaurin, berberine, oreganovcy olej, a samozrejme aj protirakovinna chaga a graviola. Nezabudaj na probiotika a mikrovlakniny, samozrejme enzymy a kyseliny, kedze bez nich neexistuje poriadne  travenie.



56

Re: Metastazy kosti

Rng dakujem ti za odpoved!
Dnes som mu bola po rozpis infuzii -co mu vcera navrhovala onkolekarka,nebudu sa "bit" s doplnkami?
Ten chlorid cezia vynechal 2 dni pocas kt.mu stale bolo na zvracanie po jedle,avsak ma stale opioidne naplaste tak ja vobec neviem ci chlorid cezny posobi?minuly tyzden si mohol lahnut aj na bok a zmenit polohu pretoze bolest na chrbte je neustala,cize toto nastalo tyzden po 5x oziar alebo uvolnil chlorid fakt nie a i on posudit a navyse sa dostavili hireuvedene traviace tazkosti!
Odporucas teda stale brat cscl?
Colostrum berie,zvysim davku akonahle dorazi praskove z iherb:)
Pancretain dorazi zajtra a zostatok z iherbu:lyzin,E-400,D-3,cely bergson,lyzin mozem nasadit ako najvhodnejsie prosim citala som ze s ceckom je ok!?
Probiotika odporucas na noc,niekto aj rano,co je vhodnejsie?
A este k tym kyselinam,mozes mi poradit ake,este som sa k tejto obkasti nedopracovala!
Cagu kuknem na sk to by malo byt ok,dufam!
Velmi dakujem za tvoju odozvu asap:)



57

Re: Metastazy kosti

A mikrovlakninu som dnes nestihla,zakupim,navod mam od radima:)a inak to travenie este moze byt spomalene tym tatsie kvoli tym naplastiam-pisu spomalena peristaltika!
A dnes info:nedostatok kalcia sposobuje krce vyvolavajuce zvracanie-lekar vyrok.
Vdaka za kazdy nazor!



58

Re: Metastazy kosti

Nuz ked zmenis prostredie v rakovinnych bunkach na alkalicke, tak tie rakovinne bunky budu odumierat. Prero sa berie ten chlorid cezia. A podla informacii o nom by mal odstranit bolesti z rakoviny kosti.
Krce v zaludku su hlavne z mikrobov co sa tam rozmnozuju pri nedostatku kyselin.
Samozrejme aj nedostatky roznych mineralov mozu vyvolat krce=tetaniu, ale to je menej pravdepodobne v tomto pripade. Inac kal;cium a magnezium sa daju lahko doplnit vo forme napr citratov, maleatov alebo proteinovych chelatov.
Nuz bolesti mozu byt aj z poskodenia tela ozarovanim, na zmiernenie nasledkov oziarenie odporucam adaptogen astragalus, 2-3 gramy.
Alebo je to prudky zapal, na co by som odporucil curcuminoidy s bioperinom, 3 x 1500 mg. Zapal v tele jasne dokaze  CRP test(C reaktive protein v krvi).
Curcumin je tiez mierne protirakovinny.



59

Re: Metastazy kosti

Dakujem pekne rng za nazor a odporucenie.
Na teraz sa situacia ukludnila i ked nafukovanie pretrvava ale nie az v takych dimenziach.
Inak cscl kto vidi / vacsinou lekari/tak krutia hlavou,ci uz nepoznaju alebo neveria a jedna priatelova znama tiez mudr,poukazala na clanok o cscl v casopise zivot nedavno -pise nejaky medik o nom - ale este som ho nenasla,ked najdem tak urcite poslem!
Pozerala som jeho posledne vyskedky ale crp tam nie je,takze nevieme ci zapal?
Enzymy ma prekrocene limity,to ze vraj pecenove ukazovatele,S_GMt,S_ALP a v metabolizme S_ferritin je vysoky,vies prosim ta nieco o tychto hodnotach?
Tie doplnky su vhodne z tych zdrojov,kt.vacsinou uvadzas?
Vdaka moc vopred:)



60

Re: Metastazy kosti

Nuz pecen si treba precistit a regenerovat protokolom dr Berksona. Ale ked chces vediet, ci mas zapal v tele, tak to ti urci velmi pravdepodobne CPR Inac protizapalove, ako curcuminoidy s bioperinoim mozes pouzivat hocikedy, bez ohladu,l ake mas lekarske diagnozy.Maju totiz rozne aj ine uzitocne vlastnosti v tele a mensie zapaly mozeme mat aj bez zvysenia CRP. Dlhodobe male zapaly napr v mozgu vedu k Alzheimerovej chorobe, dlhodobe zapaly inde v tele, aj slabsie, vedu k reumaticky, bolestiam.
Vsetky oxidatory nicia rakovinne bunky, ktore neznasaju kyslik.



61

Re: Metastazy kosti

Dakujem Ti rng,sak bergsona som objednala len preclievaju uz tyzden!
Bioperin som teraz citala je i na redukciu hmotnosti co mojmu priatelovi netreba,ehm ta protizapalova vedomost je poucna!
Este sa spytam na caste potenie,hlavne v noci ale i cez den,povazujes za celkove oslabenie organizmu ci aj nieco ine?
Vdaka !



62

Re: Metastazy kosti

Na to potenie ti neodpoviem, moze to byt zo slabosti ako reakcia tela, zo zapalov, zo zamorenia atd.
Bioperin nie je extra protizapalovy, ani silne antimikrobialny,  ale podstatne zvysuje absorbciu roznych slabo absorbovatelnych (velpomolekularnych)latok.
A napr curcuminoidy su jedni z nich co sa absorbuju sami o sebe mozno 2%, s bioperinom(vytazok z cierneho korenia) sa absorbuju az 6.5 krat lepsie.
Bioperin pomaha absorbcii mnohych doplnkov, nielen curcuminoidov.



63

Re: Metastazy kosti

Dakujem,porozumela som ako si vysvetlil!
Inak zvlastne je ze mu nerobia crp ci cpr analyzu teda zistit stupen zapalu!?
Myslim,ze mame taku moznost dat didatocne vyhodnotit tento parameter,tak skusim v stredu:)
Este prosim ta kategoria curcuminoidov-v nej odporucas konktretne druhy?
Vdaka ti!



64

Re: Metastazy kosti

Lekari iobvykle robia len jednu diagnozu a na nu sa sustredioa liekmi, pravda je ale, ze clovek moze mat naraz viacero problemov, najma v stave oslabenia je to pravdepodobne  a kazdy z nich treba adresovat nezavisle.
Ja mam dobre skusenosti mnajma s tymto
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=4
ale zrejme aj tento je dobry
http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Cu … l&ic=1
tj aspon vyrobca Meriva  tvrdi, ze fytosomicka forma je az 30 krat tak absorbovatelna.
Davka, intenzivna , su 3 x 3 kapsule,



65

Re: Metastazy kosti

Tak mi to tiez pripada ako pises,jedna cesta a furt dokola!
Dakujem ti rng,este sa ozvem!



66

Re: Metastazy kosti

.



67

Re: Metastazy kosti

Dobry den rng nieco si mi odpisal ale okno je prazdne bez textu,pozri nato aby som neprepasla tvoju info:)



68

Re: Metastazy kosti

Nic som nenapisal, len som naznacil  bodkou, ze som to uz precital. To pre to, aby som to nemusel znova a znova citat.



69

Re: Metastazy kosti

Pritirakovinnych je velka hromada, ja osobne sa sustredujem na tie najucinnejsie, tj cistenie tela enzymami, graviola , paw-paw a chaga na zabijamie rakovinnych buniek, chlorid cezia na alkalizaciu, co nepriamo nici rakovinne bunky a betaglukany, ktore stimuluju biele krvinky najma NK a makrofagy, ich aktivitu aj pocet novovytvorenych, co dava telu armadu nicicov rakovinnych buniek.
Samozrejme toto musi byt v silnych odporucenych davkach, nie len ukazkovo.

A aj ine tam mozu pomoct, napr arabinogalaktany a modified citrus pectines, chlorella, velke davky vitaminu C  a D-3,  citral, monolaurin,( z kokosoveho oleja), caj esiac, curcuminoidy , jod, selen a rozne antioxidanty, najma astaxanthin a transresveratrol a  atd.

Aj sem to pichnem:
Vseobecne mnohe starsie liecenia rakovin pouzivali cistenie criev vyplachmi, ale osobne si myslim, ze cistenie mikrovlakninami, absorbentami a najma silnymi enzymami je ovela ucinnejsie.

Cezium chlorid dostat aj na Slovensku, viackrat som to tu uz pisal, zalohovany mam tento
ttp://bezvazdravi.webnode.cz/products/chlorid-cezny-cesium-chloride-cistota-min-99-9-100-g/
ale viem, ze su aj ine zdroje chemikalii



70

Re: Metastazy kosti

Dakujem ti za zhrnutie rng!
Ja som tento postup pochopila a zatial podavam priatelovi tie doplnky,kt.som zohnala,tj:
Betaglukan 1500mg denne,pancreatin 2x3 tablety,viac do neho nedostanem...,cscl 1-2xdenne,ostatne  pride zajtra konecne!
Stale vsak pretrvava plynnatost,sem tam z nicoho zvracanie a dnes - co sa velmi obavam-vyzera na pruh na pravej strane no kiez by to bola len docasna zdurenina!
A pruh sa da len operovat...



71

Re: Metastazy kosti

Dobry den rng,co povies na molekulu zivota?
http://www.centrumzdravehozivota.sk/cla … la-zivota/
Uz si sa stretol s danym dolnkom?
Dakujem vopred za nazor:)



72

Re: Metastazy kosti

Zuzik, travenie je vec dostatku kyselin, enzymov, mikrovlaknin a probiotik.
Matuzalem osobne nepoznam, ale silne antioxidanty su pomocna latka pri regeneracii, tj aj pri rakovinach maju svoj ucel.
Napr co radim hubu chagu, ta obsahuje nielen betaglukany, ale velmi vela polyfenolickych latok, co su silne antioxidanty.

Osobne sa neriadim popisami a reklamami vyrobcov, ale nezavislymi posudkami lekarov co to pouzivaju na pacientoch s uspechom.



73

Re: Metastazy kosti

Dobry den rng,dakujem za posudenie vyrobku, kamoska mi k nemu este napisala:Unikátny je v tom,že dokáže do človeka dopraviť elektromagnetizmus,ako žiaden iný preparát a ten sa v človeku chová ako telu vlastný.
Tomu celkom nerozumiem- teda ucinku?poznas tuto oblast?
Staci v skratke,dakujem ti vopred:)



74

Re: Metastazy kosti

Rng este by som sa rada spytala na uzivanie-frekvenciu podla teba ci staci ako pisu odporucane davky pri:E 400,D3 tie som priatelovi nasadila postupne a este  L-Lysin a ci ho vobec brat lebo predtym si sa mi k nemu nevyjadril pri danom pripade?
Protokol dr bergsona berie kazdy den.
Probiotikum ziadne a to som objednala to co beries ty osobne!
Zial to nafukovanie pretrvava stale a nedavny problem pruh ze treba operovat a toho sa ja obavam lebo je dost slaby,vlastne to vsetko co berie je akoby privela suplementov pre neho,nevladze to vsetko dostat do seba-raz nafukuje raz napina....prosim ta treba zredukovat nieco?nastavit inak?
Colostrum z iherbu je fakt vyborne:)inak pisu ze n prazdny zaludok brat,tak je ok?
Mozes teda prehodnotit tie vsetky doplny ci spominam,ci uz berie alebo nie?
Dakujem ti pekne z odpoved a ochotu!



75

Re: Metastazy kosti

Zuzik, predajcovia, aby predali svoj tovar su schopni tvrdit akekolvek hluposti, aby to vyzeralo "kvazi vedecky" Co ten matuzalem obsahuje je zmes roznych uzitocnych flavonidov a inych  antioxidantov, nic ine.
Ziadny elektromagnetizmus tam nie je



76

Re: Metastazy kosti

L lysin a vitamin C sa znacne podielaju na tvorbe dlhych kolagenovych vlakien,. ktore zamedzuju odstiepovanie  rakovinnych buniek z nadorov a tak sirenia sa rakovin inde v tele=metastazy.
Pokial nebude mat napravene travenie(kyseliny enzymy mikrovlakniny a probiotika) tak ho samozrejme bude nafukovat, co je najmenej, ale zarovenne bude vediet z jedla dostat vsetky potrebne ziviny na energu imunitu, obranu proti rakovine  a chorobam  a regeneracou tela.



77

Re: Metastazy kosti

RNG napísal(a):

Zuzik, predajcovia, aby predali svoj tovar su schopni tvrdit akekolvek hluposti, aby to vyzeralo "kvazi vedecky" Co ten matuzalem obsahuje je zmes roznych uzitocnych flavonidov a inych  antioxidantov, nic ine.
Ziadny elektromagnetizmus tam nie je


Dakujem za tvoj nazor rng!



78

Re: Metastazy kosti

Rng dakujem za odpoved v prispevku 76,este k davkovaniu D3 pisu 1x kazdy druhy den as dietary supplement,je to ok?
E400 pisu 1x denne a llysin 1 kapsula az 3x denne,je to ok?
Ten vitamin C ester som pomotala v objednavke ale mam kupeny camu camu 300mg v davje,zlozenie 70% prask.extrakt plodov camu camu,30%maniok koren v prasku,tento by som mohla kombinovat s llysinom,napr.zapit?
Probiotikum pisu pred alebo s jedlom 2x,ty beries na noc?
To nafukovanie ani nie je najmenej ako pises kvoli pankreasu,to on nema rad a samotne nafukovanie je akoby neocakavany proces raz z nicoho raz z jedla,kt.mal predtym a bol v poriadku!?
Da sa llysin povazovat za kyselinu,kedze obal vravi amino acid?
Mam vela otazok,viem:)a dakujem pekne za tvoje odpovede!



79

Re: Metastazy kosti

Vitamin D-3 sa uklada v peceni a vylucuje podla potreby. Denna potreba je od 2000 do 5000 IU podla najnovsich lekarskych udajov lekarov, ktorym doverujem.
L-lysinu odporucam 2 gramy denne, citaminu C 3 az 5 gramov denne, najlepsie spolu s bioflavonoidmi.
Probiotikum je len malicka nasada, co treba rozmonzit pomocou mikrovlaknin mnohotisickrat.

L-lysin je velmi slabucka aminokyselina, ale prevedenie L-lysin HCl je zdroj silnej zaludocnej kyseliny, hoci slabsi, ako betain HCl.



80

Re: Metastazy kosti

RNG napísal(a):

Vitamin D-3 sa uklada v peceni a vylucuje podla potreby. Denna potreba je od 2000 do 5000 IU podla najnovsich lekarskych udajov lekarov, ktorym doverujem.
L-lysinu odporucam 2 gramy denne, citaminu C 3 az 5 gramov denne, najlepsie spolu s bioflavonoidmi.
Probiotikum je len malicka nasada, co treba rozmonzit pomocou mikrovlaknin mnohotisickrat.

L-lysin je velmi slabucka aminokyselina, ale prevedenie L-lysin HCl je zdroj silnej zaludocnej kyseliny, hoci slabsi, ako betain HCl.

Ok rng,dakujem!



81

Re: Metastazy kosti

Dobry den rng,priatela vcera odviezla zachranka,pretoze dostal velke bolesti brucha a i chrbta,teplota skakala a tlak bol nizky!
Zacalo to tym,ze nalacno zobral 4xpancreatin,2x betaglukan.Pancreatin su velke tablety no a zvykla  mu davat doobedu 2 ks pancreatin alebo zacal az poobede max. 3 ks pred jedlom.Vcera ich zjedol dost rychlo  4 ks a do3 sekund vsetko vyvratil,aj jedlo co veceral,potom este zvracal pet krat do toho zacalo brucho boliet a chrbat ale az tak ze ani tabl.pod jazyk nepomahali!
On stale meni tie opioidne naplaste,kazdy 3.den,bez toho nevie byt a naplast menil predvcerom.Neviem co sa vsetkko spolu pobilo a rozmyslam ci som mu ja neposkodila az 4 ks pancreatinu a ten ne-/mohol vyvolat taketo reakcie?
Co si ty myslis?
Dakujem!



82

Re: Metastazy kosti

Entericky pokryty pancreatin sa ma rozpustit az v crevach, pokial ma dost kyselin. Ked nema dost kyselin, tak mu jedlo moze v zaludku kvasit a hnit, co samozrejme vyvola nevolnost.
Nuz a rychlo prehltnute nic nie je dobre na zaludok, najma ked tam ma uz nestravene a napoly rozlozene jedlo. lebo to nebolo na prazdny zaludok, ked predosle jedlo vyvratil, ale na plny zaludok s nahnitym jedlom. A samozrejme hnilobne toxiny otravia cele telo, preto tie bolesti a zapaly.
Inac za 3 sekundy sa mu tie tablety pancreatinu a betaglukanov rozhodne nemohli rozpustit, tj s vracanim to nema nic spolocne, akurat to rychle prehltnutie otvorilo uzaver medzi zaludkom a pazerakom a nakvasene a nahnite jedlo sa mu vytlacilo von

Naposledy upravil: RNG (2015-05-21 10:00:37)



83

Re: Metastazy kosti

RNG napísal(a):

Entericky pokryty pancreatin sa ma rozpustit az v crevach, pokial ma dost kyselin. Ked nema dost kyselin, tak mu jedlo moze v zaludku kvasit a hnit, co samozrejme vyvola nevolnost.
Nuz a rychlo prehltnute nic nie je dobre na zaludok, najma ked tam ma uz nestravene a napoly rozlozene jedlo. lebo to nebolo na prazdny zaludok, ked predosle jedlo vyvratil, ale na plny zaludok s nahnitym jedlom. A samozrejme hnilobne toxiny otravia cele telo, preto tie bolesti a zapaly.
Inac za 3 sekundy sa mu tie tablety pancreatinu a betaglukanov rozhodne nemohli rozpustit, tj s vracanim to nema nic spolocne, akurat to rychle prehltnutie otvorilo uzaver medzi zaludkom a pazerakom a nakvasene a nahnite jedlo sa mu vytlacilo von

Dakujem rng za objasnenie,velmi som sa obavala,ci som je nieco nesposobila!
Jeho obvodny lekar,kt.som vcera privolala mi povedal,ze opatrne s doplnakmi v jeho stave!?inak brucho sa uz upokojilo len zasa zvracal dnes rano v nemocnici,mozno z morfinu...?
Dnes chceli robit gastrovysetrenie ale odmietol,tak chodi na kontrastnu latku kazde tri hodiny,kvoli tomu,ci nema zuzene crevo.
Bolo by vhodne dat tie kyseliny co si spominal v predoslej komunikacii,ze?



84

Re: Metastazy kosti

So vsetkym treba opatrne, najma s liekmi, co maju zname skodlive postranne ucinky, a podstatne menej s potravinovymi doplnkami, co lekari schvalili ako uplne bezpecne, aj ked na druhej strane proti nim broja, samozrejme bez akychkolvek dokazov. lebo keby mal niektory potravinovy doplnok skodlive ucinky, tak ho nasa FDA sluziaca viacmenej farmacii  a od ktorej dostava miliardy dolarov rocne okamzite zakaze.

Nuz bez kyselin nie je travenie, ale len kvasenie a hnitie.
Bez ohladu v akom zdravotnom stave je.
Ak je velmi oslabeny odporucam mu dat aspon niekolko dni 2 x 10 gramov a viac colostra(prasok rozmixovany  vo vode alebo mlieku, pokial nema alergiu na mlieko.
Na ukludnenie zaludka pomaha zut 2 tabletky DGL. 15 minut pred jedlom



85

Re: Metastazy kosti

Dakujem rng ale nerozumiem celkom  ze preco pises ze opatrne i s potravinovymi doplnkami,kt.lekari oznacuju ako bez0ecne???ktore to mas na mysli?
Colostrum som mu davala,je chutne ale on vypije s kyslou tvarou tak som mu ho rozmiesala voda a rakytnikovy sirup,mlieko teraz ani netoleruje ked tak kefir ten stravi!
Prosim ta  a co to je DGL,kupim i na sk?



86

Re: Metastazy kosti

Tieto som nasla na sk:
http://www.hoogle.sk/DGL-100-zuvacich-tbl-d845.htm
Co nato odbornik rng?:)



87

Re: Metastazy kosti

Zuzik, napr na Slovensku musia byt vsetky dovazane potravinove doplnky schvalene ako neskodne panelom lekarov aj hygienickym ustavom. VSETKY!. Takze potom kecanie o skodlivosti je samozrejme bezpredmetne zavadzanie ludi.
DGL je adaptogen vytazok zo sladovky hladkoplodej(poznas ho ako pendrek)
Na znacke nezalezi. J
a osobne si kupujem prichutene ako cokolada, lebo chut pendreku velmi nelubim.
http://www.iherb.com/Enzymatic-Therapy- … l&ic=2



88

Re: Metastazy kosti

Ano rng uz som porozumela,dakujem!
Ten moj muz bude mat daco rozdrbkane s travenim ako si aj piseme malo kyselin na spracovanie potravy,lebo vcera mohol jest az poobede,tj okolo 5 pm a nejedol den predtym,priniesla som mu jedlo,vyvar z prepelic,zemiak pyre a kefir,este chcel melon a broskyna kompit trosku,no sice nie tazke veci ale kedze nejedol 1a pol dna,jednak bol hladny ale to pojedol zasa po sebe  a mix a dnes po rane,bol na roentgene,cize sa pohyboval trochu a o 9 zasa zvracal to jedlo zo vcera!to moze byt podla mna suhra viacerych faktorov-dosledok chmtrp., opioidne naplaste a teraz morfin,nedostatok kyselin ci slaba tvorba,aj pohyb chyba ale zasa ma pruh tak je to vsetko obmedzene,no fakt na jedneho vela!
Ten llysin co mam z iherbu je llysin from llysine hydrochloride 500 mg tak je toto ten ktory pises vyssie llysine HCL,prispevok 80?



89

Re: Metastazy kosti

Na zlepsenie motility(pohybu jedla v crevach) pomahaju rozne mikrovlakniny, samozrejme v roztoku s hromadou vody. Prinajhorsom mozes pouzit aj 500-100 mg horkej soli(siran horecnaty, Epsom salt) co jemne prehana a pouziva sa casto pri starsich ludoch na zlepsenie pohybu jedla v crevach.
Ale to vsetko nenahradi kyseliny a enzymy, co su potreebne a zrejme jeho telo ich nevytvara dost, tj si ich musi doplnovat.
Mal by cvicit,aspon trochu,  to rozhybe lymfu, nas odpadovy system, tiez pomoze motilite, tj pohybu jedla v crevach.
Nezabudaj na colostrum,masivne davky,  to clovek vie stravit aj ked mu traviaci system zlyhava a moze ho to nastartovat spat do normalneho travenia.



90

Re: Metastazy kosti

Dakujem ti rng za tvoje vyjadrenie!
V pripade mojho muza by som za daneho stavu epsom salt na teraz nepouzila lebo vlastne zvracia kedykolvek i napr. z toho ze by nieco malo neprijemnu chut,vonu a pod.
Musim pristupovat podla aktualneho stavu a jeho moznosti,urcite to pochopis!
Roentgen vysetrenia brucha od vcera co podstupoval vraj su v poriadku!
Jeho znama lekarka sa vyjadrila,ze moze zvracat z tych naplasti od bolesti spolu s liekmi sumarne od bolesti,sak vies,pisala som o opioidnych prostriedkoch!???
Este uvidim ako dnes lebo jedol okolo obeda,vecer asi uz nic ani nie je hladny!
A colostrum pokial zvracia nemam sancu do neho dostat,odmietne....
Cvicit ako?ved teraz ani neprejde viac ako na wc,tak so mu radila,nech sa trochu prejde!
Ale skusam stale,zajtra mozno ho pustia domov z chirurg.odd.



91

Re: Metastazy kosti

Pokial mu netravi, tj pokial nema v zaludku dost kyselin, tak mu tam jedlo bude stale hnit a bude stale vracat
Ked sa chces presvecit, ze ma malo kyselin, zozen si PH papierky a odmeraj kyslost zvratkov.
Ked je PH 4,5 a vys, tak nema dost kyselin a to mas priamy dokaz, ze mu nemoze travit a ze mu jedlo v zaludku kvasi a hnije.. Normalne ma mat zaludok kyslost PH 1 az PH 1,6, ale da sa zit aj s PH 3,5
Zialbohu toto lekari nemeraju, lebo ich to v skolach neucia, tj je to na tebe.



92

Re: Metastazy kosti

RNG napísal(a):

Pokial mu netravi, tj pokial nema v zaludku dost kyselin, tak mu tam jedlo bude stale hnit a bude stale vracat
Ked sa chces presvecit, ze ma malo kyselin, zozen si PH papierky a odmeraj kyslost zvratkov.
Ked je PH 4,5 a vys, tak nema dost kyselin a to mas priamy dokaz, ze mu nemoze travit a ze mu jedlo v zaludku kvasi a hnije.. Normalne ma mat zaludok kyslost PH 1 az PH 1,6, ale da sa zit aj s PH 3,5
Zialbohu toto lekari nemeraju, lebo ich to v skolach neucia, tj je to na tebe.

Vdaka rng za radu,mam indikacne ph papieriky,odmeram!



93

Re: Metastazy kosti

Vyborne.Aspon budes vediet naisto na com si.



94

Re: Metastazy kosti

Dobry den rng,pisem trochu s odstupom.indikacny papierik som vhodila do zvrt.,nezafarbil sa,cize zostala povidna farba ale potom som si vsimla,ze tieto papieriky meraju moc a su az od 5,4ph,tak to nezmeriam to co potrebujem!?
Zdravotny stav sa zhorsuje,je slaby, malo co zje tak som chcela aspon colostrum ponechat mo ani to nevypine a co je najhorsie zacala sa tvorit voda v brusnej dutine,to ze kvoli rozvratenemu vnutornemu prostrediu???
Dal mu diuretikum / minuly rok uzival 3 druhy naraz/ ale po nom nesiel skoro vobec mocit alebo s namahou!teraz sne zamenili za ine!
Vies sa prosim vyjadrit k tvoreniu vody ako pisem?
Dakujem!



95

Re: Metastazy kosti

Ak mu ladviny nevylucuju, tak mu nezostava nic ine, nez dialyza. To je zxialbohu nasledok chemickych diouretik, co znicia ladviny po case. Voda sa netvori, len zadrzuje, kedze ladviny zrejme nepracuju. ASlebo je na pricine zvacsena prostata, kde pomoze brat beta sitosterol,. 2 x 1 gram To beriem aj ja ako stary chlap
Mozete skusit prirodne diuretiokum, napr toto
http://www.iherb.com/Now-Foods-Water-Ou … l&ic=2

Telo sa moze branit a regenerovat len s toho, co zje a vypije. Tj ked nepije a neje, mema sancu, zialbohu

.Na co treba davat pozor je udrzovat mysel vo voli a viere vyzdraviet. To robi vyse 50% ucinnosti, kto rezignuje , z vaznej choroby ho ani chemiou ani doplnkami obvykle nedostanu.



96

Re: Metastazy kosti

Rng dakujem ti pekne za tvoj nazor a hlavne za povzbudive slova,tie ma potesili i motivovali:)
Nevedela som,ze chemicke diuretika mozu mat az take nicive ucinky!
Uz som pozerala to prirodne diuretikum co si mi poslal a mozes mi prosim este nieco doporucit na oblicky i iherbu?
Inak nad  dialyzou uvazovali lekari minuly rok,kedze mal multiorganove zlyhanie-oblicky-5 tyzdnov diuretik a 25l vody,kt.mu nakoniec doslova vypumpovali z tela a telo sa spamätalo i oblicky!len teraz je ina situacia,ma mts v stavcoch i peceni,do toho pruh a teraz voda v brusnej dutine,zvracanie kazdy den,tak doplnky len pomalo a nepravidelne berie!
Je to naozaj narocna situacia a radsej lekarsky status nebudem pisat!
Prostatu mu vysetrovali pred 2 tyzdnami tu ma v poriadku.



97

Re: Metastazy kosti

Rng este dnesny clanok,co povies na nove soravy?:
http://m.topky.sk/cl/11/1477717/NAJLEPS … -uz-v-lete-
Dakujem vopred:)



98

Re: Metastazy kosti

Nuz ten "fantasticky liek" kde uvadzaju" 1 z desiatich pacientov uplne zmizli nadorove bunky" sa mi vidi velmi slaby, kedze mnohe doplnky vedia v spravnych davkach znicit viac. A je skor mozne betaglukanmi, graviolou a CsCl a inymi znicit metastazy, nez napravit  znicene oblicky.
Ale to vsetko je len za predpokladu ze je a travi, inac tam nevidim realnu sancu. Bez dostatku zivin telo cerpa samo zo seba a to je mozne len dost kratky cas.
Preto task zdoraznujem to collostrum vo vysokych davkach, lebo s tym sa da telo znova nastartovat aj v situacii, ked lekari pacientovi nedavaju ziadne nadeje.



99

Re: Metastazy kosti

Rng dakujem ti za odpoved a nazory!
Priatel jedava len menej,teraz som mu znova precitala,co si napisal.
Este prosim ta okrem toho prirodneho diuretika by si mi mohol odporucit doplnok na podporu obliciek?
Nech uz objednam komplexne:)
Dakujem ti!



100

Re: Metastazy kosti

Na oblicky su doplnky na cistenie, antimikrobialne proti zapalom, na rozpustanie kamenov(chanca piedra), ale nepoznam specificke na regeneraciu, len vseobecne na podporu napr kolagenov. To je vitamin C a L-lysin, to iste ako odporucam proti metastazam alebo starnutiu organov aj koze.