1

Téma: metastazy v peceni

Dobry den RNG,

obraciam sa na Vas s otazkou ohladom liecenia mojej mamy, kt. v janury tohto roku diagnostikovali karcinom hrubeho creva s metastazami do pecene. Hned jej aj stanovili termin operacie. Po tejto sprave som zacala hladat na internete a odporucila som mame Breusovu dietu. Vzdrzala sa takto stravovat 9 dni, potom prestala, vraj to bolo krute. Po operacii si ju zavolal onkointernista s otazkou, ci mala pred operaciou nejaku cielenu protirakovinovu liecbu, nakolko jej zacala nekroza nadoroveho tkaniva. Ked povedala lekarovi, ze iba drzala Breusovu dietu, vysmial ju, vraj keby to bolo take jednoduchu, tai nema plnu cakaren ludi a liecili by sa vsetci Breusovou dietou.......
Potom mama nastupila na chemoterapiu intravenozne 6 mesiacov a nasledne v tabletkovej forme 1 mesiac. Po dobrati jej vzali krvne testy, kt. vraj mala rozshasene, hlavne biele krvinky, ale to je vraj po chemo normalne a zatial sa moze povazovat za zdravu. Za tri mesiace jej skontrolovali krv a poslali ju aj na CT vysetrenie. Krv je v poriadku vratane onkomarkerov, ale na CT nasli bud pseudocisty, alebo metastazy, do velkosti 5 mm, ale nevedia presne urcit o co sa to jedna. Preto ju poslali na sono. Mama, ale po zdeleni tohto vysledku zacala zase drzat Breusovu dietu a po 2 tyzdnoch isla na to sono vysetrenie, kde jej povedali, ze tie utvary su take male 1-2 mm, ze nevie vobec urcit co to je. Takze teraz absolvovala MR vysetrenie a cakame na vysledky.
Medzitym zacala brat intravenozne organicky vitamin C s TAD ou - enzymi kt. produkuje pecen, aby sa to C cko udrzalo v tele co najdlhsie. Zacala postupne od 7,5 g 2x do tyzdna potom 15g 2x do tyzdna, dalsi tyzden 22,5g 2 x do tyzdna. Potom to ide zostupne az skonci 1x7,5 g tyzdenne vzdy s tou TADou. Toto by mala dostavat pol roka. Moja otazka znie, co by ste doporucili este k tejto liecbe, ci je vobec vyhovujuca, alebo nie. Ked skonci s Breusovou dietou, zacne brat graviolu, caj a tinkturu,  UNA DE Gato, Matuzalem a vybavujem Ukrain.
Pri tejto Breusovej diete ju zacal boliet vraj pankreas a tvrdi ze jej robi zle caj zo salvie, kt. sa berie pri tejto diete. Je to mozne, lebo nicim inym si zatazovat ten pankreas nemoze a vobec neviem, ci je to mozne ze ju boli z caju. V minulosti bola liecena na chronicku pankreatitidu cca 7 rokov ale po absolvovani vsetkych tychto vysetreni jej zemnili diagnozu z chronickej pankreatitidy na cistu na pankrease. Ak je mozne, ze ju to boli z toho caju, moze ho vynechat?
Chcem sa este opytat, aky nazor mate na MUMIO? Moze sa brat pri onkologickych ochoreniach? Ak ano tak ako casto?
Ja viem, ze ste tu popisali uz kopec navodov co a ako brat pri jednotlivych ochoreniach, ale velmi by ste mi pomohli, keby ste napisali ako by ste konkretne postupovali pri tejto diagnoze s presnym rozpisom davkovania.

Vopred velmi pekne dakujem za odpoved a pomoc.

Zuzana



2

Re: metastazy v peceni

Breusova dieta je stara a dost malo ucinna.
Telo treba v prvom rade odmorit,enzymaticky( 2 x 6 gramov ekvivalent pancreatinu, entericky pokryteho) co sa mozu odstranit aj rozne nefunkcne utvary ako cysty, hrcky tumory atd.
Zaroven treba brat graviolu(6 gramov byliny denne) na potlacenie rakovinnych buniek.
A treba brat aj Betaglukany(3 x 500 mg), co posilni tvoprbu a aktivitu bielych krviniek, najma NK, ktore su najucinnejsie na rakovinne bunky.
Pripadne brat aj chlorid cezia(2 x 1.5 gramu), co je alkalizator rakovinnych buniek a tieto mozu existovat len v kyslom rezime, tj alkalizovane uhynu.

Je hromada roznych protirakovinnych ale ine nie su ani zdaleka tak ucinne, ako teito co tu uvadzam. Napr intravenozny vitamin C vo forme askorbat sodny a askorbat draselny je ucinny /citotoxicky pre rakovinne bunky az v davke nad 75 gramov denne.

Chemoterapia a radiacia telo oslabuju a su to obe karcinogenne , tj vyvolaju rakoviny a ine poskodenia tela  aj u celkom zdravych ludi
Zialbohu onkologovia sa v skolach ucia len tieto metody a nedovolia im skusat ine, cest vynimkam, co sa odvazia liecit inac.

Naposledy upravil: RNG (2014-12-08 18:59:05)



3

Re: metastazy v peceni

Dobry vecer,

velmi pekne dakujem za odpoved. Chcela by som sa este opytat par veci, ak Vas tym nezatazujem. Na stranke eHerb.com som si nasla niektore produkty, kt. tu uvadzate ako najvhodnejsie. Ale je tam taka siroka ponuka, ze neviem kt. su vhodne, alebo je to jedno? Napriklad ekvivalent pancreatinu - je v ponuke niekolko druhov, avsak neviem kt. je entericky pokryty. Moze byt napr. Now Foods Pancreatin 500 mg, 250 caps? Alebo iny? A prosim Vas kde sa da kupit chlorid cezia?


Dakujem



4

Re: metastazy v peceni

Entericky pokryty pancreatin je napr tento
http://www.iherb.com/Solgar-Pancreatin- … l&ic=3
kde mas v kazdej tablete ekvivalent 3 gramov Pancreatinu.\
alebo sice polovicne silny, ale lacnejsi v konecnom dosledku
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … x-300-tabs. Chlorid cezia je dost zle dostat ale na Slovensku je zdroj napr
http://www.mahatma.sk/products/chlorid- … 9-9-100-g/
Na graviolu odporucam Swansonvitamins,
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … mg-60-caps a kedze potrebujes na ucinok 4 x 3 kapsule, to sa ti bude velmi rychlo minat., jedna flaska na 5 dni. preto odporucam Swansonvitamins, kde to maju najlacnejsie, hoci ich postovne je vysoke, az 35 dolarov. Zasob sa aspon na 2-3 mesiace, tj potrebujes  12 az 18 flasiek.
Nezabudni na betaglukany, aj tych potrebujes koppu, takze ti uvedena flaska vystaci na 10 dni maximalne
http://www.swansonvitamins.com/now-food … g-60-vcaps
Odporucam ti kupit aj modifikovane citrusove pektiny, urychluju odmorovanie tela
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … grams-pwdr
Liecenie rakovin v USA klasickym pristupom(chemo radiacia a chirurgia) stoji od 150 do 600 tisic dolarov a je znacne neuspesne.
Toto je podstatne lacnejsie, neskodne a ucinnejsie. Len onkologovia o tom nechcu ani pocut, lebo tak im to natrubili do hlav v skolach.
Inac pre istotu sem uvediem pravdepodobnost prezitia pri lieceni beznych rakovin klasicky tj chemo, radiacia a chirurgia, len aby si clovek uvedomil , aku ma sancu
http://www.cancerresearchuk.org/cancer- … ncers/#One-
a v porovnani s tym niektore alternativne nemocnice
http://www.oasisofhope.com/patient-surv … istics.php

Naposledy upravil: RNG (2014-12-09 00:50:30)



5

Re: metastazy v peceni

Dakujem za podrobne info.
Aktualne mame vysledok z MR-su to pseudocysty, kt. sa zacali tvorit po resekcii pecene, dali tomu aj odborny nazov, kt. som si bohuzial nezapamatala, nakolko mi zdelili tento vysledok telefonicky. Mamu posielaju na dalsie vysetrenia kvoli tym cystam......chcela by som sa opytat, ci moze mama pokracovat v tej liecbe sposobom co si my popisal (uz som vsetko objednala), ci tato liecba je ucinna a vhodna aj na cysty, alebo treba nieco zmenit.
A este mam jednu otazku, skor vseobecnu. Da sa tymito potravinovymi doplnkami uplne vyliecit z rakoviny, alebo iba scasti predlzit zivot, tak ako pri chemoterrapii. Pozerala som tie statistiky kt. si posielal pre porovnanie, klasicka liecba-chemoterapia, alebo liecba potravinovymi doplnkami. Alebo by som sa chcela opytat, ci je vobec mozne sa vyliecit z rakoviny ako takej vseobecne, alebo je to len oddalovanie konca.

Dakujem za odpoved



6

Re: metastazy v peceni

Nic pri rakovinach nie je zarucene, ale podla vysledkov sa da s alternativou spravne aplikovanou dosiahnut lepsie vysledky , ako klasickymi nastrojami onkologie.
Oddalovanie konca je podstata prevencie a liecby, lebo nakoniec kazdy zomrie. Otazka je len kedy a ako dlho sa to da oddialit.
Chemoterapia a ziarenie su metody, co uvadzaju do tela karcinogeny, tj zvysuju pravdepodobnost tvorenia rakovinnych buniek v konecnom dosledku. A spravia to aj u celkom zdravych ludi, preto tieto prostriedky , ako aj plno lekarov dnes zamietam v prospech takych vo telo posilnia v boji proti rakovinam, precistia od zamoreni, co vlastne vyvolali rakoviny, cititoxicke latky, co selektivne zabijaju rakovinne bunky a neposkodia ine,  a rozne regeneracne prostriedky, co poskodene telo regeneruju.
Enzymy vseobecne, tak isto ako aj jod a selen sa podielaju na odstranovani roznych zamoreni v tele a tiez roznych pre nas nefunkcnych utvarov, pre jednoduchost ich mozes nazvat "smetne kose" v tele, ako cysty, myomy, hrcky tumory atd.

Naposledy upravil: RNG (2014-12-09 21:53:01)



7

Re: metastazy v peceni

Dakujem velmi pekne za pomoc a odpoved. Dufam, ze to mame pomoze.
Inak ked som sa rozpravala s Onkointernistkou ohladom prekyslenia organizmu, vyviedla ma z omylu vyhlasenim, vraj organizmus ma nastavenu acidobazicku rovnovahu a akekolvek vybocenie z tejto rovnavy by uviedlo organizmus do kolapsu. Prekyslene je vraj len okolie, kde sa nachadza nador, alebo metastaza.........
Tak isto som sa pytala na nazor, uzivania sody bikarbony, na znizenie prekyslenia organizmu, na co mi odpovedala, vraj soda bikarbona je zasadita iba dovtedy, kym sa dostane do zaludka, tam prebieha chemicka reakcia a dalej uz nie je zasadita. Tak som sa spytala, na ine moznosti znizovania kyslosti organizmu, na co som dostala odpoved, ze pitie urcitych druhov zeleninovzch stiav........ale tam tiez prichadza v zaludku k chemickej reakcii, ci? Na toto som uz odpoved nedostala.
Breusova dieta je vraj zbytocna, lebo organizmu staci detox 4 dni, potom je kompletne vycisteny........?????? Tak p otejto odpovedi, som jej uz otazku radsej nekladla.........
Takze este raz velmi dakujem za pomoc a ochotu.

Zuzana



8

Re: metastazy v peceni

Diskutovat s lekarmi o metodach, co neucia na medickych fakultach ale naopak sa snazia potlacat je zbytocne marnenie casu.
Najsilnejsi alkalizator buniek je chlorid cezia, ktory sa v zaludku nijak nemeni, sam nie je alkalizky ale pri prieniku do bunioek zmeni bunecne potencialy v obale, com sa bunka aktivne alkalizuje. Nuz a rakovinne bunky to prezivaju len ako kysle, alkalizovane sa samozrejme znicia.  Chlorid crezia zaroven zrychlije latkovu vymenu a tiez vylucovanie draslika, takzre sa odporuca si draslik doplnat pri pouzivani Chloridu cezia, inac moze nastat nedostatok, tj hypokalemia. Dobry zdrok je napr KHCO3(kalinat) alebo KCl-chlorid draselny. Ja osobne odporucam kazdemu jest sol so znizenym obsahom sodika, kde sodik je nahradeny draslikom. Moja zena pouzuiva zmes nerafinovanej morskej soli(obsah stopovych prvkov) a KCl 1:1, s tym soli vsetko.
Detox organizmu nie len precistenie criev, ale celeho tela. A moze trvat aj mesiace dlho. Zalezi od zamorenia tela. A pacienti rakovinari maju extra zamorene telo, inac by nemali rakovinu.



9

Re: metastazy v peceni

Uvediem to aj sem, aby ste videli, ako to lekarska mafia robi pri zamlcovani vedomosti okolo liecenia inac, nez je im to financne najvyhodnejsie

http://www.rexvox.com/videos/5/19135/mu … nadorovych
Asi to dlho na internete neudrzia.