Téma: iontoforeza striebra

Dobry den RNG,

mam hnisavy vacok pod zubom a rada by som si ho vyliecila iontoforezou striebra. Citala som si navod, ale chcela som sa spytat, ako casto si treba strieborny predmet prikladat na bolave miesto, ci nevadi, ak pouzijem strieborny privesok a lepiacu pasku, nakolko drotikom sa mi to dost tazko uchytava a ci je potrebne tento ukon robit viac dni ?
Dakujem velmi pekne
prajem vsetko dobre.
Katarina



2

Re: iontoforeza striebra

Podstata iontoforezy je  ze prud z baterie drotikom ide do striebra, zo striebra do dasna. Takze ziadne pasky, musi to byt kovovy drot zapojeny na plus baterie a na strieborny predmet. Minus baterie musi byt tak isto zapojeny drotom na iny kus kovu, ktory drzis v druhej ruke.

Naposledy upravil: RNG (2011-05-29 17:52:00)



Re: iontoforeza striebra

A chcem sa este spytat, preco citim bolest ked sa mi dotkne ten prud zubu? a Kolkokrat denne mam tento ukon opakovat, aby zabral ? ci to funguje, zistim asi jedine na rtg vsak? Velmi pekne dakujem a prajem pekny den



4

Re: iontoforeza striebra

Nuz musis regulovat ten prud podla toho ako zvieras tu lyzicku. A dotykaj sa dasna okolo zubu, nie zubu samotneho. Patminutove iontoforezy od 50 do 500 mikroamperov  za par sni ten zapal odstrania, hnisavy vacok sa vstrebe a zub sa upevni. Tak to poznas najlepsie, ze sa zub upevni.



Re: iontoforeza striebra

RNG, dakujem vam velmi pekne za radu, dufam, ze mi to pomoze. Este mam jednu otazocku, predsa len. Da sa nejak pomoct pri vyrastani zubu mudrosti? Prave sa mi tlaci vpravo dolu a su to neprijemne bolesti. Pred rokom sa mi tak prerezaval na opacnej strane a nakoniec mi to cele zahnisalo. Tak by som sa tomu rada vyhla, ale bez trhania...Rada by som ten zub zachranila, pretoze mam vytrhnutu 6 a jedna stolicka by sa mi tam este zisla, pri kusani.



6

Re: iontoforeza striebra

Nuz ked rastie tak, ze tlaci na ine zuby a deformuje chrup, stomatologovia ho chcu samozrejme vyoperovat. Hnisaniu sa da zabranit pravidelnym vyplachom roztokom GSE.



Re: iontoforeza striebra

Dobry den, neviem, kde robim chybu, ale necitim ziadny ustupok od bolesti, skor mi ide nizsie akoby na mandlu. Neviem, ci niekde robim chybu. Ani mi poriadne nedrzia predmety pripevnene k baterii, je to troska nesikovne. Moze bzt problem, ze mam medeny drot? Bojim sa, ze sa mi vacok zvacsi...



8

Re: iontoforeza striebra

Iontoforeza neadresuje bolest, len proces hnisania. Kontakt musis mat dobry a citit kovovu chut v ustach, inac nerobis iontoforezu.



Re: iontoforeza striebra

Dobry den RNG, takze iontoforeza dopadla vyborne. BOla som na rtg a ziadny vacok uz tam nie je. Velmi pekne vam dakujem. Chcela som sa vsak este spytat.Momentalne mi rastie zub mudrosti a zubny chirurg mi ho odporucil vytrhnut az v oktobri, ked uz nebude take teplo, aby sa to lepsie hojilo. Prilis ma neboli, akurat sa mi z toho zdurila uzlina pod uchom. Mam tam bolestivu hrcku a neviem, co si na to dat. Nerada by som brala antibiotika. Viete mi nejak poradit?



10

Re: iontoforeza striebra

Nuz ja som si nenechal vytrhnut zuby mudrosto napriek protestom lekarov a sluzili mi dobre a dodnes po vyse 40tich rokoch mi stale dva z nich sluzia. Zoparkrat som si ich musel zachranovat iontoforezou striebra, ale to hlavne pre to, ze su zu oba plombovane, tj moznost nakaz je podstatne zvysena voci neposkodenym zubom.
Pokial tlak na ostatne zuby nie je privelky, ze zacne deformovat chrup, neodporucam trhanie zubov mudrosti. Priroda vie, preco ich nam dala a zubari maju skor zaujem pracovat proti prirode, ako s prirodou.Podobne , ako aj lekari a farmacia.
Zialbohu je to vsetko v zavislosti od penazi....
Aby som nezabudol, proti kazeniu zubov su niektore sladke polyoly(xylitol, erytritol) a dnes maju aj specialne bakterie, ktore obsadia usta a pomahaju bojovat proti skodlivym mikrobom. Je to kultura Streptococcus Salivarius K-12, ktora sa predava aj pod menom Bliss, reklama ide na to ze su proti zapachu z ust a na ochranu ust, nosa a hrdla. Pochadzaju z Noveho Zealandu, kde na ne bol robeny znacny vyskum.
Beries ich vo forme akoby cukrika do ust.

Naposledy upravil: RNG (2011-06-30 20:52:31)



Re: iontoforeza striebra

Mňa zub príliš nebolí, len občas ďasno okolo, ale na rtg bolo vidno, že mi ide šikmo dozadu a zubár poveda. že sa určite nepretlačí, tak neviem. Mne ide teraz hlavne o tú uzlinku, aby sa mi nejak nerozšíril zápal. Na to mi pomôžu tie spomínané Bliss tablety ? Natieram si to octanom,ale nepomáha. A mám pocit,že sa mi uzlinka zväčšuje.



Re: iontoforeza striebra

a ešte jedna otázka, kde zoženiem tie Bliss tablety ?



13

Re: iontoforeza striebra

http://www.probiotics-lovethatbug.com/salivarius.html
V USA je to este len novinka, ja som si to objednal od dr Whittakera.
http://www.drwhitaker.com/ear-nose-and- … fense.html



14

Re: iontoforeza striebra

Moze byt aj toto take ucinne?Now Foods, OralBiotic, 60 Lozenges (Ice)



15

Re: iontoforeza striebra

(Ice) znamena, ze to musi byt chladene, tj neradim v lete objednavat. V zime je sanca , ze sa tie probiotika neznicia.



16

Re: iontoforeza striebra

Aj tie Blis obsahuju len K12 Streptococcus salivarius a nic ine...netreba aj tie chladit?Alebo tieto pridane veci mozu ovplyvnit stabilitu voci teplote?:Other Ingredients: FOS (Fructooligosaccharides), Xylitol, Sorbitol, Cellulose, Silica, Stearic Acid (vegetable source), Natural Strawberry Flavor, Beet Powder and Natural Vanilla Flavor.



17

Re: iontoforeza striebra

Nuz pre to som objednal od dr Whittakera, v nadeji, ze jeho "cukricky" maju tu kulturu viac odolnu voci teplu. A objednal som ich v zime.



18

Re: iontoforeza striebra

RNG, skúšala som iontoforezu striebra nad zubom ma pobolieva, zubár tam nič zlé nevidí, prosím ŤA, chcem sa opýtať ,tá strieborná lyžička, kde sa mi dotýka ďasna zostáva čierna, je to normálne? Inak necítim nejak ten prúd. Ďakujem za odpoveď.



19

Re: iontoforeza striebra

Lyzicka nesmie stipat, to by bolo privela prudu. Ale na jazyku citis taku kovovu chut, tpo je dolaz, ze ti tam ide prud. Lyzicka samozrejme ocernie, z anody(+) sa uvolnuje striebro a na nej sa zaroven vylucuje kyslik(rozklad vody) ktory ju oxiduje. Netreba to cistit, tym sa ucinnost iontoforezy neznizuje.



20

Re: iontoforeza striebra

Ahoj Rng, som zufala. Vcera rano som bola u zubarky a zaplombovala mi zub bielou plombu. Mala som ho dlhsie otvoreny az ku dasnu a vzdy ked tam boli zvysky jedla, vadilo mi to a musela som to vysparat. Od tej plomby mam neznesitelne bolesti, niekedy lepsie, niekedy horsie, ale k zubarke som dnes nesla, lebo som chcela skusit ionoforezu. Totiz myslim, ze mi to nicim necistila a dala mi len na to plombu a teraz sa to cele zapalilo a kysnu mi tam bakterie, z toho taka bolest az ku sankovej kosti a cele dasno. Nemam striebornu lyzicku a tak som to skusala s nausnicou. Vobec nic som necitila, tak neviem, co bolo zle. Robila som to tak, ze na - pol som prilozila kovovu lyzicku a na + pol som prilozila nausnicu bez drotika, obidve som pridrzala rukou a prilozila k dasnu. S drotikom mi to neslo pripevnit. Nic som necitila, ani ziadnu kovovu chut, nausnica nebola cierna vobec. Tak neviem, ci to neslo nahodou do ruky namiesto dasna, alebo neviem co...Zatial sa len nalievam zazvorovym cajom aj ho jem, tiez si prikladam studene obklady na umiernenie bolesti. K zubarke velmi ist nechcem, bojim sa, ze mi bude vytahovat nerv. Mohlo by pomoct aj kolidne striebro? Lebo som skusala aj s tym take patminutove vyplachy. Uz neviem, co mam robit.



21

Re: iontoforeza striebra

Nestaci sa dotknut striebrom zapojenym na plus baterie. druhou rukou musis chytit minus baterie, inac nie je uzavrety okruh a netecie ziadny prud.
Koloidna strieborna voda je povrchova dezinfekcia, iony z nej neprenikaju cez zub, tj do zubu, kde ta infekcia je. Ale na dasna to moze pomoct.
Ak to nevies zastavit iontoforezou striebra okamzite, tj do 24 hodin najneskor,  okamzite chod k zubarovi, podla moznosti lepsiemu(privatnemu?), lebo inac ti nakaza prejde do okostic a budu ti musiet robit resekciu a drenaz, to je velmi neprijemne a mozes naviac stratit aj viac zubov takto.

Naposledy upravil: RNG (2011-11-09 17:19:52)



22

Re: iontoforeza striebra

K tomu by som ešte aj pridal 2 krát denne oil pulling s olivovým olejom, alebo hocijakým iným normálnym, po 20 minút. Odkedy to robím prestal ma boleť zub, kde sa mal ísť robiť root canal... Uvidíme čo povie zubárka, hehe.



23

Re: iontoforeza striebra

davoo napísal(a):

K tomu by som ešte aj pridal 2 krát denne oil pulling s olivovým olejom, alebo hocijakým iným normálnym, po 20 minút.

Prosim ta a co to je? to je nejaké potieranie? Lebo ja len viem, že pull je ťahať, tak nič mi z toho nevychádza. smile



24

Re: iontoforeza striebra

Je metoda na odmorovanie priestupom toxinov zo sliznic do oleja. Najma sa jedna samozrejme o olejorozpustne toxiny
Drzis olej v ustach, premielas 5 az 20 minut  a  potom vyplujes, lebo je plny toxinov.
Osobne som to este neskusal, ale udajne je to znacne ucinne.
Naj;lepsie oleje na to su s viacerymi nenasytenymi vazbami, samozrejme panenske najlepsie. Priklad je napr lanovy, konopny, sezamovy.



25

Re: iontoforeza striebra

No tak nausnica bola malicka a len mala plocha bola prilozena k dasnu, tak so zhanala lyzicku striebornu, ale marne. Dnes som prikladala tuto, ale neviem, ci nevadi, ze je len postriebrena a zvysok je ocel, ak som to spravne pochopila v popise. Nemoze ta ocel mat neg. ucinky? Inac uz ma to menej boli, ale citim sankovu kost a mam od toho zalahnute v usiach, tak je to asi zapal nie?



26

Re: iontoforeza striebra

Nuz ja som odporucal masivne striebro, nie postriebrene predmety a dokonca ciste striebro(99.99%) ale aj 92.5%(925) je OK, pokial je v nom len med a nie ine kovy.
Postriebrenie nehrdzavejucej ocele je velmi tenke a akonahle sa porusi, davas si do tela aj chrom aj nikel, ktory je v nehrdzavejucej oceli, a to je nie dobre pre zdravie, najma nikel je skodlivy.
Na zalahnutie v usiach odporucam oreganovy olej, tj jeho aktivnu zlazku, carvacrol v davke 3x200 mg carvacrolu.
Celkove je to dobry prostriedok na rozne nakazy, ktore ziju v hliene , aj na  odhlienovanie



27

Re: iontoforeza striebra

RNG, napadlo ma ked citam o iontoforeze na zuboch, pouzit ju aj na mandle. mam trvale vracajuce sa problemy s nimi a toto by mozno mohol byt jeden zo sposobov ako s tym bojovat. Myslite ze by to fungovalo, alebo mate aj nejake skusenosti s tym? Aky mate na to nazor?

Naposledy upravil: yuko (2011-11-29 19:35:08)



28

Re: iontoforeza striebra

Problem s mandlami obvykle zacina s infekciou v prinosnych dutinach, odkial sa na mandle dostava s hlienom znova a znova, tj tam je to treba vyhubit v prvom rade.
http://rng.nazory.eu/infekcie



29

Re: iontoforeza striebra

Vdaka, taku kuru som uz absolvoval ale ajtak sa mi potom vytvorili capy a mandle su mierne "porouchane" trvalo, aj ked neni akutny zapal. chcel by som mat prostriedok co by to vynicil vovnutri mandle, kde tie bakterie posobia a kde sa tvori hnis. Malo by to fungovat lokalne hocikde ak to spravne chapem.



30

Re: iontoforeza striebra

Nuz niekedy lekari natierali priamo zahnisane mandle jodovou tinkturou, presne tak, ako rany. Je to velmi neprijemne, ale bolo to znacne ucinne.
Kloktaj casto roztokom citricidalu a ber oreganovy olej, to je rada, co mnohym zabrala.



Re: iontoforeza striebra

Dobrý deň RNG, chcem sa spýtať, či si iontoforezou striebra môžem pomôcť aj pri vyrastaní zuba múdrosti ? Prediera sa mi cez ďasno už dlhšiu dobu a bojím sa zahnisania, keď sa mi tam dostanú nečistoty. Navyše sa mi tlačí na zub pred ním...  Mohlo by to pomôcť ? A čo hovoríte na švédske byliny ? sú účinné pri zápaloch a hnisaní zubov ?ďakujem za odpoveď

Naposledy upravil: vanii@centrum.sk (2012-01-22 13:03:44)



32

Re: iontoforeza striebra

Preventivne pouzitie iontoforezy striebra? Nuz to ma ani nenapadlo.
Na zubne problemy odporucam brat najma extrakt z olivovych listov ako prevenciu, pripadne si casto vyplachovat usta roztokom GSE.
Svedske byliny su len mierne antimikrobialne, ani zdaleka nie tak ucinne, ako citricidal/GSE



33

Re: iontoforeza striebra

Hello smile

Raz som mal sestku, pod ktorym bol zapal, lebo zub uz umrel (ktovie kolko krat), a tak mi ho vytiahli, potom to bolo 2 roky len tak ako bolo, v podstate (asi) bez problemov, no dal som si tam inplantat (myslim ze chirurgicka ocel zavrana do kosti a na tom porcelanova korunka, ci tak nejak neviem presne), no a po zhruba pol roku sa mi tam vytvoril zapal, ktory zozral asi dva milimetre z kosti a zubar musel odstranit aj cast samotneho dasna (toto vykonal pred 4 dnami, za 4 dni mam ist na kontrolu). Pred cca 2 mesiacmi som mal anginu a tesne po nej nejake afty (alebo pluzgiere ci ako sa tomu hovori) na dasne ale presne tam kde je ta sestka zub. To preslo a ja som si nic nevsimol, az RTG u zubara toto ukazalo.
Teraz tam vidim tu ocel, okolo ktorej je mierne cervena ciara na dasne (nie tesne, asi 1mm pod a 1mm hroba ciara dlha asi 4mm), nie je to silne cervena, ale nieco medzi dasnom a cervenou, predpokladam ze ak to nie je zapal samotny, tak mozno jeho stopy? no a medzi 5kou zub (zatial vlastny) a sestkou (ta ocel) je nieco biele, vyzera to ako nevyformovana biela bublina. kost to asi nebude, co ine by to mohlo byt? hnis? zapal? Hm a na dotyk jazykom (mierne pritlacenie) je to mierne bolestive (ktora ustupi do 10sekund a potom uz citim len velmi slabi tlak a ten ustupi do pol az jednej minuty priblizne). Este tam mam nejaky bielo-zltry cervene obaleny kruh na vnutornom lice (to je ta afta?) presne pri tej sestke.. Ako to dam prec? Asi to tiez zdrzuje pri celkovej liecbe? ozaj a predpisal mi Entizol 250mg 3x denne a vyplachovanie curaseptom.

Ako keby mi osud privial tuto temu do ruk, proste uplnou nahodou a zaroven uplnou nahodou mam doma striebornu mincu (ktora je ale dost neprakticka a velka a ma celkom ostru hranu), no ale co som sa chcel spytat je, mozem pouzit mincu zvonku na lico, aby mi nieco pomohlo v tomto probleme, alebo to bude uplne zbytocne?

Dik

Naposledy upravil: dalost (2012-06-18 09:07:09)



34

Re: iontoforeza striebra

Iiontoforeza striebra je najucinnejsia, kde si strieborny predmet (+) das co najblizsie k zapalu. Znici to velku vacsinu mikrobov, tj aj tie co sposobuju hnisanie pod zubami. Viac, nez atb.
Neviem, ci ti to pomoze naisto, lebo mozes mat reakciu tela na nehrdzavejucu ocel. V USA su inplanty povacsine titanove, so specialnou pvbrchovou upravou, aby sa zarastli do kost/okostice/
Moznost odmietnutia tela takychto je ovela mensia  ale ani to nie je garantovane.

Naposledy upravil: RNG (2012-06-18 11:58:57)



35

Re: iontoforeza striebra

Ahoj RNG,
aj ja som sa odhodlala na iontoforezu, kupila som 4,5V bateriu a pouzila som strieborny prsten - zistovala som na nete a potvrdila mi to aj pani v klenotach, ze tieto prstene (u nich kupovane) maju obsah Ag 925/1000 - tak snád  to vyhovuje ???, no zatial necítim tu kovovu chut v ustach (popíjam aj GSE),  momentalne som to absolvovala vecer a rano 5 minut.



36

Re: iontoforeza striebra

Na iontoforezu striebra by sa malo pouzivat 99.99% striebro(999), ale ked ma zliatina 92.5% striebra a 7.5% medi, tak je to OK. Problem je, ci nahodou neobsahuje nieco ine, ako napr nikel, ktory davat do tela by bolo skodlive zamorenie.
Stieborny predmet musi byt zapojeny na + pol baterie, minus pol pridrotuj na napr lyzicku a to drz v druhej ruke, inac nemas uzavrety obvod. Kovovu chut alebo stipkanie musis citit, inac sa ti tam neprepravuje striebro



37

Re: iontoforeza striebra

ano, poly mam ok, dakujem zatial :-)



38

Re: iontoforeza striebra

OK



39

Re: iontoforeza striebra

Zdravím! Mne sa tak po troche prerezáva 8-mička vľavo dole, zatial bez výrazných bolestí, teraz sa však pridružila bolesť uzliny, čo by nasvedčovalo zápalu, o iontofréze som si už prečítal, našiel som doma striebornú retiazku (92,5% Ag ), obmotal by som ju na nejaký nevodivý predmet a priložil na ďasno, chcem sa však spýtať či teoreticky môžu pomôcť na takýto druh zápalu aj enzými, mám doma Pancreatine od NOW , mal som aj SuperEnzymes no tie už mi došli, RNG bolo by to podla Vás k niečomu alebo samotný pancreatine nepomôže nič?



40

Re: iontoforeza striebra

robí sa transdermalna iontofereza na koži na sucho alebo na vlhko ?

thx



41

Re: iontoforeza striebra

To je jedno, samozrejme na vlhko su prudy podstatne vyssie, preto tam do obvodu treba dat limitujuci odpor, napr 10 kiloohmov.



42

Re: iontoforeza striebra

Zdravim!
taktiez mam problemy so zubom. ide o mrtvy zub a pravdepodobne sa mi tam rozmnozili bakterie, citim to na dasne, aj ten zub uplne inak citim. chcel by som vas poprosit o navod na iontoforezu. mam aj medeny drotik, dve strieborne lyzicky...ta bateria ma byt akeho napatia? a aky je ely ten princip? vopred dakujem!



43

Re: iontoforeza striebra

Napatie ma byt od 3 voltov max do  do sest.
Ja osobne pouziovam 9 voltovu bateriu, ale obmedzim prud seriove zapojenym, 15 kiloohmovym odporom na 0.6 miliamperu, vys to uz moze miestne palit, najma v ustach , kde je vyborna vodivost.
Z lyzicky zapojenej na plus sa uvolnuju iony, ktore prechadzaju do tkaniva a sterilizuju.



44

Re: iontoforeza striebra

dakujem. len mam akosi problem zohnat spravnu bateriu, mam stastie len na 1,5 alebo az 9V baterie. ale to uz hadam nejako poriesim. chcem sa este spytat.je mozne, ze to spolu suvisi. k problemu so zubom sa pridruzili hnacky.pravdepodobne su v crevach rozsirene bakterie, je mozna spojitost? co by ste mi poradili? browsoval som vase prispevky, a jedine, co mam tak po ruke a nemusim cakat na delivery zo statov, je kokosovy olej, zeleny jacmen a nejake pripravky z lekarne (hylak)...maloco mozem zjest. cital som, ze vlaknian absolutne nie. ze sa zbytocne drazdia creva. moje problemy trvaju uz tyzden. dr bez uspechu, mam skusenost, ze sam si pomozem viac ako s ich "odbornymi" radami. iank ziadna teplota, nic ine. snazim sa tie mineraly a ziviny doplnat jacmenom, prip makovym olejom. rakytnikovy by bol vhodny? prosim poradte hmm



45

Re: iontoforeza striebra

Hnacky mozu byt , ale nemusia byt spojene s nakazou v ustach. prave naopak, casto znicena crevna flora oslabi obranu tela a tak sa mozu rozne nakazy inde rozmnozit.
Aj ja pouzivam 9 voltovu bateriu, ale aby nebol prud prisilny a na popalil doslova, mam do obvodu zapojeny 15 kiloohmovy odpor, co limituje prud.

Hylak je vytazok z roznych mikrobov, tj nie je to ziva kultura, co by ti mohla obsadit creva. A zla crevna flora sa da napravit len tak, ze su nasadis dobre probioptika a rozmnozis ich mikrovlakninami. Bez dobrej probiotickej crevnej flory prichadzas az o 70% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo disponuje,Tj probiptika dobre rozmnozene(vaha az 1 kg v crevach)  ti vytvoria ovela viac obrannych latok, lez je samotne telo schopne vytvorit.
A hnacky su prirodzena obrana tela, ked sa telo snazi vyhodit skodlive crevne kultury alebo rozne zamorenia.

Naposledy upravil: RNG (2014-08-28 18:33:29)



46

Re: iontoforeza striebra

no takze mam to nechat tak a hnacku nezastavovat roznymi preparatmi z lekarne? len to sa neda fungovat. momentalne som off aj z prace a neviem si predstavit ako budem fungovat. organizmus maximalne oslabeny. takze mohol by si mi zhrnut, co by som mal robit, aby som sa toho zbavil? probiotika som si daval, od cemio, nejake svajciarske. akurat su v tej zelatinovej tobolke a to mi ostava visiet v krku hmm
tak cim by som sa mohol dat dokopy? bo uz som fakt dost vysileny a bledy



47

Re: iontoforeza striebra

Nuz na rychle zastavenie hnaciek a posilnenie tela som casto odporucil zmes 1az 2  polievkove lyzice praskoveho  kolostra zmiesat z lyzicou psylia , zaliat vodou , rozmiesat a rychlo vypit, skor nez zhustne.
Po dvoch hodinach zobrat probiotika,
po osmych znova zopakovat, az kym sa hnacka nezastavi. Obvykle je to po 3 davkach, prinajhorsom po 6, ked mas poriadnu otravu /nakazu.



48

Re: iontoforeza striebra

Zdravim RNG!
potreboval by som este tvoje rady. dal som sa na to psyllium, ale nakolko som nikde nemohol zohnat praskove collostrum, rozmiesal som psyllium v zelenom jacmeni. ved ten je tiez na celkove posilnenie organizmu. A za tym som za 2 h daval tekute probiotika, ktore v sebe obsahuju aj nejake to mnozstvo collostra. A chcem sa opytat, hnacky sa nezastavia hned, moze ma z toho psyllia este prehanat, vsak? bo zatial som mal 2davky a ako si napisal treba 3, v pripade vacsej nakazy /infekcie az 6. takze mam to brat tak, ze ked ma este prezenie po nejakom jedle (napr. po suchom rozku), tak sa telo zbavuje tych bakterii, nakazy? bo som uz zufaly.
a este taky dodatok...mozes sucasne s tymto uzivat reasec tablety?? ci sa navzajom biju jednotlive produkty

Naposledy upravil: stando (2014-08-31 11:46:54)



49

Re: iontoforeza striebra

Toho colostra potrebujes dost, nie len trochu. praskoveho 2 lyzice , tekuteho 4 lyzice na kazdu davku.
Reasec len tlmi peristaltiku, tj jedlo sa ti v crevach usdrzi dhsie as teda sa v nom mozu aj viac rozmnozit skodlive mikroby
Nebije sa s odporucenymi doplnkami.



50

Re: iontoforeza striebra

[quotdobre.zohnal som kapsuly,tak tie si vysypem do pohara.a je normalne,ked mam este krce a prehana ma po jedle?hoci vela toho nenajem,len nejake vyvary,banan....a ucinkuje to collostrum i ked mam intoleranciu laktozy?nebude ma viac prehanat?bo po hylaku ma prehanalo dost,ten laktozu obsahoval.dakujem za tvoje rady!