1

Téma: zinok padanie vlasov

mam priznaky ako unava, zle nechty, pomale hojenie ran, unava, akne, a dlhodobo padanie vlasov a strata cuchu  citala som ze su to vsetko priznaky z nedostatku zinku. chcem si kupit zinok 25mg a uzivat kazdy den. len eviem ci to nebude privelka davka lebo som citala ze aj vysoke davky mozu tiez sposobyt zvacsene padanie vlasov a ine komplikacie. mam 162 cm a 47kg myslite ze mozem uzivat kazdy den tych 25mg.



2

Re: zinok padanie vlasov

Nuz moji lekari odporucaju na priemernu dospelu vahu az 50 mg zinku. Padanie vlasov zo zinku je bezna rozsirovana kacica farmaceutov, ktoru si sporadicky vymyslia na ociernovanie neskodnych doplnkov a tlacenie skodlivych patentovanych umelych farmaceutik



3

Re: zinok padanie vlasov

takze tych 25mg mi neuskodi hej?



4

Re: zinok padanie vlasov

Dobry vecer..uz dlhodobo beriem pravidelne dva krat denne 2kapsule Bone essential od Swansona a napriek tomu mam problem s nechtami..a aj moje vlasy zmenili z neznamych pricin strukturu..zacali mi kuceraviet..to by ma tak netrapilo ale nechty my robia uz poriadne problemy..ak narastu co len milimeter uz sa mi rozdovuju lamu a zachytavaju o oblecenie z coho mam uz husiu kozu len ked si spomeniem..:)..prosim co by to mohlo rapidne zmenit??Dakuje..s uctou Sisa



5

Re: zinok padanie vlasov

Nuz padanie vlasov nechty, nedostatok mineralov, to su vsetko priznaky zleho travenia. Mozno by si mala adresovat travenie najprv, lebo to ti dodava tisice roznych zivin, co sa neda vydoplnkovat.
A samozrejme ber tie  zakladne doplnky ako selen jod zinok vitaminy C E D-3, mikrovlakniny a probiotika, lebo to ani v najlepsie vybranej suchozemskej potrave nenajdes v dostatku.