1

Téma: zlaty stafylokok

Dobry den. Syn ma zlateho stafylokoka v nose. Ma casto zelene hlieny a kasle. Skusili sme kvapkat do nosa roztok GSE, ale syn je alergicky na citrusy. Aj po pouziti GSE sa mu vyhadzu cervene vyrazky okolo ust, ktore sa mu zapalia a trva dost dlho, kym sa mu to upokoji. Mohli by ste mi odporucit nieco ine, co je tiez ucinne na zlateho stafylokoka? Vdaka.



2

Re: zlaty stafylokok

Skuste kvapkat koloidnu striebornu vodu a brat ustne kvalitny oreganovy olej, napr ten v kapsuliach od firmy NOW.. Ak to nepomoze, je tu este graviola, collostrum, lapacho, cat's claw, Sangre se Grado a hromada inych, menej znamych.

Ste si isti, ze je to prave GSE z firmy NutriBiotic a nie nejake ine?
Nuz alergie su vzdy mozne, niet takej potraviny alebo doplnku, na ktory by sa niekde na svete nenasiel jednotlivec, co dostane na to alergicku reakciu.
Preto kazdemu radim skusat nove jedla ci potravinove doplnky najprv s malou davkou,, aby pripadna reakcia nebola tiez privelka, pripadne aby si telo mohlo na nove latky navyknut.
Niekedy si telo postupne totiz navykne a nauci sa nove tolerovat.
Niekedy je to ale naopak a zamorenie a reakcie sa zvysuju.
Nuz vtedy sa treba tej latke/jedlu podla moznosti vyhnut.
Niekedy pomozu enzymi a jod.

To mi tak pripomenulo, aj jod sa dava dat v kvapkach do nosa, znacne zriedeny. Napr lugolov roztok(tj vodny, nie alkoholicky) zriedeny 10 ku jednej najmenej by mozno tiez pomohol. Kedysi totiz lekari napr natierali mandle rovno jodovou tinkturou a pracovalo to. Len to bolo trochu neprijemne.
Toto sem davam len ako divoku myslienku, sam som to este nevyskusal, ale ked niekto chce a ma odvahu na to, nech zacne napr s riedenim 50 ku jednej a postupne zvysi do tolerancie

Naposledy upravil: RNG (2011-06-09 10:45:48)



3

Re: zlaty stafylokok

Pouzivame GSE od NutriBiotic. Oreganove kapsule este nezvladne prehltnut. Ma totiz 3 roky. Skusime nieco, co odporucate a co sa da vysypat z kapsule. Koloidnu vodu mu kvapkam uz dlhsie (cca 2 tyzdene). Ako dlho ju mozem nepretrzite pouzivat? A este jedna otazka. Syn je dost zahlieneny. Moze 3-rocne dieta uzivat NAC? Pri lieku ACC akut je uvedene, ze nie je vhodny pre deti do 6 rokov. Dakujem za radu.



4

Re: zlaty stafylokok

napr. solmucol podobne ako acc je farma produkt a obsahuje tiez NAC. v jeho letaku mas, ze mozu ho uzivat aj male deti, aj mensie ako trojrocne, takze bez obav. je to tam odstupnovane podla veku, ze kolko mg denne - a nemyslim, ze by sa to dalo dako lahko predavkovat. k tomu davkovaniu ti urcite lepsie odpovie RNG.



5

Re: zlaty stafylokok

N-acetyl cysteine je okyslena aminokyselina, nevidim ziadny dovod, preco by deti nepotrebovali vsetky aminokyseliny, alebo preco by nemohli niektore za urcitymi ucelmi doplnat.
Ja beriem 2x500 az 1000 mg, dieta samozrejme podla vahy menej.



6

Re: zlaty stafylokok

Dobry vecer RNG,
chcel by som sa poradit ohladne "prevencie" voci SA resp. MRSA. Moj takmer 1rocny syn musi podstupit tracheobronchoskopiu na ORL na Kramaroch.  Nejedna sa o ziadnu operaciu, ale ""len"" pozriet hlbsie do dychacich ciest kvoli urcitym pretrvavajucim problemom.Toto si vyzaduje plnu narkozu a hospitalizaciu 48  hodin.
Uvazujem o zvyseni hladiny urcitych latok v krvi mojho syna uz pred tymto zakrokom (gse, oreganovy olej apod.).
Co vsetko by bolo vhodne synovi naordinovat este pred odchodom do nemocnice?
Dakujem. Tomas



7

Re: zlaty stafylokok

MRSA sa da vyhubit roztokom citricidalu, bez zvlastnych problemov,roztokom kvapkanym do nosa  v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin. Inac odporucam aj zaroven pit roztok citricidalu, tj povodneho, horkeho, nie noveho GSE, kde zmenili formulu na podstatne menej ucinnu.
Na rozne maskovane infekcie odporucam aj NAC/ACC, co ich odmaskuje, dospela davka je 2 x 600 az 1200 mg, detska podla pomeru vahu k 70 kg dospelej vahe. NAC sa da rozpustit vo vode, chuti kyslo a tak sa da potom aj lepsie davkovat v mensich davkach  malym detom.
Nechapem co lekari chcu s tou sondou dokazat, ved predsa mikroby sa nachadzaju aj v hlienoch tj je zbytocne trapit takto deti.Akurat ze ho mozu poranit, co sa stava castejsie  nez si lekari priznavaju.
Na zvysenie imunity proti roznym bakteriakm je dobre brat betaglukany, davka 3 x 500 mg, cio sa da tak isto zamiesat do jedla v spravnych davkach podla vahy dietata(alebo dospeleho, kde 100 kg osoba musi brat vyssie davky ako 70 kg, to dava rozum)

Naposledy upravil: RNG (2013-02-22 21:19:42)



8

Re: zlaty stafylokok

Tomec ja by som dieta takto netrapil, da sa kupit u nas tento sladky sirup na zvysenie imunity http://www.imunoglukan.com/sk/produkty/ … irup.html/ skusil by som ho aj s tymi,co doporucuje RNG, kedze by to malemu malo pomoct...



9

Re: zlaty stafylokok

Syn uz od narodenia pri zrychlenom vydychovani chrci. Najskor to pripisovali  stridoru (makka chrupavka hrtanu), ktory je u deti pomerne casty a do pol roka zivota vacsinou vymizne. Nase chrcanie vsak neprestava, napriek tomu, ze stridor uz je v poriadku (chrupavky stvrdli a maju spravny tvar), takze problemy budu niekde hlbsie (obstrukcneho charakteru) v trachealnej oblastii a na to uz je potrebna bronchoskopia sad
Bronchoskopiu sme uz 2 krat posuvali v nadeji, ze problem odzneje, ale zda sa, ze nie a chrcanie pokracuje (o to viac ako sa syn zacina viacej pohybovat apod.), takze sa tomu nevyhneme.
Kvoli inym zdravot problemom sme uz boli v nemocnici a viackrat sme si odtial nieco priniesli, tak tentokrat uzchcem syna trochu predzasobit obrannymi.
Dakujem za rady, citricidal urcite nasadime este pred navstevou nemocnice. Imunoglukany som zatial nejak neregistroval, vdaka za tip, pozriem na to.
Pekny vecer.



10

Re: zlaty stafylokok

Nuz ked ma nejake deformity a podobne, tak samozrejme to treba vidiet lepsie. Osobne by som ale preferoval NMR, lebo tam nie je mozne poskodenie sondou.



11

Re: zlaty stafylokok

Ahoj RNG.
Mal by som otazku ako zvysit odolnost, aby som nechytal stafylokoka aurea. V poslednych par rokoch som ho mal v oku a na kozi v rozkroku. Ked som bol dieta zistili mi nan alergiu. Bral som rozne vakciny na odolnost voci nemu. Pamatam si ze mi ich pichali do ruky.  Mam infekt alregiu a alergiu na roztoce. Nevidim aby sa dako roztocova alergia prejavovala. Pred par rokmi som zacal pomocou imunologie zvysovat imunitu nakolko som ju mal znizenu. Teraz mam vsetky parametre ok. Iba ako som ti pisal CD4/CD8 znizeny. Ale po tvojich radach nicim bakterie z tela  a odmorujem ho. Beriem enzymi, NAC, Citricidal zinok,selen a jod. Takze ako zvysit este  tu odolnost voci Staf. aureus?
Vdaka



12

Re: zlaty stafylokok

Zlatych stafylokokov je hromada roznych a na kozi ich mas vzdy plno druhov pokial sa nedostanu do tela, su pre nas neskodne.
A do tela sa mozu dostat len cez poskodenu kozu, rany, operacie a podobne. A o vacsinu takych , pokial davka nie je privysoka sa postara nasa telesna obrana, kde az 70% obrannych latok vyraba dobre osadena probioticka flora.
Takze pracuj na svojej probiotickej flore v prvom rade, tj ber aspon 15 gramov zmesi mikrovlaknin a z casu na cas si nasad kvalitne probiotika. To spravi  ovela viac pre telo a jeho imunitu, ako ostatne doplnky.

A silne antimikrobialne pouzivaj len v case nejakych nakaz , najma takych, kde atb nie su ucinne alebo vhodne, alebo ked sa rozhodnes problemy riesit len prirodnymi prostriedkami, ako to ja robim uz poslednych 17 rokov.

Roztoce sa daju mechanicky z domu, tj najma z kobercov a postelneho pradla odstranit
Je na to vysavanie(HEPA filtre,) pranie, bariery, rozne postreky, casta vymena podusiek a obcas aj matracov

Naposledy upravil: RNG (2013-05-12 00:58:20)



13

Re: zlaty stafylokok

Ahoj RNG.
Ako dlho by som mal uzivat citricidal vnutorne  35-40 kvapiek v 1litri vody denne ? Ak som mal problemy so stafylokokom  aureom.
Vdaka

Naposledy upravil: Marosko (2013-05-13 19:09:37)



14

Re: zlaty stafylokok

Tyzden, maximalne 2 tyzdne musi stacit na znicenie stafylokokov v tele.
Na povrchu tela ich sice mozes znicit, ale kedze je to bezny druh bakterii, proti ktorym sa neda uchranit, aby sa ti nedostali na kozu.



15

Re: zlaty stafylokok

Ahoj RNG.
Stale mam problem na kozi kde som mal diagnostikovaneho Stafylokoka aurea. Myslim ze sa to zlepsilo o 80%. Ale stale to nie je ono. Neviem ako hlboko sa mohol dostat ak ma to svrbelo cez rok a obcas som sa doskriabal az do krvi a potom to osetroval aloe gelom a konopnou mastou.
Raz denne vecer ma tam zasvrbi a trosicka sa poskriabem. Stale mi tam vznika mala ranka. Napadlo ma ci to sa dostatocne v tom kokosovom oleji citricidal premiesa. Mam ten horky citricidal co by mal byt ucinny. Aj som ho 13 dni pil. Mohol by som citricidal rozmiesat vo vode a naniest na postihnute miesto? Nechat hodinu poposobit a potom to premastit konopnou mastou alebo kokos. olejom? Ide hlavne o to, aby odtial zmizol ten aureus a nasledne sa koza zacne hojit. Je mozne ze sa to pomaly hoji lebo mam infekt alergiu/alergia na aurea/?

Vdaka za radu

Naposledy upravil: Marosko (2013-05-19 11:03:52)



16

Re: zlaty stafylokok

Ja pouzivam na nehojive rany zmes cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek citricidalu. To mi zatial vyhojilo akekolvek rany a pritom som cukrovkar, ktoremu sa bez toho rany nevedia zahojit aj mesiace.



17

Re: zlaty stafylokok

Dobrý deň.Chcem sa opýtat.na zlateho stafylokoka teda na jeho odstranenie pijem citricidal 60% roztok..teda 35kv v 1 litre vody ako som sa dozvedela z vasich prispevkov.Ale bola som u imunologa a ten mi dal broncho vaxom a stafal...myslite ze mi to pomoze odstrnit stafyloka aurea?a je mozne pit aj citricidal?dakujem za odpoved...

Naposledy upravil: MsJarka74 (2013-06-28 13:45:48)



18

Re: zlaty stafylokok

Stafylokokov aureus je hromada roznych , ak mas druh MRSA, tak ho mnenovanymi asi neznicis.
Broncho vaxom je lysat/vytazok z roznych bakterii, ktory stimuluje budovanie imunity tela proti tym danym bakteriam, ale nie inym.
Stafal je lysat z niektorych stafylokokov, ale zase nie je iste, ci je tam zahrnuty tvoj stafylokok.



19

Re: zlaty stafylokok

...Ďakujem za odpoveď,len som chcela vediet,ak su tie lieky na podporu imuniny,či možem piť k tomu aj citricidal...lebo som bola chora a citricidal mi pomohol..vybudovat imunitu si potrebujem,len či sa to nebude nejako"biť"....zatial som ho vysadila.pila som ho cca tyzden a pol...dakujem.moc rada citam Vaše názory a rady...



20

Re: zlaty stafylokok

Nuz na podporu imunity by som radil skor betaglukany, 3 x 500 mg, udrzobne 3 x 250 mg,  a okrem citricidalu brat aj NAC(2 x 600 mg) a extrakt z olivovych listov, aspon udrzobne, tj 2 x 150 mg oleuropeinu.
Ja pouzivam tento, kde v kazdej kapsili je 150 mg oleuropeinu. Ine vyrobky su podstatne slabsie
https://www.swansonvitamins.com/swanson … g-60-caps.
Doplnky sa spravidla medzi sebou "nebiju" jedine sa mozu vzajomne potlacit, napr neberies antimikrobialne spolu s probiotikami, ale das medzi ne niekolko hodin pauzu.
Betaglukany mozes brat kedykolvek, to su len specialne polysacharidy, ktore stimuluju vyrobu bielych krviniek a ich pocet a to je nasa obranna armada.
https://www.swansonvitamins.com/now-foo … g-60-vcaps



21

Re: zlaty stafylokok

Dobry den.chcem Vam moc podakovat za rady ktore velmi pomozu.pisem z nemocnice kde mi bol vymeneny bedr.klb.chcela som sa spytat ci je vhodne pit citricidal 35 kv do litra.kvoli zabraneniu infekcii.dakujem cakala som dlho a nechcem aby som mala dajake komplikacie..dakujem a prajem vsetko dobre..



22

Re: zlaty stafylokok

Samozrejme je to dobra prevencia proti roznym nakazam. Ja ho pijem dost casto, napr aj dnes, lebo som sa hral vcera s vnuckou,, ktora kaslala a ja som na hakazy hornych dychacich ciest od mala velmi nachylny. Takze zajtra-pozajtra by som kaslal aj ja, keby som sa takto preventivne nebranil.



23

Re: zlaty stafylokok

Dobry den, pn RNG,
Chcela by som vas poprosit o radu. Pred cca 2 tyzdnami, kedze sa mi v okoli konecnika stale tvoria bolestive vredy s hlienom, mi bol odobraty ster, nasiel sa tam zlaty stafylokok citlivy na ciprinol. Ten som 10 dni aj uzivala. Po tych 10 dnoch som chcela kontrolny ster, nakolko sa mi zdalo, ze sa to velmi nezlepsilo, sj bolest bols este vacsia. Dnes su vysledky hotove, mam tam znova toho stafylokoka, ale aj e-coli, obidva su vraj na ATB rezistentne. Mam doma este povodne, ucinne GSE, aky roztok by mi podla vas na vyliecenie stacil? Treba aj ine doplnky?
Dakujem velmi pekne zw odpoved, mozno to tu niekde aj je, ale uz som z tej bolesti, aj z toho, ze sa to vecne vracia, hotova.



24

Re: zlaty stafylokok

Roztok z toho povodneho je 60 kvapiek na liter vody. Mozes ten isty roztok, tiez si rozrobit GSE v kokosovom oleji, 6 kvapiek na deci vody a pouzivat aj vonkajso.
Po atb mas znicenu probioticku crevnu floru, tj radim si ju urychlene obnovit branim kvalitnych probiotik a najma aspon 15-20 gramov zmesi mikrovlaknin(inulin psylium ARABINOGALACTANS, MODIFIED CITRUS PECTINS, a glucomananan), lebo zdrava crevna flora neobsahuje coliformy ani vacsie mnozstvo vypestovanych ATB rezistentnych mikrobov, vcitane MRSA, VRE, clostridium difficile a podobne, co su dnes obavane nemocenske/nocosomial infekcie.
Odporucam ti brat zaroven aj oreganovy olej v kapsuliach, (3 x 200 mg carvacrolu) aj NAC(2 x 600 az 1200 mg), lebo tieto pomozu rozne ATB rezistentne a zamaskovane infekcie odmaskovat, a tym telesnej obrane, roznym liekom a antimikrobialnym doplnkom do nich preniknut.
Pomaha brat aj 3 x 120 000 IU serrapeptazy, ktora tiez ucinne odmaskuva a odhlienuje.

Naposledy upravil: RNG (2013-08-28 12:59:27)



25

Re: zlaty stafylokok

Dakujem za odpoved. Mam doma aj nacate (ale este stale pred expiraciou) tabletky Defense plus, tie co jedna tbl obsahuje 25 kv GSE, mozem to najskor douzivat, vsak? Myslite, ze 1 tbl 3x denne s odstupom cca 3 hodin bude stacit? Mam cca 40 kil...
Dakujem, pekny den :-)



26

Re: zlaty stafylokok

Daj ten odstup na 3.5 hodiny a zacni to brat co najskorej rano, aby si mala pauzu aspon 3 hodiny od posledneho pouzitia na nasadenie probiotik. 40 kg na dospelu zenu je hrozne malo, musis jest viac kaloricke jedla, a ked ti to poriadne netravi(nechutenstvo) ber s nimi aj enzymy.
Dobry vyber tukov je napr kokosovy olej, ktory sa da jest sam o sebe mensie mnozstvo, zapravit do roznych jedal , dokonca som cital clanok o Alzheimerovom pacientovi, co si to mixuje spolu s tekutym yogurtom a pije 3 x denne a velmi mu to pomaha.
Samozrejume hovorim o panenskom kokosaku, nie rafinovanom, co je dost podobny napad, ako kedysi metoda dr Johanny Budwig, co mala dost vysoku uspesnost liecenim zmesy lanoveho oleja dobre vymiesaneho do penista s tvarohom, 2 lyzice panenskehi do pol salky tvarohu.
Samozrejme tato metoda nebola dosial prijata(od roku 1950!!!) onkologami, co ti jasne naznacuje ich absurdne spiatocnictvo a dokonca sprisahanie, ako to mozes kludne nazvat, proti prirodnym, latkam v prospech patentovanych chemikalii a drahych "liecebnych" metod, aj napriek ich slabej ucinnosti.



27

Re: zlaty stafylokok

A keby som pan RNG brala kazde 2 hodiny pol tabletky? Lebo ked si dam celu, mavam krce... Brala by som to napr.o 10, 12, 14, 16 a 18 a mala by som este aj dost casu na probiotika. A bolo by to dokopy denne akoze 62,5 kvapiek..
Ten tvaroh s lanovym olejom bohuzial teraz nemozem, beriem salvestrol a tam by sa to vraj "bilo".
Vopred velmi pekne dakujem.



28

Re: zlaty stafylokok

Tie defense tabletky su hodne silne a obsahuju aj ine veci, nielen 25 kvapiek GSE. Rozpolit ich by bol dobry napad. A na 40 kg naozaj nemusis brat tych 60 kvapiek, to je na 70 kg cloveka.
Celkove ja odporucam skor roztok citricidalu a pit po malych glgoch cely den, tak je to najlepsie rozlozene a najmenej problemov pre zaludok.
Na salvestrol nemozem komentovat, lebo ho nepoznam.



29

Re: zlaty stafylokok

Dakujem za vasu odpoved..
A za cca aky dlhy cas by som mohla tie nakazy ponicit? Lebo medzicasom sa mi tam urobil dost velky zapal, podkozny opuch, zdurene cele okolie a dost to boli sad
Pekny den..



30

Re: zlaty stafylokok

Nuz to ti neviem povedat. Ale mozes skusit citricidal aj transdermalne, tj utocit nielen zvnutra, ale aj z vonku. Zmes jemneho praskoveho  cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek citricidalu mne hoji otvorene rany, podkozne hnisave a dokonca robi dobre aj na jazvy
Prave tu jeden z citatelov uviedol dalsi zdroj citricidalu z BioChem research
http://www.gaines.com/store/Biochem/EM- … .html#5872

Naposledy upravil: RNG (2013-09-04 15:52:25)



31

Re: zlaty stafylokok

Dakujem.... Pekny den :-)



32

Re: zlaty stafylokok

OK



33

Re: zlaty stafylokok

Dobry den, nakolko ma moj 6mesacny syncek zlateho stafylokoka v nosteku rozhodla som sa ho  kvapkat mu don citricidal ....mam 60%mozem mu kvapkat tym roztokom 35 kvapiek do litra ci musi byt slabsi.....a este by som rada vedela ci je lepsie kvapkat a kolko krat za den alebo vytierat nostek......ja uzivam citricidal aj vnutorne odkedy ho moze pit aj dieta v pripade problemov ....dakujem



34

Re: zlaty stafylokok

Mikroby sa nedelia na detske a dospele,. Takze na sa daju potlacit tymi istymi koncentraciami u deti ako aj u dospelych. Ked sa ti podari nakvapkat 3 x denne, to je viac ako dost na vyhubenie velkej vacsiny mikrobov v nose



35

Re: zlaty stafylokok

Dakujem za odpoved tak budem davat 3x denne a cca asi dva tyzdne ak som dobre citala smile a este otazocka maly si zacal velmi suchat ocka ja si myslim  ci si ho tam tiez nemohol zaviest ruckami mozem mu kvapnut dany roztok aj do ocka a kolko krat ci staci len do toho nosteka.....pekny vecer



36

Re: zlaty stafylokok

A taktiez som sa vsade docitala ze citricidal nesmie uzivat zena ak koji no ja ho momentalne beriem myslite ze je to ok ci ho mam vysadit.....

Naposledy upravil: nikolas13 (2015-01-25 20:37:57)



37

Re: zlaty stafylokok

1 krat je lepsie, ako nic, 2 krat lepsie ako 1 krat, a tri krat je dost, castejsie nema zmysel.



38

Re: zlaty stafylokok

Dakujem za odpoved takze mozem ist so syncekom na kontrolny vyter tak za 2tyzdne? A ak som spravne pochopila z vasich predoslych prispevkov zaklad je vycistit od stafylokoka prinosne dutiny....cize ak mal moj 6 mesacny syncek uz dva krat anginu malo by to pomoct nie ?  Dakujem L.



39

Re: zlaty stafylokok

OK. Dva tyzdne by mali stacit na miestne vyhubenie stafylokokov roztokom citricidalu. Treba ho kvapkat v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa dostal aj do celnych dutin. Najlepsie take male deti zavesit za nohy a rychlo im kvapnut do oboch nosnych dierok. Tak som to robil vnucatam, pokial boli mensie, Dnes sa uz brania ako lvi....



40

Re: zlaty stafylokok

Ahoj RNG chcel by som ta poprosit , mam zlateho stafylokoka v nose ale sposobuje mi problemi v celom tele hlavne dychacie , bolest na hrudy niekedy pocit ze musim zyvat a tak sa nadychovat .
Cital som vela komentarov kde si radil takze som si objednal tieto produkty zo stranky Hoogle

Citricidal , ten original od biochemu nemaju , o tomto som cital vraj tiez funguje , vies mi povedat ci je dobry ? http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-grapefr … l-d232.htm

Oreganove tbl. od firmy NOW

Potom berem multivitamin/multimineral NEXGEN PRO od REFLEXU
Vitamin E
Vitamin D3
MAGNEZIUM
ZINOK

Mam doma MMS ktore momentalne berem tak ma zaujma ci to mozem kombinovat ked hej ako to mam vsetko spolu brat ake rozostupi atd

MAM aj koloidne striebro ktore si strekam do nosa 3x za den . Musim brat aj otrivin kedze nos mam tak upchaty ze dychat neviem . Tiez 3x za den .

DAKUJEM za rychlu odpoved .



41

Re: zlaty stafylokok

Uz som ti odpovedal na inej teme



42

Re: zlaty stafylokok

Dobrý, malej dcerke (1,5 roka ) bol zisteny v hrdle zlaty stafylococcus, nakolko syn ma streptococcusa pneumonie ( to som  uz v inej teme pisala ) máme doma a užívame Citricidal, NAC, probiotika...,takže som jej začala dávať kvapky do nosa 1 kv citricidal na 10 ml kokos.oleja, no chcem s opýtať, nakoľko ho má v hrdle, má to význam dávať ho do nosa ? Nebude lepšie aby ho pila ? ak ano koľko ? mám ten pravý z hoogle http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm. ďakujem velmi pekne



43

Re: zlaty stafylokok

Brblinka napísal(a):

Dobrý, malej dcerke (1,5 roka ) bol zisteny v hrdle zlaty stafylococcus, nakolko syn ma streptococcusa pneumonie ( to som  uz v inej teme pisala ) máme doma a užívame Citricidal, NAC, probiotika...,takže som jej začala dávať kvapky do nosa 1 kv citricidal na 10 ml kokos.oleja, no chcem s opýtať, nakoľko ho má v hrdle, má to význam dávať ho do nosa ? Nebude lepšie aby ho pila ? ak ano koľko ? mám ten pravý z hoogle http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm. ďakujem velmi pekne

Urcite je dobre ho aj pit , urcite neni iba v hrdle , ja som ho mal v nose a zhorsil sa mi celkovo zdravotny stav hlavne dychanie a s tym aj psychika .
Do nosa
Pit 35kvapiek na 1liter to som mal ja je to dost horke neviem RNG co odporuci , ale tym ze je v hrdle tak sa dsotal aj do tela .
Takze pit je  treba urcite len 1,5 rocne neviem ci znesie tu horku chut , a ake ma problemy ? lebo stafylokoka sa zbavit neda , ten sposobuje problemi iba kedje zla imunita a napada telo .



44

Re: zlaty stafylokok

Nakazy do tela sa dostavaju alebo dotykom, alebo kvapockovou infekciou. Zapaly hornych dychacich ciest su najpravdepodobnejsie kvapockova infekcia, tak zdroj nakazy pre ostatne telo su prinosne dutiny, kde ho treba vynicit kvapkami citricidalu.



45

Re: zlaty stafylokok

Dakujem.

ZlatyStaf - mala je stale z toho zahlienena, klasika, sopel, kasel, az chrci od hlienov, inak nema ine priznaky, no od novembra uz to mala 3x, no vyter robili az teraz, cize si myslim, ze ho ma uz odvtedy.



46

Re: zlaty stafylokok

Brblinka napísal(a):

Dakujem.

ZlatyStaf - mala je stale z toho zahlienena, klasika, sopel, kasel, az chrci od hlienov, inak nema ine priznaky, no od novembra uz to mala 3x, no vyter robili az teraz, cize si myslim, ze ho ma uz odvtedy.

Treba to aj pit a aj kvpakat do nosa NAS je dobry na odmaskovanie a odhlienenie , tak isto je oreganovy olej velmi dobry ale to sa treba opytat este RNG ze ci to moze aj 1,5 rocne dieta . inac mne citricidal znicil stafyla v nose asi za 1 den tak ze som vedel dychat do vtedy som mal 2 mesiace upchaty nos a musel som brat silne spreje aby som sa vedel nadychnut smile



47

Re: zlaty stafylokok

No, len ty si ZlatyStaf.si vedel tie davky zvysovat, u malej s bojim, lebo ta mi nevie povedat, ci ju to pali atd. Bojim sa teraz o to viac, ze malemu som nasadila tuto liecbu na streptoccoca a dnes dostal teplotu a drazdivy kasel, tak bud som to prehnala alebo jeho telo bojuje:-(



48

Re: zlaty stafylokok

Oreganovy olej sa do malych deti neda dostat, lebo je to paliva korenina a vypluju to. Mozno niektorych 5-6 rocnych da da naucit prehltnut entericke kapsulky oreganoveho oleja

Antimikrobialne prostriedky nemozu ani choroby vyvolat, ani ich zhorsit.Ale pri oslabrenom tele sa daju nachytat rozne sekundarne infekcie, a prejav moze byt aj 2 tyzdne neskor, kvoli casu potrebnemu na rozrastenie sa mikrobov v tele



49

Re: zlaty stafylokok

ďakujem, môžem teda malej 9 kg davat citricidal do caju ? 2 kv do 1/2l ? inak to do nej neviem dostat. Este raz diky



50

Re: zlaty stafylokok

Na 9 kg vahu potrebujes do nej dostat 5 kvapiek citricidalu za den, bez ohladu ako to riedis a maskujes.