1

Téma: Diagnostikovali mi Chlamydiu Pneumoniae - mam ju 2 tyzdne :(

Dobry den, bol som chory cca 2 tyzdne, zacalo to teplotami - okolo 38, obrovskou unavou (prelezal som v posteli prvy tyzden takmer cely cas), kaslanim (vykaslaval som hlieny, a strasne obrovske mnozstvo, prestalo to po cca tyzdni). Bol som s tym po tyzdni za svojou obvodnou, ta mi spravila kompletnu serologiu. Dala mi aerius, vigantol (mam nizke hodnoty zeleza, vitaminu D, zinku), bral som okrem toho este sirup od kaslu - Ditustat, a rano echinaceu s vitaminom C. Doteraz beriem vsetko okrem ditustatu. Potom prisli vysledky, a podla vysledkov mam mykoplasmu a chlamydiu pneumoniu. Mam ich momentalne akutne. Vysledky boli:

IgM - 414 - normalne hodnoty su 0,0 - 30,0

IgG - 46 - 0,0 - 8,0

IgA - 1,6 - 0,0 - 1,5

Dala mi na to antibiotika fromilid (Clarithromycinum), ktore mam brat 3 tyzdne. Beriem spolu s nimi 3 hodiny pred probiotika Jarrow Dophilus EPS:

http://www.jarrow.com/product/228/Jarro-Dophilus_EPS

Docital som sa toho celkom dost na nete a na stranke chlamydie.info, mam 22 rokov, a strasne sa bojim moznych nasledkov sad. Chcem mat plnohodnotny zivot, a nie zivot v strachu, a s bolestami a vsetkym sad.
Neviem ci to ma nejaku spojitost,ale rok a 4 mesiace dozadu sa mi objavila seberoicka dermatitida (forma chronickeho ekzemu,mam doteraz), pred pol rokom som sa liecil na mononukleozu, ta je kompletne doliecena, pred 2 mesiacmi som mal zasa silny 5 tyzdne trvajuci kasel (asi som mal whooping cough - cierny kasel), ten som liecil prirodne,nakoniec som bol nuteny zobrat antibiotika (zacal som nakoniec vykaslavat hlieny s krvou a vyfukavat krv z nosa, to prestalo po dobrati antibiotik).
Kazdopadne, prosim vas, co by ste mi odporucali na vyliecenie? Zachytil som to takto este na zaciatku, mam to 2 tyzdne, da sa z toho vyliecit kompletne fromilidom, alebo jedina cesta ako to doliecit je kombinaciou antibiotik,a liecit to rok? Tato choroba stale prejde do chronickeho stavu, alebo moze byt aj jednorazova, akutna, s tym ze sa mi uz nevrati?
To vsetko co som sa o mykoplasme a chlamydii pneumoniae docital ma uplne psychicky zlozilo sad.
Aky protokol na uplne permanentne vyliecenie by ste mi odporucali? A taktiez akych doktorov (ak sa to da jedine tymi kombinovanymi antibiotikami) by ste mi na slovensku (podla moznosti na vychode) odporucali, ktori sa venuju Strattonovmu a  Wheldonovmu sposobu liecenia?
Inak Liposomal vitamin C a huba Cordyceps su vraj tiez velmi dobre veci ktore posiluju (ba dokonca aj liecia, hlavne ten Liposomal vit C) imunitu.
Za vase odpovede vopred dakujem.

P.S - V pripade ak by ste potrebovali blizsie informacie (hodnoty ) z vysledkov, alebo ine potrebne veci (historiu chorob,a pod. ) mozem kludne napisat na poziadanie.

Naposledy upravil: faergor (2013-02-08 17:26:35)



2

Re: Diagnostikovali mi Chlamydiu Pneumoniae - mam ju 2 tyzdne :(

Nuz Miononukleozu s[posobuju virusy Epstein Barr, ktore z tela nikdy nezmiznu, podobne aj ako ine virusy, ktore mame v tele permanentne.Preto, ti a kazdemu inemu dnes odporucam si zvysovat viralnu imunitu, pozri na temu
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes
Kedze mononukleoza poskodzuje pecen, tu treba precistit a regenerovat protokolom dr Berksona aspon 3-4 tyzdne, pozri na temu pecen
http://rng.nazory.eu/rubriky/p/pecen
Ak mas naozaj chlamidiu pneumoniae, tak mas pech, lebo to sa da liecit len velmi dlhodobo a ked nechces  znasat nasledky dlhodobo breanych silnych atb, pozri na temu
http://rng.nazory.eu/rubriky/ch/chlamydie
Davky prislusnych doplnkov su
NAC, 2 x 600 az 1200 mg
citricidal, povodny,horky,  35 kvapiek do litra vody
oreganovy olej v enterickych kapsuliach, s obsahom  3 x 200 mg carvacrolu
extrakt z olivovych  listov, s obsahom  3 x 300 mg oleuropeinu
Samento/prima una de gato  2 x 20 kvapiek

A aj toto nie je iste, ked zoberies vsetko menovane, to je len velmi pravdepodobne. To iste plati na Wheldonov protokol, ale rozdiel je, ze dlhodobe branie/viacrocne chemickych antibiotik velmi pravdepodobne poskodi telo mnohym
.A samozrejme znici probioticku floru, trj automaticky prijdes az o 70% imunity a vsetky ine latky, co pre nas probiotika produkuju.



3

Re: Diagnostikovali mi Chlamydiu Pneumoniae - mam ju 2 tyzdne :(

RNG napísal(a):

Nuz Miononukleozu s[posobuju virusy Epstein Barr, ktore z tela nikdy nezmiznu, podobne aj ako ine virusy, ktore mame v tele permanentne.Preto, ti a kazdemu inemu dnes odporucam si zvysovat viralnu imunitu, pozri na temu
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes
Kedze mononukleoza poskodzuje pecen, tu treba precistit a regenerovat protokolom dr Berksona aspon 3-4 tyzdne, pozri na temu pecen
http://rng.nazory.eu/rubriky/p/pecen
Ak mas naozaj chlamidiu pneumoniae, tak mas pech, lebo to sa da liecit len velmi dlhodobo a ked nechces  znasat nasledky dlhodobo breanych silnych atb, pozri na temu
http://rng.nazory.eu/rubriky/ch/chlamydie
Davky prislusnych doplnkov su
NAC, 2 x 600 az 1200 mg
citricidal, povodny,horky,  35 kvapiek do litra vody
oreganovy olej v enterickych kapsuliach, s obsahom  3 x 200 mg carvacrolu
extrakt z olivovych  listov, s obsahom  3 x 300 mg oleuropeinu
Samento/prima una de gato  2 x 20 kvapiek

A aj toto nie je iste, ked zoberies vsetko menovane, to je len velmi pravdepodobne. To iste plati na Wheldonov protokol, ale rozdiel je, ze dlhodobe branie/viacrocne chemickych antibiotik velmi pravdepodobne poskodi telo mnohym
.A samozrejme znici probioticku floru, trj automaticky prijdes az o 70% imunity a vsetky ine latky, co pre nas probiotika produkuju.

Dakujem velmi pekne za Vasu odpoved smile.
Myslite ze mam väcsie sance na kompletne vyliecenie, ak to zacnem liecit od zaciatku? Pretoze cim dlhsie sa caka, tym sa to urcite aj tazsie lieci.
Taktiez ohladom vycistenia pecene, mal by som s tym zacat teraz,alebo niekedy neskor? Pecen pokial si dobr espominam som mal nakoniec v poriadku, mal som zhorsene vysledky len pocas mononukleozy, po par mesiacoch mi robili znova testy a vysledky boli v poriadku.
Mal by som zacat s liecbou chlamydie pneumoniae okamzite (podla moznosti este kym beriem antibiotika, tie budem brat dalsie 2 tyzdne), alebo az po dobrani antibiotik?
Kde by som si mohol objednat vami menovane produkty? Pretoze na nete som toho nasiel dost, lenze neviem ktora znacka je dobra, a ktore veci su overene. Najlepsie by bolo zohnat nieco co je vami, alebo inymi ludmi s rovnakou diagnozou ako mam ja overe,a co teda zabera.
Pripadne sa daju niektore z nich kupit aj v lekarni?
Dakujem velmi pekne smile.



4

Re: Diagnostikovali mi Chlamydiu Pneumoniae - mam ju 2 tyzdne :(

Zabudni na lekarne, tie su na lieky. A doplnky su v Europe v primalom vybere a pridrahe, takze sa ti odporucam sustredit na nakup zo zahranicia cez internet.

A neriad sa znackami, ale obsahmi. Kvalita nie je v mene, ale v obsahu.
Nezavadnost potravinovych doplnkov  je v USA zakonna, takze z toho pohladu nemusis mat obavy
Ako som povedasl v teme chlamidie, jediny dokazatelny protokol na liecenie chlamidii pneumoniae je Wheldonov a aj to za  roky pouzivania.
Ja som sem dal pravdepodobny zoznam ucinnych doplnkov, rozhodne nie nikym zatial overeny pri lieceni CH.P., zatial len pri inych maskovanych infekciach ako borelioza, l-formy, mykoplazmy a biofilmy.
Takze mas na vyber, alebo najdes lekara, ktory je ochotny ti roky predpisovat chemicke atb podla proptokolu dr Wheldona,
alebo vyskusas tieto navrhnute, ktore su sirokospektralne a ucinne na mnohe ine nakazy, na ktore dokonca ziadne atb nezaberaju.

Tretia moznost nie je vobec lakava, ze si to nebudes nijak liecit, znici ti to imunitu, budes neustale chory  na rozne choroby az ta to nakoniec dorazi.



5

Re: Diagnostikovali mi Chlamydiu Pneumoniae - mam ju 2 tyzdne :(

Ahoj RNG,
chcem sa ťa spýtať. Brat mal v nemocnici pred niekolkými rokmi nález chlamýdií. Bol preliečený klacidom 5 dní, to je všetko. Odvtedy sa mu tie chlamýdie pri kontrole nikdy nezobrazili, prosím ťa, napíš mi, či môžu byť schované, že sa nezjavia pri odbere, ale príznaky má. Už sme robili aspoň 3 krát odber na ne, vždy negatívne.
Ďakujem



6

Re: Diagnostikovali mi Chlamydiu Pneumoniae - mam ju 2 tyzdne :(

Chlamiodie pneumoniae sa nedaju znicit len tak kratkodobym branim Klacidu. A negativny test este neznamena, ze ich nemas, lebo tie testy su velmi nepresne. Ale ani povodny test nemusel byt presny, takze mozno ich nema.
Ked ma ale priznaky, radim mu branit sa, pozri do temy chlamidie.
Nakoniec moze mat aj ine zamaskovane infekcie a postup na ne je rovnaky ako na chlamidie, tj odmaskovat(NAC,Samento) a znicit antimikrobialnymi doplnkami.



7

Re: Diagnostikovali mi Chlamydiu Pneumoniae - mam ju 2 tyzdne :(

diik, tak to skusime takto.



8

Re: Diagnostikovali mi Chlamydiu Pneumoniae - mam ju 2 tyzdne :(

OK