1

Téma: BIELY MOC

Zdravim Vas,

prosim Vas nevie mi niekto poradit uz neviem co preto spravit.Stale ked curam je to jedno ci na zaciatku v strede alebo na konci vycuram uplne BIELY MOC ako mlieko.

Bol som 2x na urogolii robili USG obliciek vsetko okej, prostatu okej, moc sediment a dalsie testy okej,moc na na infekcie ci nemam zapal vsetko okej... nic mi nenasli a nezistili.

Tak doktor povedal ze mi spravi CYSTOSKOPIU....no lenze   toto je dost drsne vysetrenie tak tam uz racej asi ani nepridem. Tak preto sa chcem opytat ci niekto nemal takyto problem preco stale curam  biele. ( ked som to niesol na rozbor vyzeralo to ako piesok usadilo sa to potom nadno )

Za nejaky rady vopred dakujem.



2

Re: BIELY MOC

Ked to usadne, mali by vediet urobit presny rozbor z toho, potom sa uvidi.



3

Re: BIELY MOC

Dakujem za info o caji Chanca Piedra. urcite si to kupim.

Navrhnem lekarovi rozbor tej usadeniny. Lebo to vysetrenie s kamerou do mocoveho mechura nechcem sad

Ak zistim nieco viac urcite tu napisem.



4

Re: BIELY MOC

Nechapem, na co lekari cakaju, ten rozbor si uz mal mat davno.



5

Re: BIELY MOC

Zdravim Vas,

Cystoskopia absolvovana.

Popisem to presne ako to prebiehalo ak by mal niekto podobny problem ako ja.

Pacient si sadne na kreslo a roztiahne.

Dostal som protizapalovu inekciu do riti a nasledne nejaky gel do zaciatky mocovej trubice.
Nasledne lekar  vsunul  cystoskop a snim vhanali roztok NaCL cez pipik nasledne cez prostatu az to mocoveho mechura - osobne som mal dost blbe bolesti velmi neprijemne hlavne ked to tam natacal a pozeral. To bolo vsetko nasledne to vytiahol co malo rovnaku bolest.

No lenze teraz mam problem sa normalne vycurat neskutocne to paly a vo vnutri mam pocit ako keby sa mi mocove cesty same narovnavali alebo ako to nazvat a cele  ma to stipe chodim na siroko.Dufam ze ma to coskoro prejde.

Zaver bol taky ze mi nezistili nic.Sprava ma samozrjeme velmi potesila....ale aj tak mi nie je jasne preco curam piesok

Snad tato sprava niekomu pomoze



6

Re: BIELY MOC

Dobre ti znutra doranali sliznicu a nanic. To je ale bezne.
Piesok sa tvori, ked nepijes dost vody, ked jes vela jediel s kyselinou stavelovou a podobne. Znizenie tvorby  niekedy dosiahnes branim magnezia, alebo pitim caju z chanca piedra.



7

Re: BIELY MOC

Nech si to kazdy pred tym vysetrenim premysli a to poriadne....

Keby som vedel tak ani tam nejdem... To mocenie teraz je brutalne uz chapem toho herca zo ZELENEJ MILE co mal stym problemy.....

Chance piedra som si prave spravil a pijem ho.

Uz viac krat som sa nad tym zamyslal ze ten piesok curam ked malo pijem alebo ked zjem nejake jedlo....Lebo ked vela pijem a curam uplne svetly moc vtedy to nieje nidy je to len naobed poode RANO a VECER to nieje nikdy



8

Re: BIELY MOC

Nastastie chanca piedra je aj ciastocne antimikrobialna takze ti pomoze odreniny aj zahojit. Nezabudaj na spravne davkovanie, tj Lyzica kopcom do pol litra vody, varit 10 minut, odstat aspon 2-3 hodiny prikryte, zliat/nefiltrovat pripdane vypit aj cast usadeniny.



9

Re: BIELY MOC

dakujem za tip  smile

Pan RNG chcem sa na nieco este opytat ale nevedel som najst vhodnu temu preto sa to opytam tu.

Mam priatelku ktoru uz pomera vela rokov trapi jedna vec ma strasne vysoky tep srdca v kludne ked sedi a nic nerobi alebo lezi ma tep cez 100. Niedy 112 niekedy 90 a to nic nerobi tlak ma zase nizsi okolo 110/80 , 90/80.

Bola stym u lekara ten jej dal jedny tabletky neviem uz ako sa volali a to bolo vsetko...No lezneked si doma premeria tlak s pulzom ten pulz je strasne vysoky niekedy ked sa trosku nahneva tak mi vravi ze ju to normalne paly a ze ma pocit ze skolabuje.

Neviem co by jej mohlo upravit ten pulz aby nebol taky vysoky.

Dakujem



10

Re: BIELY MOC

Srdce casto kompenzuje slabu cirkulaciu a vyrobu energie v tele zvysenym pulzom.
Niekedy na to pomozu doplnky roznych mineralov, najma draslika, vapnika a magnezia.Niekedy treba pomoct srdcu, aby nemalo "plytke" udery, tj slabo pumpovalo branim doplnkov na zvysenie vyroby energie, ako NADH, ATP a PQQ, to su doplnky na podporu mitochondrii, kde v srdcovom svale je vysoka koncentracia tychto u vacsiny ludi, zrejme u nej asi nie. Taki ludia maju casto aj nepravidelny tep (arytmia) a menovane doplnky adresuju samozrejme aj to.
Odporucam jej cistit si cievy lecitinom, riedit krv nattokinazou, rozsirovat cievy hlohom, to vsetko znizuje namahu na srdce,  a osobitne pozri na temu stress, lebo tento moze aj toto sposobovat.
Stres treba zo zivota odstranit co najviac, lebo sa moze po case prejavit v stovkach chorob. Tj je to rada vlastne pre kazdeho.

Odporucam samozrejme brat tie zakladne, selen, zinok, jod, vitaminy C,E a D-3.
Najma jod je potrebny na rozne hormonalne procesy, ktore tak isto mozu sposobovat problemy s tepom a desiatky inych v tele.



11

Re: BIELY MOC

prosim, mohol by si uviest nejake konkretne doplnky na podporu mitochondrii z iherb? su tie uvedene vhodne aj pre dieta?
dakujem.



12

Re: BIELY MOC

Telo dietata pracuje v zaklade presne rovnako, ako telo dospeleho teda az na malicke vynimky potrebuje tie iste doplnky , ako dospely, samozrejme davky preratane na vahu. Toto nie je celkom tema na vyrobu energie, ale na ladviny, ale pozri napr na
http://www.iherb.com/Now-Foods-NAD-25-m … zenges/711  zuvacie tabletky
http://www.iherb.com/Life-Extension-PEA … Caps/38522  entericky pokryte tabletky
http://www.iherb.com/Life-Extension-Mit … ules/29318

Toto su vsetko pomerne velmi nove produkty a pre to este znacne drahe.
Mozno by ti ale pomohla aj D-riboza, ktoru mozes pouzivat ako sladidlo miesto cukru, takze najma pre deti je to vyborna forma
http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-D- … 200-g/4290



13

Re: BIELY MOC

Pan RNG,

Prepacte ,ze stale meninym temy ,ale minule som Vam spominal ze sa mi robia Ateromy a ze jeden som mal chirugicky vybraty jednym blbcom po ktorom mi ostala otrasna jazva. Vcera som bol na plastickej chirurgii na 2 sedenie APLIKACIA LASERA stoji to 20 sad:(:(: 40 euro som vyhodil za nieco kde mam pocit ze sa to ani nezlepsuje.

Tam mi povedali ze to nieje obycajna jazva ale  KELOIDNA JAZVA.... po zostudovani clankov na webe sa vsade len pise ze nieje to mozne odstranit a ze to ma tendenciu sa zvacsovat ak sa stale do toho nieco aplikuje napr : laser, nejake masticky ktore maju za ulohu to vyliecit... aspon tak som to cital....

No moja hlavna otazka je naozaj neexistuje nieco co by podporilo hojenie tej jazvy aby sa aspon zmensila zhladila a mala prirodzenu farbu a nie ako mam ja CERVENA , KOPCOVITA nad povrch koze sad:(:(

Taktiez moja druha otazka znie ide oto ako som uz spominal ze na hrudi sa spravili malinke ateromy mozno cez 20... Bojim sa toho ze narastu tak ze ich bude treba vyrezat von sad:(:(

Nexistuje nato nejaky liek alebo caj alebo hocico co by pomohlo mojmu telu tieto gulicky znicit aby proste sami zmizli ako keby ze sa ten TUK z nich vypraznil sad(
Ozaj neviem co uz mam preto robit aby smo tie ateromy nemal a aby sa ta KELOIDNA jazva zahojila aby nebola taka sakreda sad

Najhorsie natom je ak si predstavmi ze mi to budu vyrezavat Aterom po Aterom a mi tam narastu take otrasne KELOIDNE jazvy tak to rovno zbohom sad

Dakujem ze Vase rady

P.S. Chance piedra pijem pravidelne este aj nejaky original Cinsky caj proti lipidom v krvi mato toto tiez nejaky ucinit prosti ateromom ? sad

Lecitin uzivam taktiez tam som cital ze ma tendenciu znizovat podkozny tuk ale to asi uz pre narodeny aterom neplati vsak ?



14

Re: BIELY MOC

Na rozpustanie tukov treba lecitin a enzym lipazu. Lecitin emulzifikuje, tj robi vodorozpustnymi tuky kdekolvek v tele, lipaza ich dokonca rozklada.Davka lipazy  odporucena je najmenej 25 000 USP jednotiek, tj to co rozpusti 25 gramov tuku.
Na jazvy odporucam hojivu zmes , najlepsie ked si ju zamiesas sam, pozri na
www.rng.nazory.eu/prirodna kozmetika
Tuky sa vytvaraju aj v peceni z prebytocnych cukrov, najma fruktozy, takze obmedz cukry v jedle, pripadne aj vyrobky z  jemnych muk  a rozne priemyselne znicene tuky, lebo inac nebudes mat len tukove hrcky, ale aj pretucnenu pecen a to je nie zalezitost krasy, ale ohrozujuce zivot.
Tam musis brat okrem spomenutych aj calcium D-Glucarate a hromadu mikrovlaknin, cistit si pecen protokolom dr Berksona, ktory zvysi vylucovanie zlci a v nej tukov a mikrovlakniny ho do seba nasaju a vynesu von z tela.



15

Re: BIELY MOC

kde by som kupil ten enzym lipaza a calcium D-Glucarate pretoze ich nemozem najst cez google.sk

poprosil by som Vas este raz o skopirovanie linku nechce ho nacitat

Dakujem



16

Re: BIELY MOC

Musíš zmazať medzeru, dať namiesto nej pomlčku
http://rng.nazory.eu/prirodna-kozmetika

Enzýmy bohaté na lipázu, napr.:
http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Ja … s/257?at=0
http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat … psules/716

D-Glucarate
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Ca … blets/1090

Naposledy upravil: Delux (2012-11-21 18:10:37)



17

Re: BIELY MOC

Dakujem za linky a kde najdem ten recept na masticku lebo  je tam vela tem a nemozem to najst.

A tie doplnky sa nedaju kupit na slovensku ? Lebo to je zahranicny obchod a doprava bude velmi draha z ciech som si raz objednal tovar za 300Kc a platil som 36Eur.

Dakujem



18

Re: BIELY MOC

Veď si prečítaj, čo tam RNG všetko píše (ingrediencie tam máš uvedené, aj postup), možeš pridať aj rôzne iné doplnky, ako to robím aj ja, otázne je potom, čo a koľko sa z toho absorbuje

Poštovné majú momentálne v akcii pri objednávkach nad 40 USD zadarmo (tá už trvá dosť dlho, možno to je natrvalo), inak 6 USD
keď to chceš kúpiť doma jedine z internetových bazárov, poprípade niektorých stránok, ale rátaj s cenou minimálne 2-3 krát vyššou..



19

Re: BIELY MOC

Ak sa mozem este opytat kedze je to v USD pri preberani zasielky si platil nejake eura naviac ??? ja 6 euro zato ze mi posta umoznila platit v Eurach ze to oni chudaci prepocitali

Ja som tak musel zaplatit 6 Euro-balik bol z ciech a oni to museli preratat.... tak aby som si to pred objednavkou preratal kolko USD to bude ak si kupim tie doplnky


cital som si recept ako si pisal



20

Re: BIELY MOC

"Ak sa mozem este opytat kedze je to v USD pri preberani zasielky si platil nejake eura naviac ???"
- nerozumiem otázke.. kurz je 1 €= 1,285 USD, takže v € budeš platiť menej ako sú uvedené ceny v USD..
ak narážaš na DPH/clo, tak pri objednávkach mimo EÚ nad 22 € riskuješ platbu DPH, pri 150 € aj clo..
Ale rozhodne sa oplatí objednať z iherbu nad 40 USD (31 €), poštovné zadarmo, DPH je síce risk, ale oplatí sa ti to aj tak viac ako keby si si to delil na 2 balíky (6+6 USD), lebo z 31 € ti vyrúbia maximálne tak 6-7 €



21

Re: BIELY MOC

myslim to takto :

Objednal som si tovar z ciech ktory stal presne 300Kč. Po preratani na nasu menu EURA to vyslo nejak 25Euro a posta si zaucotovala +7Euro zato ze som to mohol zaplatich v eurach takze z 300Kc som platil cez Tisic korun....


Preto sa tolko pytam ci sa mi to oplati kupit kedze jeden

http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Ja … s/257?at=0

balik stoji 13 USD + 6USD je doprava co je 19USD - ak by bola celkova suma 19USD po prepocte na EURO je 14,74 EURO.

Preto chcem vediet ci budem platit iba 14Euro alebo zase nejake doplatky... ako vtedy co sa mi oci skrutili



22

Re: BIELY MOC

Pri takej malej objednávke nebudeš platiť nič navyše..
Ale zober radšej http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat … psules/716
kde máš 126192 USP jednotiek lipázy za 1 USD (pri tom od Jarrow to je 79554 USP za 1 dolár)

Naposledy upravil: Delux (2012-11-22 15:18:40)



23

Re: BIELY MOC

vdaka za tip

vybral som tento produkot siel som to objednat... vyplanil som adresu a podobne vybral smo sposob dorucenia ale teraz ma dalo do kolonky Shipping kde je kreditna karta ale je nemam v banke ucet chodim do skoly... takze bez toho to asi neobjednam vsak ?



24

Re: BIELY MOC

Musíš si v banke založiť kreditnú/debetnú kartu..



25

Re: BIELY MOC

tak to je skoda sad lebo kvoli jeden objednavke sa mi to neoplati potom stale plait banke za vedenie uctu a podobne..

a ak by som ta poprosil ty by si to nemohol objednat na svoju adresu a potom by si mi to poslal na moju bud by som ti zaplatil sekom alebo na dobierku vedel by si mi aspon takto pomoct ?



26

Re: BIELY MOC

http://www.mbank.sk/ - zriadenie účtu zadarmo, nič neplatíš ani pri internet bankingu..

alebo pozri http://rng.nazory.eu/zriadenie-uctu-na-bezpoplatkove (zrejme je to adminove - Ivanove, ale neviem, či je to ešte stále aktuálne)

Ak by si mal s niečím problém, kľudne mi napíš mail



27

Re: BIELY MOC

Ja si dnes ani len neviem predstavit zivot bez kredit/debit kariet. Za chvilu ani ty, ved uvidis, ake je pohodlnne chodit bez velkeho mnozstrva hotovosti na sebe a predsa byt schopny si zadovazit cokolvek, kdekolvek zo sveta .
Vsetky rezervacie(trestauracie, cestovanie, rekreacie, ...) na to vsetko potrebujes nevyhnutne kreditkarty.
Dnes ked nemas kreditkartu, nemozes ani leriet, lebo letecke listu su dnes bezpapierove, tj dostanes ich az na letisku, ked do masiny co ich vyda strcis svoju identifikaciu=kreditnu kartu. Bez nej pre dnesny elektronicky system vybavovania neexistujes.



28

Re: BIELY MOC

Prosim Vas,

Pan RNG prave som sa rozpraval s priatelkou jej znama mala totiz TUKOVU HRCKU na cele... ide oto ze jej to odstratnilli Injekcnou lipolyzou.Rozmyslam ci tymto sposobom nie je mozne odstranit aj ATEROM.Sice citam clanky na webe ze to plati iba pre tukohu hrcky,ale nevidim v tom ziaden rozdiel aterom je taktiez tuk ale s obalom a tukova hrca je taktiez tuk nie ?

neviete mi poradit ?

Dakujem

P.S. Lecitin uzivam 2x denne sad ale velkost ateromov sa nezmenila sad



29

Re: BIELY MOC

Mam este otazku  produkt :

http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat … psules/716

je mozne zaplatit aj cez PAYPAL ?



30

Re: BIELY MOC

Lecitin treba brat najmenej 2 krat tyzdenne lyzicu, alebo aj kazdy den lyzicu(polievkovu=6.5 gramov), ako to odporuca napr Swanson
https://www.swansonvitamins.com/swanson … s-granules
Iherb neuvadza, ze berie platby cez Paypal, len cez kreditne karty.



31

Re: BIELY MOC

Dakujem za link,

Prosim Vas a nieco o tej injekcnej lipolyze mi neviete poradit co smo napisal otazku vyssie ?

Dakujem



32

Re: BIELY MOC

Ja som doplnkar, nie chirurg.Tj snazim sa vzdy najst lekarov, co maju alternativne/inaksie metody, nez bezne lekarske.