151

Re: Prosím o radu a názor

RNG napísal(a):

Co dostat na Slovensku neviem. A zijem v USA a na Slovensku som nebol uz skoro 5 rokov
Adaptogeny su latky, ktore nam pomahaju v roznych zdravotnych situaciach. napr menovany Cordyceps, rozne huby , astragalus,  a ine su tie adaptogeny. Viac pozri na
http://en.wikipedia.org/wiki/User:Write … gens_table

Ďakujem. A počuli ste už o výrobku Gonseen ?



152

Re: Prosím o radu a názor

Graviola-predaj v SR

http://www.zdravyobchod.sk/zdravyobchod … -2-Kapsule

http://www.zdravyobchod.sk/zdravyobchod … -Anona-50g

http://www.vitamass.net/sk/artemisininu-112/



153

Re: Prosím o radu a názor

to s tou graviolou od NOW si na vitamass musia robit srandu. Cena 30 e a na Iherb nieco cez 8$. To uz neviem ako sa da nazvat. Zdieranie.



154

Re: Prosím o radu a názor

Nuz ja kupujem graviolu priamo od velkovyrobcu, ktory zrejme predava prasok inym na plnenie do kapsul. Ja to kupujem v librovom baleni(454 gramov)
http://www.rain-tree.com/graviola-powder.htm
Produkty dr NONA su priserne drahe na obsah. Menovany
http://www.amazon.com/Gonseen-Dr-Nona-p … B004XNZO7O
obsahuje olivove listy(nenapisane kolko je v nich oleuropeinu) aloe vera(neuvadza kolko a ako silneho extraktu) a zmes soli z Mrtveho mora, ktore sa doluju vo velkom a mozes ich dostat aj pod 2 dolare za libru



155

Re: Prosím o radu a názor

Ma Sangre de Grado vo vyssich davkach nejake vedlajsie ucinky?Myslim tym 3x20kvapiek...



156

Re: Prosím o radu a názor

Neviem o nicom okolom predavkovania Sangre de Grado, ale v uvedeniej davke ba i ovela vyssej som to osobne pouzival bez akehokolvek naznaku problemov.
Nuz ale opatrnost je matka musdrosti, zacnite s mensou davkou a zvysujte to po odporucenu. Cert nespi a niekto moze mat na to alergiu(ako potravinovu) alebo si telo potrebuje proste na to navyknut a treba mu dat sancu.
Dokonca aj moznost uhynovej/herxheimerovej reakcie tu vzdy je a postupnym nabiehanim na rozne latky(jedla, lieky, doplnky chemikalie), co telo pred tym nedostalo sa aj tato reakcia aj ine  podstatne zmensi.



157

Re: Prosím o radu a názor

Dobrý deň RNG po čase, znovu prosím o dobrú radu z iného súdka.....
zapálil sa mi mŕtvy zub, dva roky som o ňom ani nevedela, - nemám tam vačok, ale na dotyk je extra citlivý a bolia ma celé ústa. Nervy mám z neho vybraté, mala som tam vložku, koreň. kanáliky mi prečisťoval pred časom, mala som tam vtedy menší zápal, tak aj antibiotiká som v tom zube mala. To sa vyliečilo, bud. týžden som mala mať termín na vyplnenie kanálikov, ale včera ma tak príšerne rozbolel a začal byť citlivý na sebemenší dotyk.
Dnes som bola u zubára, urobil mi iba dierku do vložky, bolelo to aj cez lok.anestéziu, vraj si to mám vycucávať. Za 4dni pôjdem na prečistenie kanálikov.
Problém je v tom, že zubár sa vyjadril, vraj keď ten zub sa už liečil, a znova je tam zápal, že navrhuje extrakciu. Ani resekciu koreňového hrotu neodporúča, lebo je to dolná šestka - stolička.
Prosím - chcem ten zub zachárniť, čo by si mi poradil.
Mám doma koloidné striebro, zatiaľ si to kvapkám do tej dierky vo vložke - malo by sa to dostať do koren.kanálikov.
Mám aj oregano, aj GSE. Mám aj to využiť ? V akom zriedení GSE na vyničenie baktérií?

A posledná vec - manžel mi utekal kúpiť 4.5V batériu. Prosím ťa, ako urobiť tú iontoforézu. Mám striebornú mincu, bude stačiť aj to ? Ďakujem za rady!!



158

Re: Prosím o radu a názor

Ja sdom si iontoforezou uz viackrat zachranil zuby, najma slabo drziace osmicky(zuby mudrosti, ktore mi chceli vytrhnut uz v 20tke a drzia sa zatial v mojej 66tke. Teda 2 z nich, dalsie padli za obet kazom a zubarom, lebo vtedy som este ani netusil, ze sa nakazy daju znicit iontoforezou striebra.
Strieborny predmet musi byt zapojeny na plus baterie, minus pol daj na lyzicku, ktoru si chytis do ruky do obvodu je dobre zaradit ochranny odpor (okolo 10 kiloohmov na 4.5 voltovu bateriu, 15 kiloohmov na 9 voltovu bateriu.
Odpor nedovoli privelky prud, lebo to by mohlo doslova popalit(pocit poznas ked liznes kontakty 9 V baterie)
Stirieborny predmet (plus) pohybuj po dasne a zube, aj zub je ciastovne vodivy a da sa do neho "prepasirovast sterilizacne striebro, najma jeho iony.
3 krat 5 minut denne by to malo vytlct infekciu v zube



159

Re: Prosím o radu a názor

Tak už mám za sebou jednu kúru 5minútovú. Ale so 6V batériou, keď som to všetko zapojila, priložila na dasno, nič som necítila - iba po chvílke také trochu pálenie. Tak som prerušila a o chvíľu znovu priložila. Ten prúd bolo cítiť iba s jazykom. Je to OK? Striebro mám 925.



160

Re: Prosím o radu a názor

To palenie moze poskodit, preto radim aspon 5 kiloohmovy odpor, pre istotu.
Ze ti tecie do zubu a dasna prud citis najma jazykom, kde mas taku akusi kovovu chut
OK!,
Osobne mam rad ciste striebro, 99.99% nie 92.5%, ale dufam, ze tie zvysne 7.5% tvori med a nic ine, najma nie nikel, arzen alebo ine tazke kovy.
Ale aj ja som si robil iontoforezu striebornou lyzickou, oznacenou 925...

Naposledy upravil: RNG (2012-06-08 16:14:50)



161

Re: Prosím o radu a názor

A aké môžu byť dôsledky toho pálenia? Nikel tam nie je, iba med... Je to razená strieborná minca s certifikátom, je tam napísané AG a CU, čítala som od teba, že Nikel je nebezpečný a ja som naň aj alergická, čiže už by som to vedela smile



162

Re: Prosím o radu a názor

Ja som si napr raz robil iontoforezu na dasne a druhy pol, lyzicku zapojenu na - 9 voltovej baterie som mal pod pazuchou, po chvili som sa zacal potit a pot je vyborny vodic, tak mi tam zacalo tiect privala prudu, nevsimal som si stipanie pod pazuchou a vypalilo mi to cervene fliacky. Sice sa zahojili pomerne rychlo, ale nie je to potrebne dopustit, ten ochranny odpor nedovoli tak vysoke prudy.



163

Re: Prosím o radu a názor

Ďakujem za rady - prosím ešte o objasnenie:
v porovnaní s koloidnou striebornou vodou http://www.iherb.com/Source-Naturals-Ul … 14-ml/1442 sa koľko asi striebra dostane prostredníctvom iontoferézy so striebrom s čistotou 925? Koľko ppm je zhruba za tých 5min?



164

Re: Prosím o radu a názor

Nemam ani sajnu, ale kedze sa jedna o malicke miesto na iontoforezu a koloidne striebro tekute sa vypitim sa rozriedi do celeho tela, tak miestne sa daju na malom mieste dosiahnut ovela vyssie koncentracie.
Tabulky ucinnosti koloidneho striebra, aj ked mozno kedysi niekde existovali(ved do 1940 sa bezne pouzivali strieborne soli na liecenie, potom ich zatrhli, aby uvolnili cestu atb)
ale dnes su dokladne vymazane z internetu a ktokolvek sa oficialne opovazi tvrdit , ze je koloidne striebro antimikrobialne je okamzite sudeny, tj v USA
. Dvaja vyrobcovia, co sa to odvazili napisat na flasku , ze koloidne striebro ma liecebne antibioticka a antimikrobialne ucinky boli potrestani zhabanim vyrobne, znicenim vyrobkov, zablokovanim a zhabanim bankovych uctov a 2 rokmi vazenia.
FDA sa nehra a ked vyhlasia, ze to nikto nesmie tvrdit, lebo oni to neschvalili, tak tresty su velmi prisne.
Ale kedze koloidne striebro nebolo nikdy vyhlasene za skodlive, je plno jeho predajcov, akoze "mineralovy doplnok" co je samozrejme len nasadena maska.



165

Re: Prosím o radu a názor

Ano... ale ja to striebro nepijem. Mám tie zubné kanáliky otvorené, čiže to koloidné striebro si tam kvapkám....  Je to kvapknanie účinnejšie keď je ten zub otvorený a dostane sa až dole ku korenom ako iontoforéza?
Alebo mám stále pokračovať v oboch naraz? Aj kvapkať, aj prikladať striebro?



166

Re: Prosím o radu a názor

Iontoforeza je ovela ucinnejsia, lebo sa dostane vsade, tj aj do priestorov, kam ti koloidne striebro neprenikne.



167

Re: Prosím o radu a názor

OK, dakujem smile



168

Re: Prosím o radu a názor

Ahoj RNG,
tak prebehol pokus o znovuzaplnenie zuba (zatiaľ dezinf. vložkou), po 24h bolesť ako fras, na dotyk, zhryz. Práve som prišla od zubára, vložku vybral, vyčistil kanále (chuť to malo ako savo), dal antibiotickú výpln do korenov a celkové antibiotiká dalacin sad na RTG bolo vidno pod jednym korenom zápal.
Už som z toho zúfalá.
Robila som 5dní iontoforézu, čakala som, že zápal zmizne, nestalo sa. Prečo mi to nezabralo?

čo mám ešte užívať? Urobila som si 120kvapiek gse do litra vody, pijem a vyplachujem, je mi z toho už na vracanie. K tomu 3x1kapslu oregana a 2x denne si dávam probio healthy origins. Robím to dobre?

Mám doma aj dračiu krv. Mám aj to dávať? Poradil by si mi dávkovanie? Ja viem, že ty užívaš tú od rain tree, ale ja mám túto http://www.iherb.com/Amazon-Therapeutic … 30-ml/9183 Na obale je 2x denne 5kvapiek vo vode rozpustenej. Ďakujem ...

Prečo mi tá iontoforéza nezabrala? sad



169

Re: Prosím o radu a názor

Rng, prosím aj o názor. Ešte potrebujem urobiť jednu hornú sedmičku, mám tam kaz zboku zubu. Všetky plomby - na stoličkách -  mám už biele - vymenené. Zatiaľ držia všetky výborne.
Ale čítam, že na zadné stoličky je lepší amalgám. U nás je to ten strojovo miešaný, už pripravený.



170

Re: Prosím o radu a názor

Amalgamy drzia casto lepsie, nez ine materialy, lebo su jedovate a zabijaju teda mikroby, zialbohu mozu poskodit postupne aj nas.



171

Re: Prosím o radu a názor

Ďakujem..
prosím mohol by si napísať aj svoj názor na príspevok 168 ?



172

Re: Prosím o radu a názor

Zapaly mozu byt z roznych dovodov. Iontoforeza zabija nikroby ale zapal mohol byt aj z ineho zamorenia
Sangre de Grado pouzivam 2 x 15 kvapiek denne, a je tiez ciastocne protizapalove.
Silne protizapalove su najma curcuminoidy, davka 3 x 1500 mfgs 10 mg bioperinu pre zlepsenie absorbcie, tiez 2 x 600 mg boswelinu-, dumbier a hromada roznych silnych enzymov, ktore to zamorenie vyvolavajuce zapal odstrania.



173

Re: Prosím o radu a názor

Dobrý deň pán RNG. Písala som Vám už aj cez zdravie.sk, ale chcela by som Vás poprosiť tak komplexne o radu pri užívaní doplnkov, pretože vždy som sa Vás pýtala len na jeden druh problému, ale teraz by som to chcela zhrnúť a poprosiť o akúkoľvek radu, aká Vás napadne, či mi to náhodou nepomôže. Mám problémy s obličkami, už dlho možno 15 rokov, ale posledný rok sa zhoršili výsledky kreatínu na 430. Okrem toho mám vysokú močovinu , problémy s štítnou žlazou, robia sa mi modriny po tele, mám vysoký tlak, bolia ma klby,som anemická, a mám zvýšený cholesterol a vraj všetko to sposobili obličky. Mám ich malé a mám aj rodinnú preddispozíciu, takže sa len čakalo na nejakú chrípku, ktorá to celé spustila.  Som sledovaná lekármi, a na  štítnu žlazu a močovinu , obličky aj vysoký tlak beriem lieky, ktoré by som rada nahradila doplnkami. Železo , selen a kelp som nahradila a tiež lieky na cholesterol doplnkami , ktoré ste mi poradili, ale na obličky a vysoký tlak to nejako nezaberá, skúsila som aj jukl balíček, aj raw kidney, aj colostrum aj vysoké dávky cukru , tri dni po troch hodinách, oreganový olej tiež, aj vit.mk2, meĎ, spirulinu , nattinokinozu aj serapetozu, aloe veru. deli by ste mi pri mojich kombinovaných diagnozach niečo ešte doporučiť? Hlavne čo sa týka obličiek a toho vysokého tlaku. Ten je vysoký aj ten dia tlak, dnes nameraný 190/115. Maminka mala infarkt takto v mojich rokoch, a tým , že mám diagnozi po nej, nerada by som zažila ešte aj to/ neviem či prežila /. ďakujem vopred za Váš čas a odpovede. Viem, že Vás už dlhšie otravujem, ale keby Vás niečo napadne čo si myslíte, že by mi poholo, prosím napíšte.



174

Re: Prosím o radu a názor

Nuz to nevyzera vobec vsetko na problemy s oblickami.
Tvorba kyseliny mocovej sa da regulovat jedenim jediel s menej purinami
Vysoky tlak je casto sposobeny stresami a zlym spankovym cyklom.
Problemy so stitnou zlazou su obvykle sposobene nedostatkom jodu a selenu.
Cholesterol sa da lahko znizit branim policosanolu(40 mg) alebo/a red yeast rice. 2 gramy denne.
Modriny su sposobene oslabenymi stenami ciev, co sa da posilnit branim vitaminu C, L-lysinu ,bioflavonoidov a escinu.
Infarkty su zo zapchanych ciev(cistit ich treba lecitinom) a privelkej zrazanlivosti krvi, co sa da bezpecne riedit nattokinazou a serrapeptazou.

Naposledy upravil: RNG (2015-12-11 02:58:02)



175

Re: Prosím o radu a názor

Dobrý deň pán RNG.
A čo si myslíte o aké ochorenie sa jedná? Ja čítam vo Vašich všetkých témach, a skúšam nájsť podobné problémy ,aby som to nejako zvládla s doplnkami smile
Ten  policosanol si dávam , a môžem teda k tomu pridať red yeast rice, alebo stačí len jedno?
Spánok je teraz v poriadku a stres skúšam potlačiť stress b .
Na tú kyselinu močovú neni niečo z doplnkov? aby som nemusela ten milurit? Solgar, Herbal Water Pill, niečo takéto som našla, len neviem či to je vyložene na dnu?
objednala som ešte -Hawthorn-Berries-510-mg-180-Vcaps na ten tlak
a chcela by som sa opýtať či vravíte , že by som si pridala aj Source Naturals, Arctic Pure, Krill Oil, 500 mg? či by to na krv a cievy mohlo pomôct?
a prosím ešte či by ste mi poradili niečo na obličky .
štítnu som myslím vdaka vám vyriešila smile
ďakujem



176

Re: Prosím o radu a názor

Zdravotne problemy nemusia byt este ziadne choroby, mozu to byt jednoducho nedostatky alebo prebytky.
Kyselina mocova je zle rozpustna vo vode, taze ked clovek menej pije, tak sa u uklada vo forme ostrych ihliciek po celom tele a vyvolava rozne zapaly.
Znizenie prijmu purinov a alkalizacia tela ju z tela odstranuje
http://www.acumedico.com/purine.htm
Viamin C bioflavonoidy, najma diosmin, a rozne antioxidanty cievy spruznuju.
Niekedy su cievy krehke z roznycy nanosov a pre to si ich treba cistit lecitinom, lipazou a pripadne aj chelaciou, ktora odbura krehke mineralove usadeniny na nich.

Naposledy upravil: RNG (2015-12-11 19:10:53)



177

Re: Prosím o radu a názor

dobrý deň pán RNG,  na tie cievy by mohlo byť toto ? Natural Max, Fat-X, Lipase Inhibitor Formula, 60 Fastcaps  , iné som na iherb nenašla. Je to v poriadku? dakujem.



178

Re: Prosím o radu a názor

Nepoznam tie vyrobky.
Vitamin C najdes v roznych formach, najucinnejsie je ester C, lebo sa najdlhsie zdrzi v tele.
Z bioflavonoidov odporucam najma hesperidin a diosmin, v mnozstve aspon 2 gramy denne. Na antioxidanty su to vinpocetin, huperzin A a gingkolidy, samozrejme aj zmes carotenoidov, najma astaxanthim v davke az 12 mg.



179

Re: Prosím o radu a názor

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za radu a chcem poprosiť, vedeli by ste mi sem dať link na ten hesperidin? čo som na iherb našla , je všetko v mg, a to by bolo málo,ak je treba 2 gramy denne A ešte by som Vás chcela poprosiť, či by ste mi vedeli napísať koľko a aké produkty užívať na zvýšenie hemoglobínu, stále ho 
mám pod 100 a lekár potom vymýšla:)užívam teraz iron od firmy now foods 18 mg, dva krát denne už pol  roka, ale pravdepodobne to nie je dostačujúca dávka. Niekde na fore som čítala , že by sa k tomu mala pridať  meď bolo by to vyhovujúce ? Ďakujem Vám.



180

Re: Prosím o radu a názor

Skus brat 2 x 2 kapsuke tohoto
http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Ve … blets/7228
Na tvorbu cervenych krviniek treba nielen zelezo, ale aj med, a najma vitaminy B-6, B-9 a B-12. Ludom casto chyba najma B-12, takze si ho dopln tabletkami pod jazyk/sublingual. Lepsia forma je metyl cobalamin
staci aj tento lacny
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … Caps/46876 alebo ber silnejsi
http://www.iherb.com/Life-Extension-Met … nges/43166



181

Re: Prosím o radu a názor

Ďakujem Vám, a ešte otázka, myslíte ,že to železo čo užívam od fi now foods 18 mg je dobré a stačí taká dávka ?
Stále otravujem otázkami, viem, ale chcela by som to všetko objednať a mať v tom  jasno:)



182

Re: Prosím o radu a názor

Samozrejme ze staci. Niekde som cital, ze ked mas dobry kolobeh zeleza v tele tak ti staci len 3-4 miligramy.



183

Re: Prosím o radu a názor

Dobry den pan RNG, prosim vas, niekde vo fore sim nasla odporucania na hubu reishi, odporucili by ste mi   ju pri mojich problemoch s oblickami?  Dakujem za  vasu radu.



184

Re: Prosím o radu a názor

Reisi je adaptogen, takze je dobre na rozne problemy v tele.



185

Re: Prosím o radu a názor

Dobry vecer pan rng,  chcela by som sa spytat,bola som na kontrole krvi a hemoglobin mám 86. Unava je neskutocna, bolesti klbov pretrvavaju,ale ine problemy nepocitujem alebo som si uz na to ze mi je zle zvykla,lebo to trva uz od leta:-),  RNG  prosim vas,niekde som citala,ze anemia moze mat spojitost s  plesnou v kostnej dreni, napisali by ste mi nejake doplnky, ktorymi by sa to dokazalo dvihnut? Mam vsety horeuvedene problemy a beriem vsetky zakladne doplnky. Reishi este nedorazila,ale vsetko ostatne beriem. Ked sa nedam do poriadku, lekar bude zase vymyslat:-) ,  dakujem odpoved. Asi pred dvomi rokmi som odstavovala repu, co trosku pomohlo.ale odvtedy ju nemozem ani citit.



186

Re: Prosím o radu a názor

Nuz doplnky na krv by sa ti zisli, lebo malokrvnost znamena unavu. To znamena Easy iron, vitasminy B-6, b9 a najma B-12 pod jazyk.
Na plesne su oreganovy olej, enzym Candex, a tiez kokosovy olej. Plesne v krvi /kostnej dreni sa nedaju vyhubit bezsacharidovou dietou, ale mozu pri tom pomoct probiotika, tj teba brat kvalitne probiotika a podpoovat ich zmesou mikrovlaknin.
Na bolesti klbov ti mozu pomoct protizapalove ako curcuminoidy a doplnky na klbovy maz ako CMO alebo jest 2 avokada tyzdenne.
Odmorit sa da nielen repnou stavou ale ovela silnejsimi enzymami ako napr entericky pokryty pancreatin, pozri napr na
http://www.swansonvitamins.com/q?kw=tri … plitTest=B
davka 2 x 4 tabletky.
Tiez serrpapeptaza v davkach 3 x 120 000 SU



187

Re: Prosím o radu a názor

Dobrý deň RNG, prosím Vás viete mi dať nejaký link na ten entericky pokrytý pancreatin z iherb? všetko objednávam odtiaľ , lebo zo swansonvitamins je na slovensko vyššie poštovné a objednávam dosť za mesiaca, a čo som našla všetko už nepredávajú a neviem si z tých čo tam sú vybrať správny. Hladala som aj na fore, ale vačšinou čo sú tam linky na pancreatin sú už vypredané alebo sa už nepredávajú. Ďakujem Vám.



188

Re: Prosím o radu a názor

Co sa tyka pancreatinu entericky pokryteho, tam je Swanson podstatne lacnejsi, ale silny napr odtialto je tiez dobry, aj ked trochu drahsi na pouzitie
http://eu.iherb.com/North-American-Herb … 0-ml/10176
http://eu.iherb.com/Natural-Factors-Zym … 38Tabletky
tam obsahuju ekvivalent 3200 mg pancreatinu, tj davka je 2 x 2 na intenzivne cistenie.

Naposledy upravil: RNG (2016-01-22 20:02:25)



189

Re: Prosím o radu a názor

Dakujem Vam :-)



190

Re: Prosím o radu a názor

Dakujem Vam :-) ten druhy link nejde otvorit, skusili by ste mi dopisat nazov toho produktu? Dakujem



191

Re: Prosím o radu a názor

http://eu.iherb.com/Natural-Factors-Zym … blets/2674



192

Re: Prosím o radu a názor

Dakujem :-) objednane,  a prosim ta rng, ten b12 co si mi poradil staci 1x denne rozpustit pod jazykom?



193

Re: Prosím o radu a názor

5 mg vitaminu B-12 pod jazyk je viac ako dost.



194

Re: Prosím o radu a názor

Dobrý deň RNG, chcela by som sa opýtať na doplnky na obličky, bola som na sono a zistili ,že sú tam aj cysty je ich viacej a maličké ,ináč obličky  sú len menšie ale hladké ,  asi pred 5 rokmi som bola , ale cysty neboli. Prosím vieš mi poradiť čo na cysty z iherbu ? čítala som aj príspevky ostatných ,len neviem či môžem tie doplnky čo si im radil použiť aj pri mojej diagnoze. Ďakujem veľmi pekne a ešte ma trápia  v poslednej dobe také maličké hnedé , ploché bradavičky po celom tele. Ja mám také normálne od dectva, ale tieto sú také trošku vystúpené ale ploché, a je ich plno hlavne na bruchu a krku. Ďakujem ti za rady a za týžden by som mala ísť na kontrolu s tým hemoglobínom, tak napíšem jak vyšli výslledky, dúfam, že už to bude aspon nad 100, to by ma zachránilo pred dalšou chemickou liečbou. ešte raz dakujem.



195

Re: Prosím o radu a názor

Na vsetky nefunkcne teniva treba silne enztericky pokrte enzymi, mozno vcitane aj tych bradoviciek, zarucene cyst. A doplnky jodu a selenu, lebo tie sa tiez podielaju na vyrobe enzymov v tele
Zelezo sa da doplnit napr Easy Iron, co by som bral aj spolu s vitamninmi B, ako napr stress B, a osobitne B-12 pod jazyk/sublingual



196

Re: Prosím o radu a názor

Dobry den RNG tak som bola na kontrole, ale zvysenie po vsetkych opatreniach po mesiaci bolo v hemoglobine len 97,tak mam navrh od lekara transfuziu, mirceru alebo darbepoetin:-(,  som z toho nestastna, co by si poradil?



197

Re: Prosím o radu a názor

Ked si pouzivala vsetky odporucene doplnky, tj na krv aj proti plesniam, tak sa ti uz musel krvny obraz zmenit. Tranfuzia je len docasna, treba riesit zaplesnenie kostnej drene, inac to mas za dva mesiace spat.
https://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/d … bumin.html
Ziabohu oba spomenute lieky neriesia nizku tvorbu cervenych krviniek a maju znacne skodlive postranne nasledky.



198

Re: Prosím o radu a názor

Dobry vecer RNG. Asi tenzymactive bol kratko uzivany,len dva tyzdne som ho uzivala,mozno,preto nebol este ten vysledok taky aky by mal byt,vsak v uzivani pokracujem ale este som na nete nasla nejaku studiu o vitamine c s bol tam spomenuty niatin ako doplnok, ktory pomohol oddialit dialyzu obliciek. Prosom ta vedel by si mi poradit vhodny pre mňa? Chcela by som to vyskusat. A este by som sa chcela spytat,ked sa objednava z swansonu, je tam postovne okolo 15e, to sa zapocitava do celkovej sumy objednavky,pri urceni cla? Nevies? Dakujem za odpovede a Tvoj cas.



199

Re: Prosím o radu a názor

Mnozstvo chemickych liekov napada ladviny, tj v prvom rade by si nemala brat skodlive lieky na ladviny
Ploche bradavice su vysledkom virusov HPV a zvysenim viralnej imunity by mnohe mali zmiznut.Odporucam na to vyssie davky vitaminu C, monolaurin a colostrum.



200

Re: Prosím o radu a názor

dobry den,colostrum aj vitamin c uzivam,len ta chcem poprosit o link na ten monolaurin, zda sa ze je vypredany, ja objednavam z iherb,jvoli postovnemu,ale naposledy sa mi stalo, ze balicek nedorucili. musim to nejak reklamovat. a este by som sa xhcela opytat,co povies na tieto produkty   http://www.hoogle.sk/ dakujem vopred za ten link na monolaurin.