101

Re: koloidne striebro

no na striebro samento a olivove listy chlamydie reaguju kasel sopel boelsti pluc mozgova hmla na gse ereguju vobec je to ais tmy ze vyrobca uvadzal davnejsie neviem ci este stale na stranke ze gse nici obal bakterii mezabija ich priamo a chlamydie obal nemaju ani antibiotika ktore nicia obal a nezabija na ne nezaberaju tak asi preto gse nefunguje. no myslel som vlastne 2*3 ako pises ale niekedy aj 3*3 som obcas dam. uz to ide do penazi aj celkom. no a tie antibiotiak mi na zaciatku reagovali a po liecbe striebrom uz nezaberali ked som skusal par dni takze aj tak ich neberem ,pravdepodobne to striebro uz oslabilo lebo na tie antibiotiak kazdy reaguje . a aj tak sa nedaju zohnat tak lahko .treba mat bud znameho na colnici co to precli z internetovej lekarni ci lekarnika. a vlastne este nikdo sa antibiotiakmi z toho nedostal len ostal na ne odkazany lebo po vysadeny sa to este viac namnozilo kedze ostala znicena imunita plus vela koinfekcii maju ti ludia kvasinky a eb virusy boreliozy naozak mi to pride ako sebevrazda. mne sa zda ze najviac mi pomohlo tvoje striebro myslim ze na 70percent to mam uz lepsie po nom je najlepsie zlepsenie a najmenej zle .a to som pil len asi dve deci denne, na nete ludia piju tych zbrnd aj 16oz
nevies ci ej ta hmozdinka plasovy vhodna podvodu do toho generatora z coho sa to mzoe vyrabat? a ci sa da pozit niaky lep alebo ziadny nie je vhodny?

Naposledy upravil: 5qo (2011-12-16 15:12:46)



102

Re: koloidne striebro

ATB aj GSE a ine su ucinne na bakterialnu formu Chlamidie pneumonie, ked sa zmeni hlavne posobenim atb na vnutrobunecnu bezplastovu L-formu, tam uz atb velmi nepomahaju a tam skor pomahaju prostriedky ucinne  na mykoplazmy.
Nuz a na tretiu form, spor zatial nepomoze nic ineho, len cakat, kym sa vyliahne tj zmeni na mykoplazmicku co bakterialnu formu.
Preto je liecenie tak problematicke
Na zrychlenie toho "vyliahnutia" sa niekedy skusaju tyzdenne prestavky v brani antimikrobialnych, co "presveci" niektore zo sporov sa vyliahnut a potom je sanca ich znicit.

Samozrejme, cistenie tela enzymami a dobra probioticka flora pri tom pomahaju
Enzymi niekedy pomozu odmaskovat bunky, v ktorych sa L-formy schovavaju. Podobne sluzi aj NAC, a udajne aj Samento.

Naposledy upravil: RNG (2011-12-16 15:24:36)



103

Re: koloidne striebro

a nylon-hmozdinka? dal by si ju pod vodu ciradsej nie?
a tu prestavku by si ako casto daval? ja som ttaku dlhu vlastne ani neskusal dat..vyskusam

Naposledy upravil: 5qo (2011-12-16 16:56:54)



104

Re: koloidne striebro

V protokole Vanderbilt /Wheldon spominaju prestavky 1 az 2 tyzdne, na to, aby sa tie spory "vyliahli", ked pocitia, ze sa na ne neutoci.Preto som si myslel, ze obdobne pauzy su treba aj pri doplnkovom lieceni.



105

Re: koloidne striebro

nespomina ako casto?



106

Re: koloidne striebro

Neviem, ja som tak daleko vsetky tie diskusie okolo toho nesledoval. Oficialne to vlastne ani nie je v povosdnych protokoloch spomenute, len neskor v diskusiach pacientov som to uvidel a zdalo sa mi to velmi logicke.



107

Re: koloidne striebro

este k tomu miesanie ty polyetlyen tak vhodny na vrtule kde zohnal prosim ta.myslim taky hrup aby sa neohol po odporom hustoty vody. ja som zohnal hrube jedin pp zo skatule ale ked som ho sutrihol som zistil ze bol pevny len v tej skatuli a samostttny kusok bol nedostatocne hruby. hrube nieco som zohnal jedine PVC to je asi envhodne nie ?
ty mas odkial taky hruby polyetylen?



108

Re: koloidne striebro

este k tomu miesanie ty polyetlyen tak vhodny na vrtule kde zohnal prosim ta.myslim taky hrup aby sa neohol po odporom hustoty vody. ja som zohnal hrube jedin pp zo skatule ale ked som ho sutrihol som zistil ze bol pevny len v tej skatuli a samostttny kusok bol nedostatocne hruby. hrube nieco som zohnal jedine PVC to je asi envhodne nie ?
ty mas odkial taky hruby polyetylen?



109

Re: koloidne striebro

Moja miesacka sa toci, len 300 otaciek za minutu, takze tam nie je extra velky odpor vody



110

Re: koloidne striebro

Pozná niekto tento generátor koloidného striebra ?

http://www.silvermedic.sk/pre-odbornikov

Naposledy upravil: tr2 (2011-12-22 16:40:17)



111

Re: koloidne striebro

Zaujimave, ale nevidim tam nikde miesanie, takze pochybujem o prilis dobrej kvalite. Kedze sa jedna o malu nadobku a hovoria o 18 hodinach na vyrobu, maju male prudy a tak im verim, ze ich ciastocky su pomerne male. Ale maju na druhej strane plno vacsich fliackov, ktore treba filtrovat a nepozmam bezne jemnejsie filtre, ako 0.1 mikronu, bezne su nad 1 mikron(mikrometer) a najucinnejsie strieborne ciastocky su pod 2 nanometre, tj filtrovanim tie 0.1 mikrometra=100 nanometrove "kusiska" neodstranis.Tym nehovorim, ze by ta voda nebola ucinna, len nie maximalne kvalitna, len priemerne.Nuz a cena je absurdne vysoka za 2 strieborne drotiky a trochu jednoduchej a lacnej elektroniky.



112

Re: koloidne striebro

Pomaha koloidne striebro aj na gardnenellu? Ak ano, tak skor vyplach alebo vnutorne uzivat?



113

Re: koloidne striebro

Nedavno som citala, ze pri uzivani striebra sa udajne dlhodobo vytvara rezistencia na vsetky antibiotika. To je vraj novy poznatok. Je to mozne?



114

Re: koloidne striebro

Devil, neviem, nemam ziadne data, ale je to pravdepodobne ucinne na kontakt.Ale ako daleko sa koloidne striebro v urinarniom trakte dostane, kym sa jeho ucinok zoslabi, to ti neviem povedat.
\Yanie, v literature sa siri hromada lzi, ktore maju sluzit ako obrana farmacie pred konkurenciou doplnkov a toto je jeden z nich.
Je pravda, ze mnohe tazke kovy sposobuju atb rezistenciu, ale striebro medzi ne nepatri. Aspon nikde to nebolo so striebrom nijak dokazane.Lebo striebro je velmi malo zlucive .
Plati to ale na ortut, olovo, kadmium a arzen, ktore su vsetky dobre zlucive. A samozrejme aj ich  davky musia byt dostatocne v tele, nie tak male, ako dostavas z koloidnej striebornej vody pri obcasnom pouziti tj par miligramov.



115

Re: koloidne striebro

RNG, dakujem. Viem, ze sa siri kopa dezinformacii, no pre istotu si to overujem. Zlakla som sa, lebo obcas striebro uzivam a aj planujem.



116

Re: koloidne striebro

Nuz ja hgo pouzivam vyse 10 rokov z casu na cas, najma na oci a tvar, lebo mam "syndrom suchych oci" tj premnozene virusy , asi herpes HSV1, ktore mi zrejme napadaju slzne kanaliky a dlhsi cas som nemal spravny nocny cistiaci slzotok.
Dnes sa rano zobudim s karpami(vysusene slzy) ako za detstva a nebrhlim si oci a nevidim rozmazane, ako predtym.
Slzy totizxnielen cistia, ale obsahuju rozne ochranne latky, aby sa v slizniciach oci nemnozili nejake nakazy, ktore sa tam mozu zo vzduchu(a spinavych ruk, ked si ich brhlis) dostat.



117

Re: koloidne striebro

Na tvar si aj ja zvyknem davat, ale na oci ma nenapadlo. Vdaka za dalsiu radu.



118

Re: koloidne striebro

Aj do nosa, ako kvapky. Cez nos  totiz prejde hromada vzduchu a v nom je casto rozna kvapockova infekcia, tj nos je prvy nakazeny a odtial sa vsetko s hlienami moze dostat dovnutra. A v prinosnych dutinach sa casto nakazy zdrzuju roky, telo ich tam nevie vyhubit, len odtlacat hlienami., A tak sa znova a znova dostavaju do hrdla, priedusie a pluc. A clovek nevide z kaslu mesiace, co plucam skodi a vedie k astme, zaduchu a COPD.To znizuje celkove okyslicenie tela, oslabuje a znizuje imunitu, a zaroven tym  skracuje zivot.



119

Re: koloidne striebro

prosim ta rng. ja som ti davnejsie pisal ohladom toho generatora na to striebro kedze dlhodobo pijem striebro na chlamydie uz 4mesiace kupujem z lucenca ale stale sa mi nedari srpavit ten generator lebo sa mi robia velke castice. najprv som myslel ze to je materialom lopatky ako sme sa o tom bavili.lenze som to cele prerobil uz to je z poletylenu aj vrchnak je vystruzeny z polyetylenu. lenze som dal prec lopatku a stale sa robia velke castice z platnicky doslova zlieza to striebro  a to aj potom co som to skusal bez lopatky a bez miesania takze bude chyba asi v zdroji ked nie v striebre.vo vrchnaku to asi nemoze byt lebo su mokre steny odparovanim...myslim ani male castice striebra sa s vodou neodparia na ten vrchnak ze?tam je cisto voda asi nie? ak sa prvy krat nieco do tej platnicky nedostalo ked som mal plexisklovu lopatku tak musi byt chyba asi v zdroji .nemohlo sa z toho plexiskla nieco doplatnicky dostat?lebo raz som si daval platnicku(inu) cez baterku na telo kde som mal jodove skrvny a dostalo sa do platnicky a vznikli tam cierne flaky(tak ten proces prebieha aj opacne ?). no a ten zdroj mi nameralo 4,7V a prud 1,25mA ale je to bezne trafo lacne kde sa prepinaju potenciometrom volty ja tam mam 6V a za tym dva 10k odpory palalene.
na internete som sa docital ze pri beznom zdroji nie je stabilizovany prud a pri elektrolize to kolise tak to bude asi tym. tu je ten clanok je to v tretom odstavci
http://grajda.wgz.cz/zdroj-proudu-k-vyrobe-koloidniho
aky zdroj si pouzil ty aky je vhodny???? este raz dakujem za vsetky rady velmi mi pomahas
uz som z toho dost zufaly uz som do toho dost investoval a uz sa s tym neviem pohnut lebo prud mam maly aj napatie vsetko je zo skla a polyetylenu aj meisanie som tam mal tie z polyetylenu a vzdialnost medzi elektrodamy je 3cm k tomu je to meisanie do trojuolnika tiez 3cm. neviem co ine by tam mohlo byt zle spravil som to tak ako si hovoril:(

Naposledy upravil: 5qo (2012-01-16 16:12:09)



120

Re: koloidne striebro

Dufam ze pouzivas jednosmerny zdroj, nie striedavy a striebro je zapojene na + pol.
Ja mam zdroj , ktoru ma v obvode zapojenu LED(fotoemitujucu diodu) a kondenzator na vyrovnanie prudu, inac nic zvlastne. Nevidim, preco by sa to malo nejak extremne komplikovat . Pri velkosti mojich elektrod mam prudove hustoty hlboko pod 150 mikroamperov na cm stvorcovy aj pri meranych koncentraciach (TDS) vyse 30 ppm.

Naposledy upravil: RNG (2012-01-16 22:27:17)



121

Re: koloidne striebro

plochu mam dobru takze tam problem nie je a prud je jednosmerny este mi to potvrdil aj merac kedze tam je to AUTO a same to rozpozna.. moze to byt tym ze tam treba ten kondenzator a fotodiodu?a inac zdroj mas aky ?tiez len trafo? a ten kondenzator a foto diodu ako treba zzapojit a akyparametre by mali mat? myslis ze to moze byt tym ze ten prud tam kolise kedto nie je niecim stabilizovane?



122

Re: koloidne striebro

Samotny transformator na tom mojom  dava sice 12 voltov(meranie na prazdno) ale fotodioda a odpor to znizuju znacne, ale nie linearne, tj cim vacsi prud, tym nizsie napatie.
Ja mam anodu na spodu flase, takze ked sa na katode vylucuju drobne chlpky stirebra, padaju spat na anodu. Takze nemam ziadne straty. A naviac z tych popadanych kuskov sa vlastne zvacsi plocha anody na spodu flase  az na velkost celeho dna. Takze mam velmi nizke prudove hustoty a najviac som tam nameral prudu 3 mA, ked voda citala  36 ppm. Vzdialenost drotu katodu je asi 10 -30 cm od spodu nadoby(zvysly drot.
Vyrobit 3 litre takeho superjemneho ionicko koloidneho striebra ,asi 25 ppm(lebo nevyprazdnim nadobu celkom, len na 2/3, tj zostane v nej 2 litre)trva asi 2 - tyzdne.

Naposledy upravil: RNG (2012-01-16 19:09:11)



123

Re: koloidne striebro

a to mas obycajne trafo ako ja a pri tych 12V mas aky prud ? ako si za to zapijil ten kondezator a fotodiodu? myslis ze by tie velke castice mohli sposobit tie vykyvy?a tu anodu a katodu mas kolko ma seba ked je anoda zospodu?inac z tej katody sa nieco odlupuje to som nevedel.a ked to padne na anodu to sa "prilepi "na nu?



124

Re: koloidne striebro

Kondenzator je paralelne, aby pohlcoval vykyvy, vlastne je to LED=svetlo emitujuca dioda je seriova. Pri zvyseni prudu sa viac rozsvieti a je na nej vyssie napatie, tj reguluje prud ciastocne, nelinearne, tj nie ako odpor.



125

Re: koloidne striebro

takze staci kondenzator a tu diodu netreba teraz neviem ci som to pochopil spravne. a o jakej hodnote by to malo byt ked mam na vystupe 4,7V a 1,25mA. myslis ze tie vykyvy mozu sposobovat to ze sa tvoria velke castice a tymto sa to odstrani?



126

Re: koloidne striebro

Na katodu(-) si vzdy nasadaju castice, tomu sa nemozes vyhnut nijak.Preto som si ja navrhol system, kde tie castice padaju spat na anodu,,aby sa znova a znova  mohli pouzit az pokial nezostanu v roztoku ako iony alebo koloidne ciastocky.



127

Re: koloidne striebro

zdravim rng. neviem ci si pamatas mam plucne chlamydie skoro rok a kupujem striebro z lucenca kvanta,ale v poslednej dobe berem skor olivove listy a samento kedze ako sme sa o tom generatore striebra bavili sa mi ho nepodarilo rozbehat. lenze v posednej dobe po asi 9mes sa mi spravila alergia na samento dost neprijemna a uz ho nemozem uzivat tak som sa vratil k tomu generatoru aby som ho konecne vyriesil vsetko mam zostrojene miesanie vrchnak z plastu vysustruzeny sklenenu nadobu z velkym hrdlom platnicky 3x1oz pozvarane do seba ale problem so mal este pravdepodobne zo zdrojom ked som pouzik beznu nabijacku s odporom na vystupe bolo myslim 2ma a 6v ak si spravne pamatam a robilo to take tie strieborne zhluky a platnicky boli dost"ohlodane "takze mi z toho vychadza ze musim mat pri elektrolize velky prud -kedze to asi kolise ked nie je pouzity zdroj stabilneho prudu.tych2ma co ma byt na vystupe to je naprazdno? na internete pisu ludia ze treba zdroj konstantneho prudu,je to pravda?tam potom kolise dost napatie spolu z odporom roztoku nie?nevadi to eletrolize? ty pouzivas aky zdroj,beznu nabijcku?ak hej ake ma udaje na vystupe(prud,napatie) bez tej diody a kondennzatoru co si spominal ze tam mas zapojene?a aka je hodnota toho kondenzatora?este raz dakujem za rady, uz som z toho celkom zufaly stale chrcim a som unaveny a zda sa mi ze najlepsie striebro zabera .uz asi tri stvrte roka si kupujem z lucenca a pijem z prestavkami asi dve deci denne ale chcel by som skusit aspon dva krat viac len to by som uz nezvladol kupovat(



128

Re: koloidne striebro

2 deci denne by malo byt dost.
Skus roztok GSE.
Erozia elektrod je z nedostatocne cistej vody. Ta musi byt deionizovana.
Kondenzator mam 10000 mikrofarad, ale najviac pre stabilizaciu robi asi ta fotodioda.



129

Re: koloidne striebro

ja mam tu klasicku megahome destilacku ale ked je novy filter ukazuje to lacnym tds metrom 0 ppm. pijaval som 2 deci necele denne a dsot mi to pomohl oale teraz niak stojim namieste a uz to aj dost po 9mes ide do penazi (.ten kondenzator sa pripaja do serie anodou na anodu zdroja (pred diodu?)ze? a ty to mas cez klasicke trafo spravene? ake mas hodnoty prudu a napatia naprazdno? este raz dakujem



130

Re: koloidne striebro

fotodioda je seriove zapojena do obvodu, kondenzator paralelne(tj prepaja sa medzi + a minus polom.
Nspstie na prazdno mam 12 voltov, prud popripojemi na elektrodu naplneneho generatora je od 50 mikroamperov( pri vode citajucej od 0.4 do 0.5 ppm) na zaciatku, ked tam dam deionizovanu vodu a stupne postupne az na 2 ma, vtedy mi voda cita zhruba 25 ppm meracom TDS.



131

Re: koloidne striebro

super dakujem, ta dioda by mala byt pred ci za kondenzatorom zapojena? a je jedno ci je v serii zapojena na plusku ci minusku zdroja?

Naposledy upravil: 5qo (2012-04-08 18:28:15)



132

Re: koloidne striebro

Lepsie je za, aby nedostavala narazy prudu. Za kondenzatorom je hladsi prud.
Seriove zapojene je jedno, ci v obvode anodovom(+) alebo katodovom(-)
Kondenzator je zapojeny medzi plus a minus drotmi. O Pozor na polaritu, silne tantalove kondenzatory su elektrolyticke tj maju + a minus stranu.



133

Re: koloidne striebro

este posledna na polaritu tej diody  ked ju dam napriklad na minusko zdroja,ma ist smerom k tomu  minus zdroja anodou ci katodou?



134

Re: koloidne striebro

Ani neviem ako sa fotodioda zapaja. Ta, co mam v obvode nie je oznacena nijak.A ja som to sam ani nezapajal, to je modifikovana verzia komercneho generatora na striebornu vodu, kde som zmenil povodne drotove elektrody na jednu drotovu(-) a jednu velku plochu na spodu flase(+) a pridal sonm k tomu maly motorcek na miesanie. Povodne tam bola mala vzdusna pumpa,ako v akvariu, co prebublavala a tak miesala obsah.



135

Re: koloidne striebro

RNG, bol by si ochotný poradiť čo všetko je potrebné k legálnemu predaju koloid. striebra? Ďakujem.



136

Re: koloidne striebro

Zialbohu koloidne striebro sa nemoze na Slovensku ani v cechach legalne pouzivat na liecenie, dokonca najnovsie ani na vnutorne pouzitie.Medicke autority sa postarali o to, aby zlikvidovali konkurenciu farmaceutickym patentovanym liekom dokladne.



137

Re: koloidne striebro

Ako ho asi môžu  predávať tí na trhu? Napr. ako dezinfekčný prípravok proti plesniam? Je potrebné dať to niekde na testaciu a shválenie? Teda mať na to nejaký certifikát? Inač ceny za aké to predávajú sú nenormálne.



138

Re: koloidne striebro

Nuz obrat sa na Lucenec, tam som to povodne pred rokmi nainstaloval a udajne este stale to vyrabaju. Povodna kvalita bola dobra, oskusane na mnohych ludi s uspechom a cena podstatne nizsia.
Na Slovensku musi byt kazdy potravinovy doplnok schvaleny, ale predava sa tam plno neschvalenych z dovozu.
Samozrejme nesmu mat ziadne skodlive postranne ucinky, najma ked su vyrabane v USA, kde sa sice neschvaluju, ale kontrola je velmi prisna a tresty za skodlivost nepredstavitelne velke, takze skodlive nikto na trh nevypusti, to by sa rovnalo samovrazde.
Ani len obsahy sa nesmia lisit viac ako +-5% tophop co na flaskach prehlasuju, inac trest je zavretie vyrobni, zhabanie majetku a vazenie pre majitelov.
Tak isto mozu byt potrestani vyrobcovia, ked napisu na flasku akekolvek zmienky o liecivosti doplnkov. Tj zhabanie majetku a az 2 roky vazenia. Tak ako za predavanie drog.

Tvrdenie o liecivosti moze byt len na FDA schvalenych liekov, kde proces schvalovania trva az 10 rokov a stoji v priemere 850 milion dolarov na kazdy novy liek.



139

Re: koloidne striebro

Takže z Lučenca sa nám podarilo objednať koloidné striebro. Číslo je to isté ako tu kedysi uviedol užívateľ vlado
0949 127 872  -  najprv boli nedostupní, ale po 1 dni sa ozvali.
Cena = 8 € za liter
Poštovné = 5 € (ak sa nemýlim, opravím potom ak píšem blbosť) - objednať sa dá najviac 5 litrov na jeden balík, potom sa poštovné zvyšuje



140

Re: koloidne striebro

OK, dobre vediet. Ja s nimi nemam uz prakticky ziadny kontakt.



141

Re: koloidne striebro

Zdravim RNG chcem sa opytat ci sa moze  Koloid. Striebro uzivat v kombinacii s antibiotikami napr. Duomox ci KS nezabije antibiotika?
Mam zisteny Haemophilus parainf. da sa to liecit KS a ci je lepsie drzat ho pod jazykom niekolko minut alebo rovno prehltnut?
Mam KS 20ppm vazim 69 kg kolko ml denne mozem uzit z KS na ten haemophilius ?
Dakujem RNG za odpoved s pozdravom Leung.



142

Re: koloidne striebro

KS nezabije nic ine , okrem roznych mikroorganizmov. Ucinok v zaludku je len par minut,  da sa aj rozprasovat a inhalovat, takze moze byt ucinny v plucach prieduskach a podobne. Tieto neprijemne bakterie tvoria biofilmy, takze GSE/citricidal ma na ne maly ucinok, bez odmaskovania.
Posilnenie probiotickej flory tiez moze pomoct, NAC( a oreganovy olej tak isto mozu pomoct, z antibiotik su to quinolony. Osobne by som sa ale quinolonom vyhybal, lebo su dovod na rozne neprijemne premnozenia v tele znicenim probiotickej flory, ako clostridium difficile, VRE, MRSA a ine plagy.
Duomox(amoxicilin) pochybujem, ze zaberie, ale kto vie? Urcite mas ale lepsiu sancu v spojeni s NAC(2 x 600 az 1200 mg) na odmaskovanie.  biofilmov.



143

Re: koloidne striebro

Ahoj RNG, môžem ťa poprosiť? Dal by si tu nejaký link na koloidné striebro? To KS, ktoré si kupuješ, dá sa objednať cez net?Ďakujem



144

Re: koloidne striebro

Pozri prispevok cislo 139 v tejto teme.
Ja sam si KS vyrabam sam , ved aj zariadenie/generator , naktorom vyrabaju KS v Lucenci, som nainstaloval osobne.



145

Re: koloidne striebro

Ahoj RNG, prosim Ta, kolko denne a ako mam uzivat koloidne striebro z Lucenca? Mam nalez v hrdle pseudomonas aeruginosa a v nose aureus staphylococcus, bude to na ne ucinne? GSE je vraj terazv predaji velmi nekvalitne a nehorke v USA, ale ze je aj na ne tak neucinne..... Staci NAC, koloidne, Betaglukany, Pancreatin a Probiotika na zvladnutie preudomanady?  Napis hlavne polopate davkovanie toho koloidneho, to som este nebrala, tak neviem..... Dakujem, Petra



146

Re: koloidne striebro

GSE z firmy NutriBiotic je sice nanic nove, ale v Centrum Regenerace dostanes este povodny citricidal, 60%. , aspon tak tvrdia.
Koloidne striebro moze byt na dane infekcie ucinne, v hrdle kloktanim v nose kvapkami do nosa v lese s hlavou zaklonenou co najviac dozadu.
Pseudomonas aeruginosa, je bezna bakteria, vsade okolo nas,  je to bakteria casto sa maskujuca do biofilmov, preto na jej znicenie ju treba najprv odmaskovat.
Na to je dobre brat NAC(N-acetyl cysteine, na Slovensku ACC=acetyl cystein) v davkach 2 x 600 az 1200 mg. Potom odmaskovanu ju casto nase telo vie zncit, aj atb a rozne antimikrobialne prirodne si na nu ovela (radove!) ucinnejsie.
Inac mikrovlakniny odporucam brat kazdemu cely zivot a obcas si nasadit kvalitne probiotika. Inac mame podstatne nizsiu imunitu a telo zamorene produktami mikrobov, ktore su v crevach namiesto probiotik.



147

Re: koloidne striebro

Ďakujeeeeem! A vnútorne to koloidne striebro mám ako brat? Už som telefonovala s tou pani z Lucenca, dnes mi poslala 2 litre striebra..... Ako mám ošetriť flasticku s rozprasovacom napr. Co bola od kvapiek do nosa? Treba vyvarit? Ci stačí vyplachnut destilovanou vodou, ususit a naplniť striebornou vodou? Moze byt aj sklenena flasticka? Ako dlho užívať NAC?



148

Re: koloidne striebro

2-3 krat preplachni destilovanou alebo len napln koloidnou, pohrkaj a vypi skor nez sa znici. Moze byt aj sklenena, samozrejme
NAC teraz v sezone infekcii ja osobne pouzivam uz vyse 2 mesiace. Moje zlate vnucence vzdy prijdu usoplene a podelia sa o vsetky nakazy, co pozbierali kadekde so mnou.
A ja som od detstva velmi nachylny na choroby hornych dychacich ciest.
Tak beriem NAC pravidelne, nakoniec je to len druh aminokyseliny, ziadny liek so skodlivymi postrannymi ucinkami.
Tak isto beriem aj aminokuselinu L-lysin na posilnenie kolagenovych struktur, co ma tiez dopad na zvysovanie imunity. Beriem ju v kyslej forme, kde HCl v nej mi zvysuje moje nizke kyseliny v zaludku.
O to viac sa musim ale alkalizovat, co robim v niektore rana pol lyzickou Kalinatu(KHCO3=draselna bikarbona)



149

Re: koloidne striebro

Si zlaty, dakujem , uz len ze kolko koloidnej vody mam pit denne, napis davku, mam 88 kg....



150

Re: koloidne striebro

Koloidne striebro nemusis vobec pit, staci s nim kloktat a kvapkat do nosa a oci.
Ja pijem koloidne striebro-hlt,  len ked mam pokazeny zaludok, Tam je to velmi ucinne, ale len niekolko sekund, lebo kyseliny ho znicia.
Ale staci to zatial vyhubit rozne mikroby v zaludku, tj tie, co sposobuju bolest kvasenim a hnitim jedla pri nedostatku /prilis rozriedenych kyselinach, ked sa clovek preje.
Inac moj brat si snim vylieci za 3 tyzdne helikobacter pilori davkami stvrt deci 3 az 4 krat denne, najma na prazdny zaludok.

Naposledy upravil: RNG (2013-03-12 20:47:09)