1

Téma: MMS

Ahoj RNG,

poslednu dobu sa zaujimam o pripravok MMS, ktory sa da pripravit v domacich podmienkach a jeho az neuveritelne vysledky na choroby organizmu. Napriek tomu, FDA tento pripravok nazvalo "bielidlom" a chemikaliou, a odporuca neuzivanie tohto produktu a varuje pred nim. Ktovie asi tak preco pred nim varuju, aj napriek tomu ze ma podlozene velmi pozitivne vysledky, a na druhej strane, od odporucani FDA zomiera rocne kludne aj daleko viac ako 700.000 ludi, na uzivanie klasickych "liekov".

Co si o tom myslis, popr. o davkovani??



2

Re: MMS

Nuz pozname davky na sterilizovanie vody tj podobne koncentracie v tele by mali pracovat podobne.
Viaceri to skusali s chlornanom vapenatym( Ca(ClO)2    MMS2)100 az 200 mg v kapsuliach viackrat denne. Ja osobne som to este neskusal, hoci asi v detstve som to musel vyskusat, ked som sa napil pri potapani vody z bazenov do ktorych sa na dezinfekciu pridavalo toto "chlorove vapno"
Ten MMS1, co je kyselinou aktivovany chloritan sodny vobec nepoznam osobne.
Tiez je velmi ucinny ako antimikrobialny prostiedok a silny oxidator, co je ucinne aj na rakovinne bunky, ktore nemaju "radi" vela kyslika.
Ako som sa ale vyjadril uz viackrat, to su silne chemikalie a nie potravinove doplnky, a toto forum je na potravinove doplnky



3

Re: MMS

Teraz ma napadlo ze moj syn mi vravel ze uz davnejsie pred tym mal podobny vytok z ucha a ked sa na plavarni potapal tak mu to preslo...to moze byt podobny pripad...



4

Re: MMS

Vobec by som sa necudoval. Ako decko som plaval v tak spinavej vode, ze v nej nebolo vidiet absolutne nic, vymienali ju na Tehelnom poli v strednom bazene raz za tyzden a predsa aj ked sme sa jej nachipali, nepamatam sa, ze by sme bolo chori.A veru kazdy vecer tam sprava(vtedy sa o to staral Ing Skakala pokial, si dobre pamatam, tam hadzali lopatami chlorove vapno(chlornan vapenaty) a tiez v sprchach proti pliesnam na nohach.
Dezinfekcia vod sa robi zhruba 450 gramov na 40 000 litrov, tj 12 gramov na 1000 l,
12 mg na liter/kg= 12 ppm. V takej koncentracii to vybije 99% + mikrobov, neviem co tomu vzdoruje, lebo aj rozne parazity sa tym znicia(nalevniky a ine, vcitane algae)



5

Re: MMS

Aj ked je toto forum o potravinovych doplnkoch, tak pre informaciu uvadzam, ze s MMS1 a MMS2 mam uz takmer 2 roky velmi dobre skusenosti.Pomocou MMS sme uspesne vyriesili viacero zdravotnych problemov, vratane rakoviny/ samozrejme, ze bez chemoterapie a radioterapie/.



6

Re: MMS

Ved preto mam aj ja doma zasobu chlornanu vapenateho(MMS2) a prazdne kapsule na plnenie, lebo keby sa im podarilo tuto uzitocnu chemikaliu stiahnut z trhu pod nejakou zamienkou, nechcel by som v pripade potreby byt bez nej.Clovek nikdy nevie, ci to bude potrebovat niekedy a ci sa mu podari vsetky problemy adresovat len potravinovymi doplnkami.
Zatial sa mi to na stastie dari, ale co ked im" unikne"(alebo potajomky vypustia) nejaku hroznu geneticky manipulovanu nakazu, na co mi nezaberu doplnky alebo nedaju mi cas na zabratie???
Na svete stovky laboratorii robia na genetickych manipulaciach, vcitane mikrobov a toho sa bojim viac, nez nuklearnych zbrani.
A ze tam pracuju len cestni ludia,ktori nam chcu len dobre, alebo ti co ich financuju, na to by musel byt clovek velmi naivny, aby sa na to spoliehal. Uz nejedna nakaza na svete bola podozrieva na z umelo geneticky vyrobenej, len sa to zatial vzdy zatutlalo.
A samozrejme su ti aj rakoviny a rozne ucinne metody na ich liecenie, kde ja tu reprezentujem LEN liecenie potravinovymi doplnkami, v skutocnosti je vsak plno inych metod, vcitane roznych ucinnych chemikalii(hydrazin, chlornany, peroxidy, ozon, hyperthermia, inzulinova potenciacia, liecenie elektrickymi pulzami-rezonancne ...)

Kedze alternativne metody na liecenie rakovin bolo v USA prehlasene oficialne za skodlive a podvod a uz len tvrdenie, ze ine metody nez pouziva organizovana medicina su liecive  moze byt trestane vazenim, sustredim sa na povolene potravinove  doplnky a vyjadrenie "pomocne pri lieceni" nez priamo tvrdenie ze to vylieci.

Zialbohu, nezijeme v uplnej slobode a demokracii, ale diktate zo strany vlady , Kongresu, Senatu a sudu...

Naposledy upravil: RNG (2011-02-09 12:14:37)



7

Re: MMS

Ak by som sa chcela zasobit kde je najlepsie objednat...lebo na nete je zasa vela ponuk...ci to je jedno?Ale ceny asi nie ...



8

Re: MMS

Chlornan vapenaty/calcium hypochlorite/ Ca(ClO)2/MMS2, co sa pouziva na cistenie bazenov(tzv Quick alebo Super shock treatment) predavaju v koncentracii od 65% do 73%, ostatok v nich je chlorid vapenaty a sol, co je vsetko neskodne pre nas.Ceny zacinaju uz od 5 dolarov za libru(454 gramov). Pozri napr http://www.intheswim.com/Pool-Chemicals … ool-Shock/
Chloritan sodny/sodium chlorite/ NaClO2 je vzacnejsie na trhu, a obe zlozky choritan (28 % vodny roztok, kde 24 % je chloritan a 4% je NaCl=sol)) a kyselina citronova na aktivaciu sa predavaju najma pod menom MMS1, samozrejme o hodne drahsiea tiez, ze chloritan je nestabilnejsi ako chlornan, tj menej vhodne na dlhodobe skladovanie



9

Re: MMS

A ake su to uz hotove kapsule co predavaju...moze to byt ucinne ?A mozu to pouzivat aj deti?


   
MMS2 Miracle Mineral Solution 2
Item Id: MMS2 Capsules

Naposledy upravil: Sisa (2011-02-09 22:06:57)



10

Re: MMS

Ako som povedal, toto nie je priam nieco do coho sa vyznam alebo s tym mam skusenost.
Viaceri ludia spominali , ze sa drzali navodov od Jima Hubble a kupovali MMS1 a MMS2 na nete.
MMS2 vo forme kapsul,je besne predrazeny, kapsule su od 200 do 400 mg
pozri napr na
http://futurehealthtoday.com/index.php? … duct_id=51
Ja si myslim ze bezne balenie librove do bazenov je rovnako dobre, lebo nakoniec to iste plnia aj do kapsul a potom draho predavaju.
Aj tak treba zacinat aj MMS1 aj MMS2 v malickych davkach a postupne zavacsovat, lebo obvykle maju na to ludia reakcie, a je dobre, ked su tie reakcie co najmensie, a mikroby sa vybiju postupne bez prilisnej uhymovej(Herxheimerovej) reakcie.
Ak by so ja niekedy pouzival "MMS2" tj chlornan vapenaty, vyrobim si kapsule so 100, 200 a 400 mg a zacnem s najnizsou davkou a podla reakcie tela ju budem zvysovat.



11

Re: MMS

Ja tomu nejak nerozumiem...a musi sa to miesat s niecim,ked su kapsule tak je tam len ten prasok (do bazenov)?Videla som video kde odporucali davat do kapsul s praskom aj nejake cinidlo...ja mam od chemie daleko, ale ked stacia kapsule s MMS2,tak naco je potom MMS1?



12

Re: MMS

MMS 1(chloritan sodny) sa musi aktivovovat kyselinou.
Chlornan vapenaty(MMS2) sa aktivuje rozpustenim vo vode alebo zaludku.
JimHubble zacal s MMS1 a neskor pridal aj MMS2. Oba su silne oxidacne cinidla a preto nicia rozne mikroby, podobne ako napr aj peroxid vodika a ozon.



13

Re: MMS

Obidva druhy MMS su potrebne , avsak ich pouzitie zavisi od toho,  o aky problem sa jedna  a za aku dobu ho  treba vyriesit.Do kapsul s praskom / mam tym na mysli kapsule, ktore su  naplnene granulatom  MMS2/ sa nedava ziadne cinidlo.



14

Re: MMS

Cinidlom je v tomto pripade nepresny nazov, jedna sa o aktivator, tj kyselinu,m, ktora vytlaci z chloritanu vapenateho kyselinu chloritu, ktora je nestabilna a rozpada sa na oxidacny ClO2,,ktory uvolnuje silne oxidacny atomarny kyslik, O (Nascent oxygen, to nazyvaju na pomylenie naroda). Napr O + O2 dava O3=ozon, ktory je tiez silny oxidator, ale slabsi ako O=atomarny kyslik. Aj peroxid vodika pri rozpade dava atomarny kyslik.
Oboje HClO a peroxid sa v tele vytvaraju v malych mnozstvach takze to nie su pre telo cudzie latky.
Otazka je len , kolko je telu treba dodat extra na riesenie roznych problemov a kolko je uz skodlive viac nez uzitocne.
(predavkovatr sa da aj voda , aj kuchynska sol, vsakze)



15

Re: MMS

Pre potencialnych uzivatelov MMS doporucujem precitat si najnovsiu informaciu  na nizsie uvedenom linku

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=2226



16

Re: MMS

Vdaka



17

Re: MMS

no zakazovat to predavat pod navom mms mozu ale obidve zlozky zlvast sa budu vzdydat kupit.ale pred mms mam strach preotze ho nebudem uzivat lebo netuzim zoxidovat na to mi stacia aj volne radikaly naprikald zo slnka big_smile mam s nim niake skusenosti na virozu mi nezabral aj ked na niektore veci hej raz som sa z neho aj paradne povracal big_smile ale podla mna jeho stale uzivanie musi dost clvoeka oxidovat co nie je dobre preca si nebudem skracovat zivot ale raz do mesiaca si nim drhnem zuby  vyplachujem usta lebo radsej mat zostarnute tkanivo v ustach ako vypadane zuby big_smile aj to  si pre istotu vydrhnem za 10minut bylinkovou pastou bez floru zuby a vyplachnem gse nech tam dostanem antioxidanty a nech mi nejde oxidacia do obehu tela moc. ale stale je mms lepsie ako lieky kedze sa v tele neuklada a vylucuje ho narozdiel odliekov.
no a k tomu zakazu dufam ze nebudu s tmy problemy aj na slovensku kedze mms si kupujem na zuby a je dobre ho mat doma pre pripad nudze,ale je smutne ze ludstvo sa systematicky travi svinstvami schvalenymi politkmi a  ti isti zakazuju predavat veci ktorymi sa clovek moze proti tomu branit. myslim ze sa raz dozijem aj toho ked zakazu doplnky



18

Re: MMS

Nuz ked sa narod nebrani, "elitna " vrstva, dobre organizovana mu bude diktovat napriek tzv demokracii. Dokonale ju okliestia pod ruskom "ochrany spolocnosti"



19

Re: MMS

co je demokracia? vlada vacsiny...lenze problem je ked je ta vacsina ludi "blbych" potom si to ti "normalni" odskacu



20

Re: MMS

tak ma napadlo rng ked jed mms silny oxidant, nemoze oxidovat (poskodit, narusit...) strukturu amalganu ked si nim trhnem zuby?



21

Re: MMS

Teoreticky ciastocne  ano, hoci amalgam je dost vzdorny proti oxidacii. Ale to by ma extra neznepokojovalo kratkodobo. A dlhodobo nie je vhodne aj tak chemikalie silne oxidujuce pouzivat.
Naopak, pre predlzenia zivota pouzivame rozne antioxidanty a silne oxidanty len kratkodobo, podla potreby.



22

Re: MMS

Ahoj RNG!
Chtem ta poprosit o nazor na tento clanok o MMS. Ja osobne som MMS neuzivala-akosi nemam odvahu a zatial som o MMS citala len same chvaly.
http://na-severu.blogspot.com/2011/01/m … -nebo.html



23

Re: MMS

Kedze autorka je lekarka, moze velmi dobre vediet, ze vsetky chemicke lieky maju hromadu skodlivych ucinkov. Aj ked ma v tvrdeni, ze oxidanty skodia DNA v tele stopercentnu pravdu, predsa su oxidanty vyborne a ucinne liecivo, velmi silny konkurent vsetkym patentovanym farmaceutickym chemickym liekom. Preto ich tak napadaju doslova " s penou na ustach".
Osobne mam sice k pouzitiu MMS trochu vyhrady, lebo radsej pouzivam neskodne potravinove doplnky, ale keby mi doplnky nezabrali alebo by som potreboval nieco silnejsie, rozhodne by som nezavahal pouzit silne oxidanty, aspon kratkodobo.



24

Re: MMS

humble a spol sa brania tym ze tie infekcie ktore to zabija skracuju este viac zivot ako oxidancia a ze mms by malo zivot este predlzovat....no ako to je asi nezistime. ale urcite skracuju lieky viac zivot ako oxidanty pretoze s oxidantmi si telo poradi za dve tri hodiny pokial viem aspon teda s MMS,ale niektore lieky sa z tela nedostanu mesiace aj roky a skodia celu dobu co vnom su. lieky su cudzie pre telo nevie si s nimi poradit oxidanty telo "pozna"



25

Re: MMS

Nuz tu mas pravdu, aj samo telo si vytvara aj vlastne oxidanty na boj s infekciami, napr cinnost nasich makrofagov(velke biele krvinky) je zalozena na obklopeni mikrobu a nastriekanie nan peroxidu vodika, ktory si makrofag sam vytvara.
Dokonca som cital , ze telo si vytvara aj kyselinu chlornu(HClO) ale nemam to potvrdene z mojich lekarskych zdrojov zatial, takze to beriem zatial len opatrne.
A paternt na liek sa moze vydat len vtedy, ked vynalezca dokaze, ze ta latka predtym nikdy nikde neexistovala a ze on ju vytvoril prvy. Tj pre telo a prirodu celkove je cudzia a nova=zamorenie.



26

Re: MMS

neviete niekto poradiť dobrý a lacný zdroj MMS1 a MMS2?



27

Re: MMS

Nuz v USA ich oficialne "zakazali", ale daju sa cez internet kupit. MMS2, tj chloritan sodny dostat vo vacsich baleniach ako "shock treatment" pre bazeny. Dochadza v koncentracii 65 az 73 percent
Na slovenskom Google.sk som nasiel napr toto
http://www.webareal.sk/mms-kvapky
a navody na pouzitie
http://www.poznanie.sk/prakticke/mms-na … uzivat.php   
tiez
http://www.mms1.wbl.sk/   a tam je aj ponuka   http://www.mms1.wbl.sk/Kontakt-a-cena.html

Naposledy upravil: RNG (2012-09-13 11:42:22)



28

Re: MMS

Dam sem par dobrych videí ohladne liecby rakovin a potravin pri ich liecbe, mozno budu niekomu napomocne
https://www.youtube.com/watch?v=C1rki3xkjYo
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … 9mWQMwSbI0
http://vimeo.com/28617527
http://www.youtube.com/watch?v=U7Ck9D45OT4
http://www.youtube.com/watch?v=4PMzbT3hCGk



29

Re: MMS

Vdaka  za uvedenie !!!
Cuduj sa svete, konecne som nasiel napr v Gersonovej metode proti rakovinam surovymi zeleninovymi stavami na zaciatku zmienku, ze v 40tych rokoch bola smrt z rakovin 1:16, voci dnesnej v USA oficialne 26% obyvatelstva tj 1:4.
Samozrejme tuto statistiku hladam uz vyse 5 rokov, na nete je dokonale vymazana, aby ludia nevideli, aky je obrovsky neuspech celej sucasnej mediciny, ktora tvrdi, ze "vyhravame boj s rakovinou" najnovsim vyskumom a novymi metodami, zatial co pravda je presny opak.
To iste plati aj na cievne ochorenia(porazky infarkty, zlyhania nedokrvenych organov), kde stovky miliard dolarov vynalozene na vyskum tohoto nepriniesli statisticky ziadnu ulavu/zlepsenie, ba prave naopak.
Ale cely vyskum sa sustreduje okolo patentovanych=chemickych liekov, tj samozrejme nie je ucinny a veduci k zlepseniu, ale len zvyseniu nakladov na medicinu a zvysenie prijmov v medickom priemysle(poistovne, farmacia, lekari, nemocnice, vyrobcovia nemocnicnych zariadeni)
Priroda, kde najdes plno ucinnych nastrojov proti tomu je dnes z procesu udrzby a liecenia umelo vyradena, lekarov o tom vobec neskolia, aby to ani nahodou nemohli pouzit.
Je to proste kriminalne, ine slovo na to neviem najst.

A toto sa odohralo pod "zastitou" lekarskeho dozoru, ktory by mal nas pres tymto ochranit, najma cez vladne medicke autority, ktore schvaliju rozne nove jedla, chemikalie a podobne.

Dalsia uzitocna vec, co som si tam vsimol boli kvantity stiav, kde pouzivali,  az 13 poharov cerstvych zeleninovo ovocnych stiav pri lieceni, tj ovela viac, nez by clovek vedel dostat jedenim ovocia a zeleniny v surovom stave.



30

Re: MMS

Ako je to s užívaním výživových doplnkov pri intenzívnej liečbe s MMS? Samozrejme súčasné užívanie antioxidantov sa vylučuje. Ale aminokyseliny - L-lyzin, prolín, arginín, omega 3 a 6 (fish, krill, borago oil), niektoré minerály - ktoré?,  enzýmy a snáď betaglukány sa môžu? Čaje Graviola , Lapacho, Vilcacora sa môžu alebo ich radšej vynechať? A ako je to so stravou - ovocím a zeleninou počas intenzívnej liečby s MMS? RNG, MilanDr., Julius prosím o odpoveď: Vopred vďaka.



31

Re: MMS

Osobne skusenosti s chloratmi nemam, ale vseobecne oxidanty a antioxidanty sa vzajomne vylucuju, tj nesmies ich brat naraz, najlepsie aspon tyzden oxidacie a potom par dni vysoke davky antioxidantov.
Ale tu by sa mali skor vyjadrit ludia, co to pouzili s uspechom, moje vedomosti su len z literatury a aj to nie medickej. Medicke mam na starsie oxidatory, ako ozon, hyperbaricka terapia a v USA  zakazana terapia peroxidom vodika
Z menovanycn doplnkov nepatria ziadne medzi antioxidanty, tj ziadny problem s kolidovanim.



32

Re: MMS

Dobry den, viem, ze MMS nie je prave "vasa parketa", potrebujem vsak skor prakticku radu. Otca alternativne liecime kvoli rakovine mocov. mechura. Chceme skusit MMS. On vsak pracuje a je dost neprakticke robit roztok MMS+aktivator v praci...
Moja otazka je teda:  rano by si rozrobil doma napr. 10kv MMS + 50kv. aktivator a nasal to cele do striekacky s uzaverom. V praci by si potom kazdu hodinu len odkvapkaval do pohara s vodou uz rozrobeny roztok.
Prakticke by to pre neho bolo, je ale otazka, ci uz aktivovana forma MMS bude aj niekolko hodin po rozrobeni pouzitelna/aktivna/ucinna.
Enzymy + betaglukany + graviola + Jod + zinok  sa mozu kombunovat aj s MMS /ak som to dobre pochopila/  a  antioxidanty by sme podavali len na noc s dostatocnym casovym odstupom.
Dakujem.



33

Re: MMS

Ja osobne odporucam, aby ludia co pouzivaju MMS a ine oxidatory si davali pauzu na branie antioxidantov, lebo brat dlhodobo oxidanty je skodlive.
Graviola, lapacho vilcacora omega 3 kyseliny aminokyseliny a podpbne nie su antioxidanty, ani zinok, jod,rozne ine mineraly a podobne. Takze nevidim dovod, preco by sa nemali brat  oxidacnych metodach. Samozrejme neodporucam ich brat sucasne, ale dat aspon hodinu pauzy medzi ne. Oxidacia mnohych doplnkov ich znehodnocuje, ako rozne oleje, a ine citlive na oxidaciu.
Enzymy doporucuje brat vzdy pri rakovinach a inych dovodoch, kde je odmorenie potrebne.Bez toho sa telo nemoze ocistit/odmorit ani znicit mnohe nefunkcne bunky a odstanit cele nefunkcne utvary.



34

Re: MMS

Prosim este odpoved na otazku - aktivovany MMS - moze byt pouzity aj po niekolkych hodinach? Dakujem.



35

Re: MMS

V tom sa ja osobne nevyznam. Ked to mas ale v uzavretej flaske, tak plyn ClO nemoze uniknut.



36

Re: MMS

Dobry vecer RNG, moj otec ma rakovinu pluc IV.stadium.Rozhodol sa skusit MMS1 a MMS2. Chcem sa spytat ci sucasne s tym moze uzivat aj potravinove doplnky ako Graviola,Lapacho,B-17, enzymy a ine alebo treba medzi tym nejaku pauzu?A tiez ci sa to moze uzivat(MMS aj doplnky) ked prave chodi na radio.
dakujem pekne



37

Re: MMS

MMS 1 a MMS2 su silne oxidatory, tj neberies s nimi nic antioxidacne. A samozrejme musis robit pauzy, lebo nakoniev niekedy do seba musis dat aj antioxidanty.
Enzymy sa samozrejme mozu brat kedykolvek. S radioterapiou ani jedno zo spomenutych nekoliduje, tj moze ich brat zaroven.



38

Re: MMS

Dakujem za odpoved.Neviem sa vsak rozhodnut, ktore enzymy by boli v jeho pripade najvodnejsie.
Mohli by byt niektore z tychto?
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … 0-veg-caps
alebo tieto
http://www.swansonvitamins.com/now-food … s-180-caps

dakujem



39

Re: MMS

Na cistenie tela treba silne a entericky pokryte enzymy, aby sa nespotrebovali uz v zaludku,pozri napr na
http://www.iherb.com/Solgar-Pancreatin- … lets/39016  davka 2 x 2 tablety, co ti da ekvivalent 12 gramov pancreatinu do criev.
Na travenie je napr tento dobry, kde kazda kapsula obsahuje ekvivalent 2 gramy pancreatinu, ktory sa uvolni uz v zaludku
http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat … psules/716



40

Re: MMS

Mam s MMS osobnu skusenost. MMS brala moja svokra, ma terminalnu rakovinu pluc s metastazami do mozgu. 12 mesiacov dozadu jej predpovedali tak 2-3 tyzdne zivota, mozno ani tolko nie. Vratila sa z nemocnice, zacala to brat, zvracala z toho aj z chemo predtym, co mavala, ale potom to nadavkovala tak, ze to telo zvladlo a nevyzvracala a po 3 tyzdnoch zlepsenie. Lepsie krvne testy. Po 2-3 mesiacoch, nadory zmensene o 1-1,5 cm. Predtym ju museli drzat, inak by spadla a buchla si hlavu a odpadla z tepla. Nemohla jest vobec. Bez cloveka by sa nepohla. Po 2 mesiacoch jej uz nebolo zle z tepla, zacala si varit, zacala chodit aj sama do mesta peso nakupovat. Aj k lekarovi. Dokonca, a toto hovorim o poslednom stadiu rakoviny, kedy uz umierate, chodila na urady veci vybavovat a ked kaslala, ponukali jej zo srandy cigarety. Lebo nevyzerala a ani nikoho nenapadlo, ze ma rakovinu v poslednom stadiu! Je toho 12 mesiacov a zije dalej, chodila kocikovat vnucata atd...Bohuzial, prestala to brat, lebo sa zacala citit lepsie, okrem kasla a vravela, ze MMS jej moc susilo hrdlo. Takze teraz sa jej to vracia, pretoze prestala s MMS.

Ale podla statistik, pri rakovine pluc ked mate metastazy do mozgu, mate mesiac zivota, max.3. Je tomu uz 12 mesiacov a stale zije a bola by potiahla este vela rokov, keby neprestala s MMS. Takze nevieme ako bude, kedze to uz neberie. Urcite nemate co stratit, len to treba poriadne nadavkovat. Pri suchom hrdle treba pit viac vody.

Aj ja som to brala, uplna detoxikacia, kedze nemam vaznu chorobu, mne z MMS nebolo nic, ked som si dala velmi silne, akurat ma bolela hlava. Detoxikovalo ma to a hned som otehotnela, ani som nechcela. Tak u mna to malo takyto efekt. :-)
Inak odkaz pre RNG- Vo Velkej Britanii je MMS ako potravinovy doplnok uznany, takze nie je zakazany. Mozno v USA to nie je potravinovy doplnok, ale v UK ano!

Dokonca ked moje 3 rocne dieta malo 40 teploty a neslo to zrazit, dala som jej do vody mms a po 24 hodinach velke zlepsenie, teplota bola fuc, co ani lieky proti horucke nezabrali a mala nekutocne busenie srdca a po 48 hodinach na mms po teplote ani slychu. MMS som aplikovala po 3 dnoch v 40 horucach, ked uz som bola z toho nestastna. Len tolko som chcela povedat, ze MMS jej vobec neublizilo, ani hnacku ani nezvracala, absolutne nic.

Naposledy upravil: ectopic.kidney (2013-12-18 17:38:57)



41

Re: MMS

Samozrejme, vela produktov, ktore RNG uznava, uznavam aj ja, a mala som ich aj vyskusane, takze zalezi naozaj podla choroby, ale na rakovinu by som si dala MMS bez zavahania. Plus rozne vitaminy na podporu imunity, kedze to telo potrebuje.



42

Re: MMS

Ked nezaberu bezne potravinove doplnky, samozrejme treba  pouzit aj oxidacne metody. medzi ne patria oxidacne chloraty(MMS1 a MMS2) ozon (intravenalne)  a peroxid vodika, ustne.
Ja drzim doma aj MMS, aj peroxid vodika pre pripad, ze by som, to potreboval. Ale aj jod, aj cezium chlorid, aj graviolu, lebo toto su vsetko velmi uspesne protirakovinne lieky.
No a samozrejme bezne pouzivam enzymy a mikrovlakniny, na cistenie tela aj zlepsenie travenia.

Inac to, ze MMS a peroxid vodika je mozne kupit z nich este nerobi potravinove doplnky.

Naposledy upravil: RNG (2013-12-18 20:41:53)



43

Re: MMS

RNG- tu v UK su povolene ako potravinove/vitaminove doplnky. Lebo su tu urcite skupiny, ktore bojuju proti MMS a robia mu zle meno, ale kedze boli povolene ako doplnky, tak je tazke pre tieto skupiny uspiet. Dufam, ze nikd neuspeju. MMS je urcite dobra vec pri vaznych chorobach, lebo chemoterapia nie je teda bohvie co.

Pre mna najidealnejsie brat doplnky, ak clovek nema vazne problemy a ked ich uz ma tak MMS a kombinovat s doplnkami, ale tak aby sa nevylucovali. Napriklad, ked som brala MMS, snazila som sa nejest citrusy. Teraz MMS neberiem, ale jem plno citrusov. :-)

Naposledy upravil: ectopic.kidney (2013-12-19 11:43:39)



44

Re: MMS

Je jasne ze oxidanty a antioxidanty sa vzajomne vylucuju. Preto aj nie som velmi za oxidacne metody, pokial nie su nevyhnutne.