1

Téma: E.coli

RNG
ak by clovek schytal tuto vycinajucu bakteriu, cim sa jej da zbavit?Ake pripravky potom nasadit?



2

Re: E.coli

Par tisic pripadov nic neznamena. To su potravinove nakazy aj ovela horsie. Citricidal tento druh e-coli znici bez problemov. To len atb su neucinne na nu. Nase probiotika ju do znacnej miery vedia tiez zlikvidovat, preto je tak nebezpecna v nemocniciach, lebo tam su zvykli predpisovat atb. a tieto ju vlastne len podporia, lebo jej znicia prirodzeneho nepriatela, probiotika, takze sa moze nehatene rozmozovat.
Inac nie je to nic noveho, pozri na
http://en.wikipedia.org/wiki/Escherichia_coli
My sme tu v USA mali tuto bakteriu napr v roku 2008 aj 2009, v takzvanej "spenatovej nakaze", kde sa udajne sem dostala na spenate z Mexika. Tiez tu bol cirkus, ale umrelo na to len par ludi dokopy co dostavali atb. v nemocniciach
Porovnaj to napr s 17 000 ludmi, co umre na vykrvacanie rozne v dosledku pravidelne branych "malych daviek" aspirinu. A je ticho okolo toho.



3

Re: E.coli

RNG,
E.coli mi vykultivovali v posve:(
co na nu? roztok GSE ? (robit vyplachy s 30kv. na pol litra je dost?) zajtra si mam prist pre lieky k dr , predpokladam, ze mi predpise atb...dakujem



4

Re: E.coli

E coli je prenesene z criev nespravnou bieliznou ci hygienou. Vyplach uvedenou koncentraciou citricidalu  by to mal vyhubit bez problemov.



5

Re: E.coli

RNG pls co na E.coli ktora sa objavila u dcery (2r) v moci? davame colostrum a probiotika a vela vela tekutin.



6

Re: E.coli

E coli je hromada druhov, mnohe su v traviacom trakte, Zatial len 3 druhy z nej su charakterizovane ako nebezpecne pre zdravie, ostatne su alebo neskodne, alebo velmi malo skodlive.Daju sa lahko znicit roztokom citricidalu/GSE ako som uz casto povedal.
A to aj vcitane tych nebezpecnych, na ktore nezaberaju atb.



7

Re: E.coli

dakujem takze jej ho davat vnutorne pit? ja uzivam 30kv na poil litra vody..je to dost horke, to mi asi nevypije..aky maxim. pomer mozu deti uzivat (2r).dakujem



8

Re: E.coli

Davka je prepocitana z dospelej podla vahy. pre dospelych je to 60 kvapiek GSE do litra vody/dzusu...
Dospela vaha je asi 70 kg, tj pre deti je to prepocitane podla vahy menej. Zarob si ten roztok a daj jej z neho povedzme 2 dcl postupne denne.
Ak jej to bude prihorke, pouzi polovicnu koncentraciu, ale potom potrebuje vypit 4 dcl. To mnozstvo citricidalu treba nejak dostat dovnutra.
Pre starsich su aj tabletky/kapsule, ktore obsahuju ekvivalent 12 az 25 kvapiek(125 mg  a  250 mg) ktore sa daju prehltnut bez horkosti v ustach.