1

Téma: zavraty, tinnitus, potenie, vypadky zorneho pola

Ahoj RNG, chcel by som sa spytat na moznost alternativnej liecby, kedze klasicka medicina uz asi uplne zlyhala
Trpim asi rok zavratmi spojenymi s tinnitom (jedno ucho morzeovka, v druhom mi puka, plus mi huci v celej hlave)
Zavraty su iba jemne, da sa to "ustat" Posledne dni sa vsak pridal problem, ze v spodnej casti zorneho pola vidim ako keby ziaru.. je to na oboch ociach (zacalo to na lavom a teraz uz to mam aj na pravom) je to ako ked si clovek zasvieti do oka, tak chvilkovo nevidi.. tak nieco take vnimam aj ja.. proste take svetlo, alebo ziara odspodu. najhorsie na tom je ze sa to pomaly zhorsuje.. navyse sa strasne potim. aj ked je zima, aj ked je teplo. spoteny som stale..
samozrejme u lekara nic nezistili. berem gingo na prekrvenie, ale necitim ziadne zlepsenie.. takisto mi predpisali vinpocetin 10mg 2x denne. neviem ci sa moze jednat o nedokrvenie organizmu, resp co to moze sposobovat. Na RTG mi zistili iba blokove postavenie dvoch krcnych stavcov, ale to mam uz dlho.. a taketo problemy som nemal. cvicenie na krcnu chrbticu mi tiez nepomaha. skusal som akupunkturu, homeopatiu, bez efektu. uzival som aj lubovnikovy caj na podporu serotoninu - asi mesiac, bez vyraznejsieho efektu.
mam pocit ze toto cele je sposobene jednou vecou, akurat neviem akou sad
ak ma niekto podobne problemy, resp. mi vie pomoct, ocenim kazdu radu
dakujem

Naposledy upravil: karolitto (2015-10-30 11:25:28)



2

Re: zavraty, tinnitus, potenie, vypadky zorneho pola

To kludne mozu byt Plasmodia(existuju europske druhy malarii) moze vas postipat komar a uz je mate,ak ste boli na dovolenke niekde na juhu(v 60 rokoch to tu bolo bezne,doktory si myslia ze tu malaria nie je ale uz to tak nie je(globalne oteplovanie robi svoje))necakajte ze vam tu na slovensku niekto urobi testy,tie sa robia len v Prahe.lebo na slovensku malaria neexistuje podla doktorov,ja po 35 rokoch som zistil ze mam malariu,ja som sa od malicka neskutocne potil,ja som chodil v zime v tenkych ponozkach a botasky a nebola mi zima.
http://www.regena.eu.sk/regena/22-PARAZ … -na-Morave

Naposledy upravil: lu1234 (2015-10-30 19:21:44)



3

Re: zavraty, tinnitus, potenie, vypadky zorneho pola

Ale naskor to budu kvasne a plesnove nakazy, na co ti zaberie brat kapsule oreganoveho oleja a serrapeptaza. To ma v strednom uchu znacna cast ludi, najma po lieceni nakaz antibiotikami, ktore tieto plesnove a kvasne vlastne podporia tym, ze im znicia prirodzeneho nepriatela, probiotika.
Samozreme odporucam brat ai ine ako selen jod zinok vitaminy C E D-3 k-2 a hlavne mikrovlakniny a probiotika



4

Re: zavraty, tinnitus, potenie, vypadky zorneho pola

Este dodam, ze vsetky mineralne latky som pri krvnych testoch mal bud zvysene, alebo na hornej hranici (Sodik, Draslik, Vapnik, Horcik), takze tlacit do seba nejake extra vitaminy a mineraly neviem ci bude prospesne.
A jednu vec som si vsimol, ze niekedy mam rozdielne zrenice. je to tak cca 10-15 hodin denne. Bez nejakej konkretnej situacie. raz je to rano, potom naobed, potom vecer. furt inak.
Oreganovy olej som jedol kapsule, takisto na hlieny som si daval NAC - cca 2 tyzdne 600mg, ale nepocitoval som nijaku zmenu.
mozno tie probiotika zaberu.. vyskusam
pripadne este nejaka moznost? Co moze sposobovat tie rozdielne zrenicky pocas dna?
dakujem

RNG napísal(a):

Ale naskor to budu kvasne a plesnove nakazy, na co ti zaberie brat kapsule oreganoveho oleja a serrapeptaza. To ma v strednom uchu znacna cast ludi, najma po lieceni nakaz antibiotikami, ktore tieto plesnove a kvasne vlastne podporia tym, ze im znicia prirodzeneho nepriatela, probiotika.
Samozreme odporucam brat ai ine ako selen jod zinok vitaminy C E D-3 k-2 a hlavne mikrovlakniny a probiotika



5

Re: zavraty, tinnitus, potenie, vypadky zorneho pola

Co sa tyka tej malarie, tak pozeral som si priznaky a okrem toho potenia a obcasnej slabosti mi to nepride ako pravdepodobne.
navyse som mal robene krvne testy aj na ASLO co uvadzaju ze byvaju rozdiely a to som mal vsetko OK


lu1234 napísal(a):

To kludne mozu byt Plasmodia(existuju europske druhy malarii) moze vas postipat komar a uz je mate,ak ste boli na dovolenke niekde na juhu(v 60 rokoch to tu bolo bezne,doktory si myslia ze tu malaria nie je ale uz to tak nie je(globalne oteplovanie robi svoje))necakajte ze vam tu na slovensku niekto urobi testy,tie sa robia len v Prahe.lebo na slovensku malaria neexistuje podla doktorov,ja po 35 rokoch som zistil ze mam malariu,ja som sa od malicka neskutocne potil,ja som chodil v zime v tenkych ponozkach a botasky a nebola mi zima.
http://www.regena.eu.sk/regena/22-PARAZ … -na-Morave



6

Re: zavraty, tinnitus, potenie, vypadky zorneho pola

Znicenie nakaz v strednom uchu moze trvat mesiace dlho nakazy v strednom uchu su typu hlienovych tj co ziju v hlienoch a z hlienov.



7

Re: zavraty, tinnitus, potenie, vypadky zorneho pola

Ok, a co moze sposobovat tu rozdielnu velkost zreniciek? Cital som ze to ma ista cast ludi, a je to normalne, ale v tom pripade je to trvale, kdezto u mna to je iba cca polovicu dna. Moze to byt vsetko sposobene tymi nakazami v strednom uchu?
Alebo to moze sposobovat aj nadbytok mineralov, kedze vsetky som mal na hornej hranici alebo zvysene?
dakujem



8

Re: zavraty, tinnitus, potenie, vypadky zorneho pola

Zialbohu na to ti neodpoviem.