1

Téma: Rýchla erekcia u muza

Ahoj RNG, prosim ta vies nieco doporucit na to ked ma muz rychlu erekciu? Cim to moze byt sposobne? Dakujem ti.



2

Re: Rýchla erekcia u muza

mass napísal(a):

Ahoj RNG, prosim ta vies nieco doporucit na to ked ma muz rychlu erekciu? Cim to moze byt sposobne? Dakujem ti.

co by som dal zato , mam 21 a skoro 2 mesiace mi poriadne nestal sad idem objednavat progesteron nejaky

ale k veci rng ti asi neporadi nic , bud rad ze si zdravy a ze mas erekciu .



3

Re: Rýchla erekcia u muza

Erekcia je zalezitost aj hormonov, aj libida, tj aj  mozgovej kontroly. Mladi ludia maju mat rychlu erekciu, to je normal. Opak je porucha.



4

Re: Rýchla erekcia u muza

Ja ti rozumiem, ale vies ani to ze sa clovek urobi do 30 sekund neni asi okej, aj ked mozno je to iba spolocenska vymyslena zalezitost ze muz musi vydrzat dlho. A asi to aj tak bude. Len potom ako si ma zena uzit? wink

ZlatyStaf. napísal(a):
mass napísal(a):

Ahoj RNG, prosim ta vies nieco doporucit na to ked ma muz rychlu erekciu? Cim to moze byt sposobne? Dakujem ti.

co by som dal zato , mam 21 a skoro 2 mesiace mi poriadne nestal sad idem objednavat progesteron nejaky

ale k veci rng ti asi neporadi nic , bud rad ze si zdravy a ze mas erekciu .



5

Re: Rýchla erekcia u muza

Okej, diky RNG. Asi to je vsetko v hlave.

RNG napísal(a):

Erekcia je zalezitost aj hormonov, aj libida, tj aj  mozgovej kontroly. Mladi ludia maju mat rychlu erekciu, to je normal. Opak je porucha.



6

Re: Rýchla erekcia u muza

@mass

Ak sa môžem zapojiť do debaty, tak zrejme si svoj problém nesprávne nazval. Podľa tvojho popisu ("urobiť" sa do 30 sekúnd) sa nejedná o rýchlu erekciu, ale o rýchlu ejakuláciu (výron semena) - tiež označovanú aj ako "predčasná ejakulácia". Erekcia je čisto len stoporenie penisu. A teda rýchlu (a dostatočne dlhú) erekciu by sme asi brali mnohí z nás, mužov (najmä tí starší). Ideálny stav je teda rýchla erekcia s neskorou ejakuláciou. smile

Naposledy upravil: radim (2015-08-27 18:17:53)



7

Re: Rýchla erekcia u muza

Ale da sa to vsetko kontrolovat do znacnej miery volou a myslienkami v hlave.



8

Re: Rýchla erekcia u muza

Jeemine, mas uplnu pravdu, som to doplietol. Presne ako hovoris, som si zamenil tie dve slovicka, diky za opravu. smile

radim napísal(a):

@mass

Ak sa môžem zapojiť do debaty, tak zrejme si svoj problém nesprávne nazval. Podľa tvojho popisu ("urobiť" sa do 30 sekúnd) sa nejedná o rýchlu erekciu, ale o rýchlu ejakuláciu (výron semena) - tiež označovanú aj ako "predčasná ejakulácia". Erekcia je čisto len stoporenie penisu. A teda rýchlu (a dostatočne dlhú) erekciu by sme asi brali mnohí z nás, mužov (najmä tí starší). Ideálny stav je teda rýchla erekcia s neskorou ejakuláciou. smile



9

Re: Rýchla erekcia u muza

.