1

Téma: porucha nervov???

Zdravím rng už som to tu raz spomínal... že mam pocit akoby som bol velmi "elektrostaticky" proste mam dojem že mam v sebe vela "elektriny" ktora potom pri kontakte z látkov tak praska prhly alebo kope... tak ja to mam skoro na každej látke čo mam doma... na čiapke... ano.. na tričku sa mi to deje tiež na mikine tiež... a predtím sa to nedialo.. dokonca ked si rukov rýchlo prejdem po vlasoch praskaju,prhlia proste ako keby som bol nabití elektrostatikov..strašne mi to vadi... prehodim si vlasi kusok na bok a praskaju atd.. no proste ako ked si date balon alebo sačok na hlavu a šuchate.. tak ja to dokažem vlastov rukov... čo by to mohlo byt ??? da sa nejak "elektrostaticky" vybit sa?? že by to zmizlo zomna?? ma to niečo spoločne z nejakov chorob?? nervy ??? ani neviem kde som mal zaradi tuto temu tak som to dal do nervoveho.. viem že mam aj skloni k hipochondrii a strašne sa kontrolujem ale toto je neprijemne ... jedine čo mi kusok pomože je voda aj to dokým vlasy neuschnu alebo  chlpy na rukach a nohach... ide o chorobu?? nedostatok/prebytok niečoho v tele?? da sa to nejak zmenit? obmedit?? strašne mi je to neprijemne ked si človek prejde po hlave a vlasi sa mu "zježia" je to divne... strašne



2

Re: porucha nervov???

Elektrostatioka je vec najma obuvi, kobercov a niekedy aj siat. Existuju spraye, ktore sa pouzivaju na saty, co toto znizuju. Osobne radsej iskrim, nez by som na to pouzival nejaku chemiu. Nie je to totiz nic zdravotne skodlive, len dokaz, ze sa obklopujeme vecami nie celkom optimalnymi pre nas. Osobne, aby som iskrenim neznicil citlive meracie pristroje v praci nosim  topanky, ktorych podosvy boli vyrobene z vodivej gumy, tj pri chodeni sa mi v tele nezbiera staticky naboj.



3

Re: porucha nervov???

chápem ďakujem no snad to neni nič vážne



4

Re: porucha nervov???

Mozes si byt isty, ze to nie je nic vazne.