1

Téma: Poďakovanie

Chcem sa Vám touto cestou poďakovať za čas a vedomosti o ktoré sa s nami všetkými na tomto fóre delíte. Vaše odpovede berieme už nejak automaticky,neviem si dosť dobre predstaviť koho by sme sa na tieto veci asi tak pýtali?! Lekárov ťažko, a predajcovia zdravej výživy a doplnkov sú viac biznismeni ako znalci. Takže ešte raz Vďaka!



2

Re: Poďakovanie

Zialbohu vyvoj je pomalsi, nez by si clovek zelal, hlavne ked sa jedna o pole konkurujuce velmi silnemu klasickemu medickemu priemyslu. Ale sme ludia a niekto sa vzdy musi najst, co si tieto veci prestuduje z pravych zdrojov a oboznami s nimi co najviac ludi.
Celkom nahodou osudom som sa to stal ja.....



3

Re: Poďakovanie

RNG, veľmi, naozaj, veľmi pekne Vám ďakujem ! Vďaka radám, ktoré tu dávate, sa mi omnoho zlepšila kvalita života. Budem šíriť ďalej postupy, ktoré ste tu predstavili.



4

Re: Poďakovanie

OK, to bol aj moj ciel, aby som napriek financnym zaujmom organizovaneju mediciny tu predstavil aj metody a prostriedky, ktore su im ekonomicky nevyhodne, ale ,lepsie,pre ludi
Je to presne podla povodnej prisahy lekarov"nedas pacientovi nic, co by mu mohlo uskodit", co zialbohu dnes uz davno nie je sucastou lekarskeho slubu. Na stastie, je este mala hrstka lekarov, co v tento princip veri....



5

Re: Poďakovanie

A co hovoris na tieto kyseliny v pitnej vode ?
http://www.aktuality.sk/clanok/196456/v … u-zdravie/



6

Re: Poďakovanie

Dnes je pitna voda zamorena vyse 50 000 chemikaliami, co predtym v prirode neexistovali a boli vytvorene chemikmi a farmaceutmi.Kedze su vsetky neprirodzene, znamenaju zamorenie, z ktoreho niektore su menej, niektore viac skodlive. Preto ja uz vyse 25 rokov pijem doma destilovanu vodu, ktora je obcas prichutena ovocnymi stavami, tak sa lepsie pije a je aj prijemnejsia, zdroj mineralov a antioxidantov pre telo.
Mnohokrat v clanku spominana Alzheimerova choroba je vysledok roznych zapalov v tele, ktorych povod je chemicke a biologicke zamorenie, ale najpravdepodobnejsie mykopazmy, virusy a L-formy.

Naposledy upravil: RNG (2011-11-08 21:22:28)



7

Re: Poďakovanie

RNG napísal(a):

Dnes je pitna voda zamorena vyse 50 000 chemikaliami, co predtym v prirode neexistovali a boli vytvorene chemikmi a farmaceutmi.Kedze su vsetky neprirodzene, znamenaju zamorenie, z ktoreho niektore su menej, niektore viac skodlive. Preto ja uz vyse 25 rokov pijem doma destilovanu vodu, ktora je obcas prichutena ovocnymi stavami, tak sa lepsie pije a je aj prijemnejsia, zdroj mineralov a antioxidantov pre telo.
Mnohokrat v clanku spominana Alzheimerova choroba je vysledok roznych zapalov v tele, ktorych povod je chemicke a biologicke zamorenie, ale najpravdepodobnejsie mykopazmy, virusy a L-formy.


Len tak mimochodom....ja som vedela tak, ze je nebezpecne vypit vacsie mnozstvo destilovanej vody....?!Alebo je to len dalsi trik?

Samozrejme sa pripajam k vdacnym uzivatelom a posielam jedno obrovske DAKUJEM za vsetko, co robite!!!Len obcas mi tak napadne, ci si nahodou nevychovavate nejakeho nasledovnika:).



8

Re: Poďakovanie

Ked vypijes naraz 4 litre vody,akejkolvek, natolko sa ti rozriedia elektrolyty v tele, ze prestanu nervy vodit elektricke signaly a zomries(hyponatremia).
Bezna voda obsahuje len 60 az 120 mg mineralov na liter. Telesne tekutiny obsahuju 9 gramov mineralov na liter. Destilovana voda obsahuje pod 1 mg na liter.
Z toho vidis jasne, ze voda pre nas nie je ziadny silny zdroj mineralov, ci uz povrchova, studnicna alebo destilovana.
Ja pijem destilovanu uz vyse 30 rokov, v USA je dnes uz v milionoch domov instalovane RO/DI zariadenie na cistenie a demineralizovanioe vody, ktore ma vodu skoro podobne bez mineralov, ako destilovana, a nevidim , ze by ludia mali z toho problemy.
Akurat ze destilovana voda nema ziadnu chut, takze si ju spravidla prichucujem ci uz varim caj alebo pridam nesladene ovocne koncentraty.A tym sa samozrejme zaroven zvysi jej obsah soli, casto vyse beznej vodovodnej vody. Ale pijem ju aj tak, bez prichucovania.

Inac tradicne spravy este stale rozsirovane o destilovanej vode su loz, nicim nepotvrdena
http://rng.nazory.eu/voda



9

Re: Poďakovanie

Dobrý deň,
som tu nová, ale už dlhší čas čítam Vašu web stránku. Neviem pomaly ani čo mám začať skôr čítať. Ešte som Vaše rady a odporúčania neskúsila na vlastnej koži, pretože zatiaľ zhromažďujem a vstrebávam všetky tie informácie.
Som študentkou veteriny a veľmi ma zaujíma alternatívna medicína.
Ďakujem za Vašu stránku a za fórum :-)))



10

Re: Poďakovanie

OK. Priroda poskytuje ovela viac roznych materialov, radove, ako stacila vyrobit za kratky cas organicka chemia. Zialbohu prirodne veci su podstatne menej ziskove, tak sa cela farmacia a s nou nase lekarstvo obratilo prec od prirody na patentovane chemikalie, ktore tym, ze predtym neexistovali a boli umelo vytvorene reprezentuju zamorenie, teda aj tela aj vseobecne celej prirody.



11

Re: Poďakovanie

Plne sa stotožňujem s Vašim názorom. Sama to tak cítim a vnímam, že dnes sa ľudia ani zvieratá neliečia preto, aby boli vyliečené, ale aby boli liečené. Najprv sa totiž začne liečiť jeden problém, ktorý avšak vyrobí ďalší problém (tzv.nežiaduci účinok). Ten ďalší problém sa samozrejme tiež začne liečiť a takto to ide dookola. A človek sa nenazdá a už je v začarovanom kruhu zdravotných problémov. Telo sa prestáva samo brániť, pretože je zanesené a zaťažené nežiadúcimi látkami, ktoré už nezvláda odstraňovať....vidím to aj na svojom okolí a vôbec sa mi to nepáči...možno práve preto hľadám niečo "staronové" a možno práve preto mám bližšie k prírodným veciam...

A ešte samozrejme to vidím aj sama na sebe

Naposledy upravil: MisheliQ (2012-04-03 19:34:42)