351

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Na 23 kg je to asi 12 kvapiek denne, do tretiny litra vody minimum, inac je to prihorke. ten isty roztok je aj na kvapkanie do nosa oci usi a na vyplachy.
Da sa to pit akokolvek a najlepsie po malych glgoch co najdlhsie, nie naraz.

Dakujem a co sa týka kombinacii s jedlom pred ci po ci je to jedno?



352

Re: citricidal

To je jedno. Inac ked to clovel pije po malycy glgoch cely den, az tak casto ako glg kazdu polhodinu, tak je to samozrejme raz na prazdny zaludok, ale casto aj  na plny.



353

Re: citricidal

http://www.needs.com/product/bio_chem_R … m_Research

http://www.momemineral.com/Nutribiotic- … ilability=-

Su naozaj ucinne tieto citricidali? Inak kazdy ma iny obal, tak neviem, ktory objendat.

Este som nasla odkaz z r. 2010 od RNG

http://www.amazon.com/Citricidal-Grapef … p_t_1_C0HB



tak neviem ci to je ten ucinny, kedze to je taky stary odkaz...  Nie som si ista ale z toh amazonu by asi postovne vychadzalo najlacnejsie... A preto sa pytam uz dlho uvazujem nad tym, ktory objednat a naozaj by sa mi nejaky zisiel. 
Dakujem za rady.



354

Re: citricidal

Njuz ja ti neviem zarucit, ktory z nich obsahuje quaternialne zluceniny. Pravdepodobne ked vyrobca nan napise, ze ich ma, tak je to asi pravda. Ale zialbohu ani to nie je iste, lebo frma NutriBiotic uz klamala v minulosti na ich povodnom GSE, ked v roku 2002 nahle zmenili bez upozornenia ludi zlozenie. Mozno sa vratili dnes v niektorom profesionalnom vyrobku spat ku quaternialnym zluceninam, Aspon tak mi to niektori z citatelov napisali pri teste na potlacenie kvasenia, co tunajdes vioackrat popisane.



355

Re: citricidal

Ahoj RNG.

Potrebujem si vyplachovať ústnu dutinu + kloktať roztok vody s Citricidalom. Dával som si doteraz cca 35 kvapiek Citricidalu do 1 litra vody + mikrovlákniny na celodenné popíjanie. Chcem to urobiť tak, že mikrovlákniny zoberiem extra, a zostane mi len voda + Citricidal, kde s každým odpitím by som si to poprehadzoval v ústach, pokloktal, a až potom prehltol (preto si dám mikrovlákniny zvlášť)...bude to takto OK na výplach ústnej dutiny a hrdla, alebo je treba inú koncentráciu Citricidalu?

Ďakujem.

-ahoj-



356

Re: citricidal

OK.



357

Re: citricidal

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14416784&tab=5
Ahoj co hovoríš na tento oreganovy olej?
A ako ho v prípade silnej nadchýna používať v kombinacii s citricidalom,ktorý si striekam 3x denne.

Dakujem za odpoved Pepa



358

Re: citricidal

To nie je cisty oreganovy olej, len vytazok z oregana , aj to riedeny olivovym olejom. Neudava vobec mnozstvo carvacrolu, co je velmi pravdepodobne jedina ucinna latka v divokom oregane proti plesniam a candidam.



359

Re: citricidal

Ahoj RNG.

Nevedel som to dohľadať v témach, tak prosím o tebou doporučenú koncentráciu Citricidalu pri odstraňovaní plesne z nechtu - palec na nohe.

1 - koľko kvapiek do akého množstva tekutiny?
2 - ako tekutinu môžem použiť aj kokosový olej, prípadne iné tebou doporučené?
3 - môžem takto zarobený roztok aplikovať aj na priestory medzi prstami, alebo na tie miesta bude iné riedenie?
4 - môžem do takéhoto roztoku namočiť vatu, tú priložiť na koreň nechta, prelepiť leukoplastom, a nechať to takto zabalené na noc? alebo je lepšie nechať to "dýchať"...?

ďakujem

Naposledy upravil: radim (2015-07-13 12:33:00)



360

Re: citricidal

Na plesne sice mozes pouzivat az 10% koncentraciu citricidalu v kokosovom oleji(alebo olivovom) ale ucinnejsie na to je 5% oreganovy olej.
Ja si to natieram samozrejme prstami a samozrejme aj na okolie, lebo plesne su nielen na nechte, ale aj na okolitej kozi.
Ja si to davam rano a po 1/4 hodine si na to natiahmnem ponozky. Takto sa to dostane ciastocne aj do topanok, ktore treba tak isto sterilizovat, lebo plesne su aj v kozi topanok.
Kedysi som si striekal roztok oregana len do topanok a aj to po case pracovalo



361

Re: citricidal

1 - máš prosím konkrétny link na takýto oreganový olej (ideálne i-herb)

2 - ak by som potrebaoval teraz hneď niečo na rýchlo, môžem si zarobiť doma roztok vytlačením obsahu oreganových kapsúl od NOW (55%) do kokosáku? povedzme do 15 ml fľaštičky by som dal 2 ml tohto oregana (55%), a 13 ml kokosáku...

?

ďakujem



362

Re: citricidal

Tu mas napr 25% oreganovy olej v olivovom
http://www.iherb.com/Now-Foods-Essentia … l&ic=2
2. napochytro si mozes samozrejme vytlacit aj par kapsuliek Ja som si na nechty dal vytlacene na prst priamo, bez riedenia. Ale medzi prsty som sa velmi neodvazil, tam je dost tenka koza.



363

Re: citricidal

Ahojte RNG a spol.

Dá sa aktuálne zohnať KONKRÉTNE TENTO Citricidal:

http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm

aj za lepšiu cenu niekde inde? Ale myslím výhodnejšiu cenu potom už aj s poštovným.

Ďakujem za info...

-ahojte-



364

Re: citricidal

Co tak tento zdroj ?
http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/

Naposledy upravil: RNG (2015-09-30 20:15:24)



365

Re: citricidal

RNG dík za tip!

ahoj



366

Re: citricidal

OK.



367

Re: citricidal

Dobrý deň,mám otázku ohľadom Citricidalu. Sem tam ma trápia vaginálne mykózy. Stačí piť roztok aký sa odporúča -35 kvapiek na l vody,alebo týmto roztokom robiť aj výplach? Môžem to kombinovať tak,že každý deň budem piť tento roztok + aj robiť výplach, či je toho už veľa?
Na hemoroidy môžem použiť zmiešaný kokos. olej  s pár kvapkami cictricidalu?
Priateľ má pravdepodobne už závislosť na spreji do nosa, je možné tento sprej nahradiť cictricidalom s vodou a postupne tá závislosť prejde?
A ešte posledná ozázka. Citricidal môžem užívať každý deň, ak sa budem cítiť zdravo? Ako prevenciu? Nenarúša črevnú mikroflóru? Či je to zbytočné?
Ďakujem



368

Re: citricidal

Mozes si robit aj vyplach tak to zlikvidujes o to rychlejsie.
Ked potlacis infekcie a alergie, nepotrebujes dalej ziadne lieky ani doplnky. Na vzdusne alergie treba brat quercitin, 3 x 600 mg [pocas sezon pelu alebo plesnovych sporov.
Roztok citricidalu, ked ho pijes po malych glgoch a pocas celeho dna, tjnie naraz alebo vpo vyssich davkach, tak si nemozes crevnu floru narusit.
Osobne beriem citricidal, len ked ho potrebujem. A niekedy je to aj mesiac v kuse, pocas epidemii A nie je nan ziadne obmedzenie

Naposledy upravil: RNG (2015-11-08 19:05:04)



369

Re: citricidal

Ďakujem



370

Re: citricidal

.



371

Re: citricidal

Ahoj všetkým.

Posielam odkaz na najrýchlejšie dostupný + zrejme najlacnejší Citricidal:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=18258333&tab=6

Cena 21 eur + 1,40 poštovné...už ho mám aj doma a je v poriadku! smile

-ahojte-



372

Re: citricidal

Vyborne!



373

Re: citricidal

Dobrý deň ,  viete mi prosím niekto vysvetliť aký je vlastne rozdiel medzi týmto http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/  a týmto http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/  mne to pripadá rovnaké zloženie pod iným názvom . Ďakujem



374

Re: citricidal

Ahoj. Rozdiel tam je minimálne ten, že tento:

http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/

...je reálne odskúšaný niektorými ľuďmi z tohto fóra - a zjavne "funguje" tak, ako má! smile A možno žiaden rozdiel medzi nimi nebude - len to musí niekto vyskúšať...



375

Re: citricidal

.



376

Re: citricidal

radim napísal(a):

Ahoj. Rozdiel tam je minimálne ten, že tento:

http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/

...je reálne odskúšaný niektorými ľuďmi z tohto fóra - a zjavne "funguje" tak, ako má! smile A možno žiaden rozdiel medzi nimi nebude - len to musí niekto vyskúšať...

Vďaka za reakciu. Môže byť ale na tom GSE aspoň píšu že to obsahuje citricidal a jeho množstvo  ... na tom Citricidale, mám ho doma to práveže nepíšu , aspoň nie tak jasne, píšu tam že v jednej dávke(3kv.)je 100mg grapefruit seed extrakt  a v zátvorke je pod tým uvedené citricidal... Robila som včera test ale nekvasilo mi ani v pohári s citr. ani v pohári bez big_smile tak musím skúsiť iné kvasnice alebo ich dať viac, neviem kde bola chyba
(a u toho istého na amazone v popise píšu:Citricidal Liquid Concentrate 1 oz Ingredients per drop: Grapefruit Extract 25 mg Other Ingredients: Vegetable glycerin base and Citricidal brand grapefruit extract)

Naposledy upravil: Moonika (2015-11-21 09:15:28)



377

Re: citricidal

Ach tak som sklamaná, urobila som test s kvasnicami a v oboch pohároch to kvasí sad v tom s citricidalom to začalo bublinkovať len trošku neskôr sad  mám práve ten odporúčaný z http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/  :-((



378

Re: citricidal

Ked rozdelim citricidal do dvoch 1 litrovych flias, cize cca 17 kvapiek na jednu flasu, mozem davat aj vacsie glgy?
Pytam sa preto, lebo by mi to tak lepsie vyhovovalo a aby mi to neznicilo floru.
Cize tych 35kvapiek by som mal na 2 litre a ten jeden liter by som vypil povedzme za 2 hod. - neznici floru?

Dakujem.



379

Re: citricidal

Neznici. Ale musis vypit tie 2 litre, aby si dostal tych 35 kvapiek potrebnych na rozne nakazy.



380

Re: citricidal

Nuz som sklamany, ze to kvasi aj napriek citricidalu, 4 kvapky na deci vody su asi 800 ppm, co by malo kvasinky znicit. Teda aspon podla povodnych tabuliek na citricidal
http://rng.nazory.eu/rubriky/c/citricidal



381

Re: citricidal

RNG napísal(a):

Neznici. Ale musis vypit tie 2 litre, aby si dostal tych 35 kvapiek potrebnych na rozne nakazy.

Jasne,  tie dva litre vypijem v priebehu 8 hod.  A budem davat vacsie glgy,  aby mi to vyslo.

Len som nevedel,  ci to bude mat rovnaky ucinok aj ked to takto rozdelim.



382

Re: citricidal

OK.



383

Re: citricidal

Dobry den, rada by som sa opýtala mamina chce užívať  citricidal v močovom  mechuri ma baktériu ecoli a klebsbiela.je možné uzivat citricidal v kombinacii s antibiotikami a s liekmi na vysoký tlak, osteoporozu, vysoký očný tlak, eritrocituria - chronické ochorenie obličiek.

Dakujem moc za odpoved P.



384

Re: citricidal

Citricidal mozes pouzivat aj v kombinacii s menovanymi liekmi, hoci osobne odporucam skor doplnky, nez patentovane farmaceuticke chemikalie, na vsetko.
Dovodov na erytrocyturiu je plno, vcitane roznycy nakaz v mechuri a ladvinach, ktore sa dajuroznymi doplnkami potlacit.
Chronicke je len ochprenie, ktore lakari nevedia ucinne adresovat.Ale odmaskvanim (serrapeptase)a roznymi doplnkami sa da vyliecit prakticky vsetko.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11081340
Da osteoporozu treba doplnky mineralov a vitaminov na kosti. ked je to osteoporoza kombinovana s menopauzou, tak odporucam brat aj yam na upravu hormonov. Davka Diosgeninu v nom musi byt aspon 200 mg denne.



385

Re: citricidal

Ked si dam povedzme len 15 kvapiek do litra vody.  Bude to mat vyznam? Lebo na candidu staci aj 60ppm, podla tabuliek.



386

Re: citricidal

Ešte som skúšala, dala som 6kvapiek spomínaného citricidalu na deci vody ale do pohárov som pridala aj trocha múky, ako keď sa robí kvások. Výsledok bol zjavný omnoho rýchlejšie, v jednom pohári bol za krátko kvások a ten s citricidalom zostal trvale nezmenený. Okopírujem tu ešte môj predošlý pokus, ktorý som robila s 5kv bez pridania múky:
"Tak som urobila ďalší pokus s citricidalom od Biozdravie (LT30814 EXP11/20) kde sa píše že obsahuje tie kv. zlúčeniny.
Najprv sa v pohári s citridicalom tvorili asi hodinu len jemné drobné bublinky tie potom zmizli, v pohári bez citricidalu sa netvorili, ale potom sa začali tvoriť veľké bublinky, začal to kvasiť. Tam kde bol citricidal sa nejakých 6hodín nič nedialo ale ráno už vidím penu ako pri kvasení práve v pohári s citricidalom a v pohári bez neho už pena nie je... tak som z toho jeleń....
(doplním že do deci som dala 5 kvapiek citr.)"

V tabulke píšu že na Saccharomyces cerevisiae stačí 60ppm. t.j. pokiaľ ten výsledok nejako neovplyvnilo pridanie múky , tak by to asi znamenalo, že tých 6kv. na deci by mala byť cca sila okolo tých 60ppm...
Inak robím s tým "pokus: striekam to do nosa koze ktorá v ňom má zlatého stafylokoka, tak som zvedavá... ak sa nemýlim namiešala som jej do 30ml vody 2kvapky

Naposledy upravil: Moonika (2015-12-07 09:12:02)



387

Re: citricidal

Dobry den.Mozem Citricidal aj inhalovat inhalatorom?Dovodom su pliesne na dychacich cestach.Pokial ano v akom pomere?Dakujem



388

Re: citricidal

Pravdepodobne ano, ja som to neskusal. takze 4 kvapky na deci vody?
Ale na plesne je oreganovy olej, ktory sa tak isto da inhalovat, napr cez papierovu trubku, na ktoru das par kvapiek oreganoveho oleja



389

Re: citricidal

Dobry deñ pán rng, chcela by som sa informovat o citricidale ,ktory uživam 30 kvapiek na 1 liter ,mám ochorenia obliciek sekundarne postihnutie glomerulov,erytrocyturia,proteinuria,početné parenchymove cističky,a hlavne to beriem kvoli mechùru v ktorom mám neustále bakterie na ktoré beriem neustále antibiotika ecoli a teraz prvy raz aj klebsbiela,chronicka cystitida s leukoplakiami,hypertenziu vysoky tlak ,osteoporozu,glaukom a psychicke problémy. Beriem lieky: Telmisartan na tlak,Bisomerck,Tanakan,Ketosteril obličky, Milurit, kvapky do oči Cosopt FREE, Caltrate 600,Prolia inj, raz za pol roka, a na depky a panicky strach Citalec,0,25 Neurol 0,25,a na večer Trittico jednu tretinku z tabl.( mala som teraz aj rozvrat  mineralovz tabletky Valzap HCT)? A čítala som, že k tomu Citricidalu,by sa malo užívat aj niečo na to aby sa bakterie  lepšie vyplavovoli, preto Vas prosim o radu, či by ste mi niečo ešte z tych produktov doporučil si objednat.Dakujem Vám velmi pekne za prečitanie a radu .                                         
                                        Elize



390

Re: citricidal

este predsa len mam dalsiu otazku
v dutinach mam od jula hnis. hrozi mi operacia myslite zeby citricidal nato pomohol?
a tiez mi zacali opuchat nohy v clenkoch nemize to byt sposobene uzivanim citricidalu. a tiez mam dost modrin po nohach.
velka vdaka Elize



391

Re: citricidal

Za prve to musi byt pravy citricidal, tj taqky cpo ma jasne napisane, ze obsahuje quaternialne zluceniny. Inac je velmi malo ucinny. AS je to 35 kvapieki na liter vody. Niektore mikroby sa vedia dobre maskovat,l takze odporucam brat zaroven odmaskovaci/odhlienvAce ako NAC a serrapeptazu. Modriny na nohach su z oslabenych stien ciev, na co pomoze brat vysoke davky vitaminu C a bioflavonoidov, tiez L-lysin a escin. Ak mas v mechure nakazy typu plesni a kvasnych infekcii, tak tio radim brat najma oreganovy olej a berberine.
Do dutin treba kvapkat rozxtok citricidalu, lebo ustne brane sa tam viacmenej nic nedostane, okrem prchaveho oreganoveyho oleja/. Oreganovy olej sa da v malych koncentraciach(1% Pouzivat aj na vyplachy pripadne sa da aj inhalovat. Opuchanie noh je z ochabnuteho svalstva, podobne ako aj su modriny Spi s nohami vylozenymi hore, 2 podusky pod nimi Gravitacia je zodpovedna na ich napuchjanie najpravdepodobnejsie.
Citricidal nesposobuje opuchanie, ani oreganovy olej ani ziadny iny  znamy potravinovy doplnok celkove.



392

Re: citricidal

Dobry den.Píšem Vàm znova a chcela by som Vàs vełmi pekne poprosit o radu.Už som Vám raz písala,pretože si už neviem rady.Popíšem Vám moje stavy a diagnózy.V septembri som prvy krát ležala v nemocnici a mala som tažkú minerálovú dysbalanciu v.s. ako NÚ užívania HTC/polieková SIADH/.Teraz v decembri som mala minerálovú dysbalanciu-hyponátremiu v.s. ako NU užívania citalopramu.Mala som nedostatok sodíka a chloridov.Dalej-chronická cystitída s leukoplakiami so stále sa opakujúcou e coli a posledne 2krát kleps biela,stále ličená antibiotikami.Naposledy som užívala 2tyždne citricidal-30-35 kvapiek do 1litra vody.Dala som si spravit vyšetrenie moču a bol negatívny.Mali mi do mechúra vstrekovat lok. th.Ialuril,ale predtym som musela užívat medoclav.Toto sa neuskutočnilo,pretože som ostala v nemocnici na spomínanú minerálovú dysbalanciu.Ešte v novembri som mala absolvovat operáciu dutín a žial ani tá sa neuskutočnila pre môj zdravotny stav.Dostala som tesne pred operáciou panické strachy a dodnes sa nejdem z toho dostat.Dlhodobo som užívala pol tabletky citalecu a občas neurol-0,25mg-na tieto psychické problémy.Po tej neuskutčnenej operácii sa to velmi zhoršilo a musela som vyhladat psychiatra.Ako prvé mi predpísal Tritico-z tohto lieku som bola velmi nabudená,mala som v sebe prehnanú energiu,enormnú chut fajčit.Tak som ho navštívila znova a zmenil mi lieky.Zvyšil mi dávku toho spomínaného citalecu z pol tabletky na 1 a neurol tiež zvyšil dávku.Nebolo mi z toho lepšie ešte horšie,tak nakoniec užívam coaxil 3krát denne a neurol 2-3krát denne 0,25mg.Tieto posledné lieky užívam už cca 3tyždne ale nepocitujem žiadne zlepšenie.Stále pocitujem v tele velkú nervozitu,napätie,úzkost ,strachy a chce sa mi často plakat,čo sa mi predtym nestávalo.Mám silné návaly tepla a následne nato dostanem zas zimnicu.Cítim sa strašne slabá,fyzicky vyčerpaná.Začala som si teraz pár dní kvapkat citrcidal do nosa a pustila sa mi z toho nádcha a začala ma pobolievat ta problematická dutina.Okrem tychto problémov mam aj iné diagnozy,ktoré sú:hyperurikémia,difúzna nodózna struma eufunkčná v ZD,popisované drobné koloidné uzlíky v parenchyme nezväčšenej normoechogénnej št.žlazy,primárny glaukóm s otvorenym uhlom v sledovaní,Art.hypertenzia 3.st.ESC/ESH,s vysokym KV rizikom,t.č. normotenzia.Na tlak užívam telmisartan,agen a bisoprolol.Dalšia diagnóza-chron.TIN/v.s. analgetická nefropatia/CKD K/DOQI 3,histol. overená /1993/ so sekundárnym postihnutím glomerulov,erytrocytúria,stredná proteinúria.Na toto užívam ketosteril a milurit na kyselinu močovú.Dalej osteoporóza v špecif. th,vybranych 10 injekcií prolie a Caltrate 600mg/400 Iu D3.Popísala som Vám toho strašne vela,pevne verím,že si to prečítate a poradíte mi.V prvom rade ohladne tohto môjho psychického stavu.A ešte sa chcem opytat,či mám pokračovat v užívaní citricidalu,pretože sa mi troška upravil kreatinína a znížil sa mi trošku fosfor,ktory som mala vyšší.A ako som už písala-aj ten moč bol negatívny.Prosím Vás,čo mi na tieto problémy odporúčate.Už teraz Vám vopred velmi pekne dakujem za rady.       Elize



393

Re: citricidal

Nuz pouzivas privela farmaceutik, z ktorych kazde ma hromadu skodlivych postrannych ucinkov. Postuopne ti to napadne pecen a ladviny, zrejme spominas uz ladviny aj tak.
Na stitnu zlazu treba brat jod a selen.
Na odstranenie roznych uzlikov treba brat aj etericky pokryte enzymi ako napr entericky pokryty pancreatin. Cele nervove problemy su asi sposobene nedostatkom mineralov, tj mineralovych disbalanc, ktory je sposobeney nedostatkom mineralov, tak isto hyponatremia. To je aj dovod zrejme na osteoporozu a tetaniu.
.Na to staci doplnok mineralov, ako napr Bone strength, a viac solit. Pomaha brat aj extra vitamin D-3 a K-2.
Ale tieto problemy su vsetky sposobene zlym travenim a absorbciou, a tiez zlym hosdpodarenim s mineralmi tj nedostatok kyselin, enzymov a tiez mikrovlaknin a probiotik na crevnu floru.
Najme v case prechodu je zle hospodarenie s mineralmi, odporucam na to brat yam v davkach s obsahom 200 mg Diosgeninu denne.
Nevidim ziadny dovod v tvojom pripade na branie akychkolvek farmaceutickych liekov.



394

Re: citricidal

Dobry vecer pan RNG, chcela by som sa vas opytat ,ci poznate produkty od NUTRILITE, lebo toto vyhladavanie na internete ,čo ste mi odporučili niektore ja mam z toho riadny mišung, už som potvarala tolko stranok a neviem sa z toho vymotat, potrebovala by som tie produkty zohnat na jednom mieste a hlavne aby to bolo skoro,ale ja som taky laik počitačovy ,tak by som poprosila o radu. A na tu vašu minulu odpoved ,že by som mala byt bez chemickych liekov to si neviem ani predstavit, kedže ich mam tolko, ako by som to postupovala to neviem. Aj včera som dostala dalšie injekcie na imunitu a ešte aj lieky ja som z tych liekov uplne chora nenavidim to uživanie a vkuse niečo pribuda, teraz mam najvacsi problem so psychikov ,tak som z toho všetkeho uplne mimo,neviem či mi to nerobia aj tie lieky Coaxil čo beriem už 3 tyžden aj niečo a nič lepšie ešte k tomu aj neurol 0,25 mg. Ešte aj dutina si mi ozvala,čo som mala ist s nou na operaciu a všetko sa mi len babre.Preto by som vas chcela veeeeelmi pekne poprosit o pomoc v tych mojich zdravotnych problemoch a hlavne radu ako tie doplnky pozhanat všetky a rychlo.Dakujem velmi pekne .Elize



395

Re: citricidal

Nuz ja napriklad mam plno zdravotnycy problemov ako starsi clovek, a uz vyse 20 rokov na ne pouzivam len potravinove doplnky, Totiz lieky maju privela postrannych ucinkov, takze keby som ich na vsetko bral, uz by som tu iste nebol.
Tvoj psychicke problemy su spojene s osteoporozou a tetaniou co mas, a daju sa doplnkom mineralov vyriesit, Samozrejme to potrebuje aj vitaminy D-3 a K-2.

Ak by si aj popritom mala problemy s depresiami, odporucam ti kvalitny extrakt zo St Johns Wort pouzivat narazovo, v case potreby tj jeden krat za den narazovu davky 3 kapsule.
http://eu.iherb.com/Paradise-Herbs-St-J … -Caps/4913
Samozrejme to nepotrebujes kazdy den, len ked mas problem(stress, fobie a pod, co ti donesu depresivne stavy, lebo ti vycerpaju zasoby serotoninu, norepinephrinu, dopaminu a GABA v mozgu Na vsetky tieto zlozky st johns wort(hypericin hyperforin) posobia)
Inac odporucam ti brat aj jod a selen, a na prinosne dutiny kvapky roztoku citricidalu.



396

Re: citricidal

Elize napísal(a):

Dobry vecer pan RNG, chcela by som sa vas opytat ,ci poznate produkty od NUTRILITE, lebo toto vyhladavanie na internete ,čo ste mi odporučili niektore ja mam z toho riadny mišung, už som potvarala tolko stranok a neviem sa z toho vymotat, potrebovala by som tie produkty zohnat na jednom mieste a hlavne aby to bolo skoro,ale ja som taky laik počitačovy ,tak by som poprosila o radu. A na tu vašu minulu odpoved ,že by som mala byt bez chemickych liekov to si neviem ani predstavit, kedže ich mam tolko, ako by som to postupovala to neviem. Aj včera som dostala dalšie injekcie na imunitu a ešte aj lieky ja som z tych liekov uplne chora nenavidim to uživanie a vkuse niečo pribuda, teraz mam najvacsi problem so psychikov ,tak som z toho všetkeho uplne mimo,neviem či mi to nerobia aj tie lieky Coaxil čo beriem už 3 tyžden aj niečo a nič lepšie ešte k tomu aj neurol 0,25 mg. Ešte aj dutina si mi ozvala,čo som mala ist s nou na operaciu a všetko sa mi len babre.Preto by som vas chcela veeeeelmi pekne poprosit o pomoc v tych mojich zdravotnych problemoch a hlavne radu ako tie doplnky pozhanat všetky a rychlo.Dakujem velmi pekne .Elize

Mozem Vam skusit pomoct zohnat doplnky, ktore potrebujete. Prosim, napiste mi na zdravie.rng@gmail.com. Sami si ich uz dlhsiu dobu objednavame z roznych web stranok. Treba to vediet a mat na to cas.



397

Re: citricidal

Dobry večer pan Spišiak, som velmi rada ,že ste sa mi ohlásil ked si to nejako všetko zosumarizujem alebo poprosim pan RNG či by mi to nedal nejako dokopy ,čo vlastne všetko potrebujem nakupit.Dakujem Vam velmi pekne za ochotu a ostava s pozdravom Elize



398

Re: citricidal

Dobry vecer pán Rng,
Chcela som Vas velmi pekne poprosit ci by ste bol taky láskavý a zosumarizoval mi co všetko na moje choroby potrebujem.
Ozval sa mi p.Spisiak ze by bol ochotný mi to objednať.

Vopred dakujem Elize



399

Re: citricidal

Dobry den Vam prajem pan Rng,chcem sa opýtať už 3 deň som si vyplachla nos roztokom citricidal dala som 1 kvapku do 177 ml vody ako som čítala niekde pri kvapkach a  včera večer som tam aj pridala trochu viac vody a mám potom strašné bolesti v oblasti tej chorej dutiny a hlavne, aj v tej čo som nemala nič , bolí ma celé pravé obočie , oko a okolie a ešte aj lícna dutina, je to možné , aby to robil ten výplach???Je to taká bolesť,že si musím dať ibalgin od bolesti.Ak pôjdem dnes k doktorke ,  zaručene mi dá zase antibiotiká.Vyplachovala som si to len  asi 3x alebo 4x za tie tri dni. mám si objednat k tomu ten Nac a Serapeptazu?uuĎakujem pekne za odpovede aj za tie predchádzajúce čo som písala.Elize Dnes ešte raz som tu, už mam aj teplotu, prosim o radu dakujem

Naposledy upravil: Elize (2016-01-18 07:34:07)



400

Re: citricidal

Do nosa staci dat 3 x dene 2 kvapky roztoku citricidalu do kazdej nosnej dierky Bolesti su potom len kratkodobe, ako reakcia na destilovanu vodu a samozrejme Herxheimerova uhynova reakcia.