1

Téma: analna trhlina

RNG, uz cca rok sa mi zvykne spravit analna trhlina. co by si na to odporucil?



2

Re: analna trhlina

Viac vody a roznych mikrovlaknin, co vytvori stolicu nie prilis tvrdu. A tu oblast samozrejme mastit, dobra je zmes kokosoveho oleja  s par kvapkami GSE.



3

Re: analna trhlina

RNG,takze na fisury v okolikonecnika treba namiesat mast z kokosakua GSE? ten praskovy cukor tam netreba? lebo ja som si to robila aj s pras. cukrom ze som dala do kokosaku a GSE a bolomi povedane, ze to mam tam kvasinky a ze ten cukor ich iba vyzivuje, kedze sa mi fisury vracaju. ja to nemam natrhnute, ina take akoby tenke ciarocky ako ziletkou porezane...stolicu mavam OK, skor riedku ako tvrdu.



4

Re: analna trhlina

Kvasinky mozu pracovat len v rozriedenych cukrovych roztokoch. Koncentrovany cukor ich vysusi=mumifikuje. Nakladanim do cukru sa totiz bezne konzervuje, aj proti plesniam aj proti hnilobe.



5

Re: analna trhlina

takze si do tej zmesy GSE a kokosaku mam dat aj cukor, alebo nie? dakujem.



6

Re: analna trhlina

Skus. A toho jemneho praskoveho cukru tam musi byt hodne, az je z toho husta pasta. Ja taku pouzivam na vsetky rany na tele, lebo ako cukrovkar DM2 sa inc nezahojim ani za mesiac a rany sa mi medzitym zapalia a hnisaju. Takto ked si to okamzite natriem, tak sa to zaceli za tyzden, bez zapalov a hnisania.