1

Téma: Motolice, skrkavky, enterococcus.

Dobry den, ja viem, vy tieto diagnosticke frekvencne pristroje typu Diacom a spol neuznavate, ale bola som zas na takej jednej diagnostike (tu sa jednalo o pristroj Diacom) a z vysledkov mi vyslo, ze mam hlavne motolice, skrkavky a enterococcus. Taktiez vela kyseliny mocovej, zapal na oblicke (o zapaloch viem, to mi vychadza na kazdej diagnostike a aj to citim, jedna strana chrbta ma dost omina), zapal v crevach, na zenskych organoch, atd. Tie zapaly su urcite, to citim a aj vidim podla opuchov a cervenej koze a hlienov a vsetkeho mozneho. Vraj mi tieto zapaly sposobuju tieto parazity, vo vysledkoch vychadzali ako moj hlavny problem. Objavil sa tam aj zlaty stafylokok, ktoreho mi zistili lekari pri stere z jedneho opuchu, ale nie v takom mnozstve ako tie parazity a enterococcus. Inac, aj ten enterococcus je podla mna dost pravdepodobny, citala som, ze to je bezna bakteria nachadzajuca sa v crevach, problem je, ked sa dostane niekam inam do tela alebo na kozu a pod. A kedze mne v septembri v nemocnici nasledkom prasknuteho abscesu sla vyse tyzdna stolica aj cez posvu, aj cez absces (pokym neurobili stomiu) a nikto mi to za cely cas necistil, ani nic, je dost pravdepodobne, ze sa ten enterokok mohol dostat hocikam. A v podstate asi 2 tyzdne po prepusteni z nemocnice mi tie enormne zapaly zacali.
Uz dlhsiu dobu beriem GSE, extrakt z olivovych listov, curcumin, samento,..... a vela vela inych a nemam pocit, ze by moje zapaly nejak ustupovali. Chcela by som sa vas preto opytat, ci by som predsa len popri tomto vsetkom nemala skusit aj protiparazitovu kuru dr. Clark. Mam ju doma, tak nie je problem zacat aj hned. Ono v podstate ak je to naozaj tak, ze tie parazity v sebe mam, podla Clarkovej (co som v jej knihe citala) by sa malo zacat najskor s likvidaciou parazitov, potom mikrobov a nakoniec virusov (podla tej teorie, ze parazity obsahuju mikroby a mikroby zas virusy).
A ak ano, myslite, ze mam potom popri tom brat aj vsetky tie antimikrobialne, co uz beriem teraz, alebo urobit len samostane protiparaziticku kuru a potom sa zas vratit k tym antimikrobialnym? Lenze zas je tam aj ten enterococcus a aj potvrdeny stafylokok, cize neviem....
Velmi pekne vam vopred dakujem a peknu sobotu zelam.



2

Re: Motolice, skrkavky, enterococcus.

Ked uz beries dlhsi cas antimikrobialne, mozes pridaj aj protiparaziticke. Podla roznych udajov od 25 az do 98% ludi mam  parazitov, a to nam rozhodne nie je uzitocne. Vedci spajaju aj rakoviny s parazitmi, lebo vylucky roznych parazitov su karcinogenne/rakovinotvorne.Niektori tvrdia, ze az 50% rakovin na znacny prispevok z parazitov, ked nie jedinu pricinu.
Pokial mas aktivne skodlive mikroby v tele, nemozes prestat brat antimikrobialne, inac sa ti velmi rozmnozia.
Pi hodne vody, lebo tie vsetky koncentaty potrebuju dobre zapit a voda je hlavny odmorovac tela



3

Re: Motolice, skrkavky, enterococcus.

Tak dnes zacinam... Ale nie je mi celkom jasna jedna vec s davkovanim. V navode sa pise, ze sa pripravky maju uzit "pred jedlom". To je prosim vas ako myslene, priblizne kolko minut pred jedlom? Musia sa vstrebat, kym zacnem nieco jest? Alebo staci tesne pred jedlom? Pri oresaku je napisane "na prazdny zaludok alebo pred jedlom", ale pri klincekoch a wormwoode len "pred jedlom"(pri wormwoode pred vecerou) a tym padom to vyzera, ze myslia tesne pred jedlom. Alebo nie?
Dakujem.



4

Re: Motolice, skrkavky, enterococcus.

Nuz najsilnejsia absorbcia je na prazdny zaludok, s jedlom sa daco na jedlo naviaze a znizi sa ucinok.  Teda ak ti to zaludok znesie...



5

Re: Motolice, skrkavky, enterococcus.

Ok, dakujem, skusim teda hodinu po enzymoch a polhodinu pred jedlom. Myslite, ze to nie je skoro len hodinku po enzymoch? Ze sa mi dovtedy vstrebu a nerozlozia mi tie ucinne latky v klincekoch a wormwoode? Alebo ako vlastne priblizne dlho trva, kym sa taka tobolka klincekov vstrebe? Aby som zas nedavala zbytocne dlhu pauzu medzi nimi a jedlom...
Dakujem.



6

Re: Motolice, skrkavky, enterococcus.

Klinceky obsahuju aromaticky olej a prchave latky sa celkove rychlo absorbuju.



7

Re: Motolice, skrkavky, enterococcus.

Dam sem link na jeden clanok, v ktorom sa pise o spojitosti parazitov pri roznych zdravotnych problemoch, mozno to bude niekoho zaujimat
http://mladazena.maminka.cz/scripts/det … ?id=435518



8

Re: Motolice, skrkavky, enterococcus.

Vyborny clanok, ale neposkytuje zialbohu ziadnu informaciu, ako sa parazitov zbavit, ani ako sa vlastne diagnozuju .
Nuz ale to je dnes dost malo lekarov co o tom nieco podrobnejsie vedia, obvykle pod parazitmi myslia len hlisty, skrkavky, a pasomnice.
Pri dnesnom cestovani krizom krazom po svete ludia ale nalapaju miestne hromady parazitov, o ktorych vedia nieco blizsie len miestni lekari a ked sa vratia nakazeni domov, ich lekari nemaju o tom prakticky ziadne vedomosti.
Ja som cestoval hodne, aj v "divocine", takze som si pre istotu vybral jednu 20 dennu davku protokolu dr Huldy Clark.
Pes vie, co clovek moze kadekde nalapat, viem napr ze raz sme obaja dosli z Mexika(Yucatan) s vodnou amebou nakazou(Moctezumova pomsta), ktora nas trapila vyse mesiaca hnackami.
Aj pri restauracnych jedlach, kde nemame nad hygienou kontrolu pri dnesnych "minutkach" a cuisine novelle, kde sa zdoraznuje vselico polosurove, aby to bolo makke, dokonca aj pri japonskych suchi sa clovek moze nakazit kadecim zivym, co sa nizkymi teplotami neznicilo.

Naposledy upravil: RNG (2013-05-01 20:46:23)