1

Téma: Podpora imunity po kiahnach alebo inych chorobach

Ahoj RNG, skusala som googlit ale nic konkretne som nenasla. Momentalne prebiehaju u nas kiahne starsia dcera a predpokladam, ze hned nato ich dostane mladsia. Viem, ze po kiahnach byva oslabena imunita. Nemas prosim ta nejaky tip na pripravok na podporu imunity. Kludne to moze byt aj z iherb. objednavam odtial.alebo aj cosi co u nas dostat. Kedysi som pouzivala imunoglukan. dakujem . katka



2

Re: Podpora imunity po kiahnach alebo inych chorobach

Pozri na betaglukany, a rozne vyzivove a regeneracne doplnky. Nezabudni na zvysovanie viralnej imunity a to bezne, co radim kazdemu vzdy, zinok, selen, jod, vitaminy C,E D-3.
Inac ovcie kiahne(virus VZV) nozu deti s vysokou viralnou imunitou prechodit bez vacsich priznakov, ale samotny virus zostava v organizme do smrti a neskor, ked ludom prirodzene poklesne viralna imunita sa moze znovu zjavit vo forme nebezpecneho a casdto bolestiveho pasoveho herpesu najhorsdim priebeh je u takych, co ho v detstve vobec nedostali, tj telo nema specificke obranne latky proti nemu.

Naposledy upravil: RNG (2011-05-25 16:22:57)



3

Re: Podpora imunity po kiahnach alebo inych chorobach

vdaka, uz som zasobena:) trosku ma teraz trapia ci jej neostanu jazvy na tvary u mladsej dcery, ta mala tie kiahne ovela ovel ahorsie. az na 5ty den ked sme nasadili colostrum sa jej to zacalo ako keby zazrakom stahovat. hladam cosi na jazvy alebo celkovo na regeneraciu pokozky po tych hnusnych vyrazkach. myslis, ze kokosak by jej mal trosku pomoct? (musi to byt panensky kokosovy olej alebo staci obycajny kokosovy olej -bez vone, ale asi upravovany:( ak nie tak co by mohlo? vdaka.



4

Re: Podpora imunity po kiahnach alebo inych chorobach

Hociaky nezniceny kokosak je OK. Pokial nema vonu ako vyprazane alebo dymovu(to v niektorych krajinach, napr Indii pridavaju) tak je maximalne precistenu patou a to nezmeni ten olej prilis, tj jeho obsah mastnych kyselin.



5

Re: Podpora imunity po kiahnach alebo inych chorobach

Dobrý večer, Vážený pán RNG, prosím Vás, poraďte mi,čo je potrebné užívať pri infekčnej mononukleoze.Syn leží v nemocnici s vysokými teplotami s podozrením na toto ochorenie, ale výsledky maju´byť zajtra.Cíti sa veľmi slabý a totálne vyčerpaný.Ako mu môžem pomôcť, Dakujem.



6

Re: Podpora imunity po kiahnach alebo inych chorobach

Pozri na temu herpes a pecen.
http://rng.nazory.eu/herpes     http://rng.nazory.eu/pecen
Pridam este k tomu dalsie antiviralne,, ako monolaurin, citral a Sangre de Grado. Treba ich zobrat viacero, cim sa stupnuje ich ucinnost.
Musi si zvysit viralnu  imunitu a regenerovat co najskor pecen protokolom dr Berksona.

Na virusy treba ist co najrychlejsie,tam hraju ulohu aj hodiny,  ja by som osobne zobral 600 mikrogramov selenu, 1 gram esteru C kazdu hodinu, a 2x1 gram chaparalu
Samozrejme aj mozno ine, to co mam po ruke, ako monolaurin citral  a Sangre de Grado, co prave na sebe skusam, kedze sa mi zda, ze v poslednom case na mna lezu herpesy a teda moja viralna imunita je nizsie, nez by som si zelal
Na vycerpanie je najlepsia masivna davka collostra, 10 az 20 gramov za den, niekolko dni. To nastartuje obranu aj vrati spat normalne travenie