1

Téma: zlaty stafylokok

Dobry den,
uz asi pol roka mam problem s kozou na penise. Objavili sa mi tam scervenane miesta - nesvrbia, obcas pocit palenia. Z casu na cas sa na tychto miestach objavia supinky. Bol som s tym u koznej - prv usudila, ze je to viralneho povodu dala mi mast nejaky Ialugen, potom ked nezabralo povedala ze je to mikoza, dala mi Micetal, nezabral ani ten... Tak mal som toho dost, isiel som za urologom, ten mi spravil stery - vysledky na kvasinky boli negativne (cize mikoza to zjavne nebola ako usudila pani kozna), ale nasli tam zlaty stafylokok, ktory vraj moze sposobovat presne taketo problemy. Predpisal mi nato Framykoin mast a este nejake antibiotika na uzivanie - tie mi predpisal este aj kvoli nejakej bakterii, co mi nasli v mocovej rure (neviem teraz nazov, mam to niekde v papieroch, mozem dodatocne uviest). No kedze nerad uzivam lieky, tak hladam alternativne sposoby liecby. Zacal som "googlit" a nasiel som info o Citricidale, ktory je vraj ucinny na tuto bakteriu. Preto sa chcem poradit, ci zacat uzviat tento pripravok a ak ano, tak akym sposobom uzivat - lokalne potierat alebo vnutorne uzivat prip. kombinacia oboch.



2

Re: zlaty stafylokok

Lokalne ti potlaci lokalnu nakazu, vnutorne brane potlaci nakazy po celom tele.
Lokalne sa da pouzit velmi vysoka koncentracia, vnutorne sa to rozriedi znacne
Na toto by som pouzil oboje, pit roztok (60 kvapiek na liter vody, pit postupne cely den) a 3 kvapky do lyzice kokosoveho ci olivoveho oleja(drz ho vo flasticke, dobre pretrep) a daj si tam par kvapiek.
Inac tam sa zdrzuju najma rozne kvasne infekcie, ale citericidal je ucinny aj na kvasne v tej odporucenej koncentracii, aj na stafylokoky, aj na streptokoky roznych druhov.
Zlaty stafylokok skupina zahrnuje mnoho roznych druhov, nebezpecna je odroda zvana MRSA na ktoru nie su ucinne atb.
Inac na tele mozes najst hromady skodlivych bakterii, na to mame ochranu koze, aby sa nedostali dovnutra tela.

Citricidal je ucinny na hromadu roznych m ikrobov, nielen bakterie, ale aj ine a na mnozstvo antiobioticky odolnych.
Zopar je ich uvedene v tabulkach, ktore povodne vydali na podporu ucinnosti citricidalu(na patent musis dokazat ucinnost) povodne v roku 1982  http://rng.nazory.eu/citricidal



3

Re: zlaty stafylokok

Ok, dik za promptnu reakciu. Este par doplnujucich otazok:
a) Ako dlho je asi potrebne uzivat tento pripravok? Je vhodna obycajna voda z kohutika alebo flasovana stolova?
b) Ako casto treba potierat postihnute miesto zmesou Citricidalu a oleja?
c) Je Citricidal ucinny aj na takyto rezistentny kmen stafylokoka?
d) S ktorym druhom Citricidalu mas dobre skusenosti, kedze na webe je ich viac, nasiel som napr. tieto dva http://www.biozdravie.sk/index1.html alebo http://www.regeneracetabor.cz/obchod/ci … p-461.html ?

dik



4

Re: zlaty stafylokok

a) staci akakolvek voda a pouzivas pokial to nezaberie, to je dost individualne. Ale tyzden/dva asi stacia
b) raz za den je dost
c) ano
d)ovela lacnejsie je objednat si GSE(originalne, Nutribiotic) 33% citricidal) cez www.iherb.com

Inac aj ten z Biozdravia je OK, je to 60% od povodneho vyrobcu, tam staci zobrat 35 kvapiek do litra vody



5

Re: zlaty stafylokok

dik este raz, objednal som ten z iherb.com, verim ze pomoze.



6

Re: zlaty stafylokok

Viera je pre nabozenstvo, v medicine sa na to pouziva veda, statistika a vyskum



7

Re: zlaty stafylokok

no prave som dostal dalsiu informaciu - prednedavnom mi robili komplet krvne testy kvoli problemom s chrbticou. davali mi robit aj test na protilatky voci borelioze. a akurat mi doktorka poslala vysledok na tieto protilatky - je pozitivny. mal by som ist na infekcne este na nejake dalsie vysetrenie. aky postup zvolit v takomto pripade, zacat uzivat ten GSE a toto riesit nasledne?



8

Re: zlaty stafylokok

Na boreliozu odporucam GSE a extrakt z olivovych listov a Samento, brat dlhodobo.
Borelioza a ine nakazy tvoriace L-formy(vnutrobunecne parazity) znacne znizuje imunitu, takze ti ludia maju caste rozne choroby, vcitane viacerych tzv. Autoimunnych
Tieto sice lekari adresuju ucinne ci menej ucinne, ale casto si neuvedomia, ze priciny za nimi su prave napr borelioza alebo chlamidia pneumoniae, ktore su v tele dlhodobo a casto dobre zamaskovane.



9

Re: zlaty stafylokok

GSE je podla toho co citam prirodne antibiotikum, tak predpokladam, ze nenarusa crevnu mikrofloru, ci sa mylim? Este ma zaujima, ci nejake potraviny alebo kava, alkohol, cigarety nerusia alebo neznizuju ucinky tohto lieku...



10

Re: zlaty stafylokok

Nie celkom. Citricidal sice zacina ako vytazok z grapefruitovych semienok, ale je patentovane potenciovany/zosilneny.
A je ucinny nielen na bakterie, ako atb, ale aj ine mikroby, na co atb.nemaju ziadnu aktivitu.

Vo vacsich davkach naraz moze ovplyvnit aj crevnu floru, ale probiotika znesu casto ovela viac citricidalu, ako mnohe skodlive bakterie a ine mikroby. Takze selektivne znici zle a neposkodi dobre, ked ho pijes po malych glgoch cely den a nezoberies masivnu davku naraz.
Nie je to liek, ale technicky len potravinovy doplnok a nepoznam nic, co by znizovalo jeho ucinnost. Na trhu je od zhruba roku 1982, tj nemyslim si, ze by skryval nejake prekvapenie.