1

Téma: Pálenie pri močení

Prvom rade sa ti chcem zo srdca poďakovať za tvoju radu ktorú si mi poskytol. Písali sme si
že sa mi neprestajne tvorili vyrážky na tvári čo bolo z môjho pohľadu zvláštne keď som nikdy
nemala dermatologické problémy. Písali sme či by to nemohlo zapríčiniť nejaký druh alergie.
A vieš v čom bol problém? Ja som zanedbala užívanie probiotik,mala som aj horšie trávenie
a beriem ho asi 1 týždeň a pokožka sa mi zlepšila a vzápeti aj trávenie tak si to Rng tie
probiotiká už nezanedbám už len z toho dvovodu že sú pre telo tak dvoležité. Ešte raz ti ďakujem:-)


Ale teraz ma trápi niečo iné:-( od včera ma trápi že vždy pri močení ma to veľmi reže a páli.
A keď ležím tak mám ako keby potrebu ísť,ale nieje čo...a trocha ma to i pri ležaní páli.
Je možné aby som mala zapálený močový mechúr respektíve či som neprechladla?
Pijem teraz citricidalový roztok,a ako si mi dávno poradil i veľa tekutín spravila som si
bylinkový čaj na močový mechúr a prikladám si parafínové vrecko. Mám ísť k lekárovi alebo?
Nezničia antibiotiká flóru? Vieš,v určitým veciam v tomto smere nerozumiem tak preto sa
ťa pýtam a vážim si tvoje rady. Vopred ti za tvoju pomoc ďakujem.



2

Re: Pálenie pri močení

Zapal, mocoveho mechura moze byt z rozlicnych mikrobov, od streptokokov a stafylokokov, na ktore se dobry roztok citricidalu az po kvasne infekcie ako candida albicans, na co je dobry carvacrol z oreganoveho oleja
Takze len ber oboje, lebo kym by ti lekar urobil kulturu, a predpisal atb, tak to mozes mat uz davno vyliecene.
Pricom ak by to bola kvasna nakaza, tak na ju atb len pomozu rozsirit , lebo na candidu su neucinne, ale znicia probioticku floru,, ktora vyraba latky proti candide.
Proti zapalu je dobry curcumin alebo dumbier, v davkach niekolko gramov denne



3

Re: Pálenie pri močení

Rng ten citricidal.roztok nepomáha čo je to prosím ťa carvacrol je dostať v lekárni?
A dumbier je zázvor ak sa nemýlim a curcumin je indické korenie curcuma? To všetko mám zhodou okolností doma mám si spraviť čaj kolko vody a kolko lyžičiek zázvoru alebo curcumínu?
V priebehu dna sa zdalo že mi bolo lepšie ale zase to začína nejak rezať je to nepríjemná
bolesť...:-(



4

Re: Pálenie pri močení

Ked hovorim o curcumine,, myslim tym vytazok z curcumy(curcuma longa , obsahuje curcuminoidy, od 5 do 10% max, tj by si potrebovala 15 az 25 gramov byliny na to co ja odporucam, 3x1500 mg curcuminoidov.POzri na    http://www.swansonvitamins.com/SWH084/ItemDetail?n=0
Nuz ale ked k tomu nemas momentalne dostup, niekolko gramov zazvoru, cerstveho korena vyvarene v pol litra vody(mozes si to akokolvek ochutit, je to dost stiplave) je lepsie ako nic.
Suseny zazvor2-3 lyzicky-8-12 gramov ti tak isto moze pomoct.
Osobne nemam s cajmi vela skusenosti, ja pouzivam uz koncentrovane silne vytazky, kde je obsah ucinnych latok zabezpeceny.
Kapsule, co obsahuju zhruba 100 mg carvacrolu kazda ma napr firma NOW
http://www.iherb.com/Now-Foods-Oregano- … s/731?at=0



5

Re: Pálenie pri močení

Dnes mi dosiel Calcium D Glucarate,500mg.Kolko mg denne je ucinna davka?Citala som o tom ze to ma vplyv na rovovahu hormonov(znizovanie estrogenu)...okrem ineho..pravdaze



6

Re: Pálenie pri močení

Ber 2x500 mg na odtucneniema odmorenie pecene.
Na rakoviny sa berie viac.
Glucarate znizuje nielen estrogen, ale aj testosteron, preto ho pouzivaju zeny so zvysenym testosteronom a preto hirutizmom(chlpy na tvari)



7

Re: Pálenie pri močení

ahoj rad by som vedel ako si podporit slezinu popripade jeu detoxikovat,co jej prospieva vdaka



8

Re: Pálenie pri močení

Ahoj RNG:-/ Ospravedlnujem že píšem až teraz ale cítila som sa hrozne už je to lepšie. Držala som sa striktne všetkých tvojich rád ktoré si mi odporučil ale nejak mi to telo neprijalo. Tak som si dala vyšetriť histologiu moču a bol tam hrozný zápal.
Ked som išla na toaletu tak som už mala na konci a na začiatku priam žiletkové bolesti niečo strašné nezaberali mi ani teplé
obklady na brucho proste nič a najhoršie na tom bolo že mi našli v moči aj krv takžé sa jedná o velmi ťažký zápal. tak som
sa chcela vyvarovať antibiotikam žial to nešlo...Vdaka histologii mi stanovili liečbu ktorá mi dobré zaberá beriem antb.Ofloxin
200 a algifen kvapky proti bolesti zlepšuje sa to. A na konci liečby mi dajú spraviť opakovanú his.či je všetko o.k
Ale antib.sú v každom smere účinné ale...prosím ťa veľmi mi zničili bio flóru? Prosím ťa napíš mi niečo pozitívne moc ti veľmi
pekne ďakujem za tvoju radu:-)



9

Re: Pálenie pri močení

Zapal je vzdy sposobeny niecim a to treba adresovat. Takze pokial ti predpisali atb bez znalosti, co to sposobilo, mozno to adresuje rozne mozne bakterie, co take zapaly sposobuju, mozno je to sposobene niecim inym, na co  je atb neucinne.
Drzim ti palce,, aby ti to zabralo. Nezabudaj ale ze atb znicia probiotika, takze asi ich treba co najskor dodat, lebo probiotika vyrabaju pre telo az 70% obrannych latok.

Atb tak ako vsetko ostatne su ucinne len na urcite infekcie, tj nie "v kazdom smere".
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/de … 18269.html

Nechcem byt pes, ale sama si mozes toto najst v uvedenom clanku:
'. Ofloxacín NIE JE všeobecne indikovaný na liečbu infekcií vyvolaných beta-hemolytickými streptokokmi "
liečba týchto infekcií vyžaduje individuálny dôkaz citlivosti., .......

   ......- infekcie obličiek, močových ciest, pohlavných orgánov,...

Takze ked ti to nezaberie, budes musiet aj tak volit iny alebo ine atb, pripadne ine lieky, alebo rozne antimikrobialne doplnky, ktore v dostatocnych davkach vedia potlacit tak isto vsetky infekcie, ako patentovane chemikalie.
Ale v prvom rade alebo musis vediet, o ake mikroby sa jedna, alebo na ne zautocit kombinovanim mnohych antimikrobialnych, nie len jedneho a to v dostatocnych davkach.

Naposledy upravil: RNG (2011-04-04 06:12:53)



10

Re: Pálenie pri močení

RNG, ked si pozriem doplnky s Cu, aka forma je z tychto najvyhodnejsia, co sa tyka ucinnosti ?

- soy amino acid chelate ( http://www.iherb.com/Nature-s-Plus-Copp … /7609?at=0
- copper Sebacate ( http://www.iherb.com/Source-Naturals-Co … /1155?at=0 )
- chelated copper gluconate ( http://www.iherb.com/Twinlab-Copper-Cap … /2337?at=0 )

Nevedel som, ze aj glukonat moze patrit medzi chelatovane.
Bis glycinat chelat som tam schvalne nezahrnul, pretoze nie je uz niekolko tyzdnov na sklade.

Naposledy upravil: petela (2011-04-07 13:53:27)



11

Re: Pálenie pri močení

Vsetky su asi zhrubza rovnako ucinne, ja davam prednost vseobecnemu aminoacid chelate, kde je viacero aminokyselin, lebo v tele sa med tak isto viaze na hromadu roznych materialov
Ja som pouzival tento ked som mal klbove bolesti
http://www.swansonvitamins.com/SWU468/ItemDetail?n=0



12

Re: Pálenie pri močení

a ako je mozne, ze k tomu : Copper (from copper gluconate) napisu, ze je zaroven chelated ? nerozumiem tomu ... glukonat nie je aminokyselinicka forma, nie ?



13

Re: Pálenie pri močení

Chelacia je proces, kde sa kovove(alebo ine) aromy nachadzaju vovonutri (akoby v klepete, chele=klepeto po grecky)  inych latok viazane najmenej dvoma vazbani na tu latku
Glukonaty tu podmienky splnaju .
Chelatorov je hromada, medzi inym aj rozne aminokyseliny, ale aj ine organicke latky.
Glukonaty su dobre znama forma chelatov, pouzivanych uz vyse 60 rokov, napr v medicine calcium gluconate sa pouziva vo forme injekcii na popaleniny na dodanie miestne vapnika proti nekrozam tkaniva



14

Re: Pálenie pri močení

takze tento glukonat odporucis kupit, s podobnou ucinnostou ako amino acid chelat ?



15

Re: Pálenie pri močení

Pravdepodobne. Ja ale aj tak davam prednost aminoacid chelatom
http://www.swansonvitamins.com/SWU468/ItemDetail?n=0



16

Re: Pálenie pri močení

zistil som, ze popri tych 50 mg Zn potrebujem najaku navyse Cu... Ked jem pravidelne napr. Kesu oriesky, zlepsi sa mi plet a podobne ... podla toho som to zistil a to je dovod, preco chcem mimo Zn obcas nepravidelne doplnit aj Cu ...casove oddelenu od inych prvkov...
Je nieco okrem orieskov vynimocne bohate na Cu ?



17

Re: Pálenie pri močení

Tu ti uvediem zdroj, institut Linusa Paulinga-dnes hlasajuci uplne ine veci, ako povodne Linus Pauling, vedenia sa zmocnila skupina naklonena farmaceutom, co sa tyka vitaminu C, ale na med su OK a mas tam tabulky na med v roznych jedlach
http://lpi.oregonstate.edu/infocenter/minerals/copper
  1 oz je 28.6 gramov.



18

Re: Pálenie pri močení

Takze je to tam jasne popisane, ze kto hlta zinok vo vyssich davkach, tomu sa tazsie vstrebava med, co neplati naopak... Preto je potrebne aj med obcas dodat doplnkovo...
Perfektny clanok, dik.



19

Re: Pálenie pri močení

Nuz med definitivne nedostanes napr z mliecnych vyrobkov, ked zaroven v tom istom case beries zinok.
Med je najma dolezita pri zapalovych procesoch klbov, puzdra a burzy(reumaticke bolesti)



20

Re: Pálenie pri močení

no a pigmentacia... ci koza, vlasy, oko ... a takisto sa podiela na tvorbe potrebnych enzymov, podobne ako Se, Zn ...
Vsimol som si, ze mi to mierne pomaha pri regeneracii tkaniva - cervenej pokozky po beznej vyrazka... bleda plet je citliva a aj po beznom skrabanci,
po odpadnuti chrasty mi ostava ruzove miesto aj rok...



21

Re: Pálenie pri močení

Nedostatok medi nie je tak casty,ako nedostatok zinku, selenu  a najma jodu.
Ale hromada jediel med obsahuje, uvediem aj dalsie tabulky, popularnejsie podane
http://www.healthaliciousness.com/artic … -foods.php
Rozne jedla sice med obsahuju, ale absorbcia je casto potlacana zelezom ci zinkom v nich
Bude este trvat dlho, kym sa ludia naucia, kolko sa z coho moze absorbovat, napriek tomu, ze to ma v sebe dost zivin.

Naposledy upravil: RNG (2011-04-12 18:19:05)



22

Re: Pálenie pri močení

RNG, moja otazocka na teba. Moja mamka trpi roky chudokrvnostou, ma malo zeleza, tiez ma reumu,tym padom  bolesti klbov, zapaly . Zelezo nemoze uzivat, byva jej po nom velmi tazko. Dokonca povedala, ze aj z mineralov na kosti, ktore jej predpisal reumatolog jej je zle.Tiez ma podla mojho nazoru tetaniu, neurolog. problemy, bolesti chrbtice, osteoporozu...je toho dost. Popritom je vahovo velmi chuda, ma 60rokov a iba 49-51kil max. Je taka chuda roky, no je z toho nestastna, pribrat sa jej vobec nedari. Podla nej ma travenie OK, sice je taky nervak, ze z nervov sa jej to casto prenasa na zaludok a vtedy je jej spatne.Co odporucas?Da sa s tym este nieco robit? Casto beha po lekaroch, no ti jej iba predpisu lieky a hotovo, kazdy tie svoje. Ved vies.Kym pride domov, ma ich od kazdeho kopu. Ale nakoniec ich neberie...asi robi dobre, ved podla mojho nazoru, keby ich mala vsetky brat, bola by na tom este horsie...ti lekari. Dakujem.

Naposledy upravil: 959touareg (2011-04-13 07:40:53)



23

Re: Pálenie pri močení

Nuz z zeleza vo forme kyslicnikov je zle mnohym(zlty, cerveny a cierny oxid) Dobry a ucinny doplnok je napr
http://www.puritan.com/mineral-products … mp;rdcnt=1
Zenu po prechode maju casto rozhadzane a nizke hladiny hormonov a pre to zle hospodarenie s mineralmi. Pomoze yam a alkalizacia, aspon 1/4 lyzicky toho kalinatu. A starsi, hoci sa nestazuju na zle travenie, ale len na bolesti zaludka a brucha maju tak ako aj ja nedostatok zaludocnych kyselin, najma s vacsim jedlom, kde po silne bielkovinnom jedle si rozriedia kyseliny polievkou alebo niecim nan pitie a korunuju to mucnikom a sladkostami, co je samozrejme navod na palu a zle stravenie jedla, bolesti zaludka a brucha.
Pit sa ma az po 2 hodinach, aby sa bielkoviny mohli rozlozit co najkoncentrovanejsimi kyselinami, inac v zaludku hniju.
Nuz a mozno by jej urobil dobre aj doplnok kyselin a enzymov, tak ako tebe.

Alkalizacia aj jej zadrzi v tele viac mineralov a da zaroven aj potrebny draslik, ktoreho mame v potrave dost malo dnes, pri vycerpanych poliach.
A ked ani to nepomoze dostatocne, musi brat aspon trochu mineralov na kosti, jedna kapsula je lepsia , ako nic, najma v case, ked sa alkalizuje.

Naposledy upravil: RNG (2011-04-13 09:24:22)



24

Re: Pálenie pri močení

Dakujem RNG za odpoved. Tie mineraly jej idem objednat, tiez enzymy. Na tom sme sa dohodli uz minule s nou. Tiez chce vit.E a selen.Tiez ma velmi slabu imunitu, takze chce aj Colostrum. Dufam, ze jej to mozem pokupit a moze to uzivat. Kupila by som jej aj Wild Yam, mne tiez robi dobre, len neviem, ci jej  pomoze, kedze uz pred vyse 15-timi rokmi jej vyoperovali celu maternicu. Bude mat ten doplnok aj tak pre nu vyznam? Lebo to neviem.

Naposledy upravil: 959touareg (2011-04-13 15:02:43)



25

Re: Pálenie pri močení

Kazdy, co ma pokles hormonalnej cinnosti moze pouzivat nieco na zvysenie, inac ma zhorsene hosdpodarenie s mineralmi a rychlejsie starne, aj ja pouzivam yam obcas aj mineraly
http://www.swansonvitamins.com/SWC037/I … 4294967192
http://www.swansonvitamins.com/SWH152/ItemDetail?n=0



26

Re: Pálenie pri močení

Ahoj RNG.
Prosim, porad mi. Uz asi 4 mesiace mavam tesne po menstruacii z posvy taky slaby vytok, ktory mierne  zapacha. Po par dnoch /3-4/ mi to prejde a opat cely mesiac je v pohode. Gynekolkogicka mi zobrala vyter a zistilo sa, ze tam mam nejake bacily, uz neviem ich nazov, no ze je to nic hrozne. Ze oni su z traviaceho traktu,su prospesne, ale ze ked sa premnozia, tak prave pocas menzesu sa vyplavuju z trav. traktu do posvy a po menzese so zbytkami spinenia  uz mrtve sa vyplavia a oni pachnu. Tak mi to vysvetlila. Dala mi vsak na preliecenie atb. ENTIZOL 250mg, ktore vsak nechcem velmi brat, mam averziu voci atb..Vies mi nieco prirodne poradit, ako by sa to a s cim dalo do poriadku? Povedala, ze mykoza, kvasinky v crevach  to nie su, ked som jej povedala, ze asi je to z kvasiniek a mala by som si nasadit protikvas. dietu. Zevraj to nie je z toho. Tak co, prosim, poradis?
Vies, tie atb. velmi nechcem, pretoze sa mi to nezda az tak naliehave brat,myslim, ze to nie je vazne, preto by som to skusila preliecit doplnkami. A bojim sa, ze atb. mi to daju do poriadku iba na chvilu a moze sa mi to opat niekedy vratit, sice lekarka povedala, ze je to jednorazove preliecenie a potom budem mat pokoj...nooo neverim.
DAkujem.

Naposledy upravil: 959touareg (2011-09-26 08:43:44)



27

Re: Pálenie pri močení

Vyplach sa da urobit napr roztokom  GSE alebo koloidnym striebrom. jedna sa asi najpravdepodobnejsie o escherichiu coli ?



28

Re: Pálenie pri močení

Takze radis iba vyplachy posvy? Ziadne ine doplnky nebrat? A tie vyplachy ako casto robit a v akom pomere to GSE, alebo radsej striebro, ci oba mozem striedat?  Mam doma oba pripravky.
To mam kazdy den robit?
Inak som vyplach ani nerobila, neviem ani, ako to urobit.A oralne sa to GSE radsej nema pit? Ci vyplach je ucinnejsi?

Naposledy upravil: 959touareg (2011-09-26 19:07:37)



29

Re: Pálenie pri močení

Nuz na mikroby je najucinnejsie posobit tam, kde sa nachadzaju(topicky) a nie v celom tele(systemicky), lebo na to treba ovela vacsie davky.
GSE obvykle odporucam pouzivat v koncentracii 60 kvapiek na liter vody, tj 6 kvapiek na deci na vyplach.
Takze najprv skus ich vynicit vyplachom a ked to nepojde dostatocne pridaj aj ustne postupne pity "horkac" podla toho navodu, 60 kvapiek do litra vody pit po malych glgoch cely den.
A kepsiu hygienu, tj ziadne "tangace a G-string, a utierat spredu do zadu, pripadne aj s trochou antimikrobialneho kremu na papieri, pozri na temu http://rng.nazory.eu/prirodna-kozmetika.
Staci na to zmiesat trochu kokosoveho oleja s par kvapkami GSE(6 kvapiek na deci oleja)



30

Re: Pálenie pri močení

A ako casto mam robit vyplachy? Mozem zacat uz teraz a to kazdy den, alebo ???Ak ano, tak ako dlho sa to ma robit?

A ten vyplach ako prevadzat? V zivote som to nerobila. Prosim ta, vies mi povedat?
Dakujem.



31

Re: Pálenie pri močení

Ja osobne ako chlap s tym nemam ziadnu priamu skusenost, zeny tu pisali o vyplachoch leziacky vo vani, a podrzat si to tam aspon 10 minut. Roztok velmi rychlo, za par minut znici rozne mikroby, ktorych sa dotkne.



32

Re: Pálenie pri močení

OK, dakujem a este si mi neodpisal, ze ako casto si to mam robit tie vyplachy, ci kazdy den , ked ano, tak dokedy, ci treba aj pauza...mozem to aj teraz zacat?
a denne staci 1x?

ale este ma napadlo, ono ja to mavam iba par dni po menzese, tak 3-4 dni a potom nic, tak mam si to robit iba po menzese vyplach, ci aj teraz, ked akoze nemam ziadny vytok pachnuci, ani nic???
dakujem

Naposledy upravil: 959touareg (2011-09-27 06:44:05)



33

Re: Pálenie pri močení

Nuz ked je tam infekcia, treba ju potlacit. A zrejme je tam stale a prejavi sa , ked dostane dost materialu na rozkladanie.
Myslim, ze raz denne niekolko dni by na to malo postacit.



34

Re: Pálenie pri močení

Teda az som dobre pochopila, mozem zacat uz aj teraz, nielen po menzese, ano?



35

Re: Pálenie pri močení

Samozrejme mozes zacat okamzite.
Naviac je to bezpecnejsie, lebo vyplachy pocas menzesu sa neodporucaju, treba to nechat na prirodu.

Naposledy upravil: RNG (2011-09-27 07:24:21)



36

Re: Pálenie pri močení

Este otazocka.
Ked si chcem CISTIT TELO ENZYMAMY...mozem ich zapit vodou s Kalinatom, teda ze sa zaroven s enzymamy na cistenie tela nalacno aj alkalizujem, alebo sa enzymy zapiju radsej cistou vodou?
Lebo viem, ze na travenie sa enzymy zapiju cistou vodou, aby sa nezneutralizovali kyseliny.
Dakujem.



37

Re: Pálenie pri močení

Už niekoľkokrát som sa stretol s následujúcim tvrdením:
"... když v sedmdesátých letech minulého století stávkovali lékaři a sestry v Izraeli, snížila se v „postižených“ oblastech úmrtnost na polovinu. Podobně tomu bylo v hlavním městě Kolumbie Bogotě. Během dvaapadesáti dnů trvající stávky tam klesla úmrtnost o pětatřicet procent..."
Aj ty si o tom počul, je to naozaj pravda? Sú to podložené tvrdenia ale je to len "jedna pani povedala". Akosi sa mi to veľmi nepozdáva. Ak by to bola pravda, tak potom by mali lekári niektorých odborností dosť veľký problém obhajiť dnešnú medicinu resp. svoju existenciu.



38

Re: Pálenie pri močení

Telo, tj krv vlastne ma velmi stabilne PH okolo 7.4 Vybocenie z toho co len 0.2 PH znamena velky zdravotny problem. Cize enzymi v krvi pracuju vlastne v presnom, jemne neutralnom PH, bez ohladu, s cim a ako ich beries.



39

Re: Pálenie pri močení

Zialbohu, dnesna onkologia pouzivanim najma chemotrrapie otravi vysem 50% pacientov, ktori maju z nej zniocene rozne organy a zomru vlastne na nasledky otravy a nie rakovin.Tento fakt sa maskuje tym, ze ked je uz pacient otraveny, tj ma znicenu funkciu pecene, ladvin, v7ytvarania bielych krviniek a podobne, poslu ho domov, aby nezomrel v nemocnici a napisu pricinu umrtia potom napr zapal pluc alebo ine choroby, ktore dostane pre znicene tvorenie bielych krviniek.
Smutny fakt je, ze pacienti sa dozivaju s rakovinou dlhsie bez liecenia sucasnymi  onkologmi, nez s liecenim.
A este smutnejsie je, ze v prirode je mnozstvo protirakovinnych prostriedkov, co nechce organizovana medicina brat do uvahy.



40

Re: Pálenie pri močení

Su asi zhruba rovnake co sa tyka absorbcie.



41

Re: Pálenie pri močení

Ahoj RNG.
Mam na teba otazku ohladne parazitov v tele. Dnes u nas bola moja mamka -62rocna a medzi recou mi povedala, ze ma pasomnicu asi v tele, ze uz minuly rok ju v stolici vylucila, ze sa velmi zlakla, co jej to tam zacala dole visiet a vytiahla to, zevraj mala taky tvar ako prstenec, potom uzka , opat prstenec siroky..dlha bola cca 20cm...potom rok nic a teraz opat. Lekarka sa k tomu stavia tak, ze jej povedala, ze ked ste ju v stolici vylucili, tak OK, mate pokoj a tym to haslo. To netreba rozbor stolice, lieky nato? Juuj az mi prislo zle z tej predstavy. To ako preboha a z coho ma v tele? Nemaju doma ani zvierata, ani nic.
Inaj je veelmi chuda aj nariek velkemu apetitu a jedeniu. To iste jej ta pasomnica nedovoli pribrat. Imunitu ma vsak slabu.
Preto ta velmi pekne prosim, co jej mam odkazat cez teba? Co ma uzivat, ako sa toho zbavit???Som z toho sama v soku. Je to normalne mat v tele?
Dakujem.

Naposledy upravil: 959touareg (2011-10-28 15:07:35)



42

Re: Pálenie pri močení

Pozri na temu parazity
http://rng.nazory.eu/parazity



43

Re: Pálenie pri močení

Tak som pozrela ten link na temu parazity, no vela z toho neviem, vlastne nic, myslela som, ze mi vies odporucit nejake pripravky, doplnky na vyhubenie parazitov z tela. Ked tam otvorim linky, tak mi nic neukaze.



44

Re: Pálenie pri močení

Nuz mne sa tam ukazuje vsetko co som tam povodne napisal. V skratke odporucam najma protiparaziticku zostavu podla dr Huldy Clark, skus otvorit toto
http://www.drclark.net/en/cleanses_clea … _chart.php
alebo toto
http://www.swansonvitamins.com/NAP01/ItemDetail?n=0



45

Re: Pálenie pri močení

chcem sa este opytat, ci je potrebne robit preventivne niekedy takuto ocistu tela od parazitov, alebo nie a robit to IBA vtedy, ked ich uz mame v tele.
staci proti nim bojovat preventivne aj tym, ze clovek denne uziva vitaminy, mineraly, alebo to s tym nic nema SPOLOCNE?



46

Re: Pálenie pri močení

Nuz ked sa clovek neciti dobre, ma rozne zdravotne problemy a nevie najst pricinu, toto je jedna z moznych pricin a lekari ju casto vobec nevedia odhalit bezne.

Parazity su prenosne cez surove maso, zeleninu, vodu dokonca zriedkavo aj ovocie.

Osobne som aj za preventativne cistenie tela od parazitov z casu na cas, lebo nasa telesna obrana ich nevie zncit spravidla a parazitologovia tvrdia, ze moznost nakazy parazitmi je velmi vysoka a plno ludi zije s parazitmi v tele bez akehokolvek podozrenia na ne.
Vylucky mnohych parazitov su dokonca rakovinotvorne, a rozni lekari a vedci tvrdia, ze az za vyse 25% rakovin su rozne parazity , dlhe roky v tele.

V minulosti, ked ludia nedodrziavali dnesnu hygienu, branili sa proti parazitom napr pravidelnym odcervovanim z toho je aj nazov byliny na odcervovanie, wormwood(palina prava, artemisia absynthia)
Dnes samozrejme pozname mnozstvo inych, osobne odporucam najma protokol dr Huldy Clark, vychadzajuci zo starocia starych skusenosti a obsahujucich prirodne protiparaziticke prostriedky, predavane ako bezpecne potravinove doplnky.



47

Re: Pálenie pri močení

Nezabudni k tomu zapper kúpiť. Nech tých šmejdov poriadne potrápiš. Samotný protokol , bohužiaľ, nestačí.



48

Re: Pálenie pri močení

RNG napísal(a):

Nuz mne sa tam ukazuje vsetko co som tam povodne napisal. V skratke odporucam .....

RNG, odkazy idu, ale tak, ze ich treba kopirovat ako text, odkazy po kliknuti smeruju na seznam.cz a nezobrazia nic, to ma 959touareg pravdu. Som si to uz davnejsie tiez vsimol, ale nechcel som s tym otravovat. Neber to v ziadnom pripade ako kritiku.



49

Re: Pálenie pri močení

RNG, dakujem. A vies mi najst takuto kuru paraziticku aj na i-herbe? nepredavaju to aj tam? lebo ja si iba odtial objednavam, na Swansone je drahe postovne a objednat iba tuto kuru na parazity a zaplatit postovne by vyslo mamku velmi vela. neviem, ci by bola ochotna tolko dat z dochodku.
ja po anglicky nerozumiem ani slovo / uz si ma zato aj sfukol..../ no co narobim, takze sa v tom neviem orientovat, aj tu 20 dennu kuru co je popis na Swansone si neviem prelozit do slovenciny, ako to postupne kazdy den brat, ktore doplnky...
dakujem

Naposledy upravil: 959touareg (2011-10-29 10:22:58)



50

Re: Pálenie pri močení

Ja nie som administrator tohoto fora, ale tie adresy sa daju skopirovat  a dat ako adresa do vyhladavaca . Na internete je hromada zdrojov na protokol dr Huldy Clark, pozri napr
http://www.herbalremedies.com/parkit20d … map=195689
Ale iherb ich nema a vyrobky proti parazitom, ktorych je na trhu hromada  je vacsinou nedostatocne ucinna pre primale davky ucinnych latok
Najlacnejsi je tento
http://www.onelifeusa.com/doctorparasit … QAod2hgCsw
ale neviem , ci predavaju na Slovensko ani ake postovne pocitaju