1

Téma: mms a doplnky-kontraindikacia

chcel by som sa ta oyptat ci maju potravinove doplnky s MMS kontraindikaciu. cital som ze maju kontraindikaciu s antioxidantmi hlavne s kyselinou askorbovou. da sa to uzivat spolu pokial sa daju niake pauzy?a co ostatne antioxidanty ako ecko, hloh quercitin tiez sa neznesu s MMS? a co neutralne cecko? inac cital som ako funguje MMS ale v jednom si nejsom isty. nepodarilo sa mi este uplne zbavit kortikoidov takze neviem ci sa kortikoidy a mms znesu?niekde som cital ze pracuje na principe stimulovania imunity ale ja si skor myslim ze priamo zaboja infekcie a parazity...ako to je? bude aj tu kontraindikacia? dakujem ti za odpoved



2

Re: mms a doplnky-kontraindikacia

MMS su oboje pomerne velmi nove co sa tyka vnutorneho pouzitia. Takze je na ne len minimum literatury zatial.
Ale pouzilo ich dosial uz vyse 400 000 ludi a keby bol s nimi nejaky seriozny problem hoci aj len v niekolko pripadoch, bola by ho nasa FDA promptne a milerada stiahla z trhu.
FDA je zvacsa na strane farmaceutickeho priemyslu a akekolvek doplnky, ktore maju skodlive nasledky, alebo staci im mat len podozrenie na skodlivost stiahnu z volneho trhu doplnkov a volne predajnych latok.
A na trh lieciv sa mozu dostat len po 10 rocnej schvalovacej procedure,ktora stoji dnes vyse 850 milion dolarov, a kedze sa to neda patentovat(bezna chemikalia pouzivana vyse 100 rokov na dezinfekciu), nikto by do toho peniaze nedal a dala by sa kupit len pokutne, ako priemyselna chemikalia. To nemozu zakazat predavat.
Aj tam by sa o to postarali, aby to bolo aspon nejak znehodnotene/denaturovane ako napr spravili s peroxidom vodika, ktory predavaju len "stabilizovany", tj zamoreny tazkymi kovami na odfarbovanie vlasov a povrchovu dezinfekciu. Da sa sice kupit cisty(medicky, farmaceuticka kvalita) ale velmi tazko.

Chloraty svojou oxidacnou cinnostou priamo nicia rozne mikroby a dokonca aj chore(rakovinne a rozbujnene) bunky. Tvrdia, ze zaroven stimuluju aj vytvaranie a aktivitu bielych krviniek, ale zatial som osobne na to necital nejake spolahlivejsie nezavisle vyskumy.
Samozrejme oxidanty a antioxidanty pracuju proti sebe, to musi byt kazdemu jasne. Takze treba ich striedat, raz pouzivat oxidanty urcity cas a potom prejst spat na dietu bohatu na antioxidanty.
Ci sa "nepobiju" s kortikoidmi nemam ani sajnu.
Ale ja aj tak pouzivam miesto kortikoidov protizapalove doplnky a ked das medzi MMS a doplnky dostatocnu pauzu, nemozu sa bit ked nie su v tele naraz.

MMS nie su potravinove doplnky ale chemikalie.

Naposledy upravil: RNG (2010-02-22 00:38:19)



3

Re: mms a doplnky-kontraindikacia

dakujem za vycerpavajucu odpoved. kolko by si tomu dal pauzu ty ak by si musel uzivat obidve veci?myslis ze tak 2-3hodiny by sstacili?



4

Re: mms a doplnky-kontraindikacia

Skus najst polcas rozpadu jednotlivych doplnkov a vol aspon 2 -3x taky cas medzi nimi a MMS.
Aktivovany MMS 1 ma v tele pomerne kratky cas rozpadu, ked mam verit literature od Jima Hubla
( http://www.mmshealthyforlife.com/?tag=malaria ),
tak je polcas rozpadu ClO2(kyslicnik chloricity) zhruba hodina.
Na MMS 2(  Ca(ClO)2=chlornan vapenaty) nemam data, ale hydrolyzou v pritomnosti kyselin uvolnuje kyselinu chlornu(HClO) ktora ma tiez velmi kratky polcas rozpadu v tele.
Takze z hladiska MMS( chlornanov) 3 hodiny staci(tj 3 hodiny po chlornanoch mozes brat ine doplnky)
Opacne je to 3 x doba polcasu rozpadu doplnku v tele.

Naposledy upravil: RNG (2010-02-22 05:13:59)