1

Téma: RNG

Dobry den prajem. Viete niekto, alebo neviete co je s RNG ? Lebo uz zhruba 3 tyzdne tu registrujem jeho nepritomnost, co unho nebyva zvykom. ...

Naposledy upravil: orol (2016-04-07 11:47:05)



2

Re: RNG

Ahojte.

Tu som cez túto stránku cez filter a horné menu dal zoradiť RNGenove odpovede od poslednej. Posledný kontakt s ním: 18.03. Posledné odpovede sú veľmi stručné, strohé...akoby sa "niečo" dialo...a potom nastala úplná odmlka...

http://rng.jecool.net/search.php?action … ;user_id=3

?

Na tejto stránke však okrem RNGena "funguje" aj admin tejto stránky, takže jedine ešte že by on sa ozval, že čo sa deje...

-čaute-

Naposledy upravil: radim (2016-04-07 14:03:30)



3

Re: RNG

Rng tu par dni pred odmlkou spominal, ze mal asi porazku, potom, ze to boli asi zapalene nervy, tie nezvykle odpovede som si vsimla uz vtedy.



4

Re: RNG

Neviem, kde a komu to tu spomínal - viď. jeho staré príspevky, ktoré som zoradil vyššie v linku...nič som nenašiel. Neviem teda...

?

Naposledy upravil: radim (2016-04-07 15:00:56)



5

Re: RNG

uf, nasla som to= 


123 RNG 2016-01-28 22:24:46

    Užívateľ
    Neprítomný

Vtedy som o tom este nic nevedel, to bolo pred vyse 20 rokmi. Ja som to nemal ale az tak zle. A teraz beriem casto ubiqiunol, PQQ, obcas aj ATP, takze ziadne extra systoly som u davno nemal.
Teraz som mal zrejme mensiu porazku, vplylnilo mi to len kutik ust a jazyk, takze slintam a neviem poriadne vyslovovat, inac ziadne zmeny.
Pojdem na HBO, tj pretlakove hyperbaricke kyslikove kazdodenne sesie(1 hodina denne v 1.3 atmosfery cisteho kyslika) a za mesiac -dva sa mi to velmi pravdepodome  v hlave zahoji.
Kedze v nemocnici za to pytaju hrozne peniaze, az 1000 dolarov za hodinu, rozhodol som sa kupit vlastnu hyperbaricku komoru, vlastne plastikovy zipsovany vak, lebo aj tak mi to tie svine poistovne nezaplatia.
Napriek velkym uspechom pri porazkach a inych problemoch s hojenim  to neschvalili  tj je to
"len" alternativna metoda a za to poistovne neplatia.



6

Re: RNG

http://rng.jecool.net/viewtopic.php?pid=60560#p60560



7

Re: RNG

130 RNG 2016-02-01 02:55:54

    Užívateľ
    Neprítomný

Poriadna, samozrejme, ako zo vsetkymi zariadeniami co sa tyka zdravia. Kedze ja sa nezmestim do najmensej,(24 inch)
tak nablizsia vacsia(31 inch) je 6250 dolarov plus 1500 dolarov kyslikovy koncentrator.
Medzitym ma ale stary pan doktor, alternativny, (95...) rokov diagozoval zo zapalom triklaneho nervu, co som aj povodne aj predpokladal a tak som na hojenie zvolil masivne davky DHA vo forme trescej pecienky v trescom oleji a odporuci mi 4 az 5 krat hyperbaricku komoru, s vyssim tlakom ako tie 1.3 atmosferove. To bude definivne lacnejsie, aj ked rataju na navstevu 250 dolarov.



8

Re: RNG

Ano RNG to spominal mne , vraj to porazka nebola ale tie zapalene nervy .
Ja stale dufam ze RNG isiel niekam na dovolenku , je to starsi pan a ma rodinu , mozno sa rozhodol odcestovat na nejaky mesiac .
Jeho povinnostou neni dat nam to vediet takze musime len dufam ze sa nic vazne nestalo a je na nejakej dovolenke .



9

Re: RNG

este pridam
http://rng.nazory.eu/rubriky/uvod/rng
hned druhy koment je dnes o 18:44 pisal to RNG aj ked neviem naco odpovedal . Pisal ze je cukrovkar inzirien atd takze to je on , ale nesedi mi preco pisal tam a sem nepise . Pisal som uz aj mail tak mozno sa mi dostane odpovede



10

Re: RNG

Dakujem Vam za info. Odist na dovolenku a pod. bez „rozlucenia“, to mi na RNG jednoducho nesedi, pretoze on VZDY zdoraznujem VZDY oznamil, ze odchadza na par dni a ze tu nebude. Zacinam mat onho obavy a touto  cestou mu zasielam vela sily, zdravia, stastia, velmi si to zasluzi. Boh mu zehnaj

Naposledy upravil: orol (2016-04-08 11:31:26)



11

Re: RNG

Odpisal mi admin na Mail , Vraj zisti co je s RNG a napise mi .



12

Re: RNG

Pisala mi pani manzelka pana RNG, vraj je nemocny momentalne preto nepise ....... takze si myslim ze my vsetci mame teraz moznost urobit nieco pre nho smile .... vsetci hromadne mozme na nho mysliet a posielat energiu, silu a výdrž !!!!   RNG si namakany , drz sa , nech je to cokolvek , Ty to das !   smile



13

Re: RNG

letto napísal(a):

Pisala mi pani manzelka pana RNG, vraj je nemocny momentalne preto nepise ....... takze si myslim ze my vsetci mame teraz moznost urobit nieco pre nho smile .... vsetci hromadne mozme na nho mysliet a posielat energiu, silu a výdrž !!!!   RNG si namakany , drz sa , nech je to cokolvek , Ty to das !   smile

tak len dufat ze to neni nic vazne kedze uz sa 3 tyzdne ak nie viacej "lieci"



14

Re: RNG

Aj ja som mal uz obavy. Dufam, ze to nic nie je vazne a z najhorsieho je vonku.
Ja verim, ze sa RNG z toho dostane.

RNG, drz sa, maj vela sil a prajem Ti skore uzdravenie.



15

Re: RNG

Pan RNG, prajeme Vam cela rodina skore uzdravenie a modlíme sa za Vás!



16

Re: RNG

Aj my Vám prajeme veľa sily a skoré uzdravenie!  Posielame veľa energie.



17

Re: RNG

Skore uzdravenie prajem.



18

Re: RNG

RNG, modlím sa za teba a prajem skoré uzdravenie .:)



19

Re: RNG

RNG aj ja sa pridavam a modlim sa za teba.Prajem skore uzdravenie. xxx



20

Re: RNG

TAK a je to tu . Administrator Ivan uz pridal odpoved .
" Všetko raz končí. RNG sa rozhodol odísť do zaslúženého dôchodku, preto už nebude minimálne dočasne na tomto fóre dávať každému osobitne rady. Ak hľadáte od neho radu, vyhľadajte si na fóre tému čo vás zaujíma, a prečítajte si čo radil druhým. Téma sa najlepšie vyhľadáva cez Google vyhľadávač, zadaním témy a nicku RNG.
Veľa optimizmu všetkým želajú RNG a Ivan. "

JE to pisane tu hned hore http://rng.jecool.net/index.php



21

Re: RNG

RNG je vzacny clovek a pravom si zasluzi najvyssie pocty.

Naposledy upravil: orol (2016-04-13 22:24:54)



22

Re: RNG

Úplne chápem RNG. Má moju úctu a vážim si ho. Veľké ďakujem za všetko, čo pre nás urobil.
Takí by sme mali byť my všetci ľudia, veď preto sme tu na tejto našej krásnej planéte, aby sme si pomáhali jeden druhému.
EŠTE RAZ ĎAKUJEM RNG. VEĽA ZDRAVIA PRAJEM.



23

Re: RNG

Rng chcem sa Vam podakovat za vsetky cenne rady, ktore ste mi dali a zelam Vam vela ZDRAVIA a odpočinku !



24

Re: RNG

Pán RNG Prajem skoré uzdravenie, Veľa zdravia !!! a najmä Potrebujeme Vás späť ! Nevzdávajte boj ! Všetko Dobré !



25

Re: RNG

Sprava pre RNG
Srdecna vdaka za vsetky Vase cenne rady.Velmi vela som sa od Vas naucil a Vasou zasluhou som si vyriesil  viacere svoje  zdravotne problemy.Prajem Vam skore uzdravenie.
Este raz srdecna vdaka !



26

Re: RNG

Pán RNG veľmi ste svojimi radami pomohli mne aj mojej rodine. Manžel sa dostal zo silnej boreliózy na ktorú už antb nezaberali. Aj ja sa držím  vďaka vašim vzácnym radám - onkolog pacientka. Prajem Vám skoré uzdravenie a ďakujem Vám zo srdca za všetko ste vzácny človek! Budete každodennou súčasťou mojich modlitieb. Boh Vám žehnaj!



27

Re: RNG

RNG nas naucil, ze veci sa daju robit aj inac ako nam vtlkaju do hlavy. Jeho neocenitelne rady uvedene na tejto stranke, ale aj na dalsich, nam ukazuju spravnu cestu. A preto velka, VELKA vdaka.



28

Re: RNG

Hanka9 dna 20.04.2016 na stranke zdravie.sk v teme  Diskusia: Otázka pre RNG – citricidal http://www.zdravie.sk/forum/2158615/ota … citricidal pise:  Po odchode RNG zo stranky zdravie.sk tam skapal pes a prispievaju tam  len teplosi, teplosky, kriminalne zavadove osoby, osoby zdravotne, alebo psychicky nesposobile a nedospele osoby vratane deti :-o)))

Naposledy upravil: orol (2016-04-20 21:48:00)



29

Re: RNG

NO ludkovia, ja viem o tejto stranke zhruba 3-4 mesiace, skoda, ze som sa o nej nedozvedela skor, a ako najust je uz RNG prec..ale stihol mi este na par veci odpisat.
RNG dakujem ti za vsetko, 95% veci, ktore som sa o zdravi dozvedela, mam od teba..a prajem vela sil a zdravia a dufam sa tu este uvidime smile). Ale tolko rokov, co si to tu s ludmi vydrzal a neustale odpisoval na kazducky problem, milion otazok, tak to ti ide obrovska poklona a uznanie. Dominika



30

Re: RNG

Hm, uz niekolko rokov sledujem prispevky od RNG, je toho tak asi uz dobrych 7 rokov.. A vzdy som mal obavy, co bude s nami, ked s tym sekne, lebo jeho cas, co do toho obetoval... no priso mi to ze sa obetuje az prilis.. Aj keby ho poznam 40 rokov, jeho osobnost je tak silna a povzbudiva, ze by to bolo malo. Takze hlboka poklona za odvedenu pracu.

ADMIN - otazka - bolo by mozne exportovat forum na nejaky offline sposob ? Tj, archivovat forum a celu RNG stranku tak ako je.. Mozno sa to niekto casom rozhodne upravit atd, ale dlho mi vrta v hlave tato myslienka, kedze server moze padnut, atd, co my potom.. Cize keby sa najde nejaky export na offline prehliadanie, tak by to bola bomba.. Posolstvo by sa sirilo dalej smile

PS: pre ludi, co stale hladaju rady a alternativne veci. RNG bol u mna poloboh, to je pravda, poradil mnoho ludom, atd.. aj mne. Ale je logicke, ze nemoze radit kazdemu roboticky donekonecna. Starneme.. Nas cas je konecny.. Myslim ten pracovny samozrejme smile a slovo slovu dalo... jeho povest sa rozsirila do neuveritelnych rozmerov, ked som o nom pocul od ineho cloveka u ktoreho som to vobec nepredpokladal.. proste famozny clovek.. ale co som chcel - nejde o to, aby nam kazdemu individualne radil, mozno v extremnom pripade, ale ide o to, ze nas NAUCIL si hladat odpovede alternativne. Tazko ho niekto nahradi, no prirodzene jeho odpovede budu zit aj nadalej. Treba hladat suvislosti, co s cim, ako preco naco zaco.. Odpoved typu "som chory, boli ma hrdlo" , "zvys si davku vitaminu C" je sice super pohodlna, no V NASOM VLASTNOM zaujime treba hladat preco, ako... a ako to robil on, je mnoho publikacii.. musime sa naucit citat.. pretoze su dva sposoby ako niekoho nakrmit. prvy je mu ulovit rybu a ten druhy je... naucit ho lovit ryby.. Mnoho ludi sa od neho mnoho veci naucilo a teraz tie vedomosti mozeme zdielat medzi sebou nadalej.

Ja mu dochodok prajem z celeho srdca, odpocinok, rodina, hobby a cokolvek co ho bavi.



31

Re: RNG

Takisto sa pripájam k poďakovaniu, za pomoc so zdravým patrí RNG veľká vďaka a poklona. ĎAKUJEM !!! A prajem všetko dobré.