201

Re: Prosím o radu a názor

Nic nie je perfektne, ani iherb ani postova sluzba.



202

Re: Prosím o radu a názor

Ja som nekritizovala iherb:-D, len som chcela vediet tvoj nazor na tu stranku,co som nasla a ak by boli produkty na nej tak isto kvalitne ako na iherb,mozno by to pomohlo aj inym. A prosila som o ine,ale nevadi:-D dakujem aj tak.



203

Re: Prosím o radu a názor

Hoogle dovaza vselico za patricne zvysene ceny. Ale aj tak maju este slaby vyber, voci zahranicnym zdojom.



204

Re: Prosím o radu a názor

Ale ak niečo súri, máš na druhý deň. Ďalšia ich firma je http://www.a-herb.com/, keď objednáš z obidvoch, pošlú v jednom balíku za jedny poštovné.Máme s nimi dobré skúsenosti, sú spoľahliví a rýchli.Vyššia cena zrejme zohľadňuje clo, dph, a  ďalšie náklady. Takže: rýchlo a drahšie alebo lacno a pomaly.



205

Re: Prosím o radu a názor

Niektore choroby potrebuju okamzitu cinnost, tj potrebujes veci okamzite.
Ja osobne to riesim tym, ze mam vzdycky zasobu.



206

Re: Prosím o radu a názor

IrenaJ napísal(a):

Ale ak niečo súri, máš na druhý deň. Ďalšia ich firma je http://www.a-herb.com/, keď objednáš z obidvoch, pošlú v jednom balíku za jedny poštovné.Máme s nimi dobré skúsenosti, sú spoľahliví a rýchli.Vyššia cena zrejme zohľadňuje clo, dph, a  ďalšie náklady. Takže: rýchlo a drahšie alebo lacno a pomaly.

Prave na to som myslela,ze ked sa vyskytne nejake prechladnutie tak nez pride z usa,tak uz moze nakaza prejst a niektori ludia su netrpezlivi,tak ako ja ;-),, a chceli by doplnok hned,alebo sa tu docitaju o niecom,co by mohlo pomoct. O cenach mas pravdu,je to drahsie ovela. Iherb vyuzivam aj nadalej. A doma si zasoby nerobim,  aj za tie veci co uzivam pravidelne davam minimalne 100 e mesacne,takze si to nemozem dovolit;-),  aj nadalej dakujem za rady,ktore tu davas a obdivujem ta,ze mas trpezlivost odpovedat na podobne temy , len si pre mna dolezity, a potrebujem tvoj nazor,aby som nieco neprehnala slebo naopak nepodcenila. :-)



207

Re: Prosím o radu a názor

Prave na to som myslela,ze ked sa vyskytne nejake prechladnutie tak nez pride z usa,tak uz moze nakaza prejst a niektori ludia su netrpezlivi,tak ako ja ;-),, a chceli by doplnok hned,alebo sa tu docitaju o niecom,co by mohlo pomoct. O cenach mas pravdu,je to drahsie ovela. Iherb vyuzivam aj nadalej. A doma si zasoby nerobim,  aj za tie veci co uzivam pravidelne davam minimalne 100 e mesacne,takze si to nemozem dovolit;-),  aj nadalej dakujem za rady,ktore tu davas a obdivujem ta,ze mas trpezlivost odpovedat na podobne temy , len si pre mna dolezity, a potrebujem tvoj nazor,aby som nieco neprehnala slebo naopak nepodcenila. :-)



208

Re: Prosím o radu a názor

OK, Ja som uz starsi clovek z s ovela viac potrebami na udzbu a ovela viac napadany roznymi chorobami, pre to  mam aj rozne zasoby vselicoho na obranu a udrzbu tela.
Ja miniem na potravinove doplnky skoro tolko. ako na stravu
Na cukrovku beriem viacero, teda nielen na udrzbu hladin cukru, ale aj proti roznym cukrovkarskym nasledkom. Na riedenie krvi("husta " krv), bezne ako selen jod zinok , D-3 K-2, mikrovlakniny  a probiotika,, rozne karotenoidy na mozog aj oci a samozrejjne ked sa ma chyta nejaky mikrob tak na potlacenie Samozrejme do jedla si davam lecitin pravidelne,.



209

Re: Prosím o radu a názor

Dobrý deň p.RNG, prosím Vás, dcéra chce začať užívať chlorid horečnatý práškový. Neviem či to na slovensku zoženie, ale je niečo z iherb čo by to vedelo nahradiť, alebo niečo kvalitnejšie?
dakujem za odpoved.



210

Re: Prosím o radu a názor

Dobry vecer, prosim vas rng vedeli by ste mi napisat ohladom prispevku 209?dakujem pekne.



211

Re: Prosím o radu a názor

Chlorid horecnaty sa v tele udzi velmi  kratko
Preto su lepsie citraty, maleaty, a najme proteinove helaty



212

Re: Prosím o radu a názor

Dakujem:-),  v temach som si nasla,ktore odporucas. Je to   objednane. A prosim ta rng dosiel mi ten monolaurin 600mg, ale uzivam aj zymactiv, je mozne to kombinovat spolu? Alebo radsej nejake casove rozostupy?



213

Re: Prosím o radu a názor

Monolaurin je tuk takze to so zymactivom nema nic.