1

Téma: Paleocerebelárny syndróm

Dobrý deň.
Aké doplnky pomôžu na zmiernenie alebo vyliečenie.
Ďakujem.
Laura



2

Re: Paleocerebelárny syndróm

Poskodenie mozgu ci uz vrodene, alebo neskor ziskane moze mat vseliake prejavy, tj su rozne su rozne riesenia, alebo ciastocne riesenia na ne. Zialbohu su pomerne malo pomocne
https://en.wikipedia.org/wiki/Cerebral_palsy



3

Re: Paleocerebelárny syndróm

Ja mám vertigo pri chôdzi a státí. Som vo fáze rehabilitácie a vyšetrení, takže je možné, že to spôsobuje aj chrbtica a mierne vybočenie panvy.

Naposledy upravil: Laura (2016-02-08 18:19:15)



4

Re: Paleocerebelárny syndróm

Vertigo je velmi caste pri sustavnych nakazach stredneho ucha. Odporucam brat na neho serrpapeptazu, oreganovy olej v kapsuliach a kvapkat si do nosa roztok citricidalu.Casto je sprevadzane tinitusom(pisknenieuv usiach), co je vlastne priamy dokaz, ze sa jedna o hlienovu nakazu v strednom uchu.



5

Re: Paleocerebelárny syndróm

Ďakujem za odpoveď. Citricidal do nosa? Do ucha netreba? smile



6

Re: Paleocerebelárny syndróm

Stredne ucho je oddelene bubienkom, tj nic kvapkane zvonka sa do stredneho ucha nedostane



7

Re: Paleocerebelárny syndróm

OK. Ďakujem. smile Vyskúšam.



8

Re: Paleocerebelárny syndróm

OK



9

Re: Paleocerebelárny syndróm

Ešte by ma zaujímalo, či pri poškodení myelinu, ako napr. pri skleroze multiplex, je lepšie brať na vyhojenie nervov rybí olej alebo priamo Myeline Basic Protein http://www.iherb.com/Cardiovascular-Res … ode=knv407
Ďakujem.
Laura smile



10

Re: Paleocerebelárny syndróm

DHA je potrebny pri hojeni nervov nevyhnutne, a telo ho mema dost bez doplnkov,  Spingholine , protein na myelin moze tiez znacne pomoct.
Ja som ho zatial nebral

Naposledy upravil: RNG (2016-02-23 22:42:41)



11

Re: Paleocerebelárny syndróm

Ďakujem za odpoveď. smile



12

Re: Paleocerebelárny syndróm

OK



13

Re: Paleocerebelárny syndróm

Dobrý večer.
Kvapkám si Citricidal (GSE) do nosa a zaujímalo by ma, že než som si začala kvapkať, nemala som nos upchatý ani mi nebolo treba smrkať. Ako som si začala kvapkať, spusili sa mi sople, mám upchatý nos a kýcham a kýcham. Keď prestanem kvapkať, som v pohode. Je to príznak toho, že to GSE zaberá, alebo mi to len dráždi nosovú sliznicu?
Ďakujem za odpoveď. smile
Laura



14

Re: Paleocerebelárny syndróm

Rozhodne aj drazdi nosnu sliznicu (mne sa po mam kycha ale 1/2 hodiny) ale definitine nici rozne mikroby z nose expresne.