1

Téma: MRSA na kozi

RNG, co by si mi odporucil na infekciu MRSA na kozi? okrem citricidalu - ten v ucinku 1 kvapka citricidalu ( s quarterlanymi zluceninami ) na jednu lyzicku neucinkuje, vdaka



2

Re: MRSA na kozi

Ak neucinkuje dostatocne, treba tu infekciu odmaskovat, napr NAC a serrapeptaza na to ucinkuju.lebo skus aj ovela silnejsi roztok, az do 5 % topicky na kozu.
Si si isty s tymi quaternialnymi zluceninami?



3

Re: MRSA na kozi

beriem serrapeptazu..., ano kupoval som ho na hoogli  a pise na flasticke ze ma quarternialne zluceniny..

mozem zmiesat v jednej lyzicke 2 kvapky citricidalu v olivovom oleji + dat do toho aj tea tree oil 2 kvapky? uz neviem co by mohlo pomoct..



4

Re: MRSA na kozi

Mozes dat aj viac.



5

Re: MRSA na kozi

RNG, ked nepomaha ani to, co by si poradil?



6

Re: MRSA na kozi

Zatial som sa z nicim takym nestretol, ale mohlo  pomahat aj jodova tinktura, oreganovy olej(2%), odmaskovac serrpapeptaza,  a stovky roznych antimikrobialnych.Mzno pooze obycajne koloide striebro alebo lepsie iontoforeza striebra.



7

Re: MRSA na kozi

Prosim pekne mohli by ste poradit ..mojej priatelky dcera po tazsom porode zacala jej odumierat koza v driekovej oblasti chrbta.lekari typuju nejake nervove odumieranie..sami nevedia co s tym..ma to zatial na malych plochach ale kazdym rokom sa jej to pomaly zvetsuje..nevedia to zastavit..boli ju to..ma strach..o co sa moze jednat a co by zlepsilo stav?Vdaka zp srdca za kazdu radu..



8

Re: MRSA na kozi

Nervove odumieranie, tada ked je nervove a nie nejaka ina pricina moze zastavit DHA, material potrebny na nervovu izolaciu, myelin.
Na nervy utocia rozne virusy, tj radim jej zvysit viralnu imunitu v prvom rade.



9

Re: MRSA na kozi

Ake davky toho myelinu a DHa by mohli pomoct?



10

Re: MRSA na kozi

davky DHA su viac, ako 2 gramy.
Ja napr pri nevovom zapale som pouzival tresciu pecen v trescom oleji, aspon 50 gramov denne. Trescia pecen obsahujem100 az 140 mg DHA  na gram oleja. tak je to priatelnejsie, nez hltat kapsule.



11

Re: MRSA na kozi

a toho myelinu kolko asi??



12

Re: MRSA na kozi

Myelin je nervova izolacia. Na tvorbu poskodeneho myelinu treba najma cholesteroly a DHA.



13

Re: MRSA na kozi

RNG napísal(a):

Myelin je nervova izolacia. Na tvorbu poskodeneho myelinu treba najma cholesteroly a DHA.

Takze som nepororzumela?Netreba brat Myelin ak je odumieranie nervu??O ake cholesteroly sa jedna??Dakujem..



14

Re: MRSA na kozi

Myelin si telo vytvara si z cholesterolov a DHA
Preto treba dost cholesterolov na to aj DHA.
Z cholesterolov na to treba najma HDL