1

Téma: Multiformny glioblastom

Dobry vecer,
snazim sa mozno o zazrak, mojej tete pred necelym mesiacom diagnostikovali na mozgu multiformny glioblastom, neoperovatelny. Ma po 60ke, nedavno jej spustili chemo. Vravia o smrtelnej diagnostike do 2r. Mozno by sa dalo nejako zvratit predpoved.
Prosim Vas pekne, mohli by ste poradit? Dakujem.



2

Re: Multiformny glioblastom

Ziadne specialne formy liecienia rakovin nepoznam, len tie "obycajne" alternativne,,kde existuje az 350 roznych alternativ na liecenie rakovin.
A zasadne je to kombinacia enzymatickeho a absorbcneho  cistenia, latok posilnujucich tele v boji proti rakovinam a samotnym protinadorovym latkam.

Liecenie chemo a radiaciou odmietam preto ze oba prostriedky su karcinogeny



3

Re: Multiformny glioblastom

ahoj
moja mama mala tento nador,
zabili ju v nemocnici este skor nez za 2r....
podla mna keby nesla ich metodami este by kludne zila aj 5r.
a dostojnejsie....



4

Re: Multiformny glioblastom

Môj strýko má dva "neliečiteľné" nádory na mozgu, s dobou prežitia max. jeden rok. Z toho jeden ožarovali a k druhému sa nedostali.Po roku liečby potr. doplnkami a úpravou stravy je aktuálny stav : ten, ktorý ožarovali, sa zväčšil a ten, s ktorým nič nerobili, sa zmenšil. Čo vám z toho vyplýva?

Naposledy upravil: IrenaJ (2016-02-10 00:23:58)



5

Re: Multiformny glioblastom

Nuz z toho vyplyva, ze cokolvkek co pouzival pracuje lepsie, nez ozarovanie.



6

Re: Multiformny glioblastom

RNG napísal(a):

Nuz z toho vyplyva, ze cokolvkek co pouzival pracuje lepsie, nez ozarovanie.

Presne tak. A to dodržiava iba cca 30% toho, čo by mohol robiť. Som presvedčená, že keby naozaj robil, čo treba, už by mohol byť zdravý. Koľko prípadov je známych, že anaplastický, infiltrovaný astrocytóm v thalamuse v terminálnom štádiu bez liečby by sa zmenšil sám od seba? Asi nie veľa.

Naposledy upravil: IrenaJ (2016-02-15 14:08:26)



7

Re: Multiformny glioblastom

.