1

Téma: problém s prehltanim

Ahoj RTG. Čítal som a čítam Tvoje príspevky a odpovede na fóre. Mohol by som Ťa poprosiť o radu? V poslednej dobe začínam mať problem pri prehltani. Ostáva mi strava niekde v krku a ťažko sa mi prehltáva, ak sa predkloním a odkašlem vyskočia malé kúsky potravy. Mám vážne podozrenie že mi v krku rastie nejaká prekážka ktorá braní prehltaniu potravy. Prv, než sa vydám do rúk lekárom v našom zdravotníctve poprosím Ťa o prvé preventívne opatrenia, ktoré by som začať praktizovať, aby som nemusel navštíviť nemocnice, v ktorých som za mojich 60 rokov strávil na dva krát spolu 19 dní.

Naposledy upravil: milko-1 (2016-01-21 18:56:50)



2

Re: problém s prehltanim

Ak tam nas nieco vyrastene, tak sa nemocnici nevyhnes.
Ale na druhej strane sa daju akekolvek nefunkcne tkaniva odburat silnymi enzymami.



3

Re: problém s prehltanim

Tou prvou odpoveďou si ma veľmi nepotešil. Prikláňam sa k tej druhej. Ako na to? Prosím Ťa o radu. V prvom rade by som sa chcel detoxikovať, čo by si mi na to odporúčal? Čo by som mal z mojej bežnej stravy vylúčiť, čím sladiť /mám prístup k pravému medu rovno od včelára/. Napíš mi prosím niečo o tých enzymoch.



4

Re: problém s prehltanim

Mojou ulohou nie je tu potesovat, ale snazit sa riesit zdravotne problemy doplnkami, v prvom rade.
Entericky chranene enzymi zaroven cistia a detoxifijuju cele telom Takze to je hned prva pomoc preti rpoznym  nefunkcnym tkanivam v tele