1

Téma: Vredy zaludka

Zdravim RNG.
Mam na teba jednu prosbu. Znamemu idu robit operaciu zaludka,ma tam 3 vredy. Velmi sa boji a pyta sa,ci sa nedaju odstranit tieto vredy silnymi prirodnymi doplnkami. Co ty na to? Ma ist na tu operaciu, alebo by si nam nieco ucinne poradit, co by mu pomohlo sa ich zbavit?
Dakujem.

Naposledy upravil: 959touareg (2014-11-27 20:15:17)



2

Re: Vredy zaludka

Radim koloidnu striebornu vodu  4 x 1/4 deci. Tiez DGL, 2 tabletky pred kazdym jedlom, Tiez monolaurin, 3 x 5 gramov. Tiez carnosine zinku na prazdny zaludok , predava sa pod menom zinc carnosine alebo PepZin Gi. Pomaha aj mastika, tiez na prazdny zaludok.

Co sa da vyliecit netreba rezat. To su velmi stare nazory.
A vredy na zaludku su nasledok cinnosti Helicobactera Pilory. Ked ho vyhubis, vredy sa zahoja.



3

Re: Vredy zaludka

dakujem za odpoved.
a tie doplnky vsetky treba uzivat? vsetky kupit?
a vies aspon priblizne, za ako dlho by to mohlo zmiznut?



4

Re: Vredy zaludka

Moj brat si napr vyliecil po dvoch neuspechoch s antibiotikami helicobacter za mesiac pitim koloidnej striebornej vody, 4 x 1/4 deci denne na prazdny zaludok.
Pri tolkych vredoch by som pocital tak asi 6 tyzdnov a zaroven brat DGL pred kazdym jedlom, dve tabletky dobre pozut 15 minut pred jedenim
Moze brat aj PepZin GI zaroven, ale oddelene po koloidnej striebornej vode aspon 15 minut.
Dychovy test na helikobakter  je ovela presnejsi a okamzite po vyhubeni to ukaze. Krvny test na protilatky aj po potlaceni helikobaktera este mesiace moze ukazovat pozitivne protilatky.Takze clovek nevie, na com je.
Preto odporucam, dychovy test, aj ked je drahsi.



5

Re: Vredy zaludka

RNG napísal(a):

Moj brat si napr vyliecil po dvoch neuspechoch s antibiotikami helicobacter za mesiac pitim koloidnej striebornej vody, 4 x 1/4 deci denne na prazdny zaludok.
Pri tolkych vredoch by som pocital tak asi 6 tyzdnov a zaroven brat DGL pred kazdym jedlom, dve tabletky dobre pozut 15 minut pred jedenim
Moze brat aj PepZin GI zaroven, ale oddelene po koloidnej striebornej vode aspon 15 minut.
Dychovy test na helikobakter  je ovela presnejsi a okamzite po vyhubeni to ukaze. Krvny test na protilatky aj po potlaceni helikobaktera este mesiace moze ukazovat pozitivne protilatky.Takze clovek nevie, na com je.
Preto odporucam, dychovy test, aj ked je drahsi.

Rng tu myslis dychovy test na SIBO ?



6

Re: Vredy zaludka

Neviem co je SIBO, ale test na helikobakter z dychu meria produkt helikobactera, cpavok/amoniak.