1

Téma: adenomyom

Dobry den, prosim o pomoc a radu. Mam diagnostikovane adenomyosis uteri. Pred 2 tyzdnami som potratila. Doma mam jedno dieta rodene sekciou a potom po porode to vsetko zacalo teda resp. ked som prestala kojit. Neskutocne bolesti, bola som na cisteni minuly rok aj na laparoskopii. A teraz znova bolesti treti den neuveritelne prirovnajuce sa ku kontrakciam, take vnutorne svalove, nevladzem hovorit chodit nic. Jedine co mi zabera aj ked viem ze je to uplne zle ale je flector. lenze nechcem brat kazdy den jeden flector lenze bez toho nefungujem a dostavam sa az do odpadnutia a zvracania... chcela by som este vyskusat jedno dieta aspon za pol roka lenze ked budem v bolestiach a na flectore tak asi z toho nebude bohvieco. Liecbu mi nedali asi jedine hormonalna ale kedze chcem dieta. A druha verzia zobrat maternicu. Ina pomoc nie je. Prosim neviete mi poradit?



2

Re: adenomyom

Nuz iste su za tym hormony, a teda by som pouzil nieco hormonalne, ako yam , DIM a progesteronovy krem..
Kedze sa jedna zaroven vlastne aj o zapal, protizapalove ako curcuminoidy a boswelin tu tak isto mozu pomoct.