1

Téma: streptokok v konecniku a krvacanie u 4r dietata

Rng pls, mam prosbu. V minulosti si mi uz pomohol s mojim zdrav.problemom za co som nesierne vdacna. Teraz mna trapi synov zdr problem. Ma 4r a v konecniku zisteny streptokok pyogenes. Syn ma bolesti v konecniku a zdrza stolicu pretoze po potrebe krvaca. Snazi sa vela pit, ovocie, zelenina. Vonkajší zapal sa stiahol vdaka atb masticke, vnutri v konecniku vsak streptokok zostal. Prosim ta o radu vzhladom ze to trva uz 3mesiace a hrozia celkove atb. Dakujem velmi pekne



2

Re: streptokok v konecniku a krvacanie u 4r dietata

Odporucasm brat /pit roztok citricidalu,davka na 70 kg je 35 kvapiek na liter vody,  brat NAC (2 x 600 mg) a brat berberine, kde davka je na 70 kg vahy 2 x 1 gram.
A samozrejme brat mikrovlakniny a nasadzat  probiotika
Ak dieta nechce roztok citricidalu pit, mozes mu dat aj krystir s tym roztokom,aspon v polovicnej koncentracii,  ten prenikne hlbsie do criev, nez rozne masticky.

Naposledy upravil: RNG (2015-05-22 19:12:54)



3

Re: streptokok v konecniku a krvacanie u 4r dietata

Dakujem. Davam mu cca kazdu asi 5x Denne pit citricidal v dzuse, na vecer probiotika. Skusim ten klistir. Kolko asi kvapiek do litra vody? Nebude ho to stipat ked tam ma ranky?
Este mam otazku ohladne 2r syna, ten ma impetigo - stafylo na kozi. Citricidal a NAC odmieta, skusala som davat to v mede. Ako mu to mozem osetrovat? Kupem v hypermangane, dezinfikujem s jodom a mastim 3x denne Atb mastou Framikoin. Zatial sa to nelepsi. Sme na Floride na dovolenke a nemoze sa kupat v mori? Tu mi jeden pan odporucil aj list z Brasilian pepper stromu. Poznas. Dakujem!!



4

Re: streptokok v konecniku a krvacanie u 4r dietata

Polovicna koncentracia je 2 kvapky di deci vody. Ta ista mkoncentracia alebo plna koncentracia, 35 kvapiek do litra vody potlaci aj vsetky stafylokoky.
Samozrejme , ze sa moze kupat v mori. More je dezinfikujuce, podobne aj slnko, ale expozicia na plne slnko v subtropoch pri nasej bielej kozi je max 20 minut. Ked ho dobre natres kokosakom, tak je to max 80 minut. Do kokosaka mozes dat 4 kvapky citricidalu na deci oleja, to tak isto vyhubi vsetky stafylokoky
.Listy z pepper tree su iste antimikrobialne, ale je to zaroven aj silna korenina, tj mozu podrazdit kozu.
Framykoin nemusi zabrat na mnohe atb vzdorujuce sytafylokoky, ako napr MRSA.
Prijemnu dovolenku

Naposledy upravil: RNG (2015-05-23 18:21:38)



5

Re: streptokok v konecniku a krvacanie u 4r dietata

Vsetko dobre v novom roku Ti zelam!!,,
Rng prosim ta bolest v konecniku u 5r syna sa vratila teraz. V minulosti zisteny streptokok pyogenes z vyterov konecnika. Zahajila som Berberine, nac, citricidal pit aj klystir. Ma strasne bolesti vnutri aj vonku je konecnik zdureny a cerveny. Co by si odporucil na tu bolest?



6

Re: streptokok v konecniku a krvacanie u 4r dietata

Protizapalove su curcuminoidy a boswelin. ked potlacis zapal aj bolest zmizne.
Prirodne proti bolestiam su zialbohu zakazane ako drogy, tj opium, hasis  a ine.
Pred 100 rokmi este predavali opium v alkohole, nazyvali to Laudanum a pouzivalo sa to na tlmenie bolesti vyse 2000 rokov. Ani dnes sa bez toho nevedia lekari obist, zialbohu to zakazali volne predavat.