1

Téma: Bolestiva pata

Dobry den pan RNG.
Asi 2 mesiace ma boli pata na lavej nohe, oblast vnutornej  bocnej strany takmer po celej dlzke paty. Bolest citim najviac rano, ked sa posavim na nohy, potom sa to cez den ukludni. Neviem, ci aspon naznakom neviete, co by to mohlo byt. Ci mam ist na rontgen, alebo brat na to nieco...dakujem.



2

Re: Bolestiva pata

Nevem, to moze byt vselico, od zlej cirkulacie az po zapaly z reumy.
Skus brat protizapalove, ako napr curcuminoidy
http://eu.iherb.com/Jarrow-Formulas-Cur … Caps/49382
3 x 2 kapsule



3

Re: Bolestiva pata

959touareg napísal(a):

Dobry den pan RNG.
Asi 2 mesiace ma boli pata na lavej nohe, oblast vnutornej  bocnej strany takmer po celej dlzke paty. Bolest citim najviac rano, ked sa posavim na nohy, potom sa to cez den ukludni. Neviem, ci aspon naznakom neviete, co by to mohlo byt. Ci mam ist na rontgen, alebo brat na to nieco...dakujem.

Dobry den, mali by ste ist an rontgen ci sa nejedna o ostrohu. Ten sami problem mam ja a mam ostrohy na oboch nohach. Podla snimku to je vidiet. Potom pomozu razove vlny, alebo radioterapia. na internete to najdete. V pociatocnom stadiu je asi najlepsia radioterapia, aspon tak to vysvetlovali mne ked som tam bol ja, lebo ja som uz siel na tu radioterapiu ked mam uz velke ostrohy a nic nezabera len podla posledneho stretnutia s ortopedom operacia. takze nepodcenujte ten problem.
Inac v tejto sekcii je tema ostroha co som mal dotaz tak skuste kuknut aj tam.



4

Re: Bolestiva pata

Ostroha neboli po celej dlzke paty.
Ostrohy sa daju postupne odstranit teplom a branim vela vitaminu D-3 a K-2, az 10 000 IU a 200 mikrogramov.
To plasti aj na vsetky ine kalcifikaty v rele