1

Téma: adenom na sella turcica

Ahoj RNG, nasli  mi adenom na tureckom sedle https://en.wikipedia.org/wiki/Sella_turcica , ktorý tlaci na ocny nerv a na prave oko vidim preto asi týzden zle, zvysil som davky CDS2 a pridal aj DMSO. Uzivam aj MSM a vitaminy. Podozrievam z toho boreliozu, ktoru mam od 2008 ale liecim s CDS len od 2013. Myslis , ze sa tie mrchy mohli schovat tam? Co je najlepsie na zmensenie adenomu ak nechcem ist na operaciu? Ďakujem.



2

Re: adenom na sella turcica

Nuz na akekolvek nefunkcne tkaniva trweba brat silne enzymy, entericky pokryte plus jod a selen. Boreliozu samozrejme treba odstranit, a na to su extrakt z olivovych listrov(2 x 300 mg oleuropeinu)  a kvapky samento coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek  plus serrapeptaza, 3 x 120 000 SU.
A potlacit to moze trvat aj vyse pol roka a musis to spravit,  inac sa nevykopes s roznych chorob, co dostanes pre podstatne znizenu imunitu, co je priamy dosledok boreliozy.



3

Re: adenom na sella turcica

a to ze to tlaci na oko nie je problem? vraj to budu vyberat cez nos.



4

Re: adenom na sella turcica

Kazda operacia samozrejmke so sebou nesie riziko.



5

Re: adenom na sella turcica

RNG napísal(a):

Kazda operacia samozrejmke so sebou nesie riziko.

a ten adenom je fakt adenom? cital som ze sa to zamiena aj so zapalom hypofyzi. Podla mna tam je tam mrcha schovata, migruje po celom tele.



6

Re: adenom na sella turcica

Nuz ja by som si nechal urobit minimum CT.



7

Re: adenom na sella turcica

ahoj RNG mam spenenu moč a trocha citim mocove cesty po tom ako som to prehnal so sodou bikarbonou. Mysliš ze je to pretazením alebo die off sindrom napriklad candidy. Uzivam aj ine detoxy.



8

Re: adenom na sella turcica

Tu tri neporadim. Die off by sa neprejavil spenenim mocu, skor vylucovanie bielkovinnych latok to moze sposobit. Ale s tym by som sa neznepokojoval.